Merkel potępia Trumpa: "Nie możemy czekać na to aż ostatni człowiek na Ziemi zostanie przekonany naukowymi dowodami na zmiany klimatu".
Newsweek
USA
2017-07-02
Polityka
Kanclerz Niemiec Angela Merkel zapowiedziała konfrontację z prezydentem Donaldem Trumpem wokół paryskiej umowy klimatycznej, gdy w przyszłym miesiącu, w Hamburgu spotka się z nim na szczycie G-20.

W czwartkowym przemówieniu do niemieckiego parlamentu Merkel powiedziała, że ​​nawet bez pomocy Stanów Zjednoczonych Unia Europejska będzie dążyć do rozwiązania problemów związanych ze zmianami klimatu.

"Od czasu wycofania USA [z paryskiego porozumienia klimatycznego] jesteśmy przekonani bardziej niż kiedykolwiek, że to się powiedzie",
powiedziała Merkel wg. Deutsche Welle. "Nie możemy czekać na to aż ostatni człowiek na Ziemi zostanie przekonany naukowymi dowodami na zmiany klimatu".

Globalny szwindel globalnego ocieplenia. Wykład Lorda Christophera Moncktona:


OGLĄDAJ DALEJ>>>

Na początku tego miesiąca Trump ogłosił, że wycofuje się z historycznej paryskiej umowy, dołączając do dwóch innych krajów, które nie zobowiązały się do redukcji emisji gazów cieplarnianych. Wcześniej nazwał zmiany klimatyczne "oszustwem", a Biały Dom wielokrotnie odmówił ujawnienia czy prezydent Stanów Zjednoczonych nadal utrzymuje ten pogląd.

Merkel była jednym z kilku światowych liderów, którzy krytykowali decyzję Trumpa o wycofaniu się z paryskiej umowy, uznając ją za "bardzo żałosną". Lider niemieckiej Chrześcijańskiej Unii Demokratycznej wyraźnie stwierdziła, że nie pominie swoich sprzeciwów, 7 lipca.


Link do oryginalnego artykułu: LINK


Trump wycofuje się z paryskiego porozumienia klimatycznego: "Zostałem wybrany do reprezentowania obywateli Pittsburghu, a nie Paryża"  |  Ekonomiczne i społeczne harakiri. Prawie 200 krajów przyjęło pierwszy globalny pakt zmian klimatu.  |  W ramach paryskiego porozumienia COP21 kraje zgodziły się oficjalnie na stosowanie geoinżynierii.  |  Pielgrzymki na COP21 i rodząca się zielona religia.  |  Depopulacja: Biskupi świata wzywają do "całkowitej dekarbonizacji" do roku 2050.  |  Zielone szaleństwo owładnęło Watykanem. Papież wzywa do utworzenia Nowego Porządku Świata.  |  Katolicy krytykują Papieża za sianie paniki wokół "zmian klimatycznych".  |  Do 2050 Klub Rzymski planuje konwersję Chrześcijaństwa w zieloną religię.  |  Alan Watt. Nowy wspaniały świat i wielka globalna transformacja.   |  Alan Watt. Wielka Globalna transformacja.  |  Agenda 21: Nowy Chiński plan dziesięcioletni planuje przeniesienie mieszkańców obszarów wiejskich do miast.  |  UN Habitat. Utopijne miasta przyszłości.  |  Alan Watt. Nowy wspaniały świat i wielka globalna transformacja. #3   |  Agenda 21. Plan wdrożenia światowego socjalizmu.  |  Karta Ziemi - Agenda 21. Marks w zielonej kominiarce.  |  W najnowszym raporcie ONZ proponuje system globalnej regulacji wody i żywności.  |  UNESCO. Droga do posthumanistycznego piekła.   | Audycja Wiadomości PrisonPlanet.pl: Problematyka zrównoważonego rozwoju.  |  Agenda 21: Apartamenty trumny, nowość dla klasy średniej.   |  Karta Ziemi - Agenda 21. Marks w zielonej kominiarce.  |  Agenda 21: Tele-Praca, Tele-zakupy i masowy transport miejski.  |  Agenda 2030: W tym miesiącu ONZ z pomocą papieża wprowadza plan Nowego Porządku Świata.  |


Więcej na ten temat

 Komentarze

Musisz być zalogowany, aby móć komentować. Jeżeli nie posiadasz konta zarejestruj się.
 
Nazwa użytkownika
Hasło
 
MilleniumWinter   dodano: 2017-07-03 10:22:53
Zaraz zaraz. Przecież Trump nie twierdzi że nie ma zmian klimatu tylko że człowiek nie ma z tym nic wspólnego. Co za głupoty naopowiadali tej \"makreli\"?
misio   dodano: 2017-07-03 10:49:19
U nas ta sama ciemnota w rządzie. Kiedyś słyszałem jaką wypowiedź doradcy rządu w TV o \"pięknej teorii globalnego ocieplenia\" i o tym że trzeba walczyć. I walczą ciemniaki....z nami za nasze pieniądze.
Zorrro   dodano: 2017-07-04 14:52:09
Makrela i NWO doskonale wiedzą, że to ściema z ocieplaniem klkmatu. A jego zmiany akurat Polsce wychodzą na dobre. Mniej wydajemy na ciepło zimą.NWO wykorzystuje te brednie nienaukowe do wprowadzenia pakietów kontrolnych nad energią tak by podporządkować sobie innych i szybko wprowadzić Jeden Swiatowy Rząd.
eevore   dodano: 2017-07-04 19:00:50
Trump mowi jedno a robi drugie. Zerwal porozumienie w Paryzu ? I co z tego, nikt was nie poinformowal, ze u papieza byli prezydenci miast po instrukcje i oni nadal beda szli zgodnie z paryskimi postanowieniami wiec czcza gadka Trumpa nic nie znaczy.
trader   dodano: 2017-07-26 12:02:30
Znalazłem ciekawy serwis z aukcjami komorniczymi Wszystko od 1zl

www.fibidsp.eeu.plPóki co mało znany i łatwo coś wygrać za bezcen ;)

===========================================================

Ja wylicytowałem nowego lapka za 190zł
janek1234   dodano: 2017-07-26 14:03:58
Merkel przecież nie interesuje czy jest zmiana klimatu czy jej nie ma. Interesują ją tylko to żeby wszyscy rezygnowali z konwencjonalnych źródeł energii i przechodzili na odnawialne gdyż Niemcy są największym na świcie producentem ogniw słonecznych i turbin wiatrowych. Elity USA dokładnie wiedzą o co toczy się gra. Po prostu biznes.
oscti   dodano: 2017-08-07 00:12:56
Znalazłem ciekawy serwis z aukcjami komorniczymi Wszystko od 1zlwww.firebid.wx5.pl

--Póki co mało znany i łatwo coś wygrać za bezcen ;)

=================================================

Ja wylicytowałem nowego lapka za 190zł

Więcej
Polityka

Wolność albo faszyzm.

Wolność albo faszyzm.

Złudzenia prysły, koniec spekulacji na temat tego „co czeka nas za rogiem”, strażnicy więzienni prowadzą nas w dół betonowego...

Nowe prawo da australijskim władzom uprawnienia do aresztowania „teoretyków spisku”.

Drakońskie nowe prawo dotyczące koronawirusa może dać władzom australijskim uprawnienia do aresztowania „teoretyków spisku...

Obozy koncentracyjne Corona.

Baza danych Banku Światowego odnotowała eksport zestawów testowych na COVID-19 już w 2017 roku.

Bejrut został zdewastowany przez potężną eksplozję.

Więcej
Kultura

Mam dość, czyli krótka charakterystyka obecnego szaleństwa.

Mam dość, czyli krótka charakterystyka obecnego szaleństwa.

Jak ogarnąć coś, co z początku wyglądało na prawdziwe zagrożenie, a obecnie na podstawie wielu informacji, źródeł i obserwacji...

Kometa Neowise C/2020 F3.

Zaobserwowana 27 marca kometa C/2020 F3 przez teleskop kosmiczny Neowise minęła słońce 3 lipca w odległości ok. 44 mln km. Ta...

Rok po spaleniu przez globalistów katedry Notre-Dame płonie katedra w Nantes.

Od 30 lat, oficjalnie, w ramach “eksperymentu”, władze Berlina umieszczały dzieci z pedofilami!

Sataniści organizują marsze poparcia dla budowy Rządu Światowego.

kontakt e-mailowy:
© 2010 PRISON PLANET.PL  |  Wszelkie prawa zastrzeżone