A teraz w ramach pogłębiania religijnej tolerancji sataniści chcą publicznie odprawiać czarne msze.
Prisonplanet.pl
Polska
2014-05-23
Kultura
W ostatni wtorek, 20 maja reporter Infowars, Dan Bidondi nagrał reportaż z wydarzeń na Uniwersytecie Harwardzkim gdzie na kampusie miała się odbyć publiczna, satanistyczna, czarna msza. Chrześcijanie na wieść o planowanym wydarzeniu przeszli do ofensywy i oprotestowali to wydarzenie, które zostało ostatecznie anulowane. W miejscu planowanej czarnej mszy sataniści i chrześcijanie zaangażowali się w uliczną wymianę poglądów, co można obejrzeć w materiale poniżej.Nie jest to jednak odosobniony przypadek otwartego promowania satanizmu, który coraz częściej żąda poszanowania dla siebie takich samych praw jak inne religie. Na początku roku “świątynia szatana”, grupa religijna z siedzibą w Nowym Jorku, zaprezentowała swój projekt pomnika, który mają nadzieję wybudować przed gmachem stanu Oklahoma.


7-metrowy pomnik przedstawia Baphometa, człowieka z głową kozła siedzącego na kamiennej płycie, otoczonego przez dwoje uśmiechniętych dzieci. Pomnik będzie także zawierał m.in. cytaty poetów Lorda Byrona i Williama Blake'a. "Pomnik został zaprojektowany, aby odzwierciedlał poglądy satanistów w Oklahoma City i poza nim. Pomnik będzie służył jako latarnia wzywającą do współczucia i empatii wśród wszystkich żywych istot. Pomnik będzie również funkcjonował jako krzesło, gdzie ludzie w każdym wieku będą mogli zasiadać na kolanach szatana dla inspiracji i kontemplacji," wyjaśnił rzecznik projektu Lucien Greaves.

Opisane powyżej wydarzenia, są jedynie najbardziej jaskrawymi przykładami generalnego trendu promowania miękkiego satanizmu na co dzień w Zachodnich mediach, co dzieje się również w Polsce przy okazji takich programów jak Voice of Poland czy Eurowizja.Przekaz jest od lat kierowany przede wszystkim do młodzieży i dzieci. Poniżej, bez zbędnego komentarza, zamieszczamy typowe, najbardziej jaskrawe dla popkultury promowane obrazki gwiazd sceny muzycznej i Hollywood, pozostawiając czytelników z pytaniem dokąd ten świat zmierza? (materiały ze strony vigilantcitizen.com zajmującej się krytyczną analizą tego typu tematyki).POP-Satanizm w muzyce serwowanej od rana do wieczora na kanałach muzycznych:

Najnowsza "moda":

MTV 2009 Video Music Awards. W połowie ceremonii Jack Black wyszedł na estradę i pytał “Kto chce się ze mną modlić do diabła?” (“Who wants to pray to the devil with me?”)
jack_black_leighton_meester_getty90713331

Rozdanie nagród Grammy 2014:leadgrammy2014

The dark horse's bluish color, musculature and glowing red eyes are striking similar to another horse seen on this site: The "devil horse" of the Denver International Airport.


Film: "Sekrety Bohemian Groove"   |  Szkoła Frankfurcka i przyszłość kultury.  |   Przeciwko masonerii.  Religia, kultura i wielka wojna. #1   |  Religia, kultura i wielka wojna. #2   |  Film: Odkrywając ruch Nowej Ery. ( New Age )  Zdjęcia z balu Rothschildów obnażają fascynację elit okultyzmem.Kto rządzi światem. Wykład Stanleya Monteitha, Braterstwo Mroku.  Halloween- Samain, najświętsza noc okultystów.   |  Do 2050 Klub Rzymski planuje konwersję Chrześcijaństwa w zieloną religię.  |


Więcej na ten temat

 Komentarze

Musisz być zalogowany, aby móć komentować. Jeżeli nie posiadasz konta zarejestruj się.
 
Nazwa użytkownika
Hasło
 
Marian   dodano: 2014-05-23 19:47:46
To już się w głowie nie mieści.

Najgorsza jest świadomość że to, na co w życiu nie pozwoliliby nasi rodzice, my częściowo to zaaprobujemy, a nasze dzieci nie będą w tym wiedziały żadnego problemu.

I tak zmienia się świat. Brawa dla chrześcijan za to że nie pozwolili na odprawienie tej mszy.
Pomidor   dodano: 2014-05-23 20:50:02
Marian od tego jesteś by jako rodzic wytłumaczyć swojemu dziecku ,że takie rzeczy są złe.Napisałeś:\"my częściowo to zaaprobujemy, a nasze dzieci nie będą w tym wiedziały żadnego problemu.\"

Nie prawda ,my tego nie aprobujemy a to czy nasze dzieci będą przymykać na to oko to tylko i wyłącznie nasza praca jako rodzica.
czas szczawiu   dodano: 2014-05-23 21:00:11
A w Rosji tamtejsze służby właśnie zawinęły Adama \"Nergala\" Darskiego i jego zespół satanistyczny, który miał tam dać koncert.

Warto też zwrócić uwagę na zawodnika MMA, częstego uczestnika gal KSW, niejakiego Marcina \"Różala\" Różalskiego, który (wytatuowany od stóp do głów, m.in. w symbole satanistyczne), wprost w swoich wypowiedziach promuje satanizm i lży katolicyzm.

http://www.youtube.com/watch?v=QQvj8LEa-Oc

Polecam też na YT 2-częściowy wykład ks. Sławomira Kostrzewy pt. \"Odebrać dzieciom niewinność?\":

cz. 1. Ideologie, które szkodzą dzieciom:

http://www.youtube.com/watch?v=YTJ6LMrzqpg

cz. 2. Zabawki, które szkodzą dzieciom:

http://www.youtube.com/watch?v=WGPt3iIgwbc
czas szczawiu   dodano: 2014-05-23 21:16:43
\"Armageddon i Guantanamo w jednym\". Nergal dla tvn24.pl o nocy w rosyjskim areszcie:

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/armageddon-i-guantanamo-w-jednym-nergal-dla-tvn24-pl-o-nocy-w-rosyjskim-areszcie,430914.html

A sądownictwo III Rzeczy za podarcie Biblii nic mu nie zrobiło.
Marian   dodano: 2014-05-24 00:55:23
@Pomidor

Ja tego nie aprobuje ty tego nie aprobujesz, ale zobacz co dzieje się w innych rodzinach.

Zobacz ile osób chodzi w koszulkach,bluzach ze znakami satanistycznymi. Ile osób oficjalnie przyznaje się że woli szatana od Boga. Nawet sami katolicy zaczynają się wstydzić swojej wiary. Widzę to po wypowiedziach w necie jak i w rozmowach z nowo poznanymi ludźmi.\"Najgorsza jest świadomość że to, na co w życiu nie pozwoliliby nasi rodzice, my częściowo to zaaprobujemy, a nasze dzieci nie będą w tym wiedziały żadnego problemu.\"W tej wypowiedzi miałem na myśli ogół społeczeństwa które zmienia się w Polsce małymi krokami.

Wystarczy spojrzeć wstecz jaki był stosunek Polaków do gejów jeszcze 25 lat temu, a jaki jest teraz. To się robi małymi krokami gdy u nas był komunizm cały zachód był indoktrynowany nowymi tak zwanymi normami.

To co dzieje się na zachodzie dla nas jest nie do pomyślenia ale za parę lat... Jakoś tego nie widzę żeby Polacy się przed tym wybronili.
Marian   dodano: 2014-05-24 01:46:39
@czas szczawiu

Jeszcze parę takich zagrań ze strony Rosji i zmienię się w rusofila. Mam wrażenie że w obecnych czasach to właśnie Rosja stoi na straży prawdziwych wartości.
Kothaar   dodano: 2014-05-29 12:57:30
Od kilku lat słucham muzyki metalowej i wszelkich jej podgatunków. Nie stałem się przez to satanistą. Słucham jej świadomie i wiem jakie rzekomo niesie niebezpieczeństwa. W artykule słusznie wspomniano o muzyce pop, która jest wszechobecna w radiu, telewizji i centrach handlowych. Moim zdaniem to współczesny pop jest zagrożeniem, ponieważ promuje niezobowiązujący seks, materializm, \"faszyzm\" piękna i samolubność. Teledyski są przepełnione golizną, drogimi furami i lokowaniami produktów (np. Nokia i Svarovski w pierwszych dziesięciu sekundach klipu J.Lopez i Pitbulla). To jest prawdziwa indoktrynacja i manipulacja, a nie podarcie biblii przez ciula Darskiego w klubie do którego przyszli świadomi słuchacze znający zespół i ich poglądy. Wszyscy chcą się bronić przed manipulacją. Muzyka metalowa (prawdziwa, nie jakieś Lordi) od początku była gnojona, bo porusza tematy, których inni się boją, bo nie idzie do tego dupą pokręcić i sprzedać tego w dziesiątkach milionów egzemplarzy. Muzyka metalowa nie jest narzędziem manipulacji, wręcz otwiera oczy. Mi pomogła odkryć jednego manipulatora - kler! Nie mam nic przeciwko chrześcijaństwu, ale niech to będzie wiara świadoma i nie narzucona. Tak jak i słuchanie muzyki. Metal poznałem sam, pop poznałem przez media.p.s. Jest taki zespół The Haarp Machine. Nie zbyt lubię metalcore, ale teksty mają ciekawe.

Więcej
Kultura

Anty-papież Franciszek wzywa do homoseksualnych związków obywatelskich.

Anty-papież Franciszek wzywa do homoseksualnych związków obywatelskich.

W idealnym momencie, aby wpłynąć na wybory prezydenckie w USA, w niedzielę w Ameryce Północnej zostanie zaprezentowany nowy...

Papież komunistów i pogan idzie w zaparte bijąc srebrną monetę z Pachamamą.

Watykan wyemitował monetę przedstawiającą matkę niosącą ziemię w swoim łonie. Emisja monety przypada prawie na rok po tym jak bożek...

Według biskupa Schneidera skażona aborcją obowiązkowa szczepionka przeciwko COVID byłaby początkiem „apokalipsy”.

Mam dość, czyli krótka charakterystyka obecnego szaleństwa.

Kometa Neowise C/2020 F3.Programy Infowars:
Infowars.com od miesiąca niedostępne ponieważ jest pod atakiem DDoS z Chin:

Czym jest zło w obecnym świecie. Materiał Konrada Stachnio:

Ostatnie Audycje:

5G zabija drzewa... a ludzi?

TECH. Krytyka rozwoju technologicznego:

Część druga. Człowiek jako maszyna:

Część trzecia. Kultura jako maszyna:

Jesz genetycznie modyfikowaną żywność? To obejrzyj to:

Globalne trendy

Systemy holograficzne do 2025.

Systemy holograficzne do 2025.

Od trzech dekad w kręgach naukowych rozwija się na małą skalę różnego rodzaju poważne zastosowania dla systemów...

060606 - Microsoft i kryptowalutowy system kontroli populacji.

Od trzech dekad oficjalnie istnieją na rynku wszczepiane pod skórę systemy automatycznej identyfikacji auto-ID (patrz prace Carla Sandersa),...

Terahercowe 6G do roku 2030.

Scenariusz rozwoju rynku pracy do roku 2050.

Populacja zastępcza do 2050 roku.

kontakt e-mailowy:
© 2010 PRISON PLANET.PL  |  Wszelkie prawa zastrzeżone