USA przyznaje, że dowody na zestrzelenie samolotu MH17 są oparte wyłącznie na filmach z YouTube i mediach społecznościowych.
Paul Joseph Watson, Prison Planet.com
USA
2014-07-23
Polityka
W wymianie zdań między reporterem AP, Mattem Lee i zastępcą rzecznika prasowego Departamentu Stanu USA Marią Harf, Lee praktycznie zmusił Harf do przyznania, że "dowody" przedstawione przez USA wskazujące na winę prorosyjskich rebeliantów na zestrzelenie malezyjskiego samolotu pasażerskiego MH17 są tylko i wyłącznie filmami z YouTube i informacjami z mediów społecznościowych.Lee zaczyna od pytania Harf jak USA chce przedstawić "kryminalne dowody" potwierdzające, iż wspierani przez Rosję rebelianci stali za atakiem, na co Harf odpowiada, podając słyszane od początku punkty dyskusji, stwierdzając "wiemy, widzieliśmy to w mediach społecznościowych... że prorosyjscy separatyści chwalili się, że zestrzelili samolot."

"Skąd dokładnie wiesz, że pocisk został wystrzelony z kontrolowanego przez separatystów terytorium?" pyta Lee, na co Harf odpowiada, że dowody oparte są o "komunikację opublikowaną na YouTube przez ukraiński rząd."

"Czy jest coś innego .... od mediów społecznościowych?" pyta Lee. Harf nawiązuje do "oceny zdarzenia" [przez departament stanu], zanim znowu zatacza koło do punktów dyskusji (opartych o media społecznościowe i filmiki z YouTube), które obwiniają separatystycznych rebeliantów.

"Wszystko, co jesteś w stanie zaprezentować publicznie, co podtrzymuje twoją wersję wydarzeń, która może okazać się właściwą wersją tej historii...", mówi Lee, po czym przerywa mu Harf, ironicznie ripostując "może tak się okazać".

"Nie widziałem twojego dowodu, który pokazuje, że pocisk został wystrzelony z terytorium separatystów"
kontynuuje Lee. "Jedyną rzeczą, jaką jesteś gotowa przedstawić publicznie to informacje z mediów społecznościowych", dodaje przed powołaniem się na inne informacje z mediów społecznościowych będących w sprzeczności z wersją wydarzeń Departamentu Stanu.

Raport Rosyjski zarówno w jęz rosyjskim i angielskim, przedstawia zdjęcia satelitarne i nagrania radarowe:

Trzeba oddać szacunek Mattowi Lee za wykonanie jego pracy i zadawanie pytań Harf, ponieważ jak dotąd wszelkie kwestionowanie oficjalnej narracji wokół zestrzelenia MH17, wspieranej przez najsłabsze z możliwych "dowodów" jest demonizowane jako "rosyjska propaganda", podobnie jak jakikolwiek sceptycyzm wobec zeszłorocznego ataku bronią chemiczną w Syrii, który po późniejszym badaniu MIT określono iż nie stały za nim siły rządowe, co wyśmiewano jako "propaganda Assadowska."

Pomimo nalegań Departamentu Stanu, że klipy YouTube i posty na mediach społecznościowych można uznać za twarde dowody, to autentyczność tych materiałów przyciąga intensywny sceptycyzm.

Wzmianka Harf o informacjach z mediów społecznościowych przedstawiających buntowników, którzy "chwalą" się zestrzeleniem samolotu jest najprawdopodobniej odniesieniem do postu na rosyjskiej wersji Facebooka, zrobionego przez dowódcę rebeliantów ukraińskich Igora Strelkova wkrótce po tym jak zestrzelono MH17. Jednak, jak dokumentuje Max Fisher, "Istnieją realne powody, by wątpić, że wiadomość była prawdziwa." Przede wszystkim, według rebeliantów, którzy rozmawiali z Maxem Seddonem z BuzzFeed strona Strelkova "jest fałszywką wykonaną przez fanów", więc słów tych nie można nawet przypisać dowódcy. Ponadto, informacje nawiązujące do zestrzelenia nie odnoszą się do samolotu cywilnego, lecz do wojskowego samolotu transportowego Antonow-26. "To rzuca dalsze wątpliwości na pomysł, iż ludzie ci strącili samolot, a następnie opublikowali na ten temat informacje: jeśli ktoś strzelił w samolot, to by zauważył, że to duży samolot pasażerski a nie mały transportowiec" pisze Fisher.

Wideo pokazujące jak system rakietowy BUK najwyraźniej przekracza granicę do Rosji po tym jak samolot został zestrzelony, co podał Kijów i Waszyngton zostało do tej pory również zdemaskowane. Klip ten został w rzeczywistości nagrany w ukraińskim mieście Krasnoarmeisk, kontrolowanym od maja przez Kijów.Zdaniem ekspertów audio, którzy przeprowadzili analizę wideo z YouTube, które zwiera rozmowę między przywódcą separatystów i rosyjskim dowódcą wojskowym, który rzekomo przyjmuje na siebie odpowiedzialność za zestrzelenie samolotu pasażerskiego jest w rzeczywistości sfabrykowane.Podczas gdy Rosja przedstawiła rzeczywiste nagrania z radaru i dowody w postaci zdjęć satelitarnych wspierając twierdzenie, że ukraińskie myśliwce leciały za samolotem na krótko przed incydentem, to dowody Kijowa i Waszyngtonu, na to że separatyści byli winni zestrzelenia są niczym więcej jak wątpliwymi materiałami wideo z YouTube i postami na mediach społecznościowych.

Kijów również nie upublicznił nagrań kontroli ruchu lotniczego, które natychmiast zostały zajęte przez ukraińskie siły bezpieczeństwa, które to materiały mogą być kluczowe co do tego co działo się na niebie tuż przed zestrzeleniem samolotu.

Podczas gdy wszelkie kwestionowanie narracji stojącej za incydentem zostało obwołane przez media głównego nurtu jako "Rosyjska propaganda," to właśnie Rosja jest jedyną stroną, która rzeczywiście przedstawiła cokolwiek, co mogłoby zostać uznane za prawdziwe dowody, podczas gdy Waszyngton i Kijów wciąż odnoszą się od rodzaju dowód, które usatysfakcjonują tylko niedbałych teoretyków spiskowych.


Link do oryginalnego artykułu: LINK


(przypis prisonplanet.pl
Dodajmy tutaj, że USA posiada system satelitarny MOIRE pozwalający na zapis wideo z każdego miejsca na ziemi z odświeżaniem jednej klatki na sekundę, a przecież jest oczywistym, że armia USA cały czas koordynuje działania wojsk Ukraińskich, mając non stop podgląd z całego obszaru działań wojennych. Jest więc pewnym, że USA ma zdjęcia satelitarne z tamtego rejonu co stwierdził ostatnio, nagradzany za sprawę Iran-Contras były reporter AP, Robert Parry.
 
Informator: USA ma zdjęcia satelitarne przedstawiające ukraińskie oddziały strzelające do MH17.   |  Nowy szpiegowski system satelitarny DARPA. Wideo w czasie rzeczywistym z dowolnego miejsca na Ziemi.   |  "Sojusz polityczny" BRICS i rosyjskie ataki terrorystyczne.   Czy dowody na zestrzelenie przez prorosyjskich separatystów samolotu MH17 są sfabrykowane?   |  BRICS tworzą nowy światowy bank, nawołując do wprowadzenia nowej waluty światowej.   G20 i IMF naciskają by stworzyć globalny FED i globalną walutę.  IMF: Nowy raport. Dolar- SDR- Nowa światowa waluta.   |  Poza system Dolarowy. Raport z Chatham House.   |  Evelyn Robert Adrian de Rothschild chce globalnej waluty.   |  Co zastąpi dolara?Forbes: Nowa amerykańska waluta w ciągu 5 lat.   |  IMF: Era Ameryki dobiega końca.   |  IMF: Starzejące się społeczeństwa mogą być mniej skłonne do spłaty długów państwowych.   |  Banki zagraniczne korzystają z tajnej linii kredytowej Fed'u w sytuacjach kryzysu.   |  Film: Niewidzialne imperium - Nowy porządek świata zdefiniowany.   |


Więcej na ten temat

 Komentarze

Musisz być zalogowany, aby móć komentować. Jeżeli nie posiadasz konta zarejestruj się.
 
Nazwa użytkownika
Hasło
 
misio   dodano: 2014-07-23 14:34:01
Żenada. Myślałem, że pokażą swoje zdjęcia satelitarne. Chyba że je właśnie \"fotoszopują\" wstawiając ruskie czołgi.
technics   dodano: 2014-07-23 16:17:22
Już widzę, co by było, gdyby powiedzieli, że mają inne zdjęcia!

Użytkownicy tej strony po prostu oszaleliby. Zdjęcia sfabrykowane, stenogramy nagrane i po montowane dzień wcześniej itd. Ale, to nie koniec! Normalni ludzie, którzy nie mają jeszcze wypranego mózgu zobaczą na przełomie kilku dni artykuł na tej stronie mówiący, najoględniej rzecz mówiący o tym, że ameryka nie chce ujawnić zdjęc z katastrofy mh17, bo ma tajną umowę z ukraińskimi władzami. Że to ukraińcy i amerykanie zestrzelili samolot. I nagle, ktoś ujawni stenogram z rozmowy amerykańsko-ukraińskiej opracowującej misterny plan utajnienia prawdy o locie mh17.

Tak obserwuję tę stronę i śmiem twierdzić, że jest ona pro rosyjska, czyli fałszywa. Dlatego w anglii ta domena nie idzie.

pzdr
mat089   dodano: 2014-07-23 16:39:56
Wszędzie, gdzie jest poruszany temat obecnej sytuacji na Ukrainie, Rosja jest stawiana w roli głównego i jedynego agresora. Czy aby na pewno jest to zgodne z prawdą? Zwróćmy uwagę, że od czasów rozpadu ZSRR to NATO stale zwiększa swoje wpływy na arenie międzynarodowej. Rosja aktualnie stara się \"przeciągnąć\" na swoją strefę wpływów Ukrainę - ok, zgadzam się z tym w 100%. Ale idąc takim tokiem rozumowania czemu nie mówimy o NATO jako o agresorze? W ciągu ostatnich kilu lat NATO przeprowadziło inwazję w Afganistanie, Iraku, Mali, Libii, oraz szkoli bojowników z Syrii. Ukraina jest strategicznym punktem na mapie dzisiejszej Europy pod względem wpływów Wschodu i Zachodu. Polecam fajny artykuł pozwalający spojrzeć na ten temat z innej strony niż we wszystkich popularnych portalach: http://independenttrader.pl/198,ukraina_-_kto_jest_agresorem_rosja_czy_nato.html
technics   dodano: 2014-07-23 17:02:16
mat089 posłuchaj. Jestes obrońcą Rosji. Nie widzisz, co robi Putin?

Uzależnia Europę od swoich surowców, wiesz po, co?

Bo przyjdzie taki dzień, że zakręci wszystkie kurki i zaatakuje Europę, podbije ją, zawładnie ją a rosyjska piechota będzie gwałcić polki, czeszki, węgierki, bułgarki, rumunki, niemki, holenderki, belgijki, włoszki, chorwatki, greczynki, cypryjki, dunki, szwedki, norweszki, finlandki itd. Nas mężczyzn do dołu wrzucą posypią wapnem i tyle. Tego chcesz? Proszę bardzo. Myślisz, że rosyjskie wojska będą się pytać czy jesteś po ich stronie i myślisz, że bedą czakali na Twoją odpowiedź. \'\'tak jestem po waszej stronie, czytam portal prisonplanet\'\' No takie głupoty wypisujecie tutaj, co niektórzy, że rece opadają.

Gloryfikuje się rosyjskich separatystów, na równi krytykuje się ukrainę, że to niby zestrzeliła samolot itp. no masakra jakaś tutaj jest. Jedyna rzecz jaka mi sie podoba u rosjan , to to, że Duma uchwaliła zakaz emisji reklam na kanałach płatnych platform cyfrowych. A Alex Jones ciągnie z Was intelektualnie, mentalnie i finansowo ile tylko może. Pod płachtą mówienia prawdy, wbija do głów sekciarskie teorie. Kosztem waszej abnegacji.
technics   dodano: 2014-07-23 17:12:02
mat089 posłuchaj. Jestes obrońcą Rosji. Nie widzisz, co robi Putin?

Uzależnia Europę od swoich surowców, wiesz po, co?

Bo przyjdzie taki dzień, że zakręci wszystkie kurki i zaatakuje Europę, podbije ją, zawładnie ją a rosyjska piechota będzie gwałcić polki, czeszki, węgierki, bułgarki, rumunki, niemki, holenderki, belgijki, włoszki, chorwatki, greczynki, cypryjki, dunki, szwedki, norweszki, finlandki itd. Nas mężczyzn do dołu wrzucą posypią wapnem i tyle. Tego chcesz? Proszę bardzo. Myślisz, że rosyjskie wojska będą się pytać czy jesteś po ich stronie i myślisz, że bedą czakali na Twoją odpowiedź. \'\'tak jestem po waszej stronie, czytam portal prisonplanet\'\' No takie głupoty wypisujecie tutaj, co niektórzy, że rece opadają.

Gloryfikuje się rosyjskich separatystów, na równi krytykuje się ukrainę, że to niby zestrzeliła samolot itp. no masakra jakaś tutaj jest. Jedyna rzecz jaka mi sie podoba u rosjan , to to, że Duma uchwaliła zakaz emisji reklam na kanałach płatnych platform cyfrowych. A Alex Jones ciągnie z Was intelektualnie, mentalnie i finansowo ile tylko może. Pod płachtą mówienia prawdy, wbija do głów sekciarskie teorie. Kosztem waszej abnegacji.
technics   dodano: 2014-07-23 18:01:53
mat089 posłuchaj. Jestes obrońcą Rosji. Nie widzisz, co robi Putin?

Uzależnia Europę od swoich surowców, wiesz po, co?

Bo przyjdzie taki dzień, że zakręci wszystkie kurki i zaatakuje Europę, podbije ją, zawładnie ją a rosyjska piechota będzie gwałcić polki, czeszki, węgierki, bułgarki, rumunki, niemki, holenderki, belgijki, włoszki, chorwatki, greczynki, cypryjki, dunki, szwedki, norweszki, finlandki itd. Nas mężczyzn do dołu wrzucą posypią wapnem i tyle. Tego chcesz? Proszę bardzo. Myślisz, że rosyjskie wojska będą się pytać czy jesteś po ich stronie i myślisz, że bedą czakali na Twoją odpowiedź. \'\'tak jestem po waszej stronie, czytam portal prisonplanet\'\' No takie głupoty wypisujecie tutaj, co niektórzy, że rece opadają.

Gloryfikuje się rosyjskich separatystów, na równi krytykuje się ukrainę, że to niby zestrzeliła samolot itp. no masakra jakaś tutaj jest. Jedyna rzecz jaka mi sie podoba u rosjan , to to, że Duma uchwaliła zakaz emisji reklam na kanałach płatnych platform cyfrowych. A Alex Jones ciągnie z Was intelektualnie, mentalnie i finansowo ile tylko może. Pod płachtą mówienia prawdy, wbija do głów sekciarskie teorie. Kosztem waszej abnegacji.
technics   dodano: 2014-07-23 18:02:14
mat089 posłuchaj. Jestes obrońcą Rosji. Nie widzisz, co robi Putin?

Uzależnia Europę od swoich surowców, wiesz po, co?

Bo przyjdzie taki dzień, że zakręci wszystkie kurki i zaatakuje Europę, podbije ją, zawładnie ją a rosyjska piechota będzie gwałcić polki, czeszki, węgierki, bułgarki, rumunki, niemki, holenderki, belgijki, włoszki, chorwatki, greczynki, cypryjki, dunki, szwedki, norweszki, finlandki itd. Nas mężczyzn do dołu wrzucą posypią wapnem i tyle. Tego chcesz? Proszę bardzo. Myślisz, że rosyjskie wojska będą się pytać czy jesteś po ich stronie i myślisz, że bedą czakali na Twoją odpowiedź. \'\'tak jestem po waszej stronie, czytam portal prisonplanet\'\' No takie głupoty wypisujecie tutaj, co niektórzy, że rece opadają.

Gloryfikuje się rosyjskich separatystów, na równi krytykuje się ukrainę, że to niby zestrzeliła samolot itp. no masakra jakaś tutaj jest. Jedyna rzecz jaka mi sie podoba u rosjan , to to, że Duma uchwaliła zakaz emisji reklam na kanałach płatnych platform cyfrowych. A Alex Jones ciągnie z Was intelektualnie, mentalnie i finansowo ile tylko może. Pod płachtą mówienia prawdy, wbija do głów sekciarskie teorie. Kosztem waszej abnegacji.
Marian   dodano: 2014-07-23 23:50:23
Ten technics to jakiś bot?

Już wprowadzili to coś?

http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/associated_press_wdraza,p1165635274

Bo nie mogę uwierzyć że ten koleś jest z krwi i kości.
misio   dodano: 2014-07-24 09:28:08
@Marian- nie to nie bot , tylko troll, albo dziecko propagandy TVN
Gienek   dodano: 2014-07-24 10:22:53
Putin to zbrodniarz!

Najpierw wysadził dwa bloki mieszkalne by znaleźć pretekst do rozprawienia się z Czeczenią. Kiedy Litwinienko to ujawnil, zabił go polonem .

Kaczyński postawił się w Gruzji przeszkadzając w jej pełnym przejęciu, to go zabił w smolensku.

Teraz zrobi każdy ruch by odbić wschodnią Ukrainę.

Dając placed na terroryzm separatystom, ponosi wspolwinę za zestrzelenie Boeninga777 nawet jeśli było to zestrzelenie omyłkowe.
misio   dodano: 2014-07-24 12:01:38
@Gienek- Tak samo można powiedzieć o Zachodzie. Najpierw zniszczyli dwie wierze WTC plus Pentagon itd, potem zbombardowali Afganistan i Irak. Potem Gruzja zaczęła wojnę i Kaczyński tam pojechał bronić kraju który zaatakował Rosję. I tu się zgadza że zestrzelili go potem Ruscy, tylko za zgodą Zachodu! Nawet Brzeziński powiedział że to był wypadek i żeby sobie Polacy odpuścili. W międzyczasie Zachód rozpoczął wojny w Libii i Syrii, mordując setki tysięcy ludzi. Potem Zachód zrobił przewrót na Ukrainie i z tego jest wojna, więc odpowiedzialność za destabilizację Ukrainy w pierwszej kolejności spada na Zachód. A puki co to nie wiadomo kto zestrzelił samolot, ot co.
Gienek   dodano: 2014-07-24 14:16:27
Misio!

Pełna zgoda, do momentu pęknięcia w NWO Obama i Putin szli.pod rękę. Dlatego w Smolensku doszło do cichego przyzwolenia.że strony masonerii Zachodu na zamach.

Jednakże pewnego czasu W Światowym Rządzie coś pękło i nie ma już spójności. Więcej, widać dwa wrogie obozy a do tego na arenę wkroczył Kalifat (Syria,Irak) fanatyków islamskich.Jak turbany (Nostradamus) połączą się, to biada ci Europo

Jednak największy przekręt przygotowuje Franio (ostatni w/g św Malachiasza) papież w dziejach swiata. Chce namascić Antychrysta - w glorii i chwale jego pokojowych tryumfow na nowego Chrystusa

Jeśli tak się stanie to drżyjmy bo zapowiadane kary (Fatima,Akita, La Salette i inne) spadną na ludzkość
technics   dodano: 2014-07-25 13:33:02
misio i marian sami jestescie dziecmi propagandy alexa super jonesa.

jak nie ma sie argumentow, to przechodzi sie do atakow personalnych. merytorycznie slabiutko stoicie, skoro odnosicie sie do mnie, stosujac personalne wycieczki. jest to slabe i nie chce mi sie z wami gadac.co do dzialan rosji.

analogia sie cisnie sama na uszy i oczy!! na rynek polityczny puszcza sie zafalszowany towar w postaci informacji, które sa cenzurowane i falszowane. chce przypomniec, co niektorym mozgom na tej stronie:), ze rossia kanal rosyjski mowil niedawno, ze Polska pomaga Ukraincom, szkolac ich i dostarczajac bron. przeciez, to jest komiczne i malo powazne. to juz nie czasy wsi, by sprzedawac bron do panstw gdzie toczy sie konflikt zbrojny. jeszcze raz mowie. przestancie towarzyszu misio snuc teorie spiskowe, zajmij sie powaznymi sprawami. wojna za pasem a ty wyglaszasz te swoje krotokwilne wypociny, slabe zreszta, nie majace oficjalnego potwierdzenia.
Marian   dodano: 2014-07-25 14:49:04
Amerykańska armia miała wydać 2,76 mln dol. na stworzenie fałszywych kont, z których wylewałaby się propaganda.

Zatrudnianie przez państwa trolli piszących pozytywne komentarze albo tweety wydaje się tak dziecinnym posunięciem, że aż trudno w to uwierzyć. Ale wyobraźcie sobie, że takich ludzi jest cała armia i że zgodnie powielają oni jakiś konkretny przekaz. Znajdzie się dużo takich, którzy uwierzą. ”http://www.1planet1home.co.uk/2014/07/zbigniew-brzezinski-o-malezyjsskim-boingu-i-opinie-internautowujawnienie-propagandy-na-zlecenie/
technics   dodano: 2014-07-25 16:42:20
Marian posłuchaj. hehehe aż nie wiem od czego mam zaczac. ale po kolei. Mowi sie, ze nie dyskutuje sie z glupkami bo sprowadza cie do swojego poziomu a potem ta glupota pokonaja. Musisz sie bardziej postarac by mnie obrazic. Nie masz takiej mocy urlichu von jungingenie. pocieszny z ciebie gosc. Musisz nauczyc sie nie byc pretensjonalnym.i jeszcze raz. To ruscy zestrzelili samolot mh17. mam na to dowody. wypowiedzi podsluchanych separatystów.

to tyle
Marian   dodano: 2014-07-25 20:52:47
\"Marian posłuchaj. hehehe aż nie wiem od czego mam zaczac.\"Ale się zmieszałeś od razu widać że trafiłem w 10.

Powiedz mi chłopcze ile teraz płacą za takie posty?

A płacą za ilość czy za jakość?

Bo powtarzasz swoje posty jak nakręcony. Nawet się do ciebie nie zwróciłem i od razu wiedziałeś o co chodzi.

Oj ty sprzedawczyku. A gdybym ci kazał oczerniać swoją rodzinę w necie to za ile jesteś skłonny to zrobić?
Marian   dodano: 2014-07-25 20:53:19
\"Marian posłuchaj. hehehe aż nie wiem od czego mam zaczac.\"Ale się zmieszałeś od razu widać że trafiłem w 10.

Powiedz mi chłopcze ile teraz płacą za takie posty?

A płacą za ilość czy za jakość?

Bo powtarzasz swoje posty jak nakręcony. Nawet się do ciebie nie zwróciłem i od razu wiedziałeś o co chodzi.

Oj ty sprzedawczyku. A gdybym ci kazał oczerniać swoją rodzinę w necie to za ile jesteś skłonny to zrobić?
Marian   dodano: 2014-07-25 20:53:46
\"Marian posłuchaj. hehehe aż nie wiem od czego mam zaczac.\"Ale się zmieszałeś od razu widać że trafiłem w 10.

Powiedz mi chłopcze ile teraz płacą za takie posty?

A płacą za ilość czy za jakość?

Bo powtarzasz swoje posty jak nakręcony. Nawet się do ciebie nie zwróciłem i od razu wiedziałeś o co chodzi.

Oj ty sprzedawczyku. A gdybym ci kazał oczerniać swoją rodzinę w necie to za ile jesteś skłonny to zrobić?
Marian   dodano: 2014-07-25 20:54:39
Widzisz ja tak mogę zasypywać za darmochę bo wierzę w to co piszę.
technics   dodano: 2014-07-26 06:58:28
Sprzedawczyku? Ty śmieciu, sam się nie raz rozprułeś na pewno a innych oczerniasz. Twoja stara nie była taka mądra jak peklowałem jej pasztetową. Myslisz,żemożesz mnie osaczyć? Ty mały gównojadzie nie potrafiłbyś osaczyć znaku na drodze.
Marian   dodano: 2014-07-26 17:35:00
Panie i Panowie obnażyła nam się dziecina:)
technics   dodano: 2014-07-27 17:47:42
Twoja ignorancja, ty mały szczurojadzie mnie obraża.

Więcej
Polityka

Obama kłamał na temat prywatnego serwera e-mail Hillary Clinton.

Obama kłamał na temat prywatnego serwera e-mail Hillary Clinton.

Zgodnie z opublikowanym niedawno raportem inspektora generalnego, prezydent Obama korzystał z prywatnego adresu e-mail byłej sekretarz...

Mieszkający w Niemczech Tunezyjczyk wyprodukował broń biologiczną, którą planował użyć w atakach terrorystycznych.

Federalni, niemieccy prokuratorzy oskarżyli Tunezyjczyka o stworzenie broni biologicznej, która miała być wykorzystana do islamskiego...

Prezydent Trump i przewodniczący Kim Dzong Un podpisali pokojową deklarację.

Nowe państwo policyjne: Spotkanie Grupy Bilderberg 2018 za zasiekami.

Papież wysłał kardynała by konspirował z globalistami z Grupy Bilderberg.Bilderberg 2018:

TECH. Krytyka rozwoju technologicznego:

Część druga. Człowiek jako maszyna:

Część trzecia. Kultura jako maszyna:

Jesz genetycznie modyfikowaną żywność? To obejrzyj to:

Multimedia

Fotografie i reportaże: Bilderberg 2018.

Fotografie i reportaże: Bilderberg 2018.

Ta strona poświęcona jest zjazdowi Grupy Bilderberg 2018 odbywającemu się pomiędzy 7 a 10 czerwca w hotelu NH Torino Lingotto Congress,...

Geoinżynieria 3. Kontrola populacji.

Niniejszy film poświęcony jest zagadnieniom geoinżynierii, czyli programom masowej modyfikacji zjawisk pogodowych widocznych nad naszymi...

TECH. Krytyka rozwoju środowiska technologicznego. Prezentacja.

Konferencja "SZCZEPIENIA XXI WIEKU”.

GMO i stan polskiego rolnictwa. Konferencja - Prawdziwe Rolnictwo. Prawdziwa żywność od prawdziwych rolników.

kontakt e-mailowy:
© 2010 PRISON PLANET.PL  |  Wszelkie prawa zastrzeżone