Po ataku terrorystycznym w Manchesterze londyńska policja uruchamia atak na wolność słowa.
Kit Daniels, PrisonPlanet.com
USA
2017-05-23
Polityka
Policja Metropolitalna bada osoby, które wypowiadały się przeciwko atakom w Manchesterze.

Policja rozpoczęła już dochodzenie przeciwko dziennikarce gazety Mail Online, Katie Hopkins, po tym jak powiedziała, że ​​mężczyźni z Zachodu muszą "żądać działań" w odpowiedzi na atak terrorystyczny bombą z gwoździami wymierzony wobec dzieciom na koncercie Ariany Grande.

Jeden z użytkowników serwisu Twitter, Dbev007, narzekał na policję, twierdząc, że "podżegała do nienawiści rasowej" pomimo tego, że nigdy nie mówiła o rasie, a nawet islamie, który nie jest rasą. W odpowiedzi policja potwierdziła, że ​​"zarzut zostanie poddany przeglądowi i ocenie przez specjalistów".


Jest niesamowitym, że londyńska policja będzie tracić czas na cenzurowanie wolności słowa na Twitterze, podczas gdy dzieci są atakowane przez terrorystów. Nie jest to jednak przypadkowe.Uniemożliwiając ludziom wypowiadanie się przeciwko rządowej polityce, która stymuluje terroryzm, establishment narzuca publice przekonanie, że są bezradni wobec zalewu emigrantów w wieku wojskowym do kraju. Ludzie, którzy nauczyli się być bezradnymi stają się łatwiejsi do wykorzystywania i kontroli.To właśnie dlatego zachodni establishment zalewa zachodnie kraje muzułmańskimi imigrantami: przekształca społeczeństwo w uległe populacje składające się z radykalnych muzułmanów, którzy już zostali uwarunkowani akceptowaniem autorytetu bez zwątpienia i rodzimych populacji, które się nie opierają.

Pamiętaj, że to muzułmański burmistrz Londynu, Sadiq Khan powiedział, że londyńczycy po prostu muszą się przyzwyczaić do ataków terrorystycznych, ponieważ jest to "część życia w wielkim mieście".


Jednak najbardziej unaoczniające ten kierunek zmian były ogłoszenia wypowiadane po wybuchu bomby z gwoździami przez megafony informujące uczestników koncertu Ariany Grande, że “nie ma żadnych problemów" i "wszystko jest w porządku".

"Nie ma potrzeby robienia tłoku i uciekania. Nie śpiesz się, nie ma żadnych problemów.", twierdzono przez megafony. "Dziękuję za przyjście i życzymy miłego wieczoru."

"Wszystko jest w porządku, nie śpiesz się by opuścić budynek. Dziękuję Ci bardzo."
Link do oryginalnego artykułu: LINK


Były szef MI6 stwierdza, że rząd powinien reedukować terrorystów z Al-Kaidy/ISIS i pozwolić im powrócić do Wielkiej Brytanii.  |  Muzułmanie świętują atak terrorystyczny na Sankt Petersburg.  |  Kto sponsorował IRA?   |  Zhakowane e-maile Hillary Clinton potwierdzają, że Arabia Saudyjska i Katar finansują ISIS.  |  Saudyjscy klerycy nawołują do świętej wojny przeciwko Rosji w Syrii.  |  Arabia Saudyjska przenosi bojowników Takfiri z Syrii do Ukrainy.  |  Arabia Saudyjska, sunnicki Kalifat i NATO kierują tajną terrorystyczną armią w Iraku i Syrii.  |  Saudyjczycy przyznali się do tego, że stworzyli ISIS.   |  Generał Dempsey przyznaje, że sprzymierzeńcy USA w regionie Bliskiego Wschodu sponsorują ISIS/Al-Kaidę.  |  Amerykański generał McInerney: "Pomogliśmy zbudować ISIS"   |  ISIS współdziała z Arabią Saudyjską mordując kobiety i dzieci w Jemenie.  |  Amerykańska desperacja w Syrii.  |  Putin wysyła czołgi do Syrii: "Największe rozmieszczenie rosyjskich sił od upadku ZSRR."  |  Syria i Arabski gazociąg.  |  Odtajniony amerykański raport ujawnia, iż Pentagon "stworzył” ISIS jako "narzędzie" do obalenia prezydenta Syrii.  |  Minister spraw zagranicznych Rosji: USA zna pozycje ISIS w Syrii ale odmawia ich zbombardowania.  |


Więcej na ten temat

 Komentarze

Musisz być zalogowany, aby móć komentować. Jeżeli nie posiadasz konta zarejestruj się.
 
Nazwa użytkownika
Hasło
 
Marian   dodano: 2017-05-24 19:11:21
Gdyby to się działo w latach 50 tych to to izbe lordów puszczono by z dymem. Tych ludzi tak zastraszono że nie mogą publicznie okazać swojej złości. Indoktrynowano ich przez dobre 50 lat. Polskę też to czeka, przyjdzie to do nas prędzej czy później. Już teraz trzeba liczyć się ze słowami.
misio   dodano: 2017-05-25 21:21:03
Pieprzyć poprawność polityczną. Niech arabusy spierdalają. Puki co w Polsce nie ma tyle tego tałatajstwa.

Więcej
Polityka

Trzy miesiące po tym jak Bill Gates tworzył symulację pandemii koronawirusa, obecnie ten patogen rozprzestrzenia się na cały świat.

Trzy miesiące po tym jak Bill Gates tworzył symulację pandemii koronawirusa, obecnie ten patogen rozprzestrzenia się na cały świat.

Fundacja Billa i Melindy Gatesów zorganizowała pod koniec 2019 r. badanie analizujące rozwój pandemii, w którym symulowano globalny...

Ghislaine Maxwell, sutenerka Jeffreya Epsteina jest ukrywana przed FBI w Izraelu.

W nowym, wybuchowym raporcie stwierdzono, że zmarły przestępca seksualny Jeffery Epstein i jego domniemana „madame” Ghislaine Maxwell...

Opublikowano zdjęcia Clintona na pokładzie samolotu Epsteina.

Irański cel.

PrisonPlanet.pl - 10 lat walki z Nowym Porządkiem Świata.Programy Infowars:Protest Przecieko Cenzurze Pod PAP:

Geoinżynieria nad Warszawą. Styczeń 2020.:

TECH. Krytyka rozwoju technologicznego:

Część druga. Człowiek jako maszyna:

Część trzecia. Kultura jako maszyna:

Jesz genetycznie modyfikowaną żywność? To obejrzyj to:

Multimedia

Foliarze - film o zabójczej telefonii komórkowej i 5G.

Foliarze - film o zabójczej telefonii komórkowej i 5G.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z filmem dokumentalnym "Foliarze", przedstawiającym tematykę zabójczej dla ludzi technologii...

Fotografie i reportaże: Bilderberg 2019.

Ta strona poświęcona jest zjazdowi Grupy Bilderberg 2019 odbywającemu się pomiędzy 30 maja i 2 czerwca w hotelu Hotel Montreux...

Fotografie i reportaże: Bilderberg 2018.

Geoinżynieria 3. Kontrola populacji.

TECH. Krytyka rozwoju środowiska technologicznego. Prezentacja.

kontakt e-mailowy:
© 2010 PRISON PLANET.PL  |  Wszelkie prawa zastrzeżone