Po ostrzale z Ukrainy terytorium Rosji, Moskwa rozważa "chirurgiczne uderzenia odwetowe".
infowars.com
USA
2014-07-15
Polityka
"Moskwa rozważa" chirurgiczne uderzenia odwetowe" na terytorium Ukrainy po impasie w związku z pierwszymi ofiarami cywilnymi wśród Rosjan na terytorium Rosji, przekazał Kommersant Monday, informator z Kremla" donosi dziś RIA Novosti.

Ostrzał miał miejsce w miejscowości Donieck, Obwód rostowski, Rosja:

W niedzielę rosyjski MSZ ogłosił, iż zaprotestował przeciwko ostrzałowi, nazywając go prowokacją, która może mieć nieodwracalne skutki. Szef korpusu ministerstwa spraw zagranicznych Rosji Grigorij Karasin powiedział wcześniej, że Rosja zapowiada "surowe zabiegi dyplomatyczne" wobec władz ukraińskich w związku z incydentem.

Według Associated Press rosyjscy urzędnicy wezwali ukraińskich chargé d'affaires do MSZ w Moskwie, aby zaprotestować przeciwko atakowi.

Rosyjski MSZ powiedział, że incydent był "agresywną akcją", która "podkreśla wyjątkowo niebezpieczną eskalację napięć na granicy rosyjsko-ukraińskiej i może mieć nieodwracalne skutki, za które odpowiedzialność spoczywa na stronie ukraińskiej."


Link do oryginalnego artykułu: LINK


|  Soros przyznał się publicznie do odpowiedzialności za zamach stanu i masowe morderstwa na Ukrainie.  |  Sponsorowany przez Sorosa “libijski scenariusz" rozwija się na Ukrainie.  |  Organizacja pozarządowa Unii Europejskiej odegrała bezpośrednią rolę w zamachu na Ukrainę.  |  Waszyngton zorganizował protesty destabilizujące Ukrainę.   |  "Pieprz** UE”, czyli ukraińska opozycja pod pełną kontrolą USA.  |   Ukraina - Kto jest agresorem Rosja czy NATO?   |  Grabież Ukrainy rozpoczęta.   |  Rosja zaatakowała ukraińską jednostkę wojskową na Krymie?  Ukraiński kryzys: posłowie z Krymu głosowali za połączeniem się z Rosją.   |  Senat Rosji ma zadecydować o użyciu sił wojskowych na Ukrainie.  W reakcji na działania USA w Ukrainie Rosja rozszerza swoje bazy na cały świat.   |  Putin uruchomił manewry, co może być próbą przed podziałem Ukrainy by utrzymać port na Morzu Czarnym.  |  Rosyjscy żołnierze, są w drodze do Sewastopola.   |  Putin wycofał wojska z ukraińskiej granicy.   |  Ukraina na skraju wojny.   |  Zamieszki w Doniecku.  W Krematorsku eksplodował ukraiński helikopter wojskowy.  Anty-Majdan i ciąg dalszy ukraińskiego chaosu.  Julia Tymoszenko: 8 mln Rosjan na Ukrainie "musi zostać zabitych bronią jądrową".  |  Po krymskim referendum Ukraina przygotowuje się do wojny.   |  Przy 79% frekwencji, sondaże potwierdzają, iż 93% wyborców głosowało za powrotem Krymu do Rosji. USA i Wielka Brytania już odrzuciły wyniki referendum.   |


Więcej na ten temat

 Komentarze

Musisz być zalogowany, aby móć komentować. Jeżeli nie posiadasz konta zarejestruj się.
 
Nazwa użytkownika
Hasło
 
ciociababcia   dodano: 2014-07-15 15:33:42
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/trzylatek-ukrzyzowany-na-ukrainie-to-nowe-wyzyny-rosyjskiej-propagandy/8xt1dhttp://wiadomosci.onet.pl/swiat/wiktor-ross-rosja-posuwa-sie-do-bredni-takich-jak-ukrzyzowanie-dziecka/3q12l
misio   dodano: 2014-07-15 17:55:16
@ciociababcia- jak pokażą zdjęcia to uwierzę.
Marian   dodano: 2014-07-15 19:02:32
http://piotrbein.wordpress.com/2014/07/13/oswiadczenie-onz-panstwa-ukraina-nie-ma-i-nigdy-nie-bylo-pl/Jeżeli to prawda rosjanie mogą legalnie wejść na ukrainę i nie naruszą nawet jej granic.

\"Ukraina nie zarejestrowała swoich granic jeszcze od dnia 25 grudnia 1991 roku. W ONZ nie zostały przedstawione i zarejestrowane granice Ukrainy jako suwerennego państwa.\"
Marian   dodano: 2014-07-15 21:43:08
Putin - wprowadzić wojsko!

https://www.youtube.com/watch?v=SmV4z0CT3S4
arline   dodano: 2014-07-26 02:03:00
W amerykanskich mediach wypieraja sie iz w ONZ byla jakakolwiek mowa o nie suwerennych granicach !*nie ma taki termin jak \"rejestracji ONZ granic państwowych\". Ukraina jest państwem oficjalnie uznane w ramach istniejących de jure granic.\"

http://www.stopfake.org/en/lies-ukraine-s-state-border-is-not-officially-defined/komentarz:

\"We, in Kazakhstan, even though we have an enormous borderline with China [...inaudible...] - we signed on it, with Russia more than 7,000 km - we signed on it, with our southern neighbours we signed on it. This is a [formal] document which is submitted to the United Nations. Ukraine does not have such documents.\"tlu. google:\"My, w Kazachstanie, mimo że mamy ogromny granicę z Chinami [... niesłyszalny ...] - Podpisaliśmy na nim, z Rosją więcej niż 7000 kilometrów -. podpisaliśmy na nim, z naszymi południowymi sąsiadami mamy podpisanych na nim to [formalne] dokument, który zostanie przedstawiony ONZ Ukraina nie posiada takich dokumentów \"..Czy prisonplanet moze te info. sprawdzic Czy granice Ukrainy sa suwerrenne, czy jednak nie ?
maksio   dodano: 2014-11-20 11:44:32
@arline

Ukraina jest suwerennym państwem uznawanym przez ONZ, a najlepiej o tym świadczy fakt że jest członkiem tej organizacji. ONZ nic do tego jak przebiegają granice państwa, to kwestia uzgodnień pomiędzy Ukrainą a Rosją. Umowa o przebiegu granic została podpisana w 2004.

Więcej
Polityka

Trump wyznaczy Antifę jako organizację terrorystyczną.

Trump wyznaczy Antifę jako organizację terrorystyczną.

31 maja Donald Trump stwierdził, iż USA wyznaczy sponsorowaną na całym świecie przez Georga Sorosa Antifę jako organizację...

ONZ stworzył stronę UNNWO.org poświęconą Nowemu Porządkowi Świata.

Organizacja ONZ, mająca być centrum Rządu Światowego obecnie ujawnia otwarcie swoje cele dosłownie pisząc o stworzeniu „Nowego...

Trump kończy współpracę z WHO potępiając „całkowitą kontrolę” Chin nad agencją.

Donald Trump podpisał dekret prezydencki dotyczący walki z cenzurą w mediach społecznościowych.

Covid 19 – Nowa doktryna szoku.

Więcej
Kultura

Instytut Tavistoc - Goebbels- użyteczni idioci, czyli, jak okrada się społeczeństwo w majestacie prawa.

Instytut Tavistoc - Goebbels- użyteczni idioci, czyli, jak okrada się społeczeństwo w majestacie prawa.

"Nie można na dłuższą metę wychowywać naród politycznie, bez przeprowadzenia „kanciastej” granicy pomiędzy pojęciami tak prymitywnymi...

Węgry zapisały w prawie fakt istnienia tylko biologicznych płci.

Aktywiści i media twierdzą, że Węgry popychane są „w stronę średniowiecza” po tym, jak kraj zagłosował za określeniem płci na...

Arcybiskup Viganò: plany Nowego Porządku Świata muszą zostać „zdemaskowane, zrozumiane i ujawnione”.

Melinda Gates występuje w telewizji z odwróconym do góry nogami krzyżem.

Marionetkowi dyktatorzy grając kartą Covid 19 poszli o krok za daleko.

kontakt e-mailowy:
© 2010 PRISON PLANET.PL  |  Wszelkie prawa zastrzeżone