W Ameryce ludzie podpiszą wszystko.
Steve Watson, 
Prison Planet.com
USA
2015-02-24
Kultura
Uzbrojony jedynie w notatnik, długopis i podkoszulkę Obamy, działacz Mark Dice nakłonił Amerykanów do podpisania petycji nie mówiąc im nawet jaka jest jej treść.

Dice, który regularnie prosi obywateli o podpisywanie wymyślnych i zabawnych petycji unaocznia fakt, iż większość Amerykanów ma wyprany mózg. Tym razem otrzymał wiele podpisów nie zadając sobie nawet trudu aby wyjaśnić ludziom co podpisywali.

W wideo poniżej Dice jedynie wyjaśnia, że nie ma czasu by przekazywać jakie są szczegóły petycji i twierdzi, że jest ona na "niektóre programy, których potrzebujemy." Mimo tego, ludzie nadal podpisywali petycję."Nie wiem, co to jest, ale w porządku."
stwierdził jeden człowiek, ślepo podpisując papier i odchodząc.

"Jest wiele rzeczy przy których musimy pomóc." Dice powiedział jednej dziewczynie, która pyta co to za petycja. Początkowo wydaje się ciekawa co do jej treści, jednak wpisuje nazwisko nie znając żadnych szczegółów. "To jest po prostu na wspieranie, bla bla bla ..." mówi jej Dice gdy ona podpisuje papiery.
"Nadal nie wiem, co podpisuję” mówi inny człowiek podpisując petycję.

"Naprawdę potrzebuję twojej pomocy." Dice mówi do innego mężczyzny, który natychmiast podpisuje papier. "Ja naprawdę doceniam to wsparcie bez względu na to na co ono jest." mówi mu Dice.

[...] Podczas gdy w odniesieniu do innych petycji M. Dicea można by stwierdzić, że były one podpisane z niezrozumienia lub zagubienia to po prostu w tej sytuacji nie ma takiej możliwości.

Materiał filmowy podkreśla bardzo niepokojące zjawisko. Wielu Amerykanów może dosłownie, bezwiednie i bez przymusu podpisać papiery pozbawiające ich własnych praw.

Tutaj Amerykanie podpisują by znieść prawo do sądu przysięgłych, i prawa do szybkiego i publicznego procesu:


Tu podpisują zniesienie 1 poprawki, czyli wolności słowa, wyznania, pokojowych zgromadzeń czy petycji:


Tutaj podpisują zniesienie Karty Praw Stanów Zjednoczonych, czyli wszystkich swobód obywatelskich. Karta gwarantuje podstawowe swobody i wolności obywatelskie, w tym prawo do własności prywatnej, wolności wyznania i sumienia oraz prasy, ochrony oskarżonego w procesie karnym, prawo do swobodnego pokojowego gromadzenia się oraz kierowania skarg do władz, prawo do posiadania i  noszenia broni.Link do oryginalnego artykułu: LINK


Więcej nagrań M. Dicea w artykule: Zombi Ameryka.

Amerykanie podpisują petycje za wprowadzeniem "modelowanego na nazistowskich Niemczech Orwellowskiego państwa policyjnego".  |  Zombi Ameryka.  |  Kontrola umysłu. Jak to działa.   |  Film: Szok i trwoga. Masowe procesy manipulacji.  |  Film: Zasoby Ludzkie - Inżynieria Społeczna XX wieku.  |  Spożywanie fluoru obniża IQ!   |  Sztuczny mózg przeszedł podstawowy test IQ.   |  Dlaczego przyszłości nas nie potrzebuje.   |  ONZ przewiduje transhumanistyczną przyszłości, w której człowiek będzie zbędny.  |  Aldous Huxley: Ostateczna rewolucja.   |


Więcej na ten temat

 Komentarze

Musisz być zalogowany, aby móć komentować. Jeżeli nie posiadasz konta zarejestruj się.
 
Nazwa użytkownika
Hasło
 
Marian   dodano: 2015-02-24 11:43:31
Smutne to jest. Kilka lat temu myślałem że amerykanie się w końcu budzą ze snu ale się mocno pomyliłem.

Widocznie tak ma być. Nie zmienimy tego co już dawno zostało opisane w Biblii. Nie oszukasz przeznaczenia. Może to i lepiej że oni nic nie wiedzą.

Przypomniał mi się program o katastrofach lotniczych. Samolot greckich linii lotniczych rozbił się ponieważ doszło do rozszczelnienia kadłuba. Samolot krążył na autopilocie jeszcze przez kilkanaście minut. Za nim samolot uderzył o ziemię prawie wszyscy stracili przytomność. Przytomny był tylko steward który próbował opanować całą sytuację. Nie miał jednak najmniejszych szans i samolot rozbił się o ziemię.

Pomyślałem wtedy jakie szczęście mieli ci, którzy nie zdawali sobie sprawy z tego co za chwilę ich czeka.

Więcej
Kultura

Mam dość, czyli krótka charakterystyka obecnego szaleństwa.

Mam dość, czyli krótka charakterystyka obecnego szaleństwa.

Jak ogarnąć coś, co z początku wyglądało na prawdziwe zagrożenie, a obecnie na podstawie wielu informacji, źródeł i obserwacji...

Kometa Neowise C/2020 F3.

Zaobserwowana 27 marca kometa C/2020 F3 przez teleskop kosmiczny Neowise minęła słońce 3 lipca w odległości ok. 44 mln km. Ta...

Rok po spaleniu przez globalistów katedry Notre-Dame płonie katedra w Nantes.

Od 30 lat, oficjalnie, w ramach “eksperymentu”, władze Berlina umieszczały dzieci z pedofilami!

Sataniści organizują marsze poparcia dla budowy Rządu Światowego.

Więcej
Ekonomia

Ponad 60% zamkniętych przez korona-panikę firm nie zostanie ponownie otwartych.

Ponad 60% zamkniętych przez korona-panikę firm nie zostanie ponownie otwartych.

Poważnie wątpię, czy ludzie zdają sobie sprawę z rozmiarów szkód ekonomicznych jakich dokonała grupa oligarchów i akademików...

Wzrasta trend niedoborów żywności.

W ostatnim tygodniu Chiny ogłosiły, że planują zwiększyć swoje strategiczne rezerwy surowców, aby złagodzić obawy o bezpieczeństwo...

Koniec zaufania do rządów. Obywatele na całym świecie gromadzą gotówkę.

Nadchodzi upadek światowej ekonomii.

Unia Europejska prognozuje głęboką recesję w 2020 r.

kontakt e-mailowy:
© 2010 PRISON PLANET.PL  |  Wszelkie prawa zastrzeżone