Macron spalił katedrę Notre Dame.
PrisonPlanet.pl
Polska
2019-04-18
Polityka
Niniejszy film jest podsumowaniem nagranym przez dr. S. Pieczenika na temat spalenia katedry Notre Dame. Katedrę tą spalił prezydent Macron (pracownik rodziny Rothschildów) przy wsparciu wywiadu francuskiego, amerykańskiego wywiadu wojskowego i CIA. Wydaje się, iż podpalenie było atakiem pod fałszywą flagą mającym na celu zjednoczenie społeczeństwa wokół narodowej tragedii. Jednak jak się okazuje ten akt profanacji największej katedry we Francji nie wywołał zamierzonego skutku…


Kluczem dla zrozumienia obecnie wdrażanej polityki przez Macrona jest postać z artykułu Financial Times  widoczna z czerwonym krawatem na poniżej zamieszczonym zdjęciu.


Osobą tą jest globalista Jacques Attali, który opublikował serię książek opisujących wdrożenie w życie wizji globalnego imperium na zgliszczach zachodniej cywilizacji. Z jego pracami mogą się państwo zapoznać w artykułach Nowy Porządek Świata. Spojrzenie w niedaleką przyszłość. oraz Przyszłość urządzeń mobilnych. Część z tych planów przedstawiliśmy w poniższej audycji.TRANSKRYPT:

Witam, tu dr Pieczenik. Przejdę od razu do faktów. Podpalenie Notre Dame było atakiem pod fałszywą flagą. Większość z was wie już co to jest atak pod fałszywą flagą. Mieliśmy jeden w 9/11, mieliśmy wiele ataków tego typu za Obamy. Kluczowym jest to kto tego dokonał i dlaczego. Od samego początku mówiłem, że Macron jest rozpuszczonym, przekonanym, iż należy mu się specjalne traktowanie dzieckiem dwojga doktorów. Jeden jest neurologiem a drugi jest lekarzem ogólnym, internistą. Jest to całkiem ważna profesja we Francji. Jest znacznie trudniej zostać internistą we Francji niż w USA. Wiem o tym, ponieważ mój ociec był szkolony we Francji.

Ale co ważniejsze jest to młody człowiek, który świadomie unikał poboru do służby wojskowej. Czy to wam kogoś nie przypomina, kto dokonał ataku pod fałszywą flagą? Tak, Bush.

Pochodzi z bogatej rodziny, jest rozpuszczony, unikał poboru do wojska, jest narcystyczny i kłamie jak potępieniec. Jest socjopatą. Był szkolony przez rodzinę Rothschildów, i stał się multimilionerem bez żadnego zawodu i firmy, którą stworzył. Więc mamy prezydenta o którym mówiłem od samego początku, że jest niekompetentny.

I co się stało? Ano mieliśmy protesty żółtych kamizelek, bo nie wiedział jak zarządzać ekonomią. Po drugie podniósł podatki na paliwo, na co większość narzekała, a już płacą 50 do 60% podatku dochodowego. Na marginesie jego popularność była na poziomie 24% przed pożarem i 24% po pożarze. Więc to jest człowiek który, stworzył pożar. Dlaczego mówię że stworzył pożar? Ponieważ po pierwsze mam nieruchomość zaraz przy Notre Dame. Po drugie byłem w Notre Dame i wprawiło mnie w osłupienie jak wygląda tam ochrona. Dzieci latają do kościoła i na zewnątrz a cyganie i policja nie pozwalali mi ich zatrzymać. Po trzecie to był celowo podłożony ogień. Zaraz przed wielkanocną niedzielą, mamy katolicki kościół objęty ogniem. To jest 800 letni symbol chrześcijaństwa w kraju który stracił swoje chrześcijaństwo w trakcie I i II wojny światowej i wraz z masakrami Tutsi. (Ludobójstwo w Rwandzie).

Więc on nie potrafił nimi zarządzać. Mieliśmy zamieszki, anty-muzułmańskie nastroje, wysoki antysemityzm i w skrócie mamy ekonomię, która jest dysfunkcjonalna. To co robisz? Organizujesz zamach pod fałszywą flagą. Dokładnie tak jak zrobił to Bush. Aby zunifikować kraj i pójść na wojnę organizujesz zamach pod fałszywą flagą.

W tym przypadku na dzień przed pożarem… a na marginesie zajęło 24 minuty zanim przyjechali pierwsi strażacy, a ja mieszkałem przy Notre Dame. Uwierzcie mi, że jak widzicie dym i ogień to działacie bardzo szybko. Ale pamiętajmy, że zajęło 24 minuty zanim przyjechali pierwsi strażacy.

I co jeszcze mamy? Na dzień przed pożarem 12 głównych rzeźb apostołów i ważne witraże i okna zostały „cudem” zabrane z kościoła. New York Times określił to jako „cud”. Zabrała to firma Socra, która jest oddziałem większej firmy na którą nie znajdziesz żadnych namiarów. Firma ta jest zlokalizowana w rejonie Dordogne.


Tak więc na dzień przed pożarem podróżowali 6-8 godzin z tymi najbardziej wartościowymi rzeźbami i w jakiś sposób to jest „cud”, że nie spłonęły.

W istocie to co widzimy to atak pod fałszywą flagą stworzony przez to co nazywamy we Francji „la piscine”, basen. Jest to nazwa dla Deuxieme Bureau, drugie biuro albo jak my to mówimy centrum wywiadu Francji. Więc oni działali u boku Macrona. I zgadnijcie jeszcze z kim współpracowali? Pracowali z moimi kolegami z wywiadu wojskowego i CIA. A skąd o tym wiem? Ano dostałem nieproszonego e-maila od jednego z moich kolegów, który napisał „Mnie to nie interesuje, ale moje kondolencje w odniesieniu do pożaru kościoła.”

Podam wam znany cytat Maurice de Talleyrand-Périgorda znanego ministra Spraw Zagranicznych.
- Aby być wielkim manipulatorem trzeba być bardzo skutecznym w manipulacji,
zaprzeczaniu, przeinaczaniu i tworzeniu kryzysu. A kto nie był? Macron.

Powodzenia i dobranoc. 

Macron podczas wyborów prezydenckich na tle symbolu okultystycznej piramidy:


KONIEC TRANSKRYPTU


Link do oryginalnego filmu: LINK


W Paryżu spłonęła katedra Notre Dame. Pracownik twierdzi, że ogień wzniecono „celowo”.  |  Wykluczenie podpalenia Notre Dame to decyzja polityczna.  |  Zmierzch kościoła.  |  ONZ twierdzi, że europejski kryzys migracyjny "nie istnieje", ponieważ migracja jest "źródłem dobrobytu".  |  UE i USA muszą przyjąć więcej uchodźców i pozbyć się suwerenności.  |   Szef bezpieczeństwa UE: "polityczny islam" jest przyszłością Europy.  Wojny Zachodu i masowa migracja do Europy.  |  Ordo Ab Chao – jak instaluje się kryzys migracyjny w Europie.  |  Game Over Europo – nachodzi ‘kolorowa rewolucja’?  |  Francja przygotowuje się na masowe niepokoje.  |  Obama i upadek południowej granicy USA.  |  Implikacje zmian demograficznych do roku 2050.  |   Zachodnia schizofrenia i barbarzyństwo Bliskiego Wschodu.  |  CFR: wspomóżmy Al-Kaidę by pokonała ISIS.   |  CFR przyznaje, że Al-Kaida pomaga przeprowadzić rewolucję w Syrii.  |  Generał Dempsey przyznaje, że sprzymierzeńcy USA w regionie Bliskiego Wschodu sponsorują ISIS/Al-Kaidę.  Amerykański generał McInerney: "Pomogliśmy zbudować ISIS".  Amerykańska komisja śledcza ds. ataków w Bengazi: Biały Dom i Departament Stanu wspierają al-Kaidę.  "Umiarkowane" siły syryjskich rebeliantów podpisały pakt o nieagresji z ISIS.   |  USA szkoliło terrorystów ISIS w tajnej bazie w Jordanii.  Arabia Saudyjska, sunnicki Kalifat i NATO kierują tajną terrorystyczną armią w Iraku i Syrii. Polacy w Syrii pomagają Al- Kaidzie w obaleniu rządów Al Assada.   |  Syria- szeroka perspektywa.  |  Syria: Grupa powiązana z Al-Kaidą dostała od USA broń przeciwpancerną.   |  Misja wykonana: Libia jest teraz "zbiorowiskiem mend".  |  Syria i agenda Ligii Arabskiej.   |  Raport NATO: Syria za wszelką cenę!   |  Syria i Arabski gazociąg.   | Amerykanie i Brytyjczycy przerzucili 3.000 ton broni do Syrii by pomóc Al Kaidzie.   |  W Syrii USA skupia się wyłącznie na dozbrajaniu Al-Kaidy.   |   Izrael ratuje syryjskich terrorystów Al-Kaidy.   |  Lider Al-Kaidy wspiera syryjską rewoltę przeciwko Assadowi.  | Zwolennicy syryjskich rebeliantów z dumą prezentują flagę Al-Kaidy.  |  Rebelianci Al-Kaidy na zdjęciach z obserwatorami ONZ w Syrii.   |  Bractwo Muzułmańskie, Naziści i AlKaida.   |  Alex Jones. Wszystko co powinieneś wiedzieć o Al Kaidzie.  |  USA zakupi ropę od Libijskich Rebeliantów, finansując "przebłyski" Al-Kaidy.   |  Film: TerrorStorm. Historia terroryzmu sponsorowanego przez rządy.  |   Szokujące filmy ujawniają prawdę stojącą za syryjskimi "bojownikami o wolność".  |  Obama wspiera syryjskich rebeliantów wychwalających Bin Ladena i ataki 9/11.  |  10 rocznica 9/11: Loose Change Finall Cut. Co naprawdę wydarzyło się 11 września. Nowy Porządek Świata a sprawa Polska.  |


Więcej na ten temat

 Komentarze

Musisz być zalogowany, aby móć komentować. Jeżeli nie posiadasz konta zarejestruj się.
 
Nazwa użytkownika
Hasło
 
misio   dodano: 2019-04-20 16:57:36
To menda!
n30n_   dodano: 2019-04-30 16:16:30
Mówienie, że to Macron albo Bush stoi za jakimś wydarzeniem to przesada, ale rzeczywiście wygląda to na operację odwrócenia uwagi od protestów ulicznych.

Więcej
Polityka

Alleluja! Bill i Melinda Gates się rozwodzą!

Alleluja! Bill i Melinda Gates się rozwodzą!

Jak podano w mediach na całym świecie najbardziej znienawidzona para miliarderów - Bill i Melinda Gates ogłosili, iż się...

Co się dzieje naprawdę w Indiach?

Po tym jak USA wysłało 60 milionów powodujących zatory szczepionek Astra Zeneca w Indiach wybuchły szerokie zamieszki. Te...

Wielka Brytania zatrudnia strażników Covid-owych do patrolowania ulic do 2023 r.

Deeskalacja czy spokój przed burzą? Rosja wycofuje wojska po manewrach na Krymie.

W odwecie za sankcje Moskwa wydala 10 amerykańskich dyplomatów.

Więcej
Ekonomia

Witamy w fali inflacji do 2024 roku.

Witamy w fali inflacji do 2024 roku.

Nadal widzimy, że ten cykl do 2024 r. będzie okresem inflacji. Nasz system komputerowy przewidział, że ten cykl inflacyjny będzie oparty na...

Gwałtownie spada szybkości obiegu pieniądza...

Demokraci naprawdę niszczą miejsca pracy i gospodarkę, aby zrealizować przez administrację Bidena stworzony przez Klausa...

„Mission Possible Partnership” Forum Ekonomicznego rozpoczyna drastyczne postindustrialne przejście.

Think-Tank Imperium Brytyjskiego chce narzucić światu ograniczenia produkcji żywności.

Odejście Trumpa i Wielki Reset.

kontakt e-mailowy:
© 2010-2021 PRISON PLANET.PL  |  Wszelkie prawa zastrzeżone