Tamiflu: Miliony zmarnowane na lek na grypę, stwierdza raport.
James Gallagher, 
BBC News
W. Brytania
2014-04-13
Nauka i technologia
Setki milionów funtów zostało zmarnowanych na lek przeciw grypie, który nie jest lepszy od paracetamolu, stwierdza badanie.

Wielka Brytania wydała 473 milionów funtów na Tamiflu, lek który jest magazynowany przez rządy na całym świecie, aby przygotować się na pandemię grypy.Cochrane Collaboration stwierdził, że lek nie zapobiegł rozprzestrzenianiu się grypy lub zmniejszeniu niebezpiecznych powikłań, a tylko nieznacznie pomógł w objawach.

Producent, firma Roche i inni eksperci twierdzą, że analiza jest błędna. Barry Cinch z Roche powiedział, że Tamiflu został zatwierdzony przez 100 regulatorów na całym świecie.

O tym, że Tamiflu to placebo informowaliśmy kilka lat temu w filmie Toksyczne Szczepienia:


OGLĄDAJ DALEJ>>>

Lek przeciwwirusowy Tamiflu był w Wielkiej Brytanii gromadzony od 2006 r., gdy niektóre agencje były przekonane, że pandemia ptasiej grypy może zabić do 750.000 ludzi w Wielkiej Brytanii. Podobne decyzje zostały podjęte w innych krajach.


Link do oryginalnego artykułu: LINK


Kolejne zgony niemowląt po szczepionce przeciwko WZW B. Kiedy Polacy zmądrzeją?   |  Kolejne dziecko umiera po szczepieniach! Kolejny niepotrzebny zgon w imię opętanej idei.   |  Związek szczepień z autyzmem udowodniony!   |  Małpy, którym podano standardowe dawki szczepionek zachorowały na autyzm.  Dlaczego więc nie powinno się szczepić dzieci? 3 x 10 Nie!  Kolejne dziecko umiera po szczepieniach! Kolejny niepotrzebny zgon w imię opętanej idei.   |  Dr Andrew Wakefield ma rację- autyzm!!!  |  Wakcynolog Merck przyznaje, że w szczepionkach są wirusy powodujące raka, SV40, AIDS i inne.  Trucie rtęcią w medycynie - autyzm.  |  Toksyczne szczepienia. Wywiad z doktorem Jerzym Jaśkowskim.   |  Meningokoki - Matko uważaj. Poszczepienne powikłania w Afryce.  |  LEKARZE OSTRZEGAJĄ! “Chcesz zachorować- szczep się przeciwko grypie. Nie chcesz chorować nie szczep się.”  |  Totalitaryzm medyczny i szczepienia w Polsce.  |  Wszystkie szczepionki są zanieczyszczone - dosłownie wszystkie!   |  Bill Gates planuje zaszczepienie całego świata.  Liczba szczepień wpływa na poziom śmiertelności niemowląt.   | Miliarderzy biorą populację na celownik. | Szczepienia UNiCEFu przyczyną zachorowań na Hainego Medina.  |  Stawiam na Tolka Banana - wirusa Zachodniego Nilu. Czyli Pranie mózgu samorządowcom.   |  Dlaczego Sejmowa komisja zdrowia tak szybko “załatwiła” sprawę nowelizacji ustawy o szczepieniach?  |  Mikroigły i szczepienia.   |  Poufne dokumenty wskazują na śmierć 36 dzieci po podaniu szczepionki GlaxoSmithKline.   |  FDA zatwierdziło pierwszą szczepionkę GMO przeciw grypie zawierającą przeprogramowanego wirusa insektów.  |  Gardasil czyli jak uszkadzać zdrowe dzieci. Nowo mowa w medycynie - Komisja Przejrzystości.  |


Więcej na ten temat

 Komentarze

Musisz być zalogowany, aby móć komentować. Jeżeli nie posiadasz konta zarejestruj się.
 
Nazwa użytkownika
Hasło
 
misio   dodano: 2014-04-13 21:17:40
Jak czytam coś takiego to się zastanawiam ile takich \"bubli\" jest na naszym rynku. I co ciekawe to bije bezpośrednio w wiarygodność lekarzy i całego systemu medycznego. Do skorumpowanych polityków każdy się przyzwyczaił a do skorumpowanych lekarzy... jeszcze chwila. Strach będzie chodzić niedługo do lekarza.
Marian   dodano: 2014-04-13 22:03:39
Zaryzykuję i napiszę że wg. moich doświadczeń, obserwacji rodziny i znajomych mogę śmiało stwierdzić że ok 80% wszystkich leków na rynku nie służy do leczenia choroby ale tylko do zmniejszania jej objawów. Leki które by leczyły chorobę nie przynosiłyby takich zysków jak to co mamy obecnie w aptekach. Tak się zastanawiam ile już wynaleziono leków na różne choroby które następnie odrzucono ponieważ nie można by było na nich zarobić.
Kaptowaniec   dodano: 2014-04-14 14:12:02
Proponuję przeprowadzić na sobie niegroźne doświadczenie. Gdy pojawią się pierwsze objawy grypy a więc gorączka osłabienie łamanie w kościach proszę zażyć w odstępach co 1-2 godziny po kilka kapsułek dostępnego w aptekach bez recepty Carbo medicinalis. Na pewno nie należy doradzać się farmaceuty bo ten stwierdzi, że jest to lek na biegunkę. Mechanizm działania leczniczego jest wytłumaczalny wystarczy znać fizjologię i farmakologię.
Kaptowaniec   dodano: 2014-04-16 00:15:41
Mój poprzedni post miał posłużyć do udowodnienia machlojek karteli farmaceutycznych jakie robią z niby lekami które mają mieć działanie objawowe ale nie mają leczyć bo na zdrowym się nie zarabia. Wyobraźmy sobie jednak co by się stało gdyby tak prosty lek działał i likwidował błyskawicznie chorobę. Na początek zniknął by z aptek tak jak zniknął świetny lek na anginę nitrofurazon. Ale węgiel drzewny służy do grilowania więc aby nie można z niego korzystać rozpropagowano by szkodliwość jedzenia żywności grilowanej. No ale ktoś uparty zrobi sobie sam węgiel drzewny i się wyleczy nie kupując drogich leków nawet tych sponsorowanych z naszej składki. Dlatego skuteczne leki nigdy nie wejdą na rynek do puki interes będą mieli banksterzy z USraela. Na koniec tak na wszelki wypadek radzę spróbować węgiel zamiast drogiego Tamiflu bo to nie zaszkodzi i niedrogo kosztuje a może zrobimy psikusa i się sami wyleczymy.
Marian   dodano: 2014-04-16 11:15:35
https://www.youtube.com/watch?v=8oV8mGlghuc

Więcej
Nauka i technologia

Włochy nakazują firmom nie wypłacać pensji nieszczepionym pracownikom.

Włochy nakazują firmom nie wypłacać pensji nieszczepionym pracownikom.

Włoski rząd wydał dekret dotyczący zarówno sektora prywatnego jak i publicznego, nakazujący firmom wstrzymanie wypłat...

Japonia chce sprzedawać ryby GMO.

Japonia genetycznie modyfikuje ryby dorady, aby uzyskać u nich 50 procent więcej mięśni. Oczekuje się, że firmy wkrótce uzyskają na...

Naukowcy tworzą jadalne rośliny zawierające szczepionki mRNA, by zastąpić nimi szczepionki.

Po osiągnięciu 81-procentowego wskaźnika szczepień Singapur doświadcza eksplozji chorób.

Opublikowane badanie ujawnia jak Iwermektyna blokuje rozwój wirusa SARS-COV-2.Programy Infowars:
Mariusz Najda z Fundacji Tesli o procesie skazywania rządu na karę dożywocia za przestępstwa:

Materiały Konrada Stachnio:

Telegram, Wordpress
 


Dr ZBIGNIEW HAŁAT krytycznie o eksperymentach na dzieciach i obostrzeniach:

Tlenek Grafenu w szczepieniach na Covid-19:


Anthony Fauci i rząd USA sponsorowali tworzenie Covid-19:
Ostatnie Audycje:

Kultura

Papież Franciszek kończy podporządkowanie Watykanu satanizmowi nakazując szczepienia mRNA.

Papież Franciszek kończy podporządkowanie Watykanu satanizmowi nakazując szczepienia mRNA.

Od 1 października każdy, kto chce pracować lub odwiedzać Watykan, będzie musiał zostać „zaszczepiony” na koronawirusa...

Promocja ludzko-zwierzęcych hybryd.

Procesy oswajania i przyzwyczajania społeczeństwa co do nadchodzącej rzeczywistości polegają na powolnej normalizacji nowych norm...

Rząd Kalifornii chce dekryminalizacji psychodelicznych narkotyków.

Szef zbrojnego ramienia New Age wygrał w prawyborach republikanów na burmistrza Nowego Jorku.

Żona premiera Wielkiej Brytanii Borisa Johnsona promowała sztukę A. Crowleya.

kontakt e-mailowy:
© 2010-2021 PRISON PLANET.PL  |  Wszelkie prawa zastrzeżone