Wojskowy informator wysokiego szczebla potwierdza tajny amerykański przerzut broni jądrowej.
Anthony Gucciardi i Alex Jones, Infowars.com
USA
2013-09-04
Polityka
Wojskowy informator wysokiego szczebla, potwierdził nam, udokumentowany przerzut głowic nuklearnych na wschodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych z bazy Dyess Air Force Base.Według wysokiego szczebla informatora wojskowego, który wielokrotnie przekazywał prawdziwe informacje, dowódca Sił Powietrznych bazy Dyess upoważnił nieznane jednostki do przenoszenia głowic jądrowych w nieznane miejsce, które zostało zgłoszone jako Południowa Karolina, gdzie głowice zostaną odebrane i potencjalnie wykorzystane.

Jest to szczególnie ważne, nie tylko ze względu na fakt, że syryjska sytuacja narasta do punktu gdzie realistycznym staje się scenariusz gorącej wojny, ale ze względu na fakt, że niejednokrotnie baza Dyess zaprzeczała, iż posiada głowice jądrowe na swoim terenie.

Krótki raport wojskowego informatora wysokiego szczebla, który został napisany w pośpiechu, aby opublikować informacje na zewnątrz, brzmi:
"Dyess zaczyna dziś przenosić głowice jądrowe. Dostałem wcześniej informacje z DERMO (baza wojskowa na Florydzie). Powiedział, że to był pierwszy raz kiedy potwierdzono ich istnienie, od złożenia ich tam w latach 80-tych. Podpis nie był wymagany do transferu... Nie było dyrektywy. Powiedział, że dowódca Dyess był na miejscu, aby dać rozkaz do ich wydania. Nikt nie wiedział, dokąd naprawdę jadą, ale kierowca ciężarówki powiedział, że wiezie je do Karoliny Południowej, gdzie kolejny je stamtąd zabierze."

Fakt, że ten transfer nie został podpisany i nie było żadnych dokumentów jest kluczem. To pokazuje, jak wojsko obecnie potajemnie pracuje nad transferem broni jądrowej, i co więcej, wiemy, że DERMO jest miejscem dla operacji specjalnych. Dlaczego DERMO pobrało głowice jądrowe z Dyess Air Force Base bez śladu w papierach? To pokazuje, że jest to bardzo tajna misja, względem której baza nie chce mieć żadnej dokumentacji.

Faktem jest to, że nie przenoszą wszystkich tych aktywów, chyba że planują ich użyć. Głowice jądrowe nie są po prostu przenoszone na Wschodnie Wybrzeże bez powodu. Jednak najważniejsze jest to, że te rakiety będą prawdopodobnie wykorzystywane do czegoś o wiele większego niż Syria.

Tajny atak pod fałszywą flagą był proponowany 1 października 2012 (materiał poniżej). Natomiast szersza wojna dyskutowana była 14 grudnia 2012.


Oficer wysokiego szczebla “Bardzo zaniepokojony".
Ten przeciek wewnątrz kompleksu militarno-przemysłowego pojawił się po tym jak wcześniejsze źródła wyjawiły nam, że kazano wysłać bombowce B-1 i B-2 z ich baz (konkretnie bombowce B -1B  opuściły bazę Dyess) w całym kraju i które to samoloty do nich nie wróciły. Wszystko to dzieje się pośród narastającego kryzysu syryjskiego, który rozwija się w trzecią wojnę światową pomiędzy Stanami Zjednoczonymi i Rosją. Obecnie, obserwując transfer do Karoliny Południowej, który nie znajduje się w dokumentacji i nie został odnotowany, możemy patrzeć na rozwój wypadków, który objawi się realizacją scenariusza gorącej wojny.

To co obecnie jest niezbędne do zrozumienia to fakt, że nie ma wątpliwości, że syryjski problem jest ogromny, i że jest bardzo możliwe, że armia USA dostała obecnie zalecenia od Obamy by przygotować atak, ale w rzeczywistości jest to znacznie szersze zagadnienie pomiędzy USA i Rosją. To co widzimy tutaj jest wojną wykonywaną rękami pośredników, która przeradza się gorącą wojnę o czym piszemy od miesięcy. Nawet media głównego nurtu poinformowały w przeszłości, jak wojna w Syrii ewoluuje w kierunku gorącej wojny przeciwko Rosji prowadzonej rękami syryjskich rebeliantów i żołnierzy Assada.


Obecnie rosyjskie media otwarcie komentują scenariusz gorącej wojny prowadzonej przez Stany Zjednoczone przeciwko Rosji i jak to w istocie może prowadzić do 3 wojny światowej. Jednak fakty są takie, że już stopniowo dążymy w kierunku 3 wojny światowej. Obamaurzędnicy Stanów Zjednoczonych mówią już o żołnierzach w Syrii obalających wspierany przez Rosję reżim Assada. Istnieje już ruch w tym kierunku w następstwie rażąco sfingowanych ataków chemicznych, które były przeprowadzone przez finansowanych przez Obamę rebeliantów syryjskich w celu inicjacji scenariusza wojennego.Jak myślisz, dlaczego Obama [w tym Polska] pomaga w szkoleniu, finansowaniu i dostarczaniu broni krwiożerczym rebeliantom syryjskim od 2011 roku za pośrednictwem tajnych zleceń potwierdzonych przez agencję Reutersa? Nie chodzi w tym wszystkim o pomoc ludności cywilnej Syrii, którą Obama wspieranymi rebeliantami wysyła na ścięcia główmasowe mordy. Nie, tutaj zawsze chodziło o dążenie w kierunku scenariusza 3 wojny światowej pomiędzy Rosją a Stanami Zjednoczonymi [jest to dokładnie opisane przez Z. Brzezińskiego w książce “Wielka Szachownica” CZYTAJ WIĘCEJ NA TEN TEMAT>>>]. I teraz, wraz z absolutnym szaleństwem Obamy i kompleksu militarno-przemysłowego dążących do tej wojny, mamy ją przed nami.


Początek 3 wojny światowej.
Rozmawiałem z moimi kontaktami w rosyjskich mediach i wszystkie potwierdzają, że w tej chwili 3 wojna światowa jest najgorętszym tematem. Obecnie wszyscy wojskowi najwyższego szczebla widzą syryjski incydent jako katalizator - jako iskrę zapalną. Nie bez powodu Rosja rozpoczęła gromadzenie 160.000 wojska oraz ciężkiego sprzętu wojskowego po izraelskim ataku na rosyjskie rakiety w Syrii. Jest powód dla którego żołnierze zostali wezwani wraz z okrętami i bombowcami w celu osiągnięcia "natychmiastowej gotowości bojowej” wzdłuż granicy. Pisaliśmy o tym miesiąc temu podczas gdy media głównego nurtu był zbyt zajęte sprawą Trayvona Martina by mówić o wybuchu wojny światowej.

To na co obecnie patrzymy to początek 3 wojny światowej, chyba że uda nam się ją zatrzymać. Elity są na tyle szalone i owładnięte chęcią władzy by uruchomić coś co pogłębi ich ogromną żądzę władzy i kontroli. Na szczęście obecnie mamy społeczeństwo, które jest znacznie bardziej czujne na to, co się dzieje, będąc w stanie spowolnić ogólny plan wojenny co przyznał doradca Obamy Zbigniew Brzeziński w zeszłym tygodniu. Jednak znacznie więcej będzie potrzebne by powstrzymać Obamę przed zrealizowaniem tych ataków, które są planowane od lat.


Link do oryginalnego artykułu: LINK


Amerykański establishment proponuje atak pod fałszywą flagą dla usprawiedliwienia ataku na Iran.Zatoka perska i ataki pod fałszywą flagą.   |  Pogłębianie kryzysu zwiększa możliwość zaistnienia dużych zdarzeń terrorystycznych pod fałszywą flagą.  |  Komisja Trójstronna dyskutuje nad "wielką wojną" na Bliskim Wschodzie. Obama wysyła żołnierzy do Turcji.   |  Obama prosi Kongres o upoważnienie by zaatakować kogokolwiek na Ziemi bez ograniczeń czasowych.  Pod presją globalnego, ostrego sprzeciwu Obama wstrzymał atak na Syrię.  |  Gerald Celente: wojna głównym trendem na rok 2013.   |  III wojna światowa w Polsce.   |  Pierwsza wielka wojna XXI wieku zaczęła się!   |


Więcej na ten temat

 Komentarze

Musisz być zalogowany, aby móć komentować. Jeżeli nie posiadasz konta zarejestruj się.
 
Nazwa użytkownika
Hasło
 
mis   dodano: 2013-09-04 13:44:52
A pomału zbliża się rocznica 9/11.
Mithrill   dodano: 2013-09-04 14:27:56
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/niuchacz-polecial-w-kierunku-syrii-amerykanie-szukaja-sladow-gazow-bojowych,350540.html ........... taki mały zbieg okoliczności
mis   dodano: 2013-09-04 17:17:50
@Mithrill - Na tvn24 pełna propaganda z USA. Oni chyba kopiują te artykuły bezpośrednio z pentagonu.
Mithrill   dodano: 2013-09-04 18:27:34
@mis oj tam :) http://konflikty.wp.pl/kat,127354,title,Amerykanski-samolot-coraz-blizej-Syrii-Bedzie-szukal-sladow-broni-chemicznej,wid,15936466,wiadomosc.html?ticaid=1113fa źródłem jest strona http://theaviationist.com/ bardziej chodziło mi o zakcentowanie kolejnego elementu w układance :)

Więcej
Polityka

24.10.2020 Marsz o Wolność w Warszawie. Policja użyła gazu. Aresztowano 200 osób.

24.10.2020 Marsz o Wolność w Warszawie. Policja użyła gazu. Aresztowano 200 osób.

Marsz o wolność był wydarzeniem pokojowym i legalnym zgłoszonym do urzędu. Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy...

Taśmy Huntera Bidena ujawniają torturowanie nieletnich w Chinach.

Mamy ekskluzywne wiadomości z ostatniej chwili, które zmieniają trajektorię nadchodzących wyborów w USA. Ponieważ mówimy po...

Światowe Forum Ekonomiczne promuje „Wielki Reset” mając na celu zniszczenie tradycyjnego kapitalizmu.

Lokalne protesty przeciwko ograniczaniu WOLNOŚCI. Materiały wideo.

Lokalne protesty przeciwko ograniczaniu WOLNOŚCI 10.10.2020.

Więcej
Globalne trendy

Systemy holograficzne do 2025.

Systemy holograficzne do 2025.

Od trzech dekad w kręgach naukowych rozwija się na małą skalę różnego rodzaju poważne zastosowania dla systemów...

060606 - Microsoft i kryptowalutowy system kontroli populacji.

Od trzech dekad oficjalnie istnieją na rynku wszczepiane pod skórę systemy automatycznej identyfikacji auto-ID (patrz prace Carla Sandersa),...

Terahercowe 6G do roku 2030.

Scenariusz rozwoju rynku pracy do roku 2050.

Populacja zastępcza do 2050 roku.

kontakt e-mailowy:
© 2010 PRISON PLANET.PL  |  Wszelkie prawa zastrzeżone