Obama przeprowadza czystkę w amerykańskiej generalicji.
Anthony Gucciardi, Infowars.com
USA
2013-11-03
Polityka
W Ameryce Obamy, wojsko musi porzucić swoją konstytucyjną przysięgę na rzecz ślepej lojalności wobec swojego nowego przywódcy. I czy jest to najwyższy dowódca odpowiedzialny za arsenał atomowy, usunięty za niepodporządkowanie się globalnym elitom, czy po prostu wyciszenie potencjalnych informatorów, najwyżsi wojskowi generałowie mówią teraz o "masowej czystce" w armii Stanów Zjednoczonych.

Śledztwo w sprawie zaginionych głowic nuklearnych:Jeden z generałów, wypowiedział się oficjalnie w rozmowie dla agencji informacyjnej WND na temat masowego odstrzału oficerów wysokiego szczebla w imieniu administracji Obamy. Emerytowany generał major armii Patrick Brady mówi, że atak na personel wojskowy wysokiego szczebla jest tak szeroko zakrojony, że już wpłynął na morale wojsk, a co ważniejsze, plan skupia się na zwalnianiu każdej wysokiej szczeblem osoby, która nie wierzy w Plan."Nie ma wątpliwości, że (Obama) ma zamiar wytrzebić wojsko i będzie zwalniał każdego, kto się z nim nie zgadza," powiedział agencji WND emerytowany generał.

Słowa gen. Brady'ego pojawiły się po tym jak dwóch najważniejszych dowódców odpowiedzialnych za arsenał jądrowy w Stanach Zjednoczonych zostało zwolnionych i zawieszonych, ze względu na opublikowane przez nas dane wywiadowcze dotyczące tajnego transferu broni jądrowej z bazy sił powietrznych Teksasu do Karoliny Południowej. I podczas gdy zwolnienia były zgłoszone przez Associated Press, która to agencja opisała dogłębnie tą sprawę, nawet wskazując na nasze informacje o brakujących głowicach atomowych w swoich sprawozdaniach, to zostało ujawnione przez agencję, że zwolnienia i zawieszenia zostały faktycznie odkryte dzięki e-mailom które wyciekły. Innymi słowy, informacje nt masowej czystki wojskowych urzędników nigdy nie miały naprawdę dotrzeć do opinii publicznej. Ale nawet w obliczu tajemnicy wokół tej kwestii, liczne organizacje i osobistości medialne wyjawiły i podkreśliły czystkę wśród najwyższych dowódców odpowiedzialnych za broń atomową i innych.[...] Ogólnie rzecz biorąc, nowe media wciągnęły tę kwestię na światło dzienne, docierając do milionów z potężnym informacjami, które zostały potwierdzone raz po raz przez np scenariusze opisane w przemówieniu senatora Lindseya Grahama w sprawie ataku nuklearnego w tym samym rejonie do jakiego wysłano wydane głowice nuklearne. Tymczasem establishment jest zajęty próbami wyeliminowania wysokich oficerów wojskowych, którzy nie wykonują ślepo każdych, niekonstytucyjnych rozkazów Obamy.


Link do oryginalnego artykułu: LINK


Amerykański senator twierdzi, że terroryści mogą zdetonować ładunek nuklearny w Południowej Karolinie.   |  Wojskowy informator wysokiego szczebla potwierdza tajny amerykański przerzut broni jądrowej.  |  Amerykański establishment proponuje atak pod fałszywą flagą dla usprawiedliwienia ataku na Iran.  |  10 rocznica 9/11: Loose Change Finall Cut. Co naprawdę wydarzyło się 11 września.   |  Zatoka perska i ataki pod fałszywą flagą.   |  Ataki terrorystyczne FBI i zamach bombowy w Bostonie.   |  Film: TerrorStorm. Historia terroryzmu sponsorowanego przez rządy.  |  Pogłębianie kryzysu zwiększa możliwość zaistnienia dużych zdarzeń terrorystycznych pod fałszywą flagą.  |   Tarpley: Norweskie ataki terrorystyczne pod fałszywą flagą. |  Komisja Trójstronna dyskutuje nad "wielką wojną" na Bliskim Wschodzie. Obama wysyła żołnierzy do Turcji.   |  Obama prosi Kongres o upoważnienie by zaatakować kogokolwiek na Ziemi bez ograniczeń czasowych.  Pod presją globalnego, ostrego sprzeciwu Obama wstrzymał atak na Syrię.  |  Gerald Celente: wojna głównym trendem na rok 2013.   |  III wojna światowa w Polsce.   |  Pierwsza wielka wojna XXI wieku zaczęła się!   |


Więcej na ten temat

 Komentarze

Musisz być zalogowany, aby móć komentować. Jeżeli nie posiadasz konta zarejestruj się.
 
Nazwa użytkownika
Hasło
 
szalony_szaleniec   dodano: 2013-11-03 19:32:38
...\"plan skupia się na zwalnianiu każdej wysokiej szczeblem osoby, która nie wierzy w Plan....\".

Czyżby tym planem był \"Żywioł Ognia\"?
Marian   dodano: 2013-11-04 13:29:08
I to jest właśnie prawdziwe dziennikarstwo. Wygląda na to że swoimi publikacjami tu w USA i na całym świecie przekreśliliście ich niecne plany które mogły kosztować życie tys. osób, a w szerszej perspektywie nawet milionów.

Taka moja opinia i myślę że nie przesadzam.

Podkładacie im kłody pod nogi być może wojny nie wygramy, ale ta bitwa została przez was wygrana.
Ghanmb   dodano: 2013-11-04 22:54:58
Powiem i dodam tylko tyle, że FBI ( CIA ) ukrywa tajne dane na temat tajnej współpracy rządu USA i Izraela. Chodzi o taktyczne bomby atomowe o małym zasięgu pola rażenia. Zapalniki były transportowane po przez teczki dyplomatyczne z USA do Izraela.

Więcej
Polityka

„Gwiezdny Wojownik” może strącać satelity GPS NATO.

„Gwiezdny Wojownik” może strącać satelity GPS NATO.

Zgodnie z obietnicą Rosja stworzyła nową broń, którą nazywa „Gwiezdnym Wojownikiem”. Zachodnie mocarstwa obawiają...

UE nakłania kraje by rozważyły przymusowe szczepienia.

UE musi rozważyć obowiązkowe szczepienia w odpowiedzi na rozprzestrzenianie się „wysoce zaraźliwego” wariantu Omicron Covid...

Założono pierwszą na świecie sprawę o morderstwo przeciwko Billowi Gatesowi.

Rostrzelania za kupowanie lub sprzedaż fałszywych kart szczepień.

Szczepionkowy stan wojenny w Austrii i przymus szczepień dla całej populacji.Programy Infowars:
Materiały Konrada Stachnio:

Telegram, Wordpress


Anthony Fauci i rząd USA sponsorowali tworzenie Covid-19:
Ostatnie Audycje:

Nauka i technologia

Dyrektor zakładu pogrzebowego opisuje „alarmujący wzrost” liczby zgonów po wprowadzeniu szczepień na Covid.

Dyrektor zakładu pogrzebowego opisuje „alarmujący wzrost” liczby zgonów po wprowadzeniu szczepień na Covid.

Dyrektor domu pogrzebowego w Wielkiej Brytanii mówi, że obserwuje wzrost zgonów związanych z zakrzepicą, którą...

Co jeszcze jest w tych szczepionkach? #3

Kontynuacja artykułu: Co jeszcze jest w tych szczepionkach? #2   W serii wcześniejszych artykułów „Co jeszcze jest...

WhatsApp, iMessage, Telegram, Line, Signal, Threema, Viber, WeChat udostępniają dane użytkowników FBI.

Wodorotlenek grafenu w szczepionkach na Covid-19 jest jak „żyletki” we krwi.

Naukowcy twierdzą, że pierwsze „żywe roboty” mogą się „spontanicznie” replikować.

kontakt e-mailowy:
© 2010-2021 PRISON PLANET.PL  |  Wszelkie prawa zastrzeżone