Tajemniczy wirus zabił 20 ukraińskich żołnierzy. Separatyści obwiniają amerykańskie laboratorium.
Joshua Krause, The Daily Sheeple
USA
2016-01-27
Polityka
Od początku grudnia, pojawiły się doniesienia dotyczące dziwnego, nowego zakaźnego wirusa infekującego wojskowych we wschodniej Ukrainie.

Jak do tej pory nikt tak naprawdę nie wie co to za szczep, a zachodnie media głównego nurtu o tym milczą. Niedawna aktualizacja z Międzynarodowej Agencji Informacyjnej Donbasu sugeruje, że wirus ma amerykańskie pochodzenie.

Szczep, który został nazwany "California Flu" podobno zabił 20 ukraińskich żołnierzy a hospitalizowano 200 kolejnych. Wirus powoduje wysoką gorączkę, wydaje się być odporny na współczesną medycynę, a zainfekowany umiera zazwyczaj w ciągu 2 dni. Według zastępcy dowódcy pro-rosyjskich separatystów, wirus wyciekł z laboratorium badawczego w pobliżu miasta Charków, które jest prowadzone przez "amerykańskich ekspertów wojskowych".

W połowie 2015 roku Pentagon otworzył bio-laboratoria w Gruzji, Ukrainie i Kazachstanie:

Niezależnie od jego pochodzenia wirus zaczął zarażać ludność cywilną i rozprzestrzenia się przez ukraińskie miasto Kramatorsk. Lekarzom na ukraińskiej stronie granicy nie udało się zidentyfikować szczepu wirusa, ponieważ laboratorium znajduje się na terytorium separatystów.

Jeśli ten wirus jest prawdziwy i aktualne wskaźniki zgonów są dokładne to miałby śmiertelność nieco ponad 1%. Byłby o połowę mniej niebezpieczny od hiszpańskiej grypy 1918 roku, ale znacznie bardziej śmiertelny niż zwykły wirus grypy.


Link do oryginalnego artykułu: LINK


Raport: Kijów przygotowuje broń chemiczną do użycia we wschodniej Ukrainie.  |
  ISIS i neonaziści: Czy jest jakaś różnica?  |  Islamskie psy wojny na Ukrainie.  |  Ukraina - dzikie pola XXI wieku.   |  Kolejna niewidzialna inwazja Rosji na Ukrainę.  |  Opcje NATO na Ukrainie.  |  ISIS na ratunek.   |  Soros przyznał się publicznie do odpowiedzialności za zamach stanu i masowe morderstwa na Ukrainie.  |  Sponsorowany przez Sorosa “libijski scenariusz" rozwija się na Ukrainie.  |  Organizacja pozarządowa Unii Europejskiej odegrała bezpośrednią rolę w zamachu na Ukrainę.  |  Waszyngton zorganizował protesty destabilizujące Ukrainę.   |  "Pieprz** UE”, czyli ukraińska opozycja pod pełną kontrolą USA.  |   Ukraina - Kto jest agresorem Rosja czy NATO?   |  Grabież Ukrainy rozpoczęta.   |  Rosja zaatakowała ukraińską jednostkę wojskową na Krymie?  Ukraiński kryzys: posłowie z Krymu głosowali za połączeniem się z Rosją.   |


Więcej na ten temat

 Komentarze

Musisz być zalogowany, aby móć komentować. Jeżeli nie posiadasz konta zarejestruj się.
 
Nazwa użytkownika
Hasło
 

Więcej
Polityka

Koronawirus i wojna.

Koronawirus i wojna.

Wszyscy politycy, wywiad i wojsko wiedzą, że obecnie rozprzestrzeniający się wirus na świecie powstał w Chińskich laboratoriach...

Donald Trump przejął FED?

Wraz z tym jak kraj stoi w obliczu jednego z najtrudniejszych okresów w najnowszej historii prezydent Trump dokonuje...

W ramach przygotowań epidemicznych Pentagon przenosi niezbędny personel do podziemnego przeciwatomowego schronu.

Trump upoważnia Pentagon do wdrożenia na 2 lata miliona rezerwowego i emerytowanego personelu wojskowego do walki z koronawirusem.

Więcej
Nauka i technologia

Fałszywe epidemie, a rządy i instytucje rządowe. Komu na tym zależy?

Fałszywe epidemie, a rządy i instytucje rządowe. Komu na tym zależy?

Szanowny Czytelniku, czy nie dziwi Cię fakt, że żaden z aktorów sceny politycznej zwany posłem, senatorem czy ogólnie politykiem,...

Chiny wciąż walczą z epidemią wprowadzając kwarantanne w prowincji Henan.

A jednak Chiny nie wyzwoliły się z epidemii.Przez ostatnie dwa miesiące Chiny kłamały na temat wagi i zasięgu rozpoczętej...

Czy jako rozwiązanie kryzysu planują wprowadzenie wszczepianych implantów ID2020?

W ciągu trzech miesięcy epidemii w Chinach zniknęło 21 milionów użytkowników telefonów komórkowych.

Bill Gates i technologia osadzania zapisów szczepień pod skórą dziecka.

kontakt e-mailowy:
© 2010 PRISON PLANET.PL  |  Wszelkie prawa zastrzeżone