Game Over Europo – nachodzi ‘kolorowa rewolucja’?
Konrad Stachnio
Polska
2015-10-09
Polityka

Za każdym razem gdy widzę starego, dobrego Georga Sorosa mówiącego coś o demokracji i wartościach europejskich wiem, że coś się dzieje. Tak było w wypadku Ukrainy gdy George przekonywał, że demokracja jest najważniejsza tak jest i teraz gdy mówi, że wartości europejskie są najważniejsze i dlatego musimy przyjmować milion uchodźców rocznie. Jak to się skończy? Zapewne tak jak zazwyczaj: pożarami, zamieszkami, obalaniem rządów i totalną destabilizacją w Europie czyli mniej więcej tak jak skończyło się to ostatnio na Ukrainie. Tym razem jednak ‘demokracja’ i wartości europejskie instalowane są na wiele szerszą skalę i przez bardziej zdeterminowanych ludzi przynoszących nam ‘kolorową rewolucję’ z Bliskiego Wschodu do samego serca dogasającej Europy.Dotąd we wszystkich krajach gdzie instalowana była ‘kolorowa rewolucja’ chodziło o obalenie rządu pod pretekstem wprowadzenia ‘demokracji’. Tym razem będzie inaczej: napływający do starego kontynentu islamscy fundamentaliści będą obalać Europę właśnie w imię walki z ‘demokracją’.  Z czego nikt nie robi już żadnej tajemnicy, wystarczy posłuchać co islamiści jawnie postulują w swoich wystąpieniach. W końcu co za różnica? Tak czy inaczej, dawny porządek będzie zastępowany nowym. Zmieni się tylko pretekst ‘demokracje’ zmienimy na prawo szariatu.

Tym razem inżynieria społeczna a la Soros i spółka idzie znacznie dalej. Nie są to już jakieś państewka gdzie obala się rządy i instaluje swoje marionetki jak na Ukrainie. Teraz w grę wchodzi cała Europa w której instaluję się przyszłe zmiany społeczne za pomocą napływających fal uchodźców. To czy przyjmowanie uchodźców zgodnie z wolą Sorosa ma sens w dość łopatologiczny sposób tłumaczy nam ten krótki film.


Taki rozwój wydarzeń mówiąc eufemistycznie doprowadzi do coraz większych napięć w Europie na tle etnicznym, gospodarczym i religijnym. Jednak czy mimo różnic kulturowych nie możemy jakoś miedzy sobą współegzystować ?

Wypowiedz imama Choudaryego nie pozostawia wiele złudzeń tej kwestii. Takie pytanie zadał Maciej Woroch z redakcji (http://www.tvn24.pl) imamowi Anjemu Choudary z Wielkiej Brytanii.

-‘Czy jedynym wyjściem na koegzystowanie razem jest trzymanie się od siebie z daleka i pogłębianie przez to konfliktu?’

Opowiedz:

‘Nie, To nie jest kwestia tego czy my będziemy wam przeszkadzać. Pewnego dnia prawo szariatu zostanie wprowadzone również w Polsce bo wierzymy, że należy usunąć wszystkie opresyjne reżimy. Jeśli rządzi wami ktoś Inny niż Allah to jest to forma ucisku. Dzięki naszej polityce wasz reżim zostanie usunięty’.

Choć ludzie w Europie cały czas wychodzą z założenia, że mogą się na coś godzić lub nie. Imam stawia tą kwestie dość jasno ’To nie jest kwestia tego czy my będziemy wam przeszkadzać’.

Europa została złapana w pułapkę ‘europejskich wartości’ i liberalnej demokracji. Soros odpowiadając na plan Orbana mówi, że plan ten ’stanowi zagrożenie dla Unii Europejskiej ze względu na odrzucenie wartości, na których została ona zbudowana i praw którymi powinna się rządzić’.

Czy jednak filarami Europy jest także bezmyślne przyjmowanie wszystkiego co leci bez względu na realne zagrożenie ze strony napływających do Europy islamskich fundamentalistów z ISIS?

Europa jako liberalna i demokratyczna o której mówi Soros nie może odmówić uchodźcom ponieważ jest to ‘odrzucenie wartości, na których została ona zbudowana i praw, którymi powinna się rządzić’. Z drugiej strony każdy bardziej wnikliwy obserwator widzi, że tort którym tak obficie częstuję się na tym balu Europę jest na wskroś zatruty. Zatruty ukrytymi w nim islamskimi fundamentalistami.

Choć do śmierci Europy doprowadzić może już nawet sama ilość tortu jaki się w nią obecnie wmusza pod postacią imigrantów (nawet bez islamskich fundamentalistów). O czym świadczyć mogą istniejące już policyjne strefy ‘no go’ w Szwecji. Dodajmy do tego jeszcze napływających w falach uchodźców przeszkolonych bojowników ISIS zakładających swoje struktury w Europie i wyłoni się nam obraz, który już jakiś czas temu opisał Jacques Attali, doradca ONZ. Jeśli chodzi o  Europę to będzie ona tak dalece zdestabilizowana, iż „Ludność cywilna zostanie złapana pomiędzy dwiema liniami ognia. Jak już wspomniano, w  tym tempie, to nie jutrzejsza Afryka będzie pewnego dnia przypominała dzisiejszy Zachód, ale cały Zachód będzie przypominał dzisiejszą Afrykę’.

Przypadek? Nie sądzę.

Nie jest kwestią czy pomagać uchodźcom czy nie. Każdy normalnie myślący człowiek wie, że trzeba pomagać ludziom w potrzebie. To co ma miejsce obecnie w Europie nie jest jednak żadną pomocą uchodźcom, ale instalowaniem ‘kolorowej rewolucji’ na obszarze Europy za pomocą uchodźców. Co doprowadzi do poszerzających się konfliktów, terroryzmu i destabilizacji Europy.


Gdy do Europy trafią przeszkoleni, wyposażeni w broń i dobrze zorganizowani islamscy terroryści Europa będzie zupełnie bezradna. Zaczną się zamieszki, tarcia, zabójstwa i demonstracje czyli ‘kolorowa rewolucja’ na skalę europejską. Jednym słowem powtórka z Ukrainy. I tak jak tam, kto będzie za to ponosić winę? Oczywiście Putin. W Polsce już teraz słyszę medialne głosy, że to Putin stworzył ISIS aby zając Europę.

Zasady liberalnej demokracji i wartości europejskich dobrze znają sami islamiści i dobrze też umieją korzystać z jej dobrodziejstw.

‘W Polsce macie rządy tzw. liberalnej demokracji a w tym nie ma żadnych mocnych stałych wzorców czy modeli. Wszystko wynika u was z  rozdziału Państwa od Allacha. Te wszystkie ekonomiczne pokusy takie jak alkohol, pornografia, hazard a nawet prostytucja stały się lukratywnymi przedsięwzięciami gospodarczymi a to wykorzystuje instynkt prokreacji. Islam usunie te problemy a wtedy będzie wystarczająco dużo pieniędzy na prokreacje, ochronę zdrowia i całą resztę. Teraz żyjecie w systemie nastawionym na wykorzystywanie człowieka – jedyną drogą na przetrwanie na tej planecie będzie uczynienie tego wszystkiego nielegalnym. Wprowadzenie islamu i szariatu’.

Zdaje się więc, że liberalna demokracja dokona swojej własnej samozagłady. Po zainstalowaniu większej ilości islamistów w Europie ta sama liberalna i demokratyczna Europa zacznie być likwidowana przez  wyznawców Allaha jako synonim ‘reżimu’.

Okres dobrobytu i względnego samozadowolenia się kończy. Okres względnego pokoju i oglądania obrazów wojny z ekranów swoich europejskich telewizorów. Teraz ‘demokracja’ z Biskiego Wschodu przyszła do samych europejczyków: na ich ulice, pod ich sklepy i domy. Ta ‘demokracja’ którą jeszcze niedawno oglądali z bezpiecznej odległości .

Być może wkraczamy teraz w czasy gdzie zabijanie w imię ‘wolności i demokracji’ na Bliskim Wschodzie zostanie zastąpione zabijaniem niewiernych w Europie w imię Allaha. W tym kontekście mianowanie przez  ONZ Arabii Saudyjskiej szefem panelu praw człowieka może być dość wymownym znakiem w jakim kierunku podąża Europa. W końcu to przecież nie kto inny jak Arabia Saudyjska zaproponowała pomoc w ‘rozwiązaniu’ kryzysu migracyjnego zakładając 200 meczetów w Niemczech.

Instalowanie ‘kolorowej rewolucji’ w Europie dokonywane jest już w tym momencie siłą. Świadczyć o tym mogą wywłaszczenia ludzi z domów w Niemczech po to aby ulokować tam uchodźców. Świadczą o tym też aresztowania tych którzy są przeciwko imigracji, lub inwigilowanie przeciwników imigracji przez różne ‘fundacje’ w celu zgłoszenia ich potem na policję.

Świadczy o tym cenzurowanie osób negatywnie nastawionych do tzw kwestii migracyjnej przez właściciela Facebooka Marka Zuckerberga. Świadczy też o tym propozycja ONZ wprowadzenia nowego podatku od transakcji finansowych który miałby iść na pomoc ‘uchodźcom’.

Świadczy też o tym powołany przez Sorosa fundusz na walkę z tzw ‘mową nienawiści’ i to, że przeciwnicy migracji są zwalniani z pracy za wpisy na Facebooku.

‘Obecnie trwa „pokojowe” zasiedlanie Europy, by muzułmanie mogli ją podbić, gdy tylko uznają, że są wystarczająco silni”. „Ponad 60 proc. sprowadzonych przez nas rodzin decyduje się na pozostanie w Polsce. Część tych, którzy wyjechali na zachód Europy, już chce wracać. Przerazili się tym, co tam zobaczyli. Boją się o swoje zdrowie i życie, bo na zachodzie Europy jest dużo muzułmanów” – powiedziała Miriam Shaded założycielka fundacji Estera która pomaga syryjskim uchodźcom Polsce.

Służby wywiadowcze Francji, Niemiec, Wielkiej Brytanii nie są w stanie wyodrębnić kto jest kim jeśli chodzi o napływających uchodźców.

‘Wraz ze zdobyciem większości terytoriów dawnej Syrii przez kalifat Państwa Islamskiego w ręce PI wpadła syryjska wytwórnia papierów wartościowych. Dziś kalifat jest w stanie podrobić każdą walutę, ale także każdy paszport więc ci którzy mają dokumenty to niekoniecznie ci którzy za tymi dokumentami od urodzenia stoją. Co więcej wielu z tych tzw. uchodźców ma powycierane linie papilarne tak aby nie można było zdjąć odcisków palców. Jak więc stwierdzić prawdziwą tożsamość ludzi wdzierających się do Europy? Co więcej wszystkie bazy danych w Iraku i z terenów większości prowincji Syrii znalazły się w rękach PI. Więc nie ma tych danych w międzynarodowym obiegu informacji. Nie ma tych baz danych Frontex, Europol, Interpol. Nie mają tych baz danych nawet Amerykanie.’  Stwierdził polski dziennikarz śledczy Witold Gadowski.

Do tego należy dodać przybywające na zachód ‘owoce’ niedawnej ‘kolorowej rewolucji’ na Ukrainie a la George Soros i spółka czyli także Ukraińscy neonaziści i banderowcy którzy wykorzystując Kartę Polaka napływają do Europy. Choć to tylko wierzchołek góry.

‘Na samej Ukrainie ponad osiem tysięcy dziwnych indywiduów zostało wyposażonych w paszporty ukraińskie a teraz oczekuje już na pozwolenia na pracę w Polsce. Więc będziemy mieć teraz Ukraińców którzy mówią po arabsku. Mafia przerzuciła tych ludzi i robi z nich teraz ‘chrześcijan’. Stwierdził polski dziennikarz śledczy Witold Gadowski.


Wygląda więc na to, że czeka nas niebawem destabilizacja Europy a la Bliski Wschód. Z tym, że dzięki  cenzurze mediów, działaniom prewencyjnym policji i prawu w Europie które coraz bardziej zabrania krytykowania tzw. kwestii uchodźców. Wszelka krytyka agresywnego Islamu w Europie będzie bardzo utrudniona jako zagrażająca ‘demokracji i wartościom europejskim’ na jakich została zbudowana EU – jak twierdzi Soros.

Co doprowadzi do coraz większej bezbronności europejczyków względem agresywnego islamu i powiększających się konfliktów. W efekcie przyniesie to zainstalowanie w Europie bardzo dobrze sprawdzonego już modelu: Problem- Reakcja –Rozwiązanie w efekcie czego Europa zgodzi się na każdy odgórny zamordyzm. Choć mam szczerą nadzieję, że tym razem ta analiza okaże się błędna.

Artykuł oryginalnie ukazał się  stronie New Eastern Outlook


Link do oryginalnego artykułu: LINK


Wojny Zachodu i masowa migracja do Europy.  |  Ordo Ab Chao – jak instaluje się kryzys migracyjny w Europie.  |Francja przygotowuje się na masowe niepokoje.  |  Obama i upadek południowej granicy USA.  |  Implikacje zmian demograficznych do roku 2050.  |   Zachodnia schizofrenia i barbarzyństwo Bliskiego Wschodu.  |  Polacy w Syrii pomagają Al- Kaidzie w obaleniu rządów Al Assada.   |  Syria- szeroka perspektywa.  |    Szef bezpieczeństwa UE: "polityczny islam" jest przyszłością Europy.  CFR: wspomóżmy Al-Kaidę by pokonała ISIS.   |  CFR przyznaje, że Al-Kaida pomaga przeprowadzić rewolucję w Syrii.  |  Generał Dempsey przyznaje, że sprzymierzeńcy USA w regionie Bliskiego Wschodu sponsorują ISIS/Al-Kaidę.  Amerykański generał McInerney: "Pomogliśmy zbudować ISIS".  Amerykańska komisja śledcza ds. ataków w Bengazi: Biały Dom i Departament Stanu wspierają al-Kaidę.  "Umiarkowane" siły syryjskich rebeliantów podpisały pakt o nieagresji z ISIS.   |  USA szkoliło terrorystów ISIS w tajnej bazie w Jordanii.  Arabia Saudyjska, sunnicki Kalifat i NATO kierują tajną terrorystyczną armią w Iraku i Syrii. Polacy w Syrii pomagają Al- Kaidzie w obaleniu rządów Al Assada.   |  Syria- szeroka perspektywa.  |  Syria: Grupa powiązana z Al-Kaidą dostała od USA broń przeciwpancerną.   |  Misja wykonana: Libia jest teraz "zbiorowiskiem mend".  |  Syria i agenda Ligii Arabskiej.   |  Raport NATO: Syria za wszelką cenę!   |  Syria i Arabski gazociąg.   | Amerykanie i Brytyjczycy przerzucili 3.000 ton broni do Syrii by pomóc Al Kaidzie.   |  W Syrii USA skupia się wyłącznie na dozbrajaniu Al-Kaidy.   |   Izrael ratuje syryjskich terrorystów Al-Kaidy.   |  Lider Al-Kaidy wspiera syryjską rewoltę przeciwko Assadowi.  | Zwolennicy syryjskich rebeliantów z dumą prezentują flagę Al-Kaidy.  |  Rebelianci Al-Kaidy na zdjęciach z obserwatorami ONZ w Syrii.   |  Bractwo Muzułmańskie, Naziści i AlKaida.   |  Alex Jones. Wszystko co powinieneś wiedzieć o Al Kaidzie.  |  USA zakupi ropę od Libijskich Rebeliantów, finansując "przebłyski" Al-Kaidy.   |  Film: TerrorStorm. Historia terroryzmu sponsorowanego przez rządy.  |   Szokujące filmy ujawniają prawdę stojącą za syryjskimi "bojownikami o wolność".  |  Obama wspiera syryjskich rebeliantów wychwalających Bin Ladena i ataki 9/11.  |  10 rocznica 9/11: Loose Change Finall Cut. Co naprawdę wydarzyło się 11 września. Nowy Porządek Świata a sprawa Polska.  |


Więcej na ten temat

 Komentarze

Musisz być zalogowany, aby móć komentować. Jeżeli nie posiadasz konta zarejestruj się.
 
Nazwa użytkownika
Hasło
 

Więcej
Polityka

Grupa uderzeniowa USS Regan wchodzi na Morze Południowochińskie.

Grupa uderzeniowa USS Regan wchodzi na Morze Południowochińskie.

Wraz z wejściem, jak podała Marynarka Wojenna USA, we wtorek po raz pierwszy w tym roku Grupy Uderzeniowej Lotniskowca Ronalda Reagana...

Wielkie korporacje już planują zastąpić „zaszczepionych” pracowników, którzy umrą w ciągu kilku lat.

Kobieta która pracuje w przemyśle naftowym i gazowym, opracowując plany sukcesji dla dużych korporacji, ostrzegła, że...

Media opublikowały e-maile dr Fauciego.

Zachód uruchomił wojska i machinę propagandową zmierzającą do otwartego konfliktu z Chinami.

Tłumy protestujących przeciwko restrykcyjnej polityce epidemicznej przetoczyły się przez ulice Londynu.

Więcej
Ekonomia

Bazylea III i nowa rola złota.

Bazylea III i nowa rola złota.

W zeszłym tygodniu zarówno Martin Armstrong, jak i Alistair MacLeod napisali o zmianach będących częścią Bazylea III oraz...

„Fed stracił kontrolę”. John Williams ostrzega przed hiperinflacją w 2022 roku.

Ekonomista John Williams, założyciel ShadowStats.com, mówi, że Rezerwa Federalna wpadła w tak ciasny zaułek z gospodarką,...

Diabelskie anulowanie szwajcarskiej waluty.

Najbardziej zabójcze działanie, które niszczy rządy.

Witamy w fali inflacji do 2024 roku.

kontakt e-mailowy:
© 2010-2021 PRISON PLANET.PL  |  Wszelkie prawa zastrzeżone