Czy dowody na zestrzelenie przez prorosyjskich separatystów samolotu MH17 są sfabrykowane?
Paul Joseph Watson, PrisonPlanet.com
USA
2014-07-19
Polityka


Film przygotowany przez Paula Josepha Watsona dla PrisonPlanet.com odnoszący się do zestrzelenia malezyjskiego samolotu pasażerskiego MH17 każe postawić w wątpliwość wiele z tzw dowodów na winę Rosji w całym tym zdarzeniu.

Jak mówi Pan Watson: "Ukraiński rząd przedstawił dowody, które jak twierdzą wskazują na to, że prorosyjscy rebelianci i tym samym sama Rosja zestrzeliła samolot Malezyjskich linii lotniczych. Te dowody nie są dowodami pochodzącymi z zapisów radarowych czy zdjęć pocisków wystrzelonych przez rebeliantów ale mają formę filmiku na Youtube. Ten film każe zadać wiele wiele pytań i jest on po prostu zapisem rozmowy rebelianta, separatysty z dowódcą rosyjskich wojsk jak to twierdzi rząd Ukrainy. Zgodnie z informacjami przedstawianymi przez Kijów separatysta przyznaje w rozmowie, że właśnie zestrzelił samolot i że był to w istocie malezyjski samolot.

Oryginalny film:


Jednym jednak z pytań podniesionym co do tego filmu jest fakt, iż film ten powstał na dzień przed zestrzeleniem samolotu, zgodnie z informacją stworzenia pliku zapisaną w pliku, co podał portal Zero Hedge. Plik który został oryginalnie wgrany na Youtuba przez ukraiński rząd 18 lipca o godz. 00:09 ma zapisaną informację kodowania pliku na 16.07.2014 (19:10:24), czyli na dzień przed zestrzeleniem malezyjskiego samolotu. Więc jeśli ta informacja w pliku jest prawdziwa i pochodzi z oryginalnego pliku wgranego na Youtube przez rząd Ukrainy, co nie jest potwierdzone, to wskazuje na to, że stworzyli oni nagranie przywódcy rebeliantów rozmawiającego z rosyjskim dowódcą na dzień przed zestrzeleniem. Mieli więc przygotowane dowody wskazujące na winę Rosji. "

"Kolejne pytanie to oczywiście skąd wiemy, że osoby w filmie nie są po prosu aktorami czytającymi skrypt? Przecież Ukraińscy separatyści wiedzą, że te rozmowy są nagrywane przez Kijów. Już 5 czerwca inne nagranie odnoszące się do innego separatysty było opublikowane przez Ukraiński rząd. Mamy więc uwierzyć, że jeśli tamto nagranie było autentyczne to separatyści nie podjęli żadnych kroków by zakodować swoją komunikację przez kolejne półtora miesiąca pozwalając na to by Ukraina ich oskarżyła o zestrzelenie samolotu?" pyta Paul Watson. Należy jeszcze dodać pytanie kto by się spowiadał rosyjskiej generalicji z takiego zdarzenia? Nikt by się do tego nie przyznał w pierwszej kolejności.

Podobno film pokazujący zestrzelenie samolotu MH17 i omówienie problemów:


Kontynuując Watson pyta "Kolejne pytanie to dlaczego MH17, samolot malezyjskich linii lotniczych zmienił tor lotu, przelatując nad zakazaną przestrzenią powietrzną nad strefą konfliktu zbrojnego? Jak widać z tej mapy dziesięć poprzednich lotów przed zestrzeleniem odbyło się nad terenem niezakazanym, poza strefą wojny.


Po raz pierwszy MH17 przeleciał nad tym regionem w którym mógł napotkać zagrożenie związane z strefą wojny. Tutaj mamy ponownie przelot na dwa dni i na jeden dzień przed katastrofą, które omijały strefę konfliktu zbrojnego we wschodniej Ukrainie. MH17 przeleciał dokładnie nad nim. Czy samolot był tam skierowany? Na to wygląda. Jeśli tak to kto dał rozkaz by go tam skierować?"


"Jedyny system rakietowy który wg. władz Ukrainy miałby zestrzelić ten samolot pasażerski to rosyjski BUK, który jak twierdzą władze przejęli separatyści na krótko przed incydentem. Jednak jak podaje teraz BBC Ukraiński prokurator generalny Vitaliy Yarema rzucił na to wątpliwość mówiąc mediom, iż wojsko po zestrzeleniu samolotu powiedziało prezydentowi, że terroryści nie posiadają systemu BUK." kontynuuje autor filmu.


"Ta informacja nie pochodzi od separatystów, ani pro-rosyjskiej propagandy, pochodzi od generalnego prokuratora, potwierdzającego, że armia powiedziała prezydentowi zaraz po incydencie, że ci terroryści nie mają takich zdolności a nawet systemu rakietowego by zestrzelić samolot pasażerski."

Podsumowując obecne informacje to cała sprawa wydaje się być wątpliwa i należy przeprowadzić niezależne, bezstronne śledztwo w tej sprawie, i przede wszystkim czekać na rzetelne wyniki śledztwa, tym bardziej, że całe zdarzenie miało miejsce po kilku dniach ostrzału przez Ukrainę rosyjskiego pogranicza i tym bardziej, że zachód słynie z inicjowania operacji pod fałszywą flagą dla rozpoczęcia wojen.
Link do oryginalnego materiału: LINK


Ukraina ponownie ostrzelała terytoria Rosji.   Po ostrzale z Ukrainy terytorium Rosji, Moskwa rozważa "chirurgiczne uderzenia odwetowe".  |  Soros przyznał się publicznie do odpowiedzialności za zamach stanu i masowe morderstwa na Ukrainie.  |  Sponsorowany przez Sorosa “libijski scenariusz" rozwija się na Ukrainie.  |  Organizacja pozarządowa Unii Europejskiej odegrała bezpośrednią rolę w zamachu na Ukrainę.  |  Waszyngton zorganizował protesty destabilizujące Ukrainę.   |  "Pieprz** UE”, czyli ukraińska opozycja pod pełną kontrolą USA.  |   Ukraina - Kto jest agresorem Rosja czy NATO?   |  Grabież Ukrainy rozpoczęta.   |  Rosja zaatakowała ukraińską jednostkę wojskową na Krymie?  Ukraiński kryzys: posłowie z Krymu głosowali za połączeniem się z Rosją.   |  Senat Rosji ma zadecydować o użyciu sił wojskowych na Ukrainie.  W reakcji na działania USA w Ukrainie Rosja rozszerza swoje bazy na cały świat.   |  Putin uruchomił manewry, co może być próbą przed podziałem Ukrainy by utrzymać port na Morzu Czarnym.  |  Rosyjscy żołnierze, są w drodze do Sewastopola.   |  Putin wycofał wojska z ukraińskiej granicy.   |  Ukraina na skraju wojny.   |  Zamieszki w Doniecku.  W Krematorsku eksplodował ukraiński helikopter wojskowy.  Anty-Majdan i ciąg dalszy ukraińskiego chaosu.  Julia Tymoszenko: 8 mln Rosjan na Ukrainie "musi zostać zabitych bronią jądrową".  |  Po krymskim referendum Ukraina przygotowuje się do wojny.   |  Przy 79% frekwencji, sondaże potwierdzają, iż 93% wyborców głosowało za powrotem Krymu do Rosji. USA i Wielka Brytania już odrzuciły wyniki referendum.   |


Więcej na ten temat

 Komentarze

Musisz być zalogowany, aby móć komentować. Jeżeli nie posiadasz konta zarejestruj się.
 
Nazwa użytkownika
Hasło
 
Marian   dodano: 2014-07-19 23:55:48
A mnie zdziwiła sytuacja w której już kilka godzin po katastrofie w mediach trąbiono że nad Ukrainą zestrzelono samolot pasażerski. Nawet malezyjskie linie lotnicze nic na ten temat nie wiedziały. Jedyne co mogli w tym czasie podać do mediów to to że stracili kontakt z samolotem nad terytorium Ukrainy. Pytanie brzmi jak to możliwe że w tak krótkim czasie w TV podano przyczynę tej katastrofy.

Jestem na to wyczulony zwłaszcza po katastrofie tutki już w kilka godzin po zdarzeniu media twierdziły że był to błąd pilotów.
obserwator-it   dodano: 2014-07-20 10:01:06
Widzę dwie nieścisłości: po pierwsze poproszę dowód na zmianę kursu przez MH17. Flightradar twierdzi, że ten lot nie zmieniał praktycznie kursu co najmniej od kwietnia. I raczej obstawałbym za takim dowodem a nie obrazkiem z Painta. Taki obrazek też sobie mogę narysować. Druga sprawa: w jaki sposób ktoś ustalił datę wykonania nagrania na YouTube, no chyba, że nagranie oryginalnie było umieszczone gdzie indziej. Bo YT na pewno przed publikacją przekodowuje materiał także wszystkie metadane zostaną utracone.
technics   dodano: 2014-07-20 13:49:18
Po prostu, przeginka jest na tej stronie. Co, wy! żyjecie z tych bredni, czy co? Samolot został zestrzelony przez Rosjan, jest, to tak oczywiste jak wschodzące i zachodzące słońce. Dworujcie sobie z rządu US i A a nie z rzeczy tak oczywistych. słów brakuje
misio   dodano: 2014-07-20 14:39:09
@technics - A po co ruskie miały by zestrzeliwać taki samolot?
Pomidor   dodano: 2014-07-20 17:02:59
I co za różnica czy to Ruski czy Ukrainiec czy może Amerykanin z Niemcem zestrzelili ten samolot?Po co to roztrząsać?technics ma racje ,że przegięcia na tej stronie są i to mocne.Gdzie by coś się nie stało to wszędzie doszukujecie się spisku,zmowy i fałszu.
Robinson   dodano: 2014-07-20 17:55:58
Prawda jest zawsze tam gdzie nikt nie patrzy. A o czym się nie mów? Za malezyjskim samolotem (który zmienił wyjatkowo w tym dniui kurs, jest za dużo na to dowodów by wątpić)leciał samolot z premierem Indii, wracającym ze spotkania BRICS (utworzenie banku wywołało pianę na ustach USA). Ktoś wystawił samolot malezyjski ratując życie premiera Indii (poczytajcie sobie o nim w sieci) i ratując BRICS. Ich samoloty były nie do odróżnienia. A nikt o tej godzinie nie miał prawa lecieć tylko samolot indyjski.
technics   dodano: 2014-07-20 19:40:49
@Robinson

to, co piszesz jest po prostu GŁUPIE. ktoś wystawił samolot, kto?

@misio

separatyści nie mają takiej broni na stanie i nie potrafią jej obsłużyć. sam byłem w baterii przeciwpancernej i zwykłe PPK trzeba umieć kierować by szły jak po sznurku. O baterii BUK nie będę mówił, bo sprawa jest jeszcze bardziej skomplikowana.
Askai   dodano: 2014-07-20 19:58:52
co do informacji o katastrofie, to po niecałej godzinie dowiedzieliśmy się o katastrofie Smoleńskiej, więc nie dziwi mnie że tak szybko dowiedzieliśmy się o tej na Ukrainie. Pytanie tylko dlaczego pokazują tylko jedno nagranie i parę zdjęć, zupełnie jakby w okolicy nie było dopuszczonych żadnych dziennikarzy przez kilka godzin.
misio   dodano: 2014-07-20 20:34:47
technics@- ponawiam pytanie, Po co ruskie mieli by to robić? Użyj logiki.
Pomidor   dodano: 2014-07-20 20:53:37
Askai bo to jak z WTC .Z nagrań wybrano te najwygodniejsze i najlepiej potwierdzające ich teorię i na okrągło przez tyle lat pokazywane.To samo tutaj-jedno \"właściwe\"nagranie które ma uwiarygodnić to co powiedzą w TV.Tak to działa.
Robinson   dodano: 2014-07-20 20:54:49
@technics

Próbowałeś choć raz samodzielnie pomyśleć? Chyba nie, jak dzieciak od razu mówisz na to czego nie pojmujesz - głupie.

A moze płacą Ci za ujadanie na Ruskich?
Marian   dodano: 2014-07-20 22:26:49
@Askai

\"co do informacji o katastrofie, to po niecałej godzinie dowiedzieliśmy się o katastrofie Smoleńskiej, więc nie dziwi mnie że tak szybko dowiedzieliśmy się o tej na Ukrainie.\"Taa i przyczyny katastrofy też poznaliśmy już po kilku minutach. Jeżeli żadna ze stron nie przyznała się do zestrzelenia samolotu to skąd wiadomo że go naprawdę zestrzelono? Kto podał tą informację do mediów? Czy ktoś badał już przyczyny tek katastrofy? Może są jakieś nagrania z kokpitu potwierdzające zestrzelenie?

Niech mi ktoś wytłumaczy na jakiej podstawie dziennikarze opierają swoją tezę o zestrzeleniu samolotu.

Na razie mamy wrak na ziemi. Pytanie brzmi kto i na jakiej podstawie uznał że samolot został zestrzelony.
Pomidor   dodano: 2014-07-21 08:01:39
Marian prawdopodobnie to na początku były zwykłe domysły.Spada samolot i to nad Ukrainą strefą konfliktu więc poszło info w świat a dziennikarze jak to dziennikarze zamiast dowiedzieć się co się stało to od razu byle by być pierwszym podali info o zestrzeleniu.Nie doszukiwał bym się sensowności,klarowności działań dziennikarzy i to co dla ciebie jest dziwne dla nich może być normą np.puszczanie w świat niepotwierdzonych informacji.
technics   dodano: 2014-07-21 11:32:48
Rosjanie wypożyczyli wyrzutnię razem z obsługą separatystom.

To oni zestrzelili samolot. Przecież to tak proste jak konstrukcja cepa, ale jeśli ktoś chce sie dopatrywać drugiego dna niech się dopatruje. @misio wytłumacz mi tłumaczenie dowódcy separatystów, który umieścił wpis na fejsie o ty, że zestrzelił samolot wojskowy a potem ten wpis wycofał a jeszcze potem mówił ze w ciałach nie było krwi. Jest coć takiego jak dekompresja na wysokości i działające ciśnienie. Odp. na pytanie @misio

Putin czeka na reakcje zach. Pamiętaj, że zawsze po głębokich globalnych kryzysach wybuchał konflikt. Putin to schizofrenik z ambicjami globalnymi. Zaora nas prędzej, czy później a politycy w Brukseli będą zamieniać marchewkę w owoc a ślimaka w rybę.
Robinson   dodano: 2014-07-21 12:34:39
@technics

Podtytułem tej strony jest \"PRAWDA NAS WYZWOLI\". Jest to portal dla ludzi samodzielnie poszukujących prawdy a nie ślepo wierzących propagandowe dyrdymały z mediów rządowych. Prosze przenieś się na onet lub wp , tam Twoje miejsce!
Marian   dodano: 2014-07-21 12:52:04
@technics

Teraz moja wersja mniej czy więcej nie poparta faktami:

Ukraińcy wysłali myśliwiec aby przechwycił malezyjski samolot pasażerski.

To oni zestrzelili samolot. Przecież to tak proste jak konstrukcja cepa, ale jeśli ktoś chce sie dopatrywać drugiego dna niech się dopatruje. Technics wytłumacz mi jak to możliwe że Ukraińcy tak szybko przekazali mediom przyczyny katastrofy i jako dowód przedstawili filmik który ukazywał rozmowę dwóch domniemanych separatystów oprawiony dwiema fotografiami anonimowego człowieka ubranego w moro z kominiarką na głowie.Mało tego jeden z separatystów umieścił wpis na fejsie w którym pisał ze w ciałach nie było krwi.

Jest to dodatkowy dowód na to że samolot pasażerski został zestrzelony przez Ukraińców. Jest coć takiego jak dekompresja na wysokości i działające ciśnienie. Odp. na pytanie @technics.

Zachód czeka na reakcję Moskwy. Pamiętaj, że zawsze po głębokich globalnych kryzysach wybuchał konflikt. Zachodnia schizofrenia i jej globalne ambicje doprowadzą do wybuchu wojny w której to my Polacy będziemy na pierwszej linii. Doprowadzi to do tego że Rosja zaora nas prędzej, czy później a politycy w Brukseli będą zamieniać marchewkę w owoc a ślimaka w rybę.@technics

Nie to że nie wierzę w twoją wersję wydarzeń być może miała miejsce sytuacja którą opisujesz ale jak na razie nie przedstawiono żadnych dowodów które opisujesz. Są tylko oskarżenia o zbrodnie której nawet nikt nie zbadał.

Nie było nawet sekcji zwłok, badania wraku. Nikt nie widział tego zdarzenia. Za to mamy festiwal teorii spiskowych w mediach podają nawet z jakiej wyrzutni został zestrzelony samolot. Zrozum jest mnóstwo niejasności w tym co opowiadają media które nie opierają się na żadnych dowodach.
technics   dodano: 2014-07-21 18:57:32
Rosjanie wypożyczyli wyrzutnię razem z obsługą separatystom.

To oni zestrzelili samolot. Przecież to tak proste jak konstrukcja cepa, ale jeśli ktoś chce sie dopatrywać drugiego dna niech się dopatruje. @misio wytłumacz mi tłumaczenie dowódcy separatystów, który umieścił wpis na fejsie o ty, że zestrzelił samolot wojskowy a potem ten wpis wycofał a jeszcze potem mówił ze w ciałach nie było krwi. Jest coć takiego jak dekompresja na wysokości i działające ciśnienie. Odp. na pytanie @misio

Putin czeka na reakcje zach. Pamiętaj, że zawsze po głębokich globalnych kryzysach wybuchał konflikt. Putin to schizofrenik z ambicjami globalnymi. Zaora nas prędzej, czy później a politycy w Brukseli będą zamieniać marchewkę w owoc a ślimaka w rybę.
technics   dodano: 2014-07-21 19:09:33
@Marian

ale ty masz chłopaku odjazd.

Nie wchodzę na onet, wp itp. Nie oglądam tvn24 i jestem z tego dumny. Cisnę niezależną i tvrepublikę.

....aaaaaaa już wiem koledzy. Putin to droid z gwiezdnych wojen na amfie albo z wyspy swiętego jerzego i nazywa się Gony wróżba i jest telepatą z chipem w głowie od ąmerykanów. Dodam jeszcze, że chip powstał na bazie nanotechnologii i został mu podany w formie nalotów przez samoloty nad kremlem. Reasumując.

Putin jest sterowany przez Obamę. To uproszczenie oczywiście, którego użyłem.

Róbcie sami reasumcje, bez supportu innych cwaniaczków.
technics   dodano: 2014-07-21 19:24:14
@Marian

ale ty masz chłopaku odjazd.

Nie wchodzę na onet, wp itp. Nie oglądam tvn24 i jestem z tego dumny. Cisnę niezależną i tvrepublikę.

....aaaaaaa już wiem koledzy. Putin to droid z gwiezdnych wojen na amfie albo z wyspy swiętego jerzego i nazywa się Gony wróżba i jest telepatą z chipem w głowie od ąmerykanów. Dodam jeszcze, że chip powstał na bazie nanotechnologii i został mu podany w formie nalotów przez samoloty nad kremlem. Reasumując.

Putin jest sterowany przez Obamę. To uproszczenie oczywiście, którego użyłem.

Róbcie sami reasumcje, bez supportu innych cwaniaczków.
Rocznik43   dodano: 2014-07-26 12:19:22
Szanowni, przypomnijcie sobie,że strona kijowska, w pierwszej chwili nie widząc nic, ogłosiła że zestrzeliła rosyjski samolot transportowy, pospieszyli się bo było kilka faktów zestrzeleń kijowskich samolotów, przez wschodnio ukraińskich.Podobnie Wschodni Ukraińcy, nie widząc spadającego samolotu chcieli się pochwalić kolejnym zwycięstwem. Dla jasności, należy poczekać na amerykańskie dowody satelitarne, gdyż w rejonie Morza Czarnego, operował Okręt amerykański, nad Polska samolot wczesnego ostrzegania, który musiał nagrać moment startu rakiety, bo takie jest tego samolotu przeznaczenie, nad ćwiczącymi okrętami NATO, też operował podobny samolot, więc Szanowni Państwo powinniśmy mieć informację foto, z trzech równoległych źródeł.

Więcej
Polityka

Przez NBIC NATO będzie hakowało mózgi całych populacji. #1

Przez NBIC NATO będzie hakowało mózgi całych populacji. #1

Kierowany przez USA kartel wojskowy NATO przetestował nowe tryby wojny hybrydowej wymierzonej przeciwko swoim przeciwnikom, w tym...

Włosi walczą z brutalną policją podczas protestów przeciwko przymusom szczepień.

W weekend pojawiły się filmy z Rzymu pokazujące masowe protesty w związku z próbami wprowadzenia przez rząd...

Zmniejszmy liczbę ludności, aby ocalić planetę, mówi były szef finansów Wielkiej Brytanii.

Rządy stanowe przygotowują „miejsca kwarantanny” dla Amerykanów.

Protesty we Włoszech przeciwko drakońskiemu prawu odbierającemu zarobki niezaszczepionym.Programy Infowars:


Czipowanie ludzi i jego cele:

Co jest jeszcze w tych szczepionkach?:


Materiały Konrada Stachnio:

Telegram, Wordpress
 Tlenek Grafenu w szczepieniach na Covid-19:


Anthony Fauci i rząd USA sponsorowali tworzenie Covid-19:
Ostatnie Audycje:

Globalne trendy

Słoneczny zegar i konflikty do 2030.

Słoneczny zegar i konflikty do 2030.

Na przestrzeni ostatnich lat opisaliśmy na łamach prisonplanet.pl i książki „Tech. Krytyka rozwoju środowiska...

Przemysł psycho-medyczny. Nowa długa fala w globalnej ekonomii.

W obecnym czasie człowiek jako jednostka i jako członek różnego rodzaju grup został osaczony przez kilka kluczowych elementów...

Systemy holograficzne do 2025.

060606 - Microsoft i kryptowalutowy system kontroli populacji.

Terahercowe 6G do roku 2030.

kontakt e-mailowy:
© 2010-2021 PRISON PLANET.PL  |  Wszelkie prawa zastrzeżone