Neo-kanibalizm. Amerykańska firma produkuje spożywcze mięso z ludzkich komórek.
PrisonPlanet.pl
Polska
2014-03-28
Kultura
Pisząc od trzech lat o nadchodzących zmianach kulturowych nie spodziewaliśmy się zobaczyć najbardziej skrajnych ich przejawów już teraz. Rewolucje kulturalne wprowadzające i normalizujące nekrofilię i kanibalizm w społeczeństwie pozostawialiśmy jako odległe, ostateczne wydarzenia zwiastujące koniec zachodniej cywilizacji. Niestety pomyliliśmy się. Właśnie na rynku produktów spożywczych ruszyła promocja kanibalizmu.Jak podaje PrisonPlanet.com obecnie ma ruszyć produkcja produktów mięsnych uzyskiwanych z ludzkiego mięsa! Firma BiteLabs.org korzysta z bezmyślnego kultu gwiazd popkultury planując karmić fanów mięsem z ulubionych gwiazd. Setki ludzi składają petycje do gwiazd by oddały próbki tkanek do BiteLabs.org, firmy, która mówi, że będzie produkować "Artisan Salami" z próbek tkanek celebrytów do spożywania przez ludzi.

"Oto jak to będzie funkcjonować,"
wyjaśnia Los Angeles Times "Próbka tkanki zawierająca komórki myosatellite (rodzaj komórek, które pomagają naprawiać i wytworzyć uszkodzony mięsień) zostaną pobrane w trakcie biopsji. Komórki te są mnożone w laboratorium stosując nośnik, który działa jak sztuczna krew dla wzrostu mięśni."

Firma ma już kilka gwiazd na uwadze, takich jak James Franco, Jennifer Lawrence, Kanye West i Ellen DeGeneres, tworząc nawet przepisy kulinarne dopełniające ich osobowości.Jedzenie ludzkiej tkanki mięśniowej jest kanibalizmem, ale BiteLabs twierdzi że jego mięso będzie wolne od "okrucieństwa wobec zwierząt, odpadów i od negatywnego wpływu na środowisko rolnictwa przemysłowego", i że to po prostu jest następny krok w ewolucji żywności.

Nawet jeśli jest to tylko żart to techniczna możliwość produkowania mięśni i innych tkanek z komórek macierzystych istnieje. Rok temu zademonstrowano pierwszego wyhodowanego w ten sposób hamburgera. W wywiadzie dla brytyjskiego Guardiana twórca sztucznego mięsa dr Mark Post stwierdził "Jestem prawie pewien, że produkt taki jak przedstawiono go w poniedziałek, będzie pozytywnie odebrany przez ludzi, którzy powiedzą "to jest kierunek w którym powinniśmy iść, to jest dobry kierunek." Sponsorem przedsięwzięcia był współtwórca Google, Sergey Brin, który przeznaczył na ten cel 250 tysięcy funtów. Problematyka kanibalizmu promowana jest również coraz częściej w mass mediach. Jak podał w 2012 roku australijski portal news.com.au parlamentarne dochodzenie w sprawie lekcji etyki w szkolnych klasach miało nieprzewidziany obrót, gdy poruszono drażliwe tematy takie jak seks ze zwierzętami, eutanazja niepełnosprawnych dzieci i kanibalizm. Kanibalizm był także podnoszony podczas debaty w kontekście nauczycieli etyki, poruszających tą kwestię i czy jest dobrym czy złym omawianie tego typu zagadnień z dziećmi.

Obecnie w Polsce silnie promuje się nekrofiliczne wystawy zwłok w salach wystawowych i muzeach podczas ostatnich wystaw The Human Body. Cel jest jeden, znormalizować dehumanizacje i uprzedmiotowić ludzkie ciało z którym w kolejnym kroku będzie można zrobić dosłownie wszystko.

Jeden z programów TV promujący kanibalizm:


Oczywiście problem kanibalizmu na świecie jest znacznie szerszy i dotyka również przetwarzania płodów poddanych aborcji na kosmetyki, lub spalanie ich w masowych krematoriach by ogrzewać budynki. W ostatnim skandalu w Wielkiej Brytanii wyszło na jaw, że ciała niemowląt traktowano jak "odpady energetyczne", które spalano w piecach na biomasę. W ten sposób wytwarzano ciepło dla ogrzewania budynków szpitalnych w wielu miejscach. Proceder ten miał miejsce przy pełnej aprobacie administracji szpitali, regulatorów rządowych i lekarzy.

Problem kanibalizmu dotyka również coraz częściej mniej rozwinięte części świata. Ostatnio w Nigerii doszło do procederu w którym hotel serwował hamburgery z ludzkim mięsem. Policja znalazła wiele odciętych głów ludzkich, które były przetrzymywane w restauracji, i aresztowała 11 osób w związku z dochodzeniem. Można by stwierdzić, iż ci ludzie są kompletnymi dzikusami, albo że są niecywilizowani. Dziś jednak należy zadać sobie pytanie czy zachodni świat czymś się od nich różni?


|   Szkoła Frankfurcka i przyszłość kultury.  |  PepsiCo wykorzystuje komórki poddanych aborcji dzieci do ulepszania produktów.   |  Czy mają Państwo ochotę na żelki z ludzkim DNA?   |  Kanibalizm na menu dla deputowanych.   |  Ludzkie narządy mogą być hodowane wewnątrz świń.   |  Zgoda na hodowanie organów ludzkich wewnątrz zwierząt może być przyznana w ciągu roku.   |  150 ludzko zwierzęcych hybryd wyhodowano w Brytyjskich laboratoriach.   |  Nowe technologie i rekonstrukcja człowieka.   |  Naukowcy żądają debaty nad zwierzętami z ludzkimi genami.   |    Etycy argumentują, że zabijanie nowo narodzonych dzieci powinno być dozwolone. Zielona energia ze zwierząt.   |  Śmierć na kołach: Holandia uruchomi mobilne kliniki eutanazji, aby uśmiercać ludzi w ich własnych domach.  |  Eutanazja: "Karta końca życia" rusza w Anglii.  |  Eksperci DEMOS mówią, że wspierane samobójstwo jest możliwe w ramach ścisłych kryteriów.  |  ONZ i Bank Światowy naciskają suwerenne kraje do przyjęcia dyktatu globalnej redukcji populacji.   |  Wielka Brytania pomaga finansować przymusową sterylizację ubogich w Indiach.  |  Australijska ustawa umożliwia sterylizację dziecka bez zgody rodziców.  |    Implikacje zmian demograficznych do roku 2050.  |  UNESCO. Droga do posthumanistycznego piekła.   |Więcej na ten temat

 Komentarze

Musisz być zalogowany, aby móć komentować. Jeżeli nie posiadasz konta zarejestruj się.
 
Nazwa użytkownika
Hasło
 
Staś   dodano: 2014-03-28 13:12:45
To jest skandal sprowadzać człowieka do roli dzikiego zwierzęcia komu na tym może zależeć?
misio   dodano: 2014-03-28 14:33:27
@Staś- To jest chyba pytanie retoryczne...przeczytaj \"Nowy wspaniały świat\" Huxleya, który opisał co planują elity tego świata.
s_virus   dodano: 2014-03-28 20:39:46
Kanibalizm w pewnych kulturach pełnił rolę rytuału a nie był podstawą jadłospisu. Np. zjadano pokonanego wojownika aby przejąć jego siłę czy odwagę (nie bez podstaw). Określanie tych ludzi mianem \"dzikusów\" jest wyrazem wielkiej ignorancji. Co do samej firmy Bitelabs to nieźle podeszli do tematu. Zidiociała gównażeria będzie podjadać salami a\'la Justek Bimber a reszta się z tym oswoi i koniec końcow - jak kurczaki przed laty w serii \"Oto Ameryka\"- wszyscy będą żreć swoje własne, do smaku doprawione, gówna.
Staś   dodano: 2014-03-29 09:49:55
misio to nie było pytanie retoryczne książkę już zamówiłem dzięki za polecenie lektury może tam się dowiem kim są elity i co się świeci
Pomidor   dodano: 2014-03-29 15:29:37
Kanibalizm to jedno ale tutaj trzeba zwrócić uwagę na to zdanie:korzysta z bezmyślnego kultu gwiazd popkultury planując karmić fanów mięsem z ulubionych gwiazd. Setki ludzi składają petycje do gwiazd by oddały próbki tkanek do BiteLabs.org, firmy, która mówi, że będzie produkować \"Artisan Salami\" z próbek tkanek celebrytów do spożywania przez ludzi.\"

Tu nie mamy do czynienie ze \"zwykłym\" kanibalizmem tylko dążenie sprowadzenia tzw.\"gwiazd\" do formy czy też roli boskiej.Rolę jaką odgrywają w prowadzeniu kultu NWO znamy.Widać przeszli z etapu tylko pokazywania i przekazywania symboli do czczenia ich \"boskości\"i zjadania ich ciała. Ci ludzie kreują się na bożków a tępa masa zechce to jeść.Widzę tu pewną formę profanacji czy też obrazy Boga.
ciociababcia   dodano: 2014-03-30 19:41:35
\"Nawet jeśli jest to tylko żart to techniczna ...\"

To nie są żarty. Najpierw \"gender studies\", później \"animal studies\" (było o tym tutaj na portalu), a później następne \"studies\". Nie liczmy na długi czas, bo wszystkie programy psychopatów globalnych (ONZ) bardzo przyspieszają. O kanibalizmie jest program w szkołach - UK.

W polskiej tv był program o pedofilach i mówiono o wszystkich!!! zboczeniach. Wspomniano też o kanibalizmie.

W internecie jest sporo ogłoszeń n.p.:\"kto mnie zje\". Niemcy przodują.Pomidor dodano: 2014-03-29 15:29:37 - niestety, to tylko wstęp.

Więcej
Kultura

Papież Franciszek kończy podporządkowanie Watykanu satanizmowi nakazując szczepienia mRNA.

Papież Franciszek kończy podporządkowanie Watykanu satanizmowi nakazując szczepienia mRNA.

Od 1 października każdy, kto chce pracować lub odwiedzać Watykan, będzie musiał zostać „zaszczepiony” na koronawirusa...

Promocja ludzko-zwierzęcych hybryd.

Procesy oswajania i przyzwyczajania społeczeństwa co do nadchodzącej rzeczywistości polegają na powolnej normalizacji nowych norm...

Rząd Kalifornii chce dekryminalizacji psychodelicznych narkotyków.

Szef zbrojnego ramienia New Age wygrał w prawyborach republikanów na burmistrza Nowego Jorku.

Żona premiera Wielkiej Brytanii Borisa Johnsona promowała sztukę A. Crowleya.

Więcej
Ekonomia

Rząd zamknął Nowojorską Giełdę Papierów Wartościowych w 1914 roku z powodu I wojny światowej. Czy zrobi to ponownie?

Rząd zamknął Nowojorską Giełdę Papierów Wartościowych w 1914 roku z powodu I wojny światowej. Czy zrobi to ponownie?

Zamknięcie w 1914 roku nie było jedynym momentem, kiedy zamknęli rynki. Nawet londyński rynek został zamknięty podczas wojny: 17...

Wyjaśnienie dotyczące złota.

Pozwól, że coś wyjaśnię. To, na co zwróciłem uwagę w odniesieniu do złota, to fakt, że NIE wzrasta ono tylko...

Prawdziwy cyfrowy spisek.

Bazylea III i nowa rola złota.

„Fed stracił kontrolę”. John Williams ostrzega przed hiperinflacją w 2022 roku.

kontakt e-mailowy:
© 2010-2021 PRISON PLANET.PL  |  Wszelkie prawa zastrzeżone