Jak Lech Wałęsa współpracował z SB.
PrisonPlanet.pl
Polska
2013-10-09
Multimedia
Upadek bloku sowieckiego poprzedzony przez wprowadzenie w 1985 roku “Pierestrojki” nie był procesem spontanicznym. Pracowano nad nim przynajmniej na 10 lat wcześniej opracowując z Zachodem umowy zbudowania nowego systemu międzynarodowego w oparciu o takie dokumenty jak Karta ZiemiAgenda 21, które promują wartości wprost z manifestu komunistycznego m.in. redystrybucji dóbr na cały świat. “Pierestrojka” była zatem przeformowaniem szyków władz sowieckich aby swobodnie przejść do nowych realiów pozostawiając władzę w ich rękach. Upadek bloku sowieckiego nie był końcem komunizmu, ale początkiem, obserwowanej obecnie, na nowo rozumianej, Leninowskiej rewolucji, na prawdziwie globalną skalę.

Polska jako jeden z krajów Bloku również był wpisany w ten scenariusz. Według standardowego procesu KGB obalania systemów zaczęto od zmian kulturowych, zmian muzyki, by pchnąć ludzi w kierunku buntu. Już na początku lat 80-ych służby bezpieczeństwa zakładały takie spółki jak ITI (1984), prywatyzowano handel zagraniczny (Baltona), wysyłano młodych zdolnych na studia zagraniczne by wiedzieli jak działa system kapitalistyczny i by byli przygotowani na przejęcie finansowe kraju po zmianie systemowej. Organizowano wielkie festiwale by rozpalać rewolucyjny ogień wśród młodych. Wszystkie te elementy musiały być obecne przed przewrotem lat 1989-1991, gdzie upadł system socjalistyczny, a grupa trzymająca władzę za "komuny" przejęła wszystkie istotne segmenty gospodarki, mediów, bankowości by dalej sprawować władzę w nowym systemie.

W całej tej historii brakowało jednak bohatera. Mitologicznego herosa który wyzwoli masy z uciśnienia. I tak pojawiła się znikąd gwiazda Lecha Wałęsy, który według dzisiejszej wiedzy był kompletnie sterowany i kontrolowany przez Służby Bezpieczeństwa PRL. Jest to o tyle istotne, iż domyka to cały obraz historyczny. Nie było żadnej rewolucji- był kontrolowany przewrót! Socjalizm nigdy nie upadł- ma się dziś lepiej niż kiedykolwiek! Nie ma tym samym wolności- ponieważ nigdy nie było wyzwolenia!

Poniżej prezentujemy nagranie ze spotkania 4 maja 2013 r., zorganizowane przez Klub Gazety Polskiej w Filadelfii, podczas którego Krzysztof Wyszkowski opowiada o przebiegu współpracy Lecha Wałęsy z SB. Nagranie tym bardziej istotne w kontekście nowego filmu propagandowego Wajdy nt Wałęsy wyświetlanego obecnie w kinach.

Więcej nagrań z Krzysztofem Wyszkowskim na kanale: KarasekUSRosja. Geostrategiczna długa pętla.  |  Film: Niewidzialna wojna. Wykład o procesach destabilizacji.Niewidzialna wojna- Wykład o procesach przejmowania krajów.  |  Przejęcie kraju. Jak to działa?   |  Konwergencja: Globaliści naciskają na połączenie Rosji i UE.   |  Karta Ziemi - Agenda 21. Marks w zielonej kominiarce.   |  Agenda 21. Plan wdrożenia światowego socjalizmu.   |  Nowy Porządek Świata a sprawa Polska.   |


Więcej na ten temat

 Komentarze

Musisz być zalogowany, aby móć komentować. Jeżeli nie posiadasz konta zarejestruj się.
 
Nazwa użytkownika
Hasło
 
Marian   dodano: 2013-10-10 03:29:53
Dokładnie upadek bloku wschodniego był od początku wyreżyserowany. Oglądałem film dokumentalny na temat wschodnich Niemiec. Wyraźnie jest tam mowa że ZSRR 3 razy (zakulisowo)próbowało przekazać Niemcy wschodnie z powrotem dla Niemiec zach. Za pierwszym razem odmówili amerykanie, za drugim nie pamiętam. Za trzecim razem odmówił bodajże sam Helmut Kohl. Odnośnie Wałęsy i jego współpracy z SB jest nawet film który wyciekł do internetu stworzony przez TVN.

Film nigdy nie został wyemitowany w tv, nie wiem też czy jeszcze krąży po internecie.

Ale jedno jest pewne: \"Komunę obaliliśmy skokiem Bolka do oficera prowadzącego po instrukcje\".
misio   dodano: 2013-10-10 08:25:09
I gwiazda upadła. Ciekawe co oprócz propagandy i filmów mogą teraz zrobić by zatuszować historię...
Marian   dodano: 2013-10-10 16:29:36
@misio

Mogą zrobić dosłownie wszystko. Potrafili zatuszować fakty w sprawie zabójstwa kennedy\'ego, zamachu na WTC, upadek bloku wschodniego, wojny światowe itd, to jakim problemem jest Bolek?

Zresztą bolek to też chyba jakiś \"awans\" dostał bo zaczyna mówić dokładnie jak...gdybym nie wiedział że to Wałęsa to pomyślałbym że to... zresztą sam zobacz: http://pl.gloria.tv/?media=503374
misio   dodano: 2013-10-12 14:21:03
@ Marian - no mogą iść w zaparte. Współpracował nie współpracując. Był nie będąc. Był \"za a nawet przeciw\". Chciał dobrze ale mu nie wyszło. I może tak być, że ludzie to kupią.
Kaptowaniec   dodano: 2013-10-20 13:46:08
Żona Wałęsy w swojej książce pisze, że jej mąż często wygrywał w totolotka dlatego mogła nie pracować i wychowywać dzieci. Jest to dowód, że prowadzący Bolka znalazł prosty sposób aby ukryć skąd są dodatkowe duże pieniądze.
czas szczawiu   dodano: 2013-11-03 03:34:15
@Marian

\"Odnośnie Wałęsy i jego współpracy z SB jest nawet film który wyciekł do internetu stworzony przez TVN.

Film nigdy nie został wyemitowany w tv, nie wiem też czy jeszcze krąży po internecie.\"

Jaki jest tytuł tego filmu?
czas szczawiu   dodano: 2013-11-03 03:39:42
Wałęsa to już globalista z krwi i kości. Wystarczy przypomnieć jego niedawny wywiad dla agencji ITAR-TASS, w którym postulował, aby Polska i Niemcy zostały połączone i dały zaczątek nowemu państwu \"Europa\":

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/zrobic-z-panstw-polski-niemiec-jedno-panstwo-europa-walesa-dla-rosyjskiej-agencji,356891.html

Oprócz tego Wałęsa mówi już językiem new age:

http://patrz.pl/filmy/walesa-new-age
Marian   dodano: 2013-12-12 22:55:09
@czas szczawiu

Tu jest artykuł na temat tego filmu.

http://wpolityce.pl/wydarzenia/1675-film-o-wspolpracy-walesy-z-sb-znowu-dostepny-w-sieci-tvn-sie-tlumaczy-a-odpowiedzialnych-za-przeciek-straszy
Marian   dodano: 2013-12-13 01:10:02
@czas szczawiu

http://www.youtube.com/watch?v=oKjw1fszVXo#t=196
edwardG   dodano: 2014-02-15 02:47:31
Niestety. WIERZE, ze swiat jaki nam pokazuja, jest jedynie odgrywanym teatrem. Wszystkie WAZNE DECYZJE sa z gory planowane, przez potajemne uklady. Zwykli ludzie NIE MAJA MIEĆ o tym pojecia! tak to jest stworzone.
regie   dodano: 2014-03-23 14:57:17
POLECAM:

http://www.youtube.com/watch?v=A2EFjHIyD-Y
krytyk   dodano: 2014-04-07 16:48:58
O czym tu dyskutować ? sam fakt mówi za siebie ! pot zdenerwowanego Walesy i nocna zmiana same mówią za siebie , czego się bał ? bał się rządu Olszewskiego który dążył do rozliczenia systemu komunistycznego poprzez powszechną lustrację i odsunięcie postkomunistów od piastowania ważnych funkcji polityczno-społecznych? , to jest pierwszym dowodem ze współpracował i nie tylko on , drugi dowód -ze Kwaśniewski i postkomuchy rządzili po 90 roku , trzeci dowód - dziś dalej elita postkomuchy z przed 89r. zasiadają na stanowiskach państwowych i sprywatyzowanych za 1zł w kraju i za granicą , lub są nietykalni na emeryturze- biorąc wysokie uposażenia .
baloun   dodano: 2015-03-12 16:09:02
co wy chrzanicie o dalszym ciągu rewolucji leninowskiej! władzę w Rosji broni kagiebowiec Putin, aby przeciwtwaic sie oligarchom - żydom chazarskim! Czyzby i on pochodził z tego plemienia? czy świadczy o tem zwolnienie chzara żydowskiego chodorkowskiego? ktoś mię odpowie, hę?
kontakt e-mailowy:
© 2010-2021 PRISON PLANET.PL  |  Wszelkie prawa zastrzeżone