Światowy zjazd miłośników przekrętów - Globalne Ocieplenie. Al Gore, czyli jak wyciągnięto z kieszeni podatników 100 milionów. #1
dr Jerzy Jaśkowski
Polska
2013-11-20
Polityka
Jak podaje cała prasa głównego nurtu zamieszania, w Warszawie odbywa się międzynarodowy zlot urzędników wszelkiej maści, związanych ideowo z filozofią Ala Gore. W związku z nieinformowaniem społeczeństwa o kulisach sprawy, postaram się przybliżyć w pierwszym rzędzie postać tego PT Pana. Al Gore  jest byłym senatorem ze stanu Tennesee. Pochodzi z „politycznej” rodziny. Jego ojciec był senatorem partii Demokratycznej, co pozwoliło synowi wcześnie zapoznać się z „zawodem”. W 2000 roku dysponował majątkiem wartości ok. miliona dolarów. Obecnie jest właścicielem 4.0040 stóp kwadratowych domu w stylu Tudorów, w dzielnicy Arlington Ridge w Arlington, w stanie Wirginia. Poza tym posiada dom wielkości 10.070 stóp kwadratowych w Greck Revival, na działce o powierzchni 2.09 ha, w okolicy Bella Meade w Nashville w Tennesee i gospodarstwo rolne we wsi Carthage w stanie Tennesee. Al Goe i jego brat Tipper Gore posiadają dom w Montecito w Kaliforni, zakupiony w październiku 2009 roku. Jest to dom w stylu włoskim, ze ślicznym widokiem na ocean. Dwupiętrowa willa o powierzchni 6500 metrów kwadratowych posiada 6 sypialni, 9 łazienek oraz 6 rzeźbionych w kamieniu kominków, z francuskimi drzwiami w łukowatych futrynach i specjalistyczne kuchnie. Podłogi są ze specjalnego kamienia. Domeczek ma także 3 duże garaże, oczywiście basen, przy basenie domek i pensjonat dla gości.

File:Al Gore at SapphireNow 2010 cropped.jpg

Poza tym w okresie od 2000 do 2012 roku pan Al Gore wzbogacił się o Oskara za film dokumentalny pt: „Niewygodna prawda”. Został także właścicielem kanału wiadomości w Current TV. Pomimo niezbyt dobrych notowań jego kanał został zakupiony przez Al Jaseerę za 500 milionów dolarów. Al Gore posiadał 20% udziałów w Current TV. Zarobił więc na tej sprzedaży 100 milionów dolarów brutto. Pan ten jest także członkiem zarządu Apple Inc, jak wiadomo, prowadzonego przez NSA [National Security Agency - wywiad bezpieczeństwa, ważniejszy aniżeli CIA] i właścicielem akcji Apple, o wartości 35 milionów dolarów . Pan Gore jest bardzo pracowitym człowiekiem. Dodatkowo jest bowiem prezesem koncernu Investement Managment, posiadającego w aktywach 7 miliardów dolarów. Całkowity majątek Al Gore jest oceniany na 300 milionów dolarów. Jak widać, działania w ochronie środowiska są bardzo dochodowe.

Globalny szwindel globalnego ocieplenia. Wykład Lorda Christophera Moncktona poruszający m.in. kłamstwa Ala Gore dotyczące zagadnienia podgrzewania się ziemi.


OGLĄDAJ DALEJ>>>

A wszystko zaczęło się od dziury ozonowej. Badania prowadzone przez Franka Rowlanda- naukowca  z Uniwersytetu Kalifornijskiego, doprowadziły do odkrycia faktu, że warstwa ozonowa nad Antarktydą uległa zmniejszeniu, w porównaniu z innymi regionami. Było to w roku pańskim 1979. Wahania wśród odpowiednich specjalistów trwały aż do 1985 roku. W tym czasie koncerny, które mogłyby być poszkodowane, szybko zmieniały profil działania. I tak, na głównego sprawcę niszczenia warstwy ozonowej, wytypowano Freon CRF. Co prawda zupełnie nie wiadomo dlaczego, ale stało się tak po uzgodnieniach „okrągłostołowych”. To pojęcie, „Okrągły stół”, stało się modne w pewnych kręgach i zastępuje pojęcie „Komitet”. Komitety się zdeprecjonowały po rozmaitego rodzaju „komitetach rewolucyjnych” i mordach wykonywanych w ich imieniu. „Okrągły Stół” brzmi lepiej. W jednym i drugim przypadku chodzi o to samo, o rozmycie odpowiedzialności.

Licencję na produkcję freonu posiadał koncern DuPont, który wykupił ją od Forda [General Motors?] w 1928 rok. Freon był używany głównie jako chłodziwo do lodówek, do dezodorantów i w elektrowniach nuklearnych. Oczywiście, w okresie tych 6 lat, jakie minęły od odkrycia „dziury”, do podjęcia akcji antyfreonowych, Du Pont sprzedał licencję, zarówno Hindusom, jak i Brazylijczykom. Potem nagle zaczęły się mnożyć konferencje, jak najbardziej międzynarodowe, walczące z dziurą ozonową. Oczywiście „uczeni inaczej” szybko dochodzili do wspólnych wniosków o konieczności wprowadzania całkowitego zakazu produkcji freonu. Zupełnie nie miało dla nich znaczenia to, że freon był głównie produkowany na półkuli północnej, a dziura została odkryta na półkuli południowej, gdzie ani elektrowni atomowych, ani specjalnej ilości lodówek nie było. Już w rok później inny genialny uczony wynalazł związek chemiczny posiadający te same cechy chłodzące, co freon, ale nie będący freonem. Co prawda nie bardzo wiadomo, w jaki sposób i jakimi metodami, zbadano już po roku, że ten nowy związek nie szkodzi ozonowi, ale to już zupełnie inna bajka. Badania szkodliwości freonu trwały przecież od 1928 do 1985 roku. A tutaj już po roku wszystko było uzgodnione. Nie muszę chyba dodawać, że licencję na ten nowy związek posiada koncern DuPont. Oczywiście wszystko to było na pokaz, dla ludności tubylczej poszczególnych krajów. Przemysł wojskowy separacji uranu nadal używał freonu do chłodzenia. Trzeba więc było stworzyć „fałszywą flagę” i odwrócić uwagę społeczeństw. Zrobiono to poprzez usłużnych dziennikarzy, naukowców, system grantów i dotacji. Stworzono nawet specjalne instytucje zajmujące się odwracaniem uwagi od istoty problemu.

Jeszcze trochę o ozonie. Jest to trójatomowy tlen, który tworzy ochronną powłokę nad naszą planetą, chroniącą przed zabójczym promieniowaniem UV- B. Grubość warstwy ozonowej jest niewielka. Naukowcy uzgodnili, że miarą grubości ozonu będzie jego „sprowadzenie” do kolumny pod ciśnieniem jednej atmosfery, w temperaturze 0 stopni Celsjusza. W takiej kolumnie warstwa ozonu wynosiłaby 0.3 cm grubości. Trudno takimi wielkościami się posługiwać. Więc stworzono nową jednostkę, tzw. unit Dobson, zdefiniowaną jako 0.001 atm/cm. Tak więc nasza grubość warstwy ozonowej równa się 300 DU.

Dla polskiego czytelnika istotnym jest, że warstwa ozonowa nad Europą to średnio 350- 400 DU, a np. nad równikiem jest to ok. 150 DU. No ale oczywiście żadnej dziury ozonowej nad równikiem nie może być. Po co miałaby zresztą tam być jakaś dziura ozonowa. Przecież biedne „Murzyniątka” i tak nie kupią kremów z filtrami, ani specjalnych okularów, z prostego powodu, z biedy. Podobnie nie chcą kupować lodówek, ani innych rzeczy posiadających freon, np. elektrowni atomowych. Jak Szanowni Czytelnicy znają to z dezinformacji dnia codziennego, cała masa „uczonych w piśmie” straszy tubylczą ludność różnego rodzaju chorobami występującymi z powodu dziury ozonowej. Co prawda zupełnie nie można sobie wyobrazić, jak dziura ozonowa nad Antarktydą może zagrozić Polsce, ale to jest wiedza tajemnicza i niedostępna dla wszystkich. Już W.Orwell stwierdził, że są równi i równiejsi, także w dotarciu do wiedzy, nie tylko do mamony. Ci równiejsi, to eksperci występujący w mediach głównego nurtu mącenia.

Tak więc obywatel, nie tylko w kraju nad Wisłą, miał wiedzieć, że jest dziura ozonowa. A to oznacza, że promieniowanie przechodzące przez tą dziurę powoduje czerniaka. Czerniak jest to śmiertelna choroba. To nic, że nie ma żadnych badań udowadniających związek czerniaka z promieniowaniem UV. Wręcz przeciwnie, robotnicy pracujący na polach bawełny czy przy zbiorze innych plonów, brukarze, murarze, wcale nie chorują na czerniaka. Na czerniaka chorują głównie przedstawiciele tzw. wolnych zawodów, tj. aktorzy, prawnicy, czyli ludzie stosujący masowo kosmetyki. No, ale takie kojarzenie może poderwać zaufanie do firm kosmetycznych, a to są już wymierne, wielomiliardowe, konkretne straty. Ale to inna para kaloszy, jak mówi przysłowie. Faktem natomiast bezspornym jest wprowadzenie tych bzdur do programów szkolnych, chociaż zdecydowana większość nauczycieli zupełnie nie orientuje się w temacie. Nie znalazłem ani jednego nauczyciela czy dziennikarza piszącego o klimacie, który wiedziałby, jak określa się grubość warstwy ozonowej.

Wracając do naszego ocieplenia i dziury ozonowej. Skoro naciąganie generalne z dziurą ozonową nie wypaliło, to zmieniono trend filozoficzny i stwierdzono, że to działalność człowieka powoduje wzrost dwutlenku węgla w atmosferze i powstanie coś znacznie gorszego od dziury ozonowej, bo gwałtowne ocieplenie atmosfery, co z kolei doprowadzi do zalania ziemi, z powodu roztopienia się lodowców.

I tutaj także szereg doskonale wytresowanych recytatorów ruszyło w świat głosić globalną nowinę, że musimy walczyć z globalnym przeciwnikiem, jakim jest CO2. To nic, że rzetelni naukowcy zadawali proste pytanie. W jaki sposób CO2 wyprodukowane przez człowieka ma grozić klimatowi, kiedy to jest tylko 4.5 x 10E15 w przeliczeniu na czysty węgiel, a np. nasze rośliny produkują aż 100 razy więcej CO2. A morza pokrywające 78% powierzchni globu aż 1000 000 x 10E15 w przeliczeniu na czysty węgiel. Ba, nawet ludność, poprzez oddychanie, produkuje ok. 6.5x 10E15, czyli prawie 30% więcej, aniżeli poprzez spalanie. Informacje te były wyciszane i generalnie tłumione.

Audycja na temat globalnego ocieplenia:


OGLĄDAJ DALEJ>>>

Po to urzędnicy wprowadzili system grantów, aby prawda naukowa uległa zatarciu. Jedna jest tylko prawda, ta, która jest poprawna politycznie w danym momencie. Dziwnym trafem tą jedyną prawdą politycznie poprawną były działania głoszone przez pochlebców Al Gore. Natychmiast ukonstytuował się areopag starszych i mądrzejszych inaczej, który wiedział, co jest dobre dla „Ziemi”, a co nie.


CZYTAJ DALEJ>>>


(przypis prisonplanet.pl
Według dokumentów z ONZ obecna konferencja COP19 ma uzgodnić model finansowania walki z "globalnym ociepleniem" tak aby w 2016 podpisać niezbędne umowy. Ostatecznie celem jest finansowanie rzędu 100 miliardów dolarów rocznie dla projektów na rzecz środowiska, cokolwiek miało by to znaczyć. Oczywiście finansowanie również z naszych podatków. Więcej w dokumencie ONZ pt. "Climate Finance under Convention".


COP19, tajfun Haiyan i podatki od CO2.   |  Fanatycy globalnego ocieplenia kontratakują: ”Musimy wyeliminować konsumpcję paliw kopalnych.”  |  Koniec globalnego ocieplenia i upadek prognozowania za pomocą modeli komputerowych.   |  Pierwsza Globalna Rewolucja. Czyli kto wymyślił problem CO2.   |  Degrowth - cofanie rozwoju. Nowa polityka ekologicznych fanatyków.   |  "Naukowcy" żądają pernamentnej recesji by zatrzymać zagrożenie globalnego ocieplenia.   |  WWF wzywa do ubóstwa by uratować planetę.   |  ONZ: Wielka technologiczna transformacja.   |  ONZ naciska by wprowadzić globalny podatek.   |  Klub Rzymski: Naszedł czas na raptowną zmianę systemową.   |  Agenda 21. Plan wdrożenia światowego socjalizmu.   |  ONZ żąda 76 bilionów dolarów na “zielone technologie”.   |  Ecocide: kryminalizacja ludzkości w imię ratowania planety.   |  ONZ chce utworzyć zieloną amię do walki ze zmianami klimatu.   |  ONZ pyta: Ile osób może żyć na Ziemi?   |  ONZ promuje aborcję jako kluczowy element w walce z emisjami CO2.   |  Ban Ki Moon deklaruje, że "model konsumpcji jest martwy", opisując świat przymusowej pracy na rzecz środowiska.   |  Zmniejszyć populację świata i redystrybuować zasoby, doradza ekspert.  Profesor: Zapobiegnijcie „eksterminacji międzygatunkowej” redukując aktualną liczbę ludzi na ziemi.   |   Film: Ecoscience - plan globalnej eksterminacji ujawniony.   Profesor bioetyki: podajmy ludności środki farmakologiczne by przyjęła "Zielony Porządek Świata".  | Fiasko ustanowienia eko-faszystowskiego rządu podczas szczytu w Durban.  |  Wielka Globalna Transformacja.  |


Więcej na ten temat

 Komentarze

Musisz być zalogowany, aby móć komentować. Jeżeli nie posiadasz konta zarejestruj się.
 
Nazwa użytkownika
Hasło
 

Więcej
Polityka

Ghislaine Maxwell, sutenerka Jeffreya Epsteina jest ukrywana przed FBI w Izraelu.

Ghislaine Maxwell, sutenerka Jeffreya Epsteina jest ukrywana przed FBI w Izraelu.

W nowym, wybuchowym raporcie stwierdzono, że zmarły przestępca seksualny Jeffery Epstein i jego domniemana „madame” Ghislaine Maxwell...

Opublikowano zdjęcia Clintona na pokładzie samolotu Epsteina.

Jak do tej pory zostało dobrze udokumentowane, że Bill Clinton latał około 26 razy prywatnym odrzutowcem martwego pedofila Jeffrey'a Epsteina....

Irański cel.

PrisonPlanet.pl - 10 lat walki z Nowym Porządkiem Świata.

Prezydent Trump został postawiony w stan „impeachmentu”. Wniosek demokratów wędruje teraz do Senatu.Programy Infowars:Protest Przecieko Cenzurze Pod PAP:

Geoinżynieria nad Warszawą. Styczeń 2020.:

TECH. Krytyka rozwoju technologicznego:

Część druga. Człowiek jako maszyna:

Część trzecia. Kultura jako maszyna:

Jesz genetycznie modyfikowaną żywność? To obejrzyj to:

Kultura

Papież Benedykt blokuje Franciszka szykującego zniesienie celibatu wśród kapłanów.

Papież Benedykt blokuje Franciszka szykującego zniesienie celibatu wśród kapłanów.

Watykański dziennikarz twierdzi, że papież Franciszek był „wściekły” z powodu wkładu papieża Benedykta w książkę...

Niemiecka Partia Zielonych wzywa do migracji 140 milionów „uchodźców klimatycznych” na Zachód.

Partia Zielonych w Niemczech nalega, aby „zezwolić na migrację na zachód i nadanie obywatelstwa do 140 milionom uchodźców...

Jak wprowadzać NWO, czyli Nowy Światowy Ład zbudowany przez korporacje banksterskie.

Wesołych demonicznych świąt: Walmart, Target i Amazon sprzedają książki, które uczą pięciolatków jak wywoływać demony.

Koszmar: Disney+ i Marvel promują transpłciowe dzieci.

kontakt e-mailowy:
© 2010 PRISON PLANET.PL  |  Wszelkie prawa zastrzeżone