ONZ przewiduje transhumanistyczną przyszłości, w której człowiek będzie zbędny.
Aaron Dykes,
 Prisonplanet.com
USA
2012-06-12
Nauka i technologia
Kilka miesięcy temu w Moskwie odbył się Międzynarodowy Kongres Przyszłości Globalnej 2045, kierowany przez słynnego futurystę Raya Kurzweila , malujący wstrząsającą wizję przyszłości neo-ludzkości, gdzie sztuczna inteligencja, cybernetyka, nanotechnologia i inne nowe technologie zastąpią ludzkość, co jest otwarcie transhumanistyczną wizją obecnie kierowaną przez elity, które wyłoniły się z darwinowskich kręgów kierowanych przez m.in. TH Huxleya i jego wnuka Juliana, który ukuł termin transhumanizm, oraz Aldousa Huxleya, autora Nowego Wspaniałego Świata. Konferencja 2045 twierdzi, że przeciwstawienie się tej raptownej zmianie społeczeństwa, jest niczym innym jak powrotem do czasów średniowiecza.

Materiał wideo wskazuje, że grupa spotkała się by stworzyć wersję roboczą "uchwały, która zostanie przedstawiona ONZ, wzywając do ustanowienia komisji w celu omówienia projektów typu Avatar przedłużających życie jako niezbędne narzędzie dla zachowania rodzaju ludzkiego."

2045: Nowa era dla ludzkości:


Rosja 2045 opisuje siebie jako "strategiczny ruch społeczny," z celem "ewolucji ludzkości" i przedłużenia życia ku wieczności. Projekt przedstawia prognozę rozwoju w następujących krokach:

Obecnie: pojawienie się pośród trwającego kryzysu społeczno-gospodarczego pomiędzy latami 2012-2013 nowych transhumanistycznych ruchów i partii; nowych ośrodków technologii cybernetycznych, które radykalnie przedłużają życie, gdzie od 2014 roku rozpoczyna się "wyścig ku nieśmiertelności".

Między 2015-2020 zostanie utworzony Avatar (robotyczna kopia człowieka), jak również roboty zastępujące ludzką pracę produkcyjną i fizyczną, prace służących; powstaną sterowane myślami roboty dla wyparcia potrzeb turystycznych; powstaną latające samochody i wszczepiane w organy, lub rozpylane na skórę sterowane myślami systemy komunikacji.


W 2025 Grupa przewiduje stworzenie autonomicznego systemu zapewniającego wsparcie życia dla mózgu, który jest w stanie prowadzić "interakcję z otoczeniem"; mózg przeszczepiony do ciała avatara znacznie rozszerzy długość życia i pozwoli na pełnię wrażeń zmysłowych.

W latach 2030-2035, pojawienie się "Re-brain" zrozumienia ludzkiego mózgu poprzez efekt odwrotnej inżynierii, w której nauka jest "bliska zrozumieniu zasad świadomości."

W 2035, pierwszy udany przeszczep osobowości do urządzeń zewnętrznych i początek "Epoki cybernetycznej nieśmiertelności".

2040-2050 przynosi ciała wykonane z nano-robotów, które mogą przybierać dowolne kształty, jak również ciała hologramowe.

2045-2050 przyniesie drastyczne zmiany w strukturze społecznej i w rozwoju naukowo technicznym. To właśnie w tym wieku ONZ obiecuje sobie realizację obietnicy zakończenia wojen i przemocy, gdzie ludzkość obiera drogę ku "duchowemu samodoskonaleniu". Zgodnie z materiałem wideo nastaje nowa era Neo-Humanizmu.

Religie wschodu wydają się być za konceptem transhumanizmu:Jest to podręcznikowy przykład Transhumanizmu, zakorzenionego w wielu starożytnych zakonach filozofii i eugeniki. Transhumanizm wśród pewnych kręgów elit należących do masonerii, okultyzmu i nauki/technologii stanowi ezoteryczne dążenie ku Boskości w którym rzekoma ewolucja nadrzędnych istot etycznie "zastąpi” gorszych ludzi...


Link do oryginalnego artykułu: LINK


(przypis prisonplanet.pl
Zanim ktoś się uśmiechnie i powie "no tak ruscy zbudują robota, już to widzę" musi sobie zdać sprawę z tego że ten projekt jest kompletnie zbieżny z większością projektów Zachodnich. I tak Fundacja Rockefellera wydała w 2010 roku dokument zatytułowany ”Scenariusze przyszłości Technologii i Rozwoju Międzynarodowego” w którym wyraźnie pisze się o rozwoju robotyki gdzie około 2015 roku pojawiają się roboty wykonujące pracę wcześniej wykonywaną jedynie przez ludzi.


Ten sam scenariusz jest częścią wdrożenia technologii NBIC
, które pojawiają się na początku wyżej zamieszczonego filmu, gdzie do 2025 roku zostanie osiągnięty poziom komunikacji mózg-maszyna, mózg-mózg, transfer osobowości do maszyn, teleobecność i temu podobne technologie.Podobną przyszłość opisuje armia brytyjska w publikacji Globalne Trendy Strategiczne 2007-2035, gdzie drastyczny wysyp nowych technologii może załamać obecny system wartości, funkcjonowania społeczeństw a nawet państw niezdolnych do ich regulacji. Przewiduje się podobne technologie do NBIC jak również pojawienie się zmodyfikowanego genetycznie człowieka.Ten sam scenariusz opisuje Bill Joy szef Sun Microsystems w artykule pt: "Dlaczego przyszłości nas nie potrzebuje." gdzie technologia wyprze człowieka z rynku i coś trzeba będzie zrobić z miliardami ludzi na ziemi, pozbawionych pracy. Między innymi była o tym mowa podczas ostatniego spotkania Klubu Rzymskiego w Warszawie.
 
W ten czy inny sposób Bill Joy jak i również Fundacja Rockefellera opisują scenariusze redukcji populacji, gdzie np pandemie wybijają większość ludzi a ci którzy przeżyją będą skazani na życie w technologicznym gułagu.Również społeczeństwo od dłuższego czasu jest przygotowywane na te zmiany poprzez propagandę Hollywood, która jest jednym z elementów Armii USA z takimi tytułami jak obecnie Prometeusz, jak również m.in. Avatar, Surogaci, serie X-Men itp.

Ten transchumanistyczny scenariusz jest również realizacją planu, który ma przynajmniej 50 lat a który został zdefiniowany przez Juliana Sorella Huxleya, pierwszego szefa UNESCO w lekturze pt. “UNESCO, jego cel i jego filozofia.”


End Game. Film Alexa Jonesa.NBIC- zabawa w Boga. Obraz świata w 2025 roku.  |  Scenariusze przyszłości fundacji Rockefellera.  |  Dlaczego przyszłości nas nie potrzebuje.  |  Globalne trendy strategiczne 2007-2035. Witamy w koszmarze przyszłości.   |  Skynet, robotyka i globalne trendy strategiczne.  |  PETMAN: kolejny potężny krok w kierunku budowy armii robotów DARPA.  |  Interfejs mózg-maszyna staje się rzeczywistością.  |  UNESCO. Droga do posthumanistycznego piekła.  |


Więcej na ten temat

 Komentarze

Musisz być zalogowany, aby móć komentować. Jeżeli nie posiadasz konta zarejestruj się.
 
Nazwa użytkownika
Hasło
 
dbx   dodano: 2012-06-12 10:19:41
\"W 2035, pierwszy udany przeszczep osobowości\"...

.........

Za 23 lata coś się uda zrobić !!!

Czy da się cokolwiek w TAKI sposób zaplanować ?

.........

Jeśli to, co jest planowane, się spełnia, to CO ?

Jaka za kreatura tym zarządza ?

Kimże /czym ?/ jest w takim razie człowiek ?
walec_drogowy   dodano: 2012-06-17 17:31:58
nawet fajny pomysł. bardzo zabawny ale chciałbym żeby zaistniał. jedyne wątpliwości to takie, że windows po ponad 20latach wciąż się zawiesza i wykazuje błędy sumiennie przenoszone z poprzednich wersji. przeniesienie istoty człowieka w świat zawieszeń, resetów czy atl+ctrl+del byłby trochę problematyczny :)
Vicky Jo   dodano: 2012-06-19 04:26:15
patrząc na obecny stan tego świata cholernie żałuję, że nie urodziłam się 200 lat temu. Widząc obecne oraz nadchodzące zmiany zastanawiam się, czy będzie jakiekolwiek miejsce, którego nie dosięgną... jestem całkowicie przeciwna ingerencji w naturę w takim stopniu, tak jak aborcji i klonowaniu. To są zbrodnie przeciw naturze! To nie jest świat w jakim chce żyć, chciałabym to zatrzymać, zrobić coś, lub uciec od tego jak najdalej, nie mam zamiaru się dostosować. Nieprzystosowanych będą eliminować, trudno, ale wolę zamknąć oczy już na zawsze niż być zmuszona do przeżywania \"roku 1984\" w połączeniu z \"awatarem\" i \"terminatorem\". Jestem w szoku.
brb   dodano: 2012-12-15 23:46:47
dbx dodano: 2012-06-12 10:19:41

\\\"W 2035, pierwszy udany przeszczep osobowości\\\"............Za 23 lata coś się uda zrobić !!!Czy da się cokolwiek w TAKI sposób zaplanować ?.........Jeśli to, co jest planowane, się spełnia, to CO ?Jaka za kreatura tym zarządza ?Kimże /czym ?/ jest w takim razie człowiek ?Przecież oni są opętani (poczytaj o Iluminatach), a u nas ludzie uciekają od Boga i kościoła, śmiejąc się z moherów ;)

Więcej
Nauka i technologia

FDA przyznaje, że w szczepionkach są wirusy wywołujące raka!

FDA przyznaje, że w szczepionkach są wirusy wywołujące raka!

Po ostatniej publikacji materiałów wideo, w których naukowcy WHO i producenci szczepionek przyznali się do tego, że preparaty...

Oszustwo globalnego ocieplenia - według nowych badań działalność człowieka ma praktycznie zerowy wpływ na globalne temperatury.

Oszustwo związane ze zmianami klimatu upadło. Właśnie opublikowano serię artykułów naukowych, w których ujawniono, że ludzka...

Jak fanatycy szczepień oszukują społeczeństwo, pomiędzy Odrą a Bugiem.

W nowym badaniu stwierdzono, że media społecznościowe szkodzą zdrowiu psychicznemu.

Epidemia znachorów w Polsce- p. Adam Bodnar.Programy Infowars:Ateny - Miasto Końca. Raport Konrada Stachnio:

Geoinżynieria nad Warszawą. Styczeń 2020.:

TECH. Krytyka rozwoju technologicznego:

Część druga. Człowiek jako maszyna:

Część trzecia. Kultura jako maszyna:

Jesz genetycznie modyfikowaną żywność? To obejrzyj to:

Kultura

Niemiecka populacja osiągnęła nowy rekordowy wynik tylko z powodu „migracji”.

Niemiecka populacja osiągnęła nowy rekordowy wynik tylko z powodu „migracji”.

Według państwowych mediów populacja Niemiec osiągnęła najwyższy poziom w historii, wyłącznie z powodu masowej...

Chiny nasilają represję wobec chrześcijan. Katolicki biskup jest obecnie bezdomny i śpi na ulicy.

Chiński katolicki biskup jest bezdomny i śpi na progu swojej rezydencji po tym jak wraz z współpracującymi z nim kapłanami...

Papież Benedykt blokuje Franciszka szykującego zniesienie celibatu wśród kapłanów.

Niemiecka Partia Zielonych wzywa do migracji 140 milionów „uchodźców klimatycznych” na Zachód.

Jak wprowadzać NWO, czyli Nowy Światowy Ład zbudowany przez korporacje banksterskie.

kontakt e-mailowy:
© 2010 PRISON PLANET.PL  |  Wszelkie prawa zastrzeżone