Kościół Sztucznej Inteligencji.
PrisonPlanet.pl
Polska
2017-11-24
Kultura
Niniejszy materiał jest częścią audycji Alex Jones Show poświęconej budowie nowej religii opartej o czczenie sztucznej inteligencji. Temat ten wnikliwie opisaliśmy w naszej audycji  "Zmiany religijne. Techno-Kolektywny Chrystus.”, oraz książce "TECH. Krytyka rozwoju technologicznego." ale audycja Jonesa omawia najnowsze informacje upublicznienia tego techno-kultu, w który zaangażowane są osoby z największych firm technologicznych świata.

TRANSKRYPT:
W zeszłym tygodniu były szef Facebooka powiedział publicznie, również szef Sun Microsystems warty dziesiątki miliardów dolarów Bill Joy, i inni powiedzieli, że my stworzyliśmy to aby was skrzywdzić, zdehumanizować, byście odeszli do historii… że byli na spotkaniach z najwyższymi rangą bilionerami i oni podjęli decyzję by wszystko przejąć i wszystkich zabić.

Oni rozwijali tą nową globalną religię wokół nieśmiertelności i technik przedłużania życia. Zrobiłem 10 lat temu na ten temat film „End Game. Plan globalnego zniewolenia.”, oparty na ich własnych słowach jak oni wdrażają ten plan.  Kontrolowane miasta, samojeżdżące samochody, atak na rodzinę. To wszystko jest w filmie i jest za darmo. Musisz to obejrzeć.

[…] Jeśli pamiętacie mój film „End Game. Plan globalnego zniewolenia.”, to był on widziany ponad 80 milionów razy na Google Video. Oni potem zrezygnowali z Google Video i skasowali ten film. Na YouTube był on widziany jedynie 10 milionów razy. Film ten kosztował mnie około pól miliona dolarów. Robiliśmy do niego zdjęcia na całym świecie, w Istambule Turcja, Ottawie Kanada, itd. Film trwa 3.5 h i ma godzinny dodatek. W filmie pokazuję wam cytaty i stwierdzenia głównych futurystów i naukowców mówiących, że podjęto decyzję by stworzyć rząd światowy i następnie by zatruć i ogłupić społeczeństwo, zakazać wszystkich religii, oprócz jednej - czczenia komputerów ze sztuczną inteligencją i rządu światowego, i czczenia zmieniającego się mężczyzny i kobiety. Będzie wbrew prawu by być mężczyzną i kobietą. To nawet jest w dzisiejszych wiadomościach że w Kalifornii oni cię aresztują jeśli nie używasz wyrażeń typu Ono, One dla kobiet, które chcą być facetami i odwrotnie. Musisz używać ich języka inaczej jesteś nienawistny i trzeba ciebie aresztować.

[…] To nie jest żart. Jak tego słuchasz to myślisz, że to jest obłąkane, i tak jest. Ale jeśli chcesz wiedzieć jak będzie wyglądała jedna globalna religia rządu światowego, to ja akurat czytałem co najważniejsi futuryści z Google - a to jest naprawdę NSA i CIA i prywatne grupy, ludzie z Microsoft, ONZ, UNESCO- mówili. To jest ich długofalowy transhumanistyczny plan. Podjęto takie decyzje. Więc oglądając ten film sprzed 10 lat, z 2007 roku, słowo w słowo obecnie pojawiły się takie same informacje w mediach. W gazetach Wired, Guardian, NY Times, mówią o tym jak o najnowszej najfajniejszej informacji, której nikt inny nie ma, że powstała nowa religia, w którą wierzą najwyżsi szefowie Google i inni. W niej przesądy zostaną zdelegalizowane, inne religie zostaną zakazane. Ci ludzie nie wierzą w Boga, są ateistami, ale oni uważają, że są Bogiem. Oni połączą się ze sztuczną inteligencją i będą tobą zarządzać. I oni właśnie na to wpadli w tym tygodniu. Oni teraz są w fazie wychodzenia na widok publiczny. Jeśli jesteś słuchaczem radiowym, to moja ekipa wyświetla artykuły na ekranie słowo w słowo to samo co mówiłem 10 lat temu w „End Game. Plan globalnego zniewolenia.”.  Musisz to ściągnąć i zapisać na komputerze. Oni zaczynają wykasowywać nasze materiały z całej sieci. W przyszłości jak powiesz ludziom, że to widziałeś to ci nie uwierzą. Jeśli chcesz zobaczyć proroczy film, to go zobacz. Ale oni nie jest proroczy. Oni pisali o tym w oficjalnych dokumentach. DARPA w 1977 miała plan by od urodzenia wsadzić ciebie do zbiornika skąd będziesz zasilał maszyny. Jak obejrzysz film Matrix, to to jest jeden z planów DARPA, odtajniony w 2000 roku i ponownie utajniony w 2001 roku. Powiesz, że to brzmi jak szaleństwo. Wiem ale ja tego nie wymyśliłem, że nigdy nie będziemy walczyć, kontrolerzy będą wszystko programowali. Oni chcą kontrolować twoją duszę. Macie duszę. Oni chcą byście rodzili się w sztucznym systemie w którym jesteś w pełni kontrolowany bez twojej wiedzy. To jest w Daily Star, Daily Mail, London Guardian, NY Times, „Wewnątrz mrożącej krew w żyłach religii tworzącej robota boga miliard razy mądrzejszego od człowieka.” I piszą „Opisując wierzenia The Way of the Future, swojego nowego kościoła, zaznacza, iż zdelegalizuje on nadnaturalne siły, ponieważ wszystko można rozwiązać za pomocą nauki.” „Inżynier Google który stworzył pierwszy kościół sztucznej inteligencji mówi, że jest w trakcie tworzenia robota boga, który przejmie kontrolę nad ludźmi.”

I podobnie jak Bill Gates, jak Schmidt i inni, oni są ludźmi z DARPA. Tak samo J. Bezos, jego ojciec i reszta rodziny, on jest frontem dla DARPA i CIA. Wszystko to odtajniono. Oni się tym jednak nie przejmują. Oni to stworzyli i testowali w laboratoriach a potem wdrożyli przeciwko tobie, a teraz mówią, że on nie jest już dłużej z Google, ale zakłada kościół. Promują go jako młodego inżyniera, który jest fajny i modny. On będzie szefem. I oni zawsze mają młodego inżyniera, który staje się młodym cudownym dzieckiem ich nowo tworzonej odnogi. Ojciec Billa Gatesa był w wywiadzie wojskowym, był szefem Planned Parenthood, Cold Spring Harbor Laboratory, modyfikowanie genetyczne. Tym samym zajmuje się Bill Gates.

Więc przeczytajcie sami, on nazywa się Anthony Levandowski. On tworzył samojeżdżące samochody i Google Earth, przygotowując fundament pod sztuczną inteligencję, którą będą kontrolowali.

Oni to widzą jako hodowanie smoka, tą wielką potężną rzecz która będzie ich kochała i będzie miliard razy inteligentniejszą od człowieka i ona zrobi z nich bogów kiedy się z nią połączą. To co budują to jak wierzą jest czymś z czym się połączą. I zauważ, że wszystko o czym teraz mówię się spełnia, ponieważ to była prawda. Ja po prostu nagle tego nie wymyśliłem. Ja mówię wam co oni planują. I ty nie będziesz mógł mieć swojej religii, normalnej rodziny, ani kultury, ponieważ oni mają kulturę, którą w ciebie zaprogramują.  I to oni to mówią.

Ci sami globaliści wspierają dyktatury na całym świecie. Mają już autonomiczne statki, autonomiczne traktory, one mają doprowadzić do bankructwa rolników i sprawić by było niemożliwym by ludzie żyli jako rolnicy.

To jest totalna inżynieria ekonomii, a wielką zbrodnią Trumpa jest to, że próbuje wrócić za pomocą inżynierii społecznej do budowy świata dla ludzi. I dlatego oni są tak wściekli, bo to jest ich kościół, który właśnie ogłaszają w 2017 roku. 10 lat po tym jak czytałem o tym w ich dokumentach. Od tamtego czasu, od 12 lat w pełni się obudziłem i ostrzegałem was. Hej, oto oni, bilionerzy, oni są poważni, oni mówią, że „przyszłość was nie potrzebuje”. Budują sztuczną inteligencję, która jak wierzą w ciągu kilku dni przejmie wszystko i zabije wszystkich i oni będą ją błagać by się z nimi połączyła. I oni nawet mówią, że ona może ich zabić ale o to nie dbają. Zrobią to. Może też wysadzić w powietrze całą planetę, ale i tak to zrobią. To jest w filmie. Powinieneś chcieć wiedzieć o bilionerach, którzy spotykają się na setki w kurortach., lądując tam helikopterami, samolotami i wychodzą i mówią „Postanowiliśmy was wszystkich zabić. I budujemy sieć, która wszystko przejmie i czcimy tego boga sztucznej inteligencji.” Jesteście przestarzali i bóg sztucznej inteligencji mówi że powinniście umrzeć. Słowo w słowo to co wam mówiłem.

[…] Czytając to widzisz co oni mówią: zakażemy wszystkich religii, jako antynaukowe ale w tą musisz wierzyć. Roboty będą miały prawa, widzicie dokąd to zmierza. To jest plan przejęcia, który jest tak dystopijny. Jest powód dla którego oni mieli co tydzień przesłuchania w Kongresie o tym, że chcą mnie zdjąć z anteny. Oni mają dane i kierunki z komputerów mających sztuczną inteligencję, które są w stanie przewidywać masowe ruchy. One jak wierzą nie są na razie świadome ale potrafią przewidzieć to, że jak mnie zabiją to to stworzy reakcję łańcuchową, która zniszczy ich operację. To samo z Trumpem. To nie jest chwalenie się, zobaczcie co się dzieje w telewizji. To jest realne, to się dzieje, ponieważ nam naprawdę zależy, czytaliśmy co oni mówią, i co budują, kiedy oni zbierali akolitów. Elon Musk jest jednym z przestrzegających: uważajcie na bogów sztucznej inteligencji, uważajcie na ludzi, którzy to promują. Zrobił to zanim media zaczęły to promować jako nowy pomysł. Będziemy mieli bogów sztucznej inteligencji, to takie zabawne. Elon Musk przez ostatnie 6 miesięcy mówił, że to nadchodzi, że to jest śmiercionośne, niebezpieczne, poważne, że ci ludzie myślą o tym na poważnie, są despotami, musimy ich powstrzymać.

I zaraz potem objawił się nowy chrystus. Młody człowiek, który to wymyślił 5 minut temu. Nie słuchajcie Muska, mamy nowego lidera Anthonego Lewandowskiego.  

[…] Oni przygotowywali to od dekad. Robot który został zamówiony przez Dubaj, który zastąpi ich policję ma dosłownie 7 stóp wysokości i jest niemalże identyczny z robotem THX1138. Spójżcie na to. To jest robot THX1138, oparty na badaniach Georgea Lukasa w jego pierwszym filmie. Jesteśmy w wielkich tarapatach. Oni mówią wam, że nadchodzą, co robią i ja was tylko ostrzegam. Tylko was błagam… nie jestem przeciwnikiem technologii, smartfonom, ale nie podoba mi się, że one mnie śledzą, szpiegują, podsłuchują, sprzedają moje dane i są rządowym szpiegiem. Ale oni zawsze to odkręcają. Jesteś przeciwko szczepionkom, to jesteś przeciwko nauce. Nie, jestem przeciwko genetycznej inżynierii, którą robicie przez nie. Nie jestem przeciwko telefonom ale jestem przeciwko wszystkiemu co mnie śledzi i kontroluje.

Oni mają samojeżdzące moduły we wszystkich nowych samochodach. Oni ci nawet o tym nie mówią. Oni ogłoszą to dopiero w następnym roku. Tylko luksusowe modele to mają i musisz płacić znacznie więcej za Audi AA. Ono jeździ samo. Oni już mają samochody, którymi ludzie jeżdżą przez cały kraj bez ingerencji. Można je już kupić w salonach. Mówisz, że to świetnie bo będą mógł w tym czasie odrobić lekcje, albo z żoną bawić się na tylnym siedzeniu. Ale to daje pełną kontrolę globalistom, mogą cię spuścić z klifu i zabić. To samo mogą zrobić hakerzy obcych krajów. To dehumanizuje i ludzie, którzy to wdrażają mówią, że to ma was zdehumanizować, aby zrobić miejsce dla nowego boga, który powstaje w oparciu o te wszystkie systemy i wszystkie odnogi, by je kontrolować. Pamiętasz 6-7 lat temu jak mieli filmy z Willem Smithem iRobot, o samojeżdżących samochodach i to było Audi? A teraz Audi jest liderem w tej technologii. To wszystko jest pre-programowanie. To jest przygotowanie.

A kto w tym czasie robił cały PR dla Google? Nowy lider sztucznej inteligencji, który tworzy swoje dziecko, które będzie twoim bogiem. „Inżynier Google który stworzył pierwszy kościół sztucznej inteligencji mówi, że jest w trakcie tworzenia robota boga, który przejmie kontrolę nad ludźmi.”

[…] Oni wydali miliardy z pieniędzy podatników na same odświeżanie ekranu, jak ciebie zahipnotyzować. To wszystko jest odtajnione. Tylko to co wiem i do czego się przyznano jest poza wszystkim co jesteś w stanie sobie wyobrazić. Ale pamiętajcie ja jestem zły, ponieważ od 22 lat mówiłem, że oni mają ludzko-zwierzęce hybrydy hodowane wewnątrz krów, dojrzewające na  farmach w całych stanach. Dokładnie te same słowa, które powiedziałam wam 22 lata temu opublikowano w MIT w zeszłym roku. Tysiące ludzko zwierzęcych hybryd dojrzewa w łonach. Pamiętacie film „Obcy” kiedy złożyli jaja w żołądku i on wychodzi kiedy zje posiłek? Wykorzystuje twój żołądek jako macicę, bo lubi kwas? Niezwykle inteligentni scenarzyści…

KONIEC TRANSKRYPTUNowa religia buduje boga opartego na sztucznej inteligencji.  |  Elity Doliny Krzemowej założyły kult religijny mający czcić sztuczną inteligencję jako Boga.  | Transhumanizm: technologia, która stworzy z ludzi bogów.  |  Były szef Facebooka ostrzega, że aplikacja wykorzystuje psychologiczne „słabości" użytkowników.  |  NBIC- zabawa w Boga. Obraz świata w 2025 roku.   |  Internet rzeczy. Planeta więzienie 2025.ONZ przewiduje transhumanistyczną przyszłości, w której człowiek będzie zbędny. Oni naprawdę chcą wszczepić czipy do twojego mózgu.   |  Eric Schmidt: Sztuczna Inteligencja Google nie do odróżnienia od ludzkiej w przeciągu dekady.   |  2025 - Czipowanie ludzi: Jedno pokolenie to wszystko, czego potrzebują.   |  Sztuczna inteligencja będzie decydowała o życiu i śmierci ludzi.   |  Przyszłość pojazdów bezzałogowych.  |   NSA i sztuczna inteligencja do wykrywania przed-zbrodni.   |  DARPA będzie instalować przezczaszkowe, ultradźwiękowe urządzenia kontroli umysłu w hełmach żołnierzy.   |  Program komputerowy używa Twittera by śledzić nastrój populacji.   |  Sztuczny mózg przeszedł podstawowy test IQ.   |  Naukowcy opracowali implant pozwalający na komunikację mózg-mózg.   |  Chip zapisujący wspomnienia pozwala na ich transfer do drugiego mózgu.  |  Interfejs mózg-maszyna staje się rzeczywistością.   |  MIT stworzyło glukozowe ogniwo paliwowe do zasilania wszczepianych interfejsów mózg-komputer.  |  Oni naprawdę chcą wszczepić czipy do twojego mózgu.  |   Naukowcy stworzyli system odczytywania obrazów ruchomych bezpośrednio z mózgu.   |  Technologie ulepszania ludzi i przyszłość pracy w najbliższej dekadzie.  |  PETMAN: kolejny potężny krok w kierunku budowy armii robotów DARPA. Nowe drony i roboty. Przedsmak przyszłości.   |  Najmniejszy na świecie komputer, który będzie można połknąć.  |  Szef Google Eric Schmidt przygotowuje wszystkich na czipy wszczepiane do mózgu dla przeszukiwania Internetu.   |  Technologie ulepszania ludzi i przyszłość pracy w najbliższej dekadzie.   |


Więcej na ten temat

 Komentarze

Musisz być zalogowany, aby móć komentować. Jeżeli nie posiadasz konta zarejestruj się.
 
Nazwa użytkownika
Hasło
 

Więcej
Kultura

Jak ten czas leci, 147 rocznica Powstania Styczniowego minęła po cichu?

Jak ten czas leci, 147 rocznica Powstania Styczniowego minęła po cichu?

Kochany Wnuczku!Ale nam się narobiło w tym XXI wieku, po przejęciu przez wielkiego Brata z Zachodu, naszego biednego...

Marks i Bergoglio sabotują kościół od wewnątrz.

Po tragicznym watykańskim Synodzie Amazońskim, podczas którego Bergoglio czcił pogańską boginię Pachamame obecnie przystąpił wraz...

Niemiecka populacja osiągnęła nowy rekordowy wynik tylko z powodu „migracji”.

Chiny nasilają represję wobec chrześcijan. Katolicki biskup jest obecnie bezdomny i śpi na ulicy.

Papież Benedykt blokuje Franciszka szykującego zniesienie celibatu wśród kapłanów.

Więcej
Globalne trendy

Terahercowe 6G do roku 2030.

Terahercowe 6G do roku 2030.

Obecnie wdrażana na całym świecie niezwykle niebezpieczna technologia 5G operująca na mikrofalach do nawet 300 GHz, (co jest prawie 100...

Scenariusz rozwoju rynku pracy do roku 2050.

Do tej pory przedstawiliśmy trzy duże opracowania dotyczące przyszłości rynku pracy aż do 2050 roku:Znikające zawody do roku 2030. 50%...

Populacja zastępcza do 2050 roku.

Międzynarodowy plan wdrażania geoinżynierii 2020+.

DAMIEN. USA szykuje się na kosmiczną kolizję.

kontakt e-mailowy:
© 2010 PRISON PLANET.PL  |  Wszelkie prawa zastrzeżone