Kto rządzi światem. Wykład Stanleya Monteitha, Braterstwo Mroku. #5
prisonplanet.pl
Polska
2011-06-27
Polityka
Kontynuacja artykułu: Kto rządzi światem. Wykład Stanleya Monteitha, Braterstwo Mroku. #4


Większość osób sądzi, że komunizm jest swoistą filozofią ateistyczną, innymi słowy, że Karl Marks był ateistą. Mówił o tym, że religia jest opium dla mas. Większość osób jest jednak naiwna. Karl Marks był satanistą. Richard Wurmbrand, który spędził 14 lat w komunistycznym więzieniu,  w książce „Marx and Satan”, przedstawia trzech najważniejszych socjalistów, a każdy z nich był satanistą. Ich prawdziwym celem od zawsze było zniszczenie cywilizacji chrześcijańskiej, zachodniej cywilizacji. Właśnie o to w istocie chodzi. Link do dzieł MarxaMichaił Gorbaczow dziś należy do New Age. Przyjeżdża na światowe zloty w San Francisco albo w Meksyku. Wszystko rozbija się o okultyzm. O czym mówi Gorbaczow: potrzebujemy jednego światowego porządku i nowej formy duchowości. Na ostatniej konferencji, która miała miejsce w Rio de Janeiro, pod nazwą „Earth Summit +5” podkreślano problem nowej formy duchowości. A o czym rozmawiali? Mówili o judeochrześcijańskiej etyce, która powinna zostać zastąpiona nową światową religią.  Link do fundacji Gorbaczowa


Więcej o "Karcie Ziemi": LINK

Jeśli zajrzy się za kulisy masonerii i zacznie studiować, co masońscy filozofowie mówią o świetle; jeśli przeczyta się dogłębnie Alberta Pike’a, na stronie 229 znajdziemy taki opis: „Lucyfer, ten który niesie światło. Jakież dziwne i tajemnicze imię dla Ducha Ciemności. Lucyfer, Syn poranka. Czy to właśnie on przynosi światło? Lepiej w to nie wątpić.“  LINK DO OPRACOWANIA LISTU PIKEA DO MAZZINIEGOLucyfer jest bogiem masonów. Jeśli państwo w to wątpicie, możemy wam pokazać wszystkie odnośniki. Przywołam jeszcze Manly P. Halla. Jego słowa są bardzo jasne:
„Siła człowieka nie jest dana, by ją marnować, lecz by zbudować świątynię, która byłaby domem dla architekta wszechświata. W momencie kiedy mason pojmuje, iż kluczem jest odpowiednie wykorzystanie sił witalnych, pojmie wówczas tajemnicę Jego rzemiosła. Wrząca energia Lucyfera znajduje się w jego rękach.”Fragment ten pochodzi z jego książki “The Lost Keys of Freemasonry.” To wszystko jest diabelskie. To prawdziwa siła sprawcza, kryjąca się za masonami, teozofią, Lucius Trust, komunizmem, Radą (CFR). Za tym wszystkim kryje się okultyzm.

Oczywiście tu i tam wybiera się ludzi, mówi się: „Uchronimy to wszystko, uchronimy Amerykę. Wybierzmy Boba Dole’a na prezydenta, a on jest przecież masonem 33 stopnia. Podobnie Jack Camp. Oni rywalizowali z Billem Clintonem, który z kolei pochodzi z Rady (CFR), Komisji Trójstronnej i od Grupy Bilderberg. Ten symbol, to symbol tajemnych religii, które istniały od zawsze, od antyku, od ogrodu edeńskiego, kiedy ta bitwa tak naprawdę się rozpoczęła. Kain zabił Abla, ponieważ Bóg odrzucił jego ofiarę z plonów ziemi. Znienawidził Abla, gdyż ten był ulubieńcem Boga. To była podobna bitwa, kiedy Bóg zniszczył całą ziemię w czasie Wielkiej Powodzi, kiedy zniszczył Wieżę Babel, która miała zjednoczyć wszystkie cywilizacje pod rządami Nimroda. To samo rozegrało się podczas kuszenia Chrystusa, kiedy diabeł obiecał Chrystusowi cały świat, wszystkie królestwa świata za złożenie mu pokłonu i hołdu. Taka sama bitwa rozgrywa się dziś w naszym kongresie, w sądzie najwyższym, w szkołach. To walka pomiędzy dobrem a złem.

Film Alexa Jonesa, "Sekrety Bohemian Groove". Tu spotykają się najbardziej wpływowi ludzie na świecie, aby obchodzić swoje doroczne święto:


Link do całego filmu: LINK

Nie jest to fantazją ani teorią. Jak dzisiaj wytłumaczyć aborcję, pół miliarda nienarodzonych dzieci na skalę światową? Jak wytłumaczyć epidemię HIV dziesiątkującą Afrykę? Mamy statystyki z Afryki, które są zbierane przez Amerykańskie Biuro. Nie mamy żadnych statystyk w Stanach. Jednak w każdej stolicy krajów centralnej i południowej Afryki, można zadzwonić do ambasady i dostać je. 50 do 60% populacji jest zainfekowana, większość z nich umrze. Grupa wysokiego ryzyka, tworzona przez żołnierzy, polityków, ludzi korzystający z prostytucji, wynosi od 40 do 86%. W Hawari, 32% ludzi z grupy niskiego ryzyka. W Zimbabwe 86% wojskowych oraz ludzi z grupy wysokiego ryzyka umrze. Jedna z największych tragedii naszych czasów.  A co mówią nasze gazety? Mniej ludzi w Stanach umiera rocznie z powodu licznych chorób. Nie mówią, że taka sama liczba ludzi umiera rocznie na AIDS, 50 tysięcy rocznie. Mniej ludzi umrze, ponieważ mamy leki. Jednak nie jest to realna pomoc dla Afryki i Azji.

W Biblii czytamy, że świat zostanie zniszczony przez głód i plagi. Mamy tutaj potężna bitwę, ale zwalczamy nie tego wroga co potrzeba. Przyszedł już czas aby zacząć rozgłaszać, co kryje się za masonerią. Mamy bowiem ich pisma, w których jasno piszą, że chodzi o lucyfera. Nie obchodzi mnie przy tym, co ci ludzie powiedzą: „spójrz, jak wiele dobra robimy.” Wiele dobrego zrobił i Hitler. Stworzył sieć dróg w całej Europie, rozwiną opiekę medyczną, system edukacji dla Niemców oczywiście. Jednak bez przeznaczenia dla ludności okupowanej. Adolf Hitler powiedział: „Uczę ich jak rozpoznać znaki drogowe, żeby schodzili z drogi, kiedy przejeżdżają moje czołgi.”

Podobnie jest z naszymi dziećmi dzisiaj w Ameryce. Stopniowo ogłupiamy je. Pozbywamy się Boga ze szkół. 4 z 6 sędziów głosującymi za tą ustawą było masonami. Masoni zawsze chcieli zniszczyć Chrześcijaństwo w Ameryce, chcieli zniszczyć podstawy tego społeczeństwa i właśnie dzieje się to teraz.

Wiele lat temu Whittaker Chambers opuścił partię komunistyczną i zidentyfikował Algera Hiss, jako szpiega komunistycznego. Hiss był człowiekiem, który napisał Kartę Narodów Zjednoczonych. Współpracował z Roosveltem. Był prezydentem Carnegie Endowment for International Peace. Wówczas został zidentyfikowany jako komunistyczny szpieg. Oczywiście Alger Hiss nie przyznał się do zarzutów, a Chambersowi powiedział wprost jakim był małym podłym człowiekiem. Chambers, gruby, nie był ogólnie zbyt urodziwy, nie miał ładnego uzębienia. Hiss był arystokratą, był również silnie zaangażowany w ruch światowy. Chembers w obliczu ataków Hissa powiedział: „Nie mógł bym nienawidzić kogoś, kto, podobnie jak ja, wierzy, że to życie nie jest nic warte, dla kogoś kto nie chciałby za nie zginąć”. To przypomina słowa Johna Elliota, misjonarza, który wyjechał do Ameryki środkowej aby wprowadzić chrześcijaństwo wśród dzikich. I zmarł w trakcie swojej ostatniej podróży. Wówczas też spytano go, czy się nie boi niebezpieczeństwa. Powiedział, że nie i dodał: „Mądrym jest ten, kto daje to, czego nie może zachować, osiągając to, czego nie może stracić.”

Z tej perspektywy mam szczerą nadzieję, że wiele z was dołączy do nas, którzy stawiamy na szali nasze życie, pieniądze oraz honor w tej epickiej walce. W końcu nie macie nic więcej do stracenia jak wasze życie, by w zamian uzyskać wieczność. Zapamiętajcie nieśmiertelne słowa Jamesa Russella Lowella:

 “Once to every man and nation comes the moment to decide,
 In the strife of Truth with Falsehood, for the good or evil side […];
 Then it is the brave man chooses,
 While the coward stands aside,
 Til the multitude make virtue
 Of the faith they had denied ....
 Though the cause of evil prosper,
 Yet 'tis truth alone is strong;
 Though her portion be the scaffold
 And upon the throne be wrong,
 Yet that scaffold sways the future,
 And, behind the dim unknown,
 Standeth God within the shadow,
 Keeping watch above his own.”


Dziękuję. Niech was Bóg błogosławi!KONIEC WYKŁADUWięcej na ten temat

 Komentarze

Musisz być zalogowany, aby móć komentować. Jeżeli nie posiadasz konta zarejestruj się.
 
Nazwa użytkownika
Hasło
 

Więcej
Polityka

24.10.2020 Marsz o Wolność w Warszawie. Policja użyła gazu. Aresztowano 200 osób.

24.10.2020 Marsz o Wolność w Warszawie. Policja użyła gazu. Aresztowano 200 osób.

Marsz o wolność był wydarzeniem pokojowym i legalnym zgłoszonym do urzędu. Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy...

Taśmy Huntera Bidena ujawniają torturowanie nieletnich w Chinach.

Mamy ekskluzywne wiadomości z ostatniej chwili, które zmieniają trajektorię nadchodzących wyborów w USA. Ponieważ mówimy po...

Światowe Forum Ekonomiczne promuje „Wielki Reset” mając na celu zniszczenie tradycyjnego kapitalizmu.

Lokalne protesty przeciwko ograniczaniu WOLNOŚCI. Materiały wideo.

Lokalne protesty przeciwko ograniczaniu WOLNOŚCI 10.10.2020.Programy Infowars:
Infowars.com od miesiąca niedostępne ponieważ jest pod atakiem DDoS z Chin:

Czym jest zło w obecnym świecie. Materiał Konrada Stachnio:

Ostatnie Audycje:

5G zabija drzewa... a ludzi?

TECH. Krytyka rozwoju technologicznego:

Część druga. Człowiek jako maszyna:

Część trzecia. Kultura jako maszyna:

Jesz genetycznie modyfikowaną żywność? To obejrzyj to:

Kultura

Anty-papież Franciszek wzywa do homoseksualnych związków obywatelskich.

Anty-papież Franciszek wzywa do homoseksualnych związków obywatelskich.

W idealnym momencie, aby wpłynąć na wybory prezydenckie w USA, w niedzielę w Ameryce Północnej zostanie zaprezentowany nowy...

Papież komunistów i pogan idzie w zaparte bijąc srebrną monetę z Pachamamą.

Watykan wyemitował monetę przedstawiającą matkę niosącą ziemię w swoim łonie. Emisja monety przypada prawie na rok po tym jak bożek...

Według biskupa Schneidera skażona aborcją obowiązkowa szczepionka przeciwko COVID byłaby początkiem „apokalipsy”.

Mam dość, czyli krótka charakterystyka obecnego szaleństwa.

Kometa Neowise C/2020 F3.

kontakt e-mailowy:
© 2010 PRISON PLANET.PL  |  Wszelkie prawa zastrzeżone