UE planuje budowę własnej floty szpiegowskich dronów i sił powietrznych.
Prisonplanet.pl
Polska
2013-08-05
Polityka
Urzędnicy Unii Europejskiej działają pod dyktando planów budowy rządu światowego. Niektórzy z nich jak prezydent van Rompuy powiedział wprost, że "Czas państw narodowych dobiegł końca”. Plan budowy rządu światowego z punktu widzenia Unii polega więc na powolnym przenoszeniu ról państw narodowych pod swoją jurysdykcję.Dotyczy to przede wszystkim finansów, co już ma miejsce wraz z budową wspólnej polityki monetarnej i fiskalnej, a następnie rozwiązań siłowych, do których zalicza się wywiad, policja i wojsko. Obecnie Unia planuje budowę własnej armii i znaczna rozbudowę sił wywiadowczych.

Jak czytamy w The Telegraph “Unia Europejska planuje "posiadanie i zarządzanie" szpiegowskimi dronami, satelitami nadzoru i samolotami w ramach nowej agencji wywiadowczej i bezpieczeństwa pod kontrolą Catherine Ashton. Kontrowersyjne propozycje są ważnym krokiem w kierunku utworzenia niezależnego organu wojskowego UE z własnym sprzętem i możliwością niezależnych działań, czemu będzie się zdecydowanie sprzeciwiała Wielka Brytania. Urzędnicy powiedzieli Daily Telegraph, że Komisja Europejska i External Action Service (wywiad UE) prowadzony przez Lady Ashton chce utworzyć dowództwo wojskowe i systemy komunikacji dla wykorzystania przez UE dla bezpieczeństwa wewnętrznego i obronności. Zgodnie z tymi propozycjami, plan zakupów zostanie sporządzony do jesieni. Zastosowanie nowych szpiegowskich dronów i satelit dla "wewnętrznej i zewnętrznej polityki bezpieczeństwa", która będzie zawierać wywiad służb policyjnych, nadzór internetu, ochronę granic zewnętrznych i nadzór morski, będzie budzić obawy, że UE tworzy własną wersję amerykańskiej Narodowej Agencji Bezpieczeństwa NSA.

[...] Lady Ashton, minister spraw zagranicznych UE, Komisja europejska i Francja - wsparte przez Niemcy, Włochy, Hiszpanię i Polskę - wszystkie poparły plany. [...] Nigel Farage, lider UKIP, opisał plany wdrożenia unijnych szpiegowskich dronów i satelitów, jako "bardzo złowrogi rozwój wypadków”."To są bardzo groźni ludzie, a te rewelacje powinny każdemu miłośnikowi wolności kazać przemyśleć ambicje europejskich elit." Grupa ekspercka Open Europe ostrzegła, że Unia Europejska "nie ma żadnego demokratycznego mandatu do aktywnego kierowania i wykorzystywania wojskowych i wywiadowczych sił". [...] Szpiegowskie drony i systemy bezpieczeństwa dowodzenia będą połączone z projektem satelitów szpiegowskich wartych 3,5 miliardów funtów zwanych Kopernik, które zostaną wykorzystane w celu zapewnienia "możliwości obrazowania do wspierania wspólnej polityki bezpieczeństwa i polityki obronnej misji i operacji". Obecnie Kopernik ma być obsługiwany przez Europejską Agencję Kosmiczną i jest częścią systemu satelitów, które kosztują brytyjskich podatników 434 milionów funtów. Projekt wcześniej znany jako program Globalnego Monitoringu dla Środowiska i Bezpieczeństwa, ma zacząć działać w przyszłym roku.”

Tak więc programy takie jak te, budowy armii pod jurysdykcjami bloków, będą prowadziły do kompensowania zmniejszanych armii narodowych w bankrutujących krajach. W konsekwencji doprowadzi to do sytuacji gdzie armie państw narodowych nie będą istniały, będą sprywatyzowane lub będą zbyt małe dla efektywnego działania, natomiast międzynarodowe instytucje będą miały monopol na użycie siły w stosunku do osłabionych kryzysem krajów.

Drugim ważnym elementem wykorzystania szpiegowskich dronów nad całą EU będzie pernamentny monitoring obywateli. Obecne rewelacje dotyczące programów szpiegowania obywateli przez elektroniczne systemy komunikacji w całym świecie zachodnim będą rozszerzane na monitoring z nieba.

Próbkę takiego monitoringu możemy obserwować dziś w Wielkiej Brytani gdzie władze wykorzystują pojazdy latające dla monitorowania ilości mieszkańców w domach za pomocą kamer termowizyjnych.


Dodatkowo w zeszłym roku informowaliśmy, iż “Europejska Agencja Kosmiczna ESA daje zielone światło dla nowego szpiegowskiego satelity, który będzie mierzyć "z kosmosu emisje dwutlenku węgla generowane przez ludzi w celu" polowania na tych którzy "łamią międzynarodowe umowy klimatyczne", co pozwoli Wielkiemu Bratu na egzekwowanie przyszłych podatków od emisji CO2. Satelita nazwany CarbonSat, będzie posiadał umiejętności rozróżniania naturalnych lub wytworzonych przez człowieka emisji dwutlenku węgla. Wcześniej w tym miesiącu ESA ogłosiła, że zakontraktowała firmę Astrium by stworzyła satelitę, która będzie gotowa do wdrożenia do 2017 roku.”

Cały zestaw obecnie budowanych szpiegowskich i militarnych systemów nie jest budowany dla celów obronnych ale ofensywnych dla przyszłego wykorzystania przeciwko obywatelom upadających krajów narodowych. Przede wszystkim systemy te będą wykorzystane dla ewidencji i egzekwowania podatków ekologicznych, które są cały czas w planach i czekają na dogodny moment na zatwierdzenie. Być może będą one wprowadzane po tegorocznych konferencjach klimatycznych zaplanowanych na listopad tego roku w Warszawie. Nowo powstające armie są więc przyszłym elementem zielonych armii mających działać pod ONZ, i wprowadzających globalny, zielony totalitaryzm dla "ratowania ziemi" i redukcji populacji.

Film: Ecoscience - plan globalnej eksterminacji ujawniony.


OGLĄDAJ DALEJ>>>

Nowy Europejski Panoptikon.  Nowy Europejski Panoptikon #2.   |  Pierwsza Globalna Rewolucja. Czyli kto wymyślił problem CO2.   |  Planopolis. Plan elit, na ekologiczne zniewolenie.   |  Rothschild Australia przejmują wiodącą rolę w światowym rynku CO2.   |  PRISM i budowa globalnego sytemu kontroli.   |  Nowy satelita: Wielki Brat będzie polował na CO2.   |  ONZ chce globalnego podatku by "pomóc biednym".   |  Ban Ki Moon deklaruje, że "model konsumpcji jest martwy", opisując świat przymusowej pracy na rzecz środowiska.   |  ONZ chce utworzyć zieloną amię do walki ze zmianami klimatu.   |  Ecocide: kryminalizacja ludzkości w imię ratowania planety.   |Więcej na ten temat

 Komentarze

Musisz być zalogowany, aby móć komentować. Jeżeli nie posiadasz konta zarejestruj się.
 
Nazwa użytkownika
Hasło
 
DonC   dodano: 2013-08-05 16:24:02
\"Tak więc programy takie jak te, budowy armii pod jurysdykcjami bloków, będą prowadziły do kompensowania zmniejszanych armii narodowych w bankrutujących krajach.\"W Polsce już teraz mamy bardzo malutką armię. W połączeniu z ustawami o interwencji obcych wojsk na naszym terytorium, plus raczej pewne bankructwo kraju jesteśmy już na spalonej pozycji. Pytanie: czy ktokolwiek w Polsce jest w stanie to zatrzymać?
prisonplanet.pl   dodano: 2013-08-05 18:03:02
Dopóki ludzie nie zrozumieją szerszego kontekstu tego co się obecnie dzieje dopóty nic z tym się nie da zrobić. Dlatego prosimy o rozpowszechnianie tych informacji dalej.
czas szczawiu   dodano: 2013-08-06 09:11:12
Cholernie ciężko się z tym przebić. Globalizm już widać gołym okiem, a ludzie, jak im powiesz, to i tak to wyśmiewają jako \"teorię spiskową\". Ludzka ignorancja nie zna granic. Zrozumieją co się dzieje dopiero, jak im to wszystko spadnie na łby, tylko że wtedy już będzie za późno, żeby coś zrobić.
prisonplanet.pl   dodano: 2013-08-06 12:43:12
@czas szczawiu Nie ma na razie innej drogi. Trzeba wykorzystywać cały wachlarz propagandowy na ile kto ma pieniędzy. Jak ktoś nie słucha to trzeba informować kolejnych. Twardogłowych nie przekonasz.
DonC   dodano: 2013-08-06 15:19:36
Właśnie przeczytałem w gazecie \"W sieci\" że mają obciąć budżet na MON o 3mld zł. A odnośnie informowania ludzi to faktycznie ciężka sprawa. Z moich znajomych tylko jedna osoba zainteresowała się tym tematem. Część nie chce już ze mną o tym rozmawiać. Mam wrażenie że dało to im do myślenia ale prawda jest tak straszna że nie chcą o tym myśleć. Wolą o tym zapomnieć i myślą że problemu nie będzie. To tak jak w Matrixie z tymi tabletkami:) Lepsza niebieska bo po co komu taka wiedza. A reszta patrzy na mnie jak na wariata:)

Wysyłałem filmy ale nie chcą ich oglądać. Z powodu ciągłego podejmowania tego tematu uważają mnie za idiotę.:) Jest jeszcze najbliższa rodzina wszyscy już wiedzą jak jest ale omijają mnie szerokim łukiem, jak chcę pokazać im nowe informacje- mam wrażenie że starają się wymigać co mnie w ogóle nie zraża.:) I \"truję\" im przy każdej nadarzającej się sytuacji.:)

Więcej
Polityka

Eurokrata: UE musi nauczyć się „języka siły”, potrzebuje 60.000 armii.

Eurokrata: UE musi nauczyć się „języka siły”, potrzebuje 60.000 armii.

Nowy szef bezpieczeństwa UE powiedział, że blok potrzebuje stałej armii składającej się z 60 000 żołnierzy, których Bruksela może...

Nadchodzi Eko-terroryzm. Zieloni chcą obalać rządy i zabijać ludzi w imię walki z CO2.

Po realizowanej przez Georga Sorosa ogólnoświatowej promocji niepełnosprawnej umysłowo Grety Thunberg i promowanej przez nią...

Trump powouje żołnierzy piechoty morskiej, aby powstrzymać nielegalny zamach stanu.

Holenderscy rolnicy prowadzą rewoltę przeciwko zielonemu faszyzmowi.

George Soros sfinansował radykalne grupy ekologiczne, które organizowały „Globalny Strajk Klimatyczny”.

Więcej
Ekonomia

Bank Centralny wydał oszałamiające ostrzeżenie: „Jeśli cały system się zawali, to aby zacząć od nowa potrzebne będzie złoto”.

Bank Centralny wydał oszałamiające ostrzeżenie: „Jeśli cały system się zawali, to aby zacząć od nowa potrzebne będzie złoto”.

Nie mówimy o konspiracyjnych blogach, które (przez ostatnie 11 lat) ostrzegały o nieuchronnym resecie monetarnym, po którym utrata...

FED uruchamia QE4.

Zaledwie jeden dzień po tym jak ustaliliśmy jak będzie wyglądać zrewidowana prognoza Goldmana odnosząca się do FED-owskiego programu...

Ekonomia USA po trzech latach kadencji Donalda Trumpa.

W ramach nowej "eko-ekonomii" rząd Irlandii ogłosił, iż zakaże posiadania prywatnych samochodów.

Peter Schiff: "Gdybyś zrozumiał co to wszystko oznacza kupowałbyś złoto tak szybko jak tylko potrafisz.”

kontakt e-mailowy:
© 2010 PRISON PLANET.PL  |  Wszelkie prawa zastrzeżone