Miliarderzy biorą populację na celownik.
Cheryl Wetzstein, The Washington Times
USA
2011-06-06
Polityka
Niedawno media rozpisywały się o tajnym spotkaniu tzw "klub miliarderów". Irishcentral.com podała jako pierwsza tą informację 18 maja a kolejne media podały tą informację jako “spotkanie superbohaterów”. Uczestnikami byli - Bill Gates, Warren Buffett, George Soros, Oprah Winfrey, Ted Turner, Michael R. Bloomberg, David Rockefeller Sr, David Rockefeller Jr i inni potentaci biznesu - razem warci co najmniej 120 miliardów dolarów według szacunków magazynu Forbes. Jako oddani filantropowie, miliarderzy są zaniepokojeni globalną recesją i trudną sytuacją swoich bliźnich, przekazały źródła z wewnątrz grupy. Chcą dowiedzieć się, jak mogą "łącząc się zrobić więcej," powiedział ABCNews.com doradca Fundacji Billa Gatesa.

Bill Gates o redukcji populacji:


Ale 24 maja London Times w artykule Johna Harlowa ujawnił nieprzyjemne fakty. "Idąc za wskazówkami Billa Gatesa, zgodzili się, że przeludnienie jest priorytetem," napisał J. Harlow. Doprowadziło to do dyskusji na temat sposobu, w jaki mogliby oni wykorzystać swoje bogactwo" dla spowolnienia wzrostu ludności świata", "przyspieszenie poprawy zdrowia i edukacji" i "połączenia sił w celu przezwyciężenia politycznych i religijnych przeszkód na drodze do zmian", napisał Pan Harlow, który rozmawiał z nazwanymi i anonimowymi źródłami około 5 maja na spotkaniu w Nowym Jorku... Niestety, nie ma publicznego zapisu spotkania, więc nie ma możliwości sprawdzenia, co zostało dokładnie powiedziane.

Bill Gates o "skutecznych" technikach depopulacji:


Dwie obserwacje.
Po pierwsze, obawy o przeludnienie z ubiegłego wieku. Miliarderzy zdaje się, że żyją w "paradygmatach lat 1960," powiedział Barry McLerran, producent niezależnego filmu z 2008 roku, "Zima demograficzna" i nadchodzącego filmu "Demograficzna bomba: Demografia jest naszym przeznaczeniem". "Zamiast przeludnienia, obecny kryzys, stawia nas przed problemem jak zachować gospodarkę i kraje w obliczu nadchodzącego wyludnienia," powiedział Mr McLerran.

Ludności świata ma wzrosnąć z obecnych 6,7 miliardów do 9,1 miliardów w 2050 r., powiedział w marcu wydział ds. ludności ONZ. Jednakże pokazuje też, że liczba dzieci w wieku 0-4, osiągnie szczyt w 2015 r. i spadek utrzyma się co najmniej przez kolejnych 35 lat. Mniej dzieci oznacza mniej ludzi w dłuższym okresie czasu. Osoby które uważają, że ludzie są problemem odbiorą to jako świetną wiadomość.Ale to prowadzi do mojej drugiej obserwacji, że szukanie rozwiązania przeludnienia jest tym samym zmęczonym, krótkowzrocznym wielkim planem niektórych elit promujących go od czasów Eisenhowera. W rzeczywistości, “planowanie rodziny” wydaje się prawdziwą obsesją niektórych członków rodziny Rockefellerów. W 1950 roku "jeden człowiek okazał się kluczową postacią" we wprowadzeniu “ruchu planowania rodziny” oraz rozpoczęciu kampanii na rzecz zmiany polityki federalnej w tej kwestii, i był to John D. Rockefeller III, wnuk potentata naftowego.


Donald T. Critchlow napisał w swojej autorytatywnej historii USA, że planowanie rodziny, "skutkowało konsekwencjami- kontrolą urodzeń, aborcją pod rządem federalnym we współczesnej Ameryce."

Sugestie kontroli populacji w amerykańskiej telewizji:


John D. Rockefeller III zmarł w 1978 roku, ale jego młodszy brat, David S., który właśnie skończył w tym tygodniu 94 lata i jego syn, David Jr, 67, skłonni są do kontynuowania walki. To wydaje się tak ironiczne, że amerykańska dynastia wydaje niezliczone miliony dolarów, nawet u schyłku własnego życia, na poszukiwanie nowych sposobów, aby inne osoby dobrowolnie zakończyły linię własnej rodziny.
Dla mnie wielkim problemem nie jest zbyt wielu ludzi, szczególnie, że niektórzy futurologowie szacują, że postęp techniczny, pozwoli na wsparcie populacji wynoszącej nawet 100 miliardów ludzi. Problemem jest brak szacunku mężczyzn i kobiet dla siebie nawzajem i dla ludzkiego życia. Prawdziwie szlachetnym dążeniem jest wzmacnianie dobrych norm społecznych i wspieranie najlepszych modeli dla rodzin. Jeśli miliarderzy chcą "zrobić więcej dobrego", to byłby dobry początek.


Link do oryginalnego artykułu: LINK


NSSM 200. Plan kontroli populacji.Ted Turner wzywa do wdrożenia polityki jednego dziecka na całym świecie.Genetycznie modyfikowana soja łączy się z bezpłodnością i śmiertelnością noworodków.UNESCO i kontrola populacji.Przymusowa aborcja w Chinach sponsorowana przez USA i ONZ.Eutanazja: "Karta końca życia" rusza w Anglii. | Instrumenty pochodne śmierci. | Wielkie koncerny chcą przejąć zasoby wodne.  |  Film: Ecoscience - plan globalnej eksterminacji ujawniony.Więcej na ten temat

 Komentarze

Musisz być zalogowany, aby móć komentować. Jeżeli nie posiadasz konta zarejestruj się.
 
Nazwa użytkownika
Hasło
 
andeman   dodano: 2011-06-06 22:50:44
andeman   dodano: 2011-06-06 23:00:28
To że ci panowie są bogaci nie znaczy w ogóle to że są w stanie znaleźć racjonalny sposób na przeludnienie .Dobrze że zaczeli ten temat ale jeśli się coś zaczyna trzeba skończyć .Każdy z was może mi zarzucić że zabieram głos nie dając żadnego rozwiązania. Chcę zwrócić uwagę na jedno. Ci Ludzie wspomiani w artykule mają jedną charakterystyczną cechę DZIAŁAJĄ SKUTECZNIE i te działania są dwojakiego rodzaju albo je widzimy bo oni chcą abyśmy widzieli to i drugi rodzaj te działania których nie widać i chyba nigdy nie zobaczymy. Może zobaczymy wtedy gdy ktoś bedzie chciał sypać.Zresztą ta część nie jest przeznaczona dla nas.Faktycznie 94 lata i taka troska o świat!!!

Pozdrowienia
prisonplanet.pl   dodano: 2011-07-06 10:55:22
Obecnie nie istnieje żaden problem z populacją. Żeby to zrozumieć wystarczy przeczytać dzieła Malthusa, który pisał o przeludnieniu gdy populacja wynosiła 1 mld. J. Huxley szef UNESCO w 1946 roku gdy populacja wynosiła 2 mld pisał o przeludnieniu.
Lub należy zobrazować sobie następującą rzecz: jeśli damy na 1 człowieka 1 m2 to populacja 10 miliardów ludzi zmieści się na obszarze np. jeziora Onega w Rosji, które wynosi około 9,894 km2. Nie ma żadnego kryzysu, ci ludzie chcą przejąć wszystkie zasoby naturalne dla siebie, przeczytaj NSSM 200 Kissingera.
Kys   dodano: 2011-06-08 10:23:50
Kys   dodano: 2011-06-08 10:30:38
Okey. Piszecie, że populacja zmieści się na powierzchni jeziora. Oczywiście nie jestem fanem NWO ale nie można patrzeć, że człowiekowi \"wystarczy 1mkw.\" Rozumiem, że takie teksty maja mieć siłę \"przekazu\" ale wszystko jest jednak bardziej złożone niż się wydaję....czasem stoję w kolejce do marketu i jak tak spojrzę na tych ludzi to faktycznie wszystko co jest na tej stronie ma sens.

Pozdrawiam i życzę powodzenia i siły w prowadzeniu takich serwisów.
Kys   dodano: 2011-06-08 10:40:19
Okey. Piszecie, że populacja zmieści się na powierzchni jeziora. Oczywiście nie jestem fanem NWO ale nie można patrzeć, że człowiekowi \"wystarczy 1mkw.\" Rozumiem, że takie teksty maja mieć siłę \"przekazu\" ale wszystko jest jednak bardziej złożone niż się wydaję....czasem stoję w kolejce do marketu i jak tak spojrzę na tych ludzi to faktycznie wszystko co jest na tej stronie ma sens.

Pozdrawiam i życzę powodzenia i siły w prowadzeniu takich serwisów.

Więcej
Polityka

Założono pierwszą na świecie sprawę o morderstwo przeciwko Billowi Gatesowi.

Założono pierwszą na świecie sprawę o morderstwo przeciwko Billowi Gatesowi.

Według doniesień, przeciwko Billowi Gatesowi i założycielowi Serum Institute w sądzie najwyższym w Indiach wniesiono...

Rostrzelania za kupowanie lub sprzedaż fałszywych kart szczepień.

Wzrost liczby fałszywych certyfikatów szczepionkowych wprawił w furię jednego z rosyjskich prawodawców, który...

Szczepionkowy stan wojenny w Austrii i przymus szczepień dla całej populacji.

Armia australijska zaczyna przenosić osoby ze zdiagnozowanym Covid do obozów.

Kolejne protesty przeciwko Lockdownom na świecie.Programy Infowars:
Materiały Konrada Stachnio:

Telegram, Wordpress


Anthony Fauci i rząd USA sponsorowali tworzenie Covid-19:
Ostatnie Audycje:

Nauka i technologia

Naukowcy twierdzą, że pierwsze „żywe roboty” mogą się „spontanicznie” replikować.

Naukowcy twierdzą, że pierwsze „żywe roboty” mogą się „spontanicznie” replikować.

Jak wynika z nowego raportu naukowego maleńkie maszyny biologiczne opracowane z komórek żab – powszechnie określane jako...

Nowy szczep Covid-19 Omicron i cudotwórstwo firm farmaceutycznych.

Obecnie media zaczynają promować nowy szczep Covid-19, który jak podają jest trzykrotnie bardziej zaraźliwy. Zgodnie z publicznymi...

Trendy Google w kontekście skutków szczepień.

23 listopada NASA będzie prowadziła testy zestrzeleń asteroidów.

Pfizer modyfikuje formułę szczepionki przeciw COVID dla dzieci, potajemnie dodając lek na atak serca.

kontakt e-mailowy:
© 2010-2021 PRISON PLANET.PL  |  Wszelkie prawa zastrzeżone