IBM i Holocaust.
PrisonPlanet.pl
Polska
2017-09-21
Nauka i technologia
W niniejszym wywiadzie Alex Jones rozmawia z Edmundem Black, autorem książki “IBM i holocaust”. Według badań Blacka po dojściu do władzy Hitler otrzymał wsparcie od wielu amerykańskich firm w tym od IBM. Zbudowane specjalnie dla reżimu Hitlera komputery Hollerith pozwalały na prowadzenie statystyk w odniesieniu do procesów wykluczenia i gettoizacji oraz na systematyzację eksterminacji wrogich populacji jak również służyły do prowadzenia działań wojennych...TRANSKRYPT:
Era informacyjna o której mówisz i o której wszyscy mówią nie rozpoczęła się w Dolinie Krzemowej. Informacyjna era zrodziła się w Berlinie w 1933 r. I czym jest era informacyjna? Era informacyjna to indywidualizacja statystyk.

AJ: Mike Cernovich jest z nami w studio. W tym wywiadzie nie będziemy zajmowali się polityką. Nasz gość jest zdobywcą wielu nagród i jest bestsellerowym autorem. Był z nami wiele lat temu. Prawdopodobnie minęło ponad 10 lat odkąd był tu z nami. Napisał książkę „IBM i holocaust.”, która zebrała tak wiele nagród, opowiadającą o tym jak kody kreskowe czy liczby tatuowane na żydach i innych w obozach koncentracyjnych były wprowadzane do widocznych na okładce maszyn Hollerith, by decydować o tym jak długo osoba będzie pracowała i co ma robić. Wydał obecnie nową książkę „Nazi Nexus- America’s corporate connections to Hitler’s holocaust.” Edmund Black. Pisze w niej o rodzinie Bushów.

[…] Edwin Black: Dziękuję za zaproszenie. Przynajmniej powinniśmy wiedzieć że nikt nie będzie mnie nazywał nazistą. Chciałbym najpierw rozpocząć od komentarza, że wszyscy z nas powinni modlić się za ludzi w Texasie, Florydzie. Tam jest rodzina mojej żony. Chciałbym wyjaśnić, że ludzie tacy jak ja studiujący holokaust, oddani sprawom praw człowieka nie lubimy arbitralnego używania słowa Nazista. Wyjaśnię kto jest Nazistą. NAZI czyli skrót Narodowo Socjalistycznej Partii Robotniczej. Nazistą jest ten kto próbuje organizować identyfikację żydów i innych wrogów, wykluczanie ich ze społeczeństwa, konfiskowanie ich własność, zamykanie w gettach, deportowanie a nawet eksterminowanie.  Więc zanim zostaniesz Nazistą musisz być oddany działalności nazistowskiej jakiej oddawali się Naziści i ich podwładni w całej europie, na co składały się obozy koncentracyjne, eksterminacyjne, pracy itd…

Więc ludzie tacy jak ja chcą prawidłowego odniesienia do nazistów i ich sojuszników. Naziści mieli wielu sojuszników w całej europie i świecie arabskim, przez wielkiego muftiego Jerozolimy. Jednak pośród ich głównych sojuszników były amerykańskie firmy. Pięć głównych amerykańskich korporacji wprowadziło niezbędne zmiany by reżim Hitlera odniósł sukces. Setki firm handlowało z wrogiem, ale nawet gdy Standard Oil sprzedawało ropę do nazistowskich Niemiec to miały one nadal dostęp do pól naftowych Rumunii. Nawet gdy sklepy w Londynie sprzedawały uniformy do reżimu Hitlera nie stwarzało to zagrożenia. Ale 5 firm miało kluczowy wpływ na wynik, poziom zniszczenia, zasięg nazistów dając reżimowi coś czego wcześniej nie miał. Pierwszą z tych firm był Ford Motor Co. Kiedy mówię o Ford Motor Co. nie mam na myśli tylko Henryego Forda ale Ford Motor Co., które dystrybuowało pamflety „Protokoły mędrców Syjonu.”, „The Dearborn Independent.” i robili to przez dilerów. Henry Ford wielbił Hitlera i Hitler wielbił Henryego Forda i miał jego zdjęcie na własnym pianinie. To Henry Ford miał tą fikcyjną ideę, że żydzi kontrolują wszystkie pieniądze i media i wojsko, każąc Hitlerowi myśleć, iż nie wystarczy być tylko antysemitą ale idąc w inne rejony należało wyplenić żydów.  Chciał nie tylko podbić terytoria ale wyplenić żydów - tzw. międzynarodową żydowską konspirację.

AJ. Był on jakby mózgiem Hitlera.

EB: Nie szedł bym tak daleko. Pamiętajmy, że człowiek którego obwiniamy za holokaust i II wojnę światową to Hitler.. niemniej jednak miał on pomoc i idee, a nawet pomoc materialną. Więc przyjął ideę międzynarodowej konspiracji, która wzmocniła jego antysemityzm.


Drugą korporacją, która miała wielki wpływ na reżim Hitlera było Carnegee Institution. O Carnegee Institution rozmawialiśmy 10 - 15 lat temu w mojej książce „War on the weak.”, która była na temat eugeniki. Niemcy od wielu generacji przed XX wiekiem wierzyli w wyższość rasową. To Carnegee Institution wymyśliło medyczny, naukowy rasizm, który pozwolił reżimowi Hitlera na Medykalizację jego idei wyższości rasowej i na poszukiwanie rasy panów.

AJ: Carnegee Institution było krytyczne w uzbrojeniu medycyny. W tym samym czasie Rockefellerowie byli głęboko zaangażowani w nowoczesną medycynę. 

EB: Dr Taller?? finansował program Mengele w Auschwitz… To General Motors GM, przeniosło nazistów z koni ku motoryzacji.

AJ: GM miało fabryki w Niemczech?

EB: To były ciężarówki Opla. GM w sposób tajny (przez fasadę) wspierało i rozwijało Opla. Opel miał podstawioną grupę dyrektorów i zarząd, który raportował do Alfreda P. Sloana i Charlesa F. Ketteringa w USA. Ostatecznie oni spalili swoje papiery i wymyślili wszelkie fundacje Sloana i Ketteringa.


AJ: A IBM kiedy oni się pojawiają? To jest technokracja, kodowanie, nauka stojąca za eksterminacją.

EB: IBM pojawia się w pierwszych minutach III Rzeszy w 1933 roku. IBM powiedziało: My jesteśmy firmą oferującą rozwiązania i damy ci każde rozwiązanie, włączając w to ostateczne rozwiązanie. Mówimy tu o Watsonie. Watson oczywiście był szefem IBM. To po nim nazwano obecny komputer - system sztucznej inteligencji.

Film: Wojna na sprzedaż. Wywiad z A.C. Suttonem:


OGLĄDAJ DALEJ>>>

AJ: Właśnie. Dla ciebie jako bestsellerowego autora, historyka, który ma całą dokumentację, jak to jest zobaczyć komputer, który decyduje o tym jakie leczenie dostaną weterani kontrolując biomedyczne komisje, które stworzyły te systemy w Niemczech. Jak to jest widzieć coś co nazywa się Tomas Watson, komputer nazwany po tym człowieku, który wprowadzał komputery.

EB: Tomas Watson zanim dostał się do IBM był skazanym kryminalistą i szantażystą. Gdy dostał się do IBM został zbrodniarzem wojennym, świadomym zbrodniarzem wojennym. IBM bezpośrednio z Nowego Jorku nadzorowało oddziały, które wprowadziły kluczowe zmiany w poziomie śmierci i zniszczenia, które skupiały się na żydach, europejczykach i oczywiście amerykańskim wojsku.


[…] AJ: Więc po pierwsze był to Ford, Carneggie, General Motors, IBM?

EB: No jeszcze Rockefeller.   Ford, Carneggie, Rockefeller, General Motors, i potem musisz zadać pytanie skąd Hitler miał nazwiska? I tu pojawia się IBM. Więc po pierwsze identyfikacja żydów. Przed IBM nie było możliwości by stwierdzić jak wiele żydów żyło w Niemczech. Niemcy nie definiowali żyda po tym czy szedł do synagogi ale wierzyli w definicję Carneegie Institution, iż żyd jest żydem rasowym, eugenicznym żydem mającym historię kilku pokoleń. Więc chodziło o badanie przodków. Więc to co wymyślił IBM to były rasowe ankiety. W jednej kolumnie wpisywali twoje nazwisko. Oni chodzili od drzwi do drzwi, zatrudnili tysiące ankieterów.

AJ: Czy oni po raz pierwszy nie testowali tego na Jamajczykach?

EB: Tak Projekt Krzyżowania Ras Jamajki ( Charles Davenport's Race Crossing in Jamaica) w latach 20 XX wieku był pierwszym programem pilotażowym.  Więc oni chodzili od drzwi do drzwi. Zatrudnili ankieterów, zgromadzili wszystkie dokumenty do jednego magazynu w Berlinie w Alexanderplatz. W jednej kolumnie wpisywali religię: czy jesteś żydem, katolikiem, muzułmaninem, protestantem. W drugiej wpisywali przynależność narodową, czy jesteś Niemcem, Ukraińcem, Francuzem, Polakiem. W trzeciej kolumnie wpisywali twój język ojczysty, czy mówisz po polski, niemiecku…


AJ: To brzmi jak obecne składanie papierów na studia. To jest przerażające.

EB: Będę kontynuował. W czwartej kolumnie wpisywali twój zawód, czy jesteś nauczycielem, bankierem, dziennikarzem. W kolejnej wpisywali miasto. I sczytując 24 tysiące kart na godzinę nagle wiedzieli gdzie wszyscy żydzi zajmujący się np. biznesem futrzanym żyli w Berlinie.

AJ: I w to były zaangażowane wielkie pieniądze. Tu nie chodzi tylko o grupę, którą chcesz oskarżyć i zaatakować, możesz ich też okraść. A naziści mieli obsesję na punkcie złota, futer, malowideł.

EB: To był drugi krok. Więc kiedy zidentyfikowali żydów, robili kolejne spisy ludności i rejestracje by cały proces doprowadzić do perfekcji. Wykorzystywali nawet archiwa genealogiczne mormonów, szli do baptystów, do ksiąg chrzcielnych w kościołach. Kiedy zrobili to wszystko kolejnym krokiem było wykluczenie. Porównywali kalkulacje z nazwiskami wszystkich żydów w odniesieniu do izb adwokackich, katedr uniwersyteckich, firm ubezpieczeń zdrowotnych by ci ludzie byli jako pierwsi wykluczeni.

AJ: Więc najpierw zbudowali komputery, to jest w twojej książce, które naprawdę działały. Maszyny IBM Hollerith były potrzebne by wgryźć się w dane by odkryć z kim byłeś powiązany, gdzie żyłeś, jak bardzo jesteś ważny by zdecydować kogo zaatakować i kontrolować ekonomię.

EB: Tak, to co potrzebował Hitler kiedy doszedł do władzy by zniszczyć żydów to był komputer. Ale wtedy żaden komputer nie istniał. To co istniało to karty perforowane IBM, co wielu słuchaczy będzie wiedziało co to jest. To pozwalało przetrzymywać informacje w matrycy z dziurkami z czego wychodziło coś nowego, nazywanego informacjom. Więc musimy zrozumieć, że era informacyjna o której mówisz i o której wszyscy mówią nie rozpoczęła się w Dolinie Krzemowej. Informacyjna era zrodziła się w Berlinie w 1933 r. I czym jest era informacyjna? Era informacyjna to indywidualizacja statystyk. Inaczej mówiąc najpierw przeliczali coś i wychodził numer. Kiedy mieli karty perforowane IBM mogli policzyć nie tylko ile osób jest w pokoju ale też jak wielu z nich to byli mężczyźni i kobiety.

AJ: Francis Galton w połowie XVIII wieku, eugenik, on jako pierwszy wymyślił, że oni potrzebują maszyn by zbierać i przeliczać dane by to wszystko zrozumieć. Więc był on nawet przed takimi osobami jak Hitler i Tomas Watson. Czy to jest prawdziwe według twoich badań?

EB: Tak, ale to Watson i IBM wymyślili sposób na to jak wdrożyć krucjatę eugeniczną.


AJ: Czyli Galton to wymyślił, IBM to wdrożył, a Hitler wprowadził w życie.

EB: Tak jest, amerykańscy eugenicy ostatecznie przegrali ponieważ nie byli w stanie usystematyzować tych wszystkich informacji. Ale Hitler wydał odpowiednie kwoty i był w stanie usystematyzować proces zniszczenia.

AJ: Edmund Black. Bestselerowy autor. Przeczytałem jego książkę o IBM i eugenice 10-15 lat temu. Chciałbym abyś przyszedł na kolejne 2 godziny by wyłożyć całą historię. Wczoraj rozmawialiśmy właśnie o tym co by zrobił Hitler gdyby miał technologię IBM Deep Blue i komputerów Watson- nazwanych po osobie, która to wszystko wymyśliła.

EB: Chcę to wytłumaczyć abyśmy zrozumieli zagrożenie jakie stoi dziś przed nami. To jest identyfikacja żydów, wykluczenie ze społeczeństwa, a gdy mieli ich nazwiska mogli kontrolować system bankowy. Oni porównali nazwiska w odniesieniu do kont bankowych, dzięki czemu mogli zidentyfikować wszystkie nieruchomości, konta oszczędnościowe, i zasoby które miały być przejęte. Więc trzeci krok to była konfiskata. Czwarty krok to była gettoizacja. Jednego dnia wszyscy na celowniku zostali przeniesieni do gett.

AJ: Oni więc, w tych etapach, powoli cały czas się na to godzili. Potem wysłano ich do obozu i zabito.

EB: 4 etap to gettoizacja. 5 etap to deportacja. Wszystkie pociągi w europie działały na systemach kart perforowanych IBM. I ostatecznie nawet eksterminacja. Żydzi byli tatuowani tylko w Auschwitz. Ten tatuaż to był numer IBM.

AJ: Dodajmy. Jesteś najlepszym badaczem tej kwestii. Oni ich także okradali, nie byłeś deportowany jeśli za to nie zapłaciłeś.

EB: Nie, to tak nie wyglądało. Ci, którzy odmawiali deportacji przez dzień, tydzień, rok byli okradani. Ale nawet więcej niż okradani. Z technologią IBM ci ludzie mogli być okradzeni przez sądy, dekrety…

AJ Dało to tyrani większe zęby…

EB: Zautomatyzowane zęby… To co miał Hitler a czego nie miel inni mordercy to była technologia informacyjna. De facto różnica pomiędzy blitzkriegiem a innymi wojnami polegała na zastosowaniu technologii informacyjnej. 

AJ: Chciałbym cię zapytać o taką kwestę. Wiem, że nie chcesz wchodzić w politykę, chcesz podejść naukowo do swoich badań. Siedząc tu jako libertarianin i konserwatysta oni mają nowe bazy danych, wrzucają nas do nich. Wyrzucono mnie z Amazon.com, AdRoll, Google; wpisali nas do baz ekstremistów; nic co mówią nie jest prawdą. To samo stało się Cernovichowi. I dzieje się to milionom ludzi w tej politycznej sytuacji. Konserwatywni filmowcy tj. Dinesh D'Souza zostali wsadzeni do więzienia. Soros w swoich dokumentach pisze by obalić Izrael i aresztować wszystkich, którzy się z nim nie zgadzają. Ja patrzę na to co już się wydarzyło i pozwy grupowe składane przez grupy chrześcijańskie, które umieszczono w tych bazach danych jako nazistów. Ja widzę obecnie taką samą gettoizację konserwatystów.

EB: To się dzieje współcześnie i omówię to w następnym segmencie. Ale to co ci powiem to, że gdyby Hitler miał współczesne narzędzia IBM to nie zajęło by mu 12 lat by prowadzić holokaust i prawdopodobnie by wygrał. Dzisiaj możemy robić rzeczy w sekundy i musimy myśleć o tym, że korporacyjne siły kontrolują nasze informacje i technologie informacyjne.


AJ: To co mówisz jest tak ważne. Mówiłeś o Technokracji od dni, miesięcy. Elon Musk ostrzega, że wyścig w ku sztucznej inteligencji może doprowadzić do wybuchu III wojny światowej. To jest tak ważne ponieważ korzenie tego dotykają wszystkich współczesnych obszarów życia. 

KONIEC TRANSKRYPTUWall Street i dojście do władzy Hitlera.   |  Wall Street i Rewolucja Bolszewicka.  |  Sztuczna inteligencja będzie decydowała o życiu i śmierci ludzi.  |  Wojna na sprzedaż. Załącznik nr.1 Rosja 1920-1930  |  Wojna na sprzedaż. Załącznik nr.2 Rosja 1929-1945  |  Wojna na sprzedaż. Załącznik nr.3 Rosja 1945-1965   |  Wojna na sprzedaż. Wywiad z Antonym C. Suttonem cz.1 i 2   |  Wojna na sprzedaż. Wywiad z Anthonym C. Suttonem cz.3 i cz.4  |  Film: Wojna na sprzedaż. Wywiad z A.C. Suttonem.  |  Wall Street i dojście do władzy Hitlera.  Wall Street i Rewolucja Bolszewicka.  Anglo- Amerykański establishment.   |  IBM rozważa przyjęcie technologii bitcoin dla walut krajowych.  |  IBM i pięć nowych technologii, które mają zmienić ciebie.  |


Więcej na ten temat

 Komentarze

Musisz być zalogowany, aby móć komentować. Jeżeli nie posiadasz konta zarejestruj się.
 
Nazwa użytkownika
Hasło
 

Więcej
Nauka i technologia

A teraz na czworonożne roboty montują broń.

A teraz na czworonożne roboty montują broń.

Na stoisku wystawienniczym na dorocznych targach Stowarzyszenia Armii Stanów Zjednoczonych firma Ghost Robotics (przyjazny dla wojska...

Covid-19 - trening posłuszeństwa i mobilna kontrola populacji.

Obywatele świata, którzy uwierzyli rządom i korporacjom, że program szczepień jest przepustką do wolności obecnie przeczuwają,...

Amazon opracowuje „inteligentną lodówkę”, która będzie monitorowała co jesz.

Po szczepieniach na Covid-19 w Turcji rodzą się chimery?

Szefowie agencji medycznych otwarcie omawiają w 2019 roku wybuch epidemii w Chinach, która jest niezbędna dla wprowadzenia produktów mRNA.

Więcej
Multimedia

Covid-19. Multimedia dotyczące plandemii.

Covid-19. Multimedia dotyczące plandemii.

Na tej stronie będziemy na bieżąco umieszczali nadsyłane do redakcji materiały wideo i linki do kluczowych informacji dotyczących...

Covid 1984. Protesty przeciwko ograniczaniu wolności w 2020 i 2021 roku.

W tym miejscu zamieszczamy filmy z protestów organizowanych przeciwko wprowadzaniu medycznego państwa policyjnego pod przykrywką...

Foliarze - film o zabójczej telefonii komórkowej i 5G.

Fotografie i reportaże: Bilderberg 2019.

Fotografie i reportaże: Bilderberg 2018.

kontakt e-mailowy:
© 2010-2021 PRISON PLANET.PL  |  Wszelkie prawa zastrzeżone