"Zabijmy biednych by zrównoważyć budżet".
yahoo.com
USA
2013-04-26
Ekonomia
Artykuł będący odpowiedzią na planowane przez rząd (Australii) zmiany wymierzone przeciwko super-bogatym, zaleca zabicie 20% najbiedniejszych Australijczyków jako alternatywna opcja zrównoważenia narodowego budżetu.

"Skromny ubój uderzył by w samo sedno naszego fiskalnego dylematu" sugeruje autor Toby Ralph w swoim artykule zatytułowanym "Zabij ubogich" opublikowanym na stronie internetowej Menzies House - think-tanku Partii Liberalnej.

T. Ralph, wieloletni strateg Partii Liberalnej, powiedział, że "w przeciwieństwie do bajecznie bogatych, niezwykle biedni mają bardzo niewielki pożyteczny wkład dla społeczeństwa.”

Pomysł eksterminacji bezużytecznych zjadaczy chleba pochodzi od przedstawicieli Fabiańskiego Socjalizmu (którzy obecnie rządzą w Australii) i był proponowany na długo przed przyjściem Hitlera do władzy w Niemczech:


"Zużywają więcej, niż wnoszą, kładąc ogromne obciążenie na budżet państwa.”


"Jeśli przynajmniej 20% obywateli zostało by zlikwidowanych to bezpośrednio uwolni to 25 mld dol, które prawie pokryją przekroczenie budżetu przez rząd Gillard od teraz do 14 września, zakładając że Pan Swan utrzyma swoją długoterminową średnią stopę rozrzutności."

Makabryczne zalecenia równoważenia budżetu T. Ralpha, zostały określone jako "haniebna tyrada" przez Skarbnika Waynea Swana, który kwestionował sensowność publikacji artykułu w Menzies House, donosi Fairfax.


Wyszczególniając dalsze korzyści krwawych zaleceń, T. Ralph sugeruje, że "powstaną innowacyjne sektory przemysłu, zostaną stworzone nowe, atrakcyjne miejsca pracy w obozach przetwarzania.”

"Ruch uliczny będzie szybszy, nieskrępowany przez czyszczących szyby, ulice zostaną oczyszczone z artystów ulicznych i żebraków a schroniska dla bezdomnych w naszych lepszych przedmieściach mogą stać się przyjemnymi gastro pubami, kawiarniami i winiarniami."

"Pomyśl o możliwościach inwestycyjnych miasta."

Ralph podpowiada ironicznie w swoim artykule opowiadając się za korzyściami uboju.

"Listy oczekujących w szpitalach znikną, programy reality show znikną z powodu nędznych wyników oglądalności a świadczenia socjalne będą przydzielane tylko przez krótki okres ochronny. Po sześciu tygodniach na zasiłku będzie uruchamiany automatyczny proces usunięcia w najszerszym możliwym sensie."


Link do oryginalnego artykułu: LINK


(przypis prisonplanet.pl
Mimo, że artykuł może brzmieć jak żart to w kraju w którym jeszcze w latach 70/80-ych można było sobie polować na Aborygenów ma inny wydźwięk. Nie jest to również odosobniony przypadek tworzenia polityki eliminacji “darmozjadów”, lub nieudolnych czy starych dla utrzymania poziomu życia. Ponieważ państwo i banki konsumują coraz więcej funduszy, pozostałe fundusze stale się kurczą. I tak modelem powoli staje się to co np zalecał Lenin gdy poproszono go o kilka wagonów leków- poprosił by “zmniejszyć liczbę chorych.”

Drugą sprawą jest to o czym pisze T.Ralph, tj już zaawansowany recykling ludzi. Ten proces rozprzestrzenia się raptownie wraz z możliwością przeszczepiania coraz to większej ilości narządów ludzkich. Recykling ma również miejsce w przemyśle aborcyjnym, gdzie płody przetwarzane są na różnego rodzaju kosmetyki i specyfiki. To samo ma miejsce w przemyśle eutanazyjnym. Ostatnio również odzyskuje się materiały metalowe z ciał. Coś co kiedyś było określane jako grabież grobów, gdzie wykradano złote zęby, biżuterię teraz jest wychwalane jako ekonomicznie i zdroworozsądkowo uzasadniony recykling.


Prowadzi to oczywiście do zmiany percepcji tego czym jest człowiek i w konsekwencji do formy niedomówionego lub bezpośredniego kanibalizmu, który już jest promowany na zachodzie, co z kolei prowadzi do coraz częstszych przypadków realnego kanibalizmu.

Wszystko to oczywiście jest zaplanowane od dziesięcioleci i wprowadzane w życie prowadząc do tego co opisał Jacques Attali, globalista, i doradca ONZPodobnie jak poganie uzyskiwali siłę z konsumpcji obiektów postrzeganych jako te, które posiadają życiodajnego ducha, podobnie człowiek millennium pozwoli sobie na konsumpcję, w znaczeniu rynkowym, części siebie. Wpisze się w coś, co urośnie do rangi kultu przemysłowego kanibalizmu.”

Tak więc artykuł T.Ralpha nie jest fantazją, czy niesmacznym żartem. Większość z tego co napisał jest już wdrażane.


PepsiCo wykorzystuje komórki poddanych aborcji dzieci do ulepszania produktów.   |    Wielka Brytania pomaga finansować przymusową sterylizację ubogich w Indiach.   |  Eksperci DEMOS mówią, że wspierane samobójstwo jest możliwe w ramach ścisłych kryteriów.  |  Alan Watt. Nowy wspaniały świat i wielka globalna transformacja. #4  |  Implikacje zmian demograficznych do roku 2050.  |  Nowy lukratywny biznes z Chin: Pigułki wzmacniające wytrzymałość wytwarzane z ciał dzieci. |   NSSM 200. Plan kontroli populacji.  |  Etycy argumentują, że zabijanie nowo narodzonych dzieci powinno być dozwolone.   |  Chiny: 330 milionów aborcji od wprowadzenia polityki jednego dziecka.   |  Przyszłość urządzeń mobilnych.  |  Śmierć na kołach: Holandia uruchomi mobilne kliniki eutanazji, aby uśmiercać ludzi w ich własnych domach.   |  Eutanazja: "Karta końca życia" rusza w Anglii.  IMF: Starzejące się społeczeństwa mogą być mniej skłonne do spłaty długów państwowych.  |  Miliarderzy biorą populację na celownik.  |  Przymusowa aborcja w Chinach sponsorowana przez USA i ONZ.  Implikacje zmian demograficznych do roku 2050.   |


Więcej na ten temat

 Komentarze

Musisz być zalogowany, aby móć komentować. Jeżeli nie posiadasz konta zarejestruj się.
 
Nazwa użytkownika
Hasło
 
Kaptowaniec   dodano: 2013-05-01 10:59:02
T. Ralph jako wieloletni strateg Partii Liberalnej, powinien znać historię i umieć liczyć. Zamiast zabić 20% społeczeństwa z powodu biedy co wymagałoby dużych nakładów na przeprowadzenie akcji i na pewno spotkałoby się z oporem łatwiej zlikwidować ludzi najbogatszych i przejąć ich majątki które zaspokoją potrzeby ludzi biednych. Eksperyment ten został przeprowadzony w roku 1917 w Rosji i gdyby nie ingerencja banków przemiany jakie były prowadzone w krajach tego bloku zlikwidowałyby biedę. Taka akcja przeprowadzona w zasięgu światowym przy likwidacji tylko 1500 najbogatszych dałaby 5,4 bln dolarów na wspomożenie biednych.
tornado   dodano: 2013-05-02 21:36:40
Liberalizm jest nastawiony na wolność i bogactwo jednostki. Nie ma w nim miejsca na społeczny solidaryzm. Ideologia jak najbardziej odpowiednia dla oszołomów z NWO. To jest bardzo niebezpieczne dla istnienia życia ludzkości na naszej Planecie.
elkoguto   dodano: 2013-05-19 11:02:50
@Kaptowaniec, jestes genialny:-)
Kaptowaniec   dodano: 2013-05-23 19:26:35
Dziękuję za miłe słowa które rzadko się słyszy przy wyrażaniu swoich poglądów. W pierwszej chwili miałem odpowiedzieć powiedzeniem Pana Sułka do Elizy cicho wiem. Pozdrawiam miło jest jak usłyszy się głos logiczny wśród dziesiątków głupich wypowiedzi ale ten portal głupich nie interesuje bo nie rozumieją tego o czym się tu pisze.
Pixie   dodano: 2013-06-04 13:47:38
@Kaptowaniec: no super! Pewnie potem tacy jak ty będą rozdzielali te pieniądze po zamordowanych bogatych?

I co biedni, wspomożeni w ten sposób, zrobią z tymi pieniędzmi? Zainwestują? Czy raczej przejedzą?

I co potem? Następnych 1500 do zabicia? Ups, tylko, że po nich już nie zostanie 5,4 bln $, czyli trzeba będzie zabić więcej. To się nazywa wizja świata! Brawo!

Całe zło na świecie bierze się z przedmiotowego traktowania ludzi, bez znaczenia czy biednych czy bogatych. Nie chciałbym żyć w świecie rządzonym przez takich jak ty.
Kaptowaniec   dodano: 2013-06-06 23:52:48
No właśnie inwestujmy, produkujmy, wyrzucajmy, aby kupić nową lodówkę, która zepsuje się za rok a nowa będzie miała telefon. Czy tak trudno zrozumieć, że system produkowania nietrwałych przedmiotów, aby zmusić do kupowania stale nowych produktów, na których zarabiają właściciele pałaców ze złotymi klamkami niszczy naszą planetę. Czy trudno zrozumieć, że chorzy na pazerność zrobią wszystko nawet będą mordować czy wymyślać podatek od wydychanego przez was dwutlenku węgla, aby tylko więcej zarobić kosztem tych, co nie mają, za co kupić jedzenia, gdy sami nie wiedzą czy kupić sobie nowy pałac czy jacht, którym wypłyną na jeden dzień w roku. Dlaczego biedni mają inwestować i po co żeby produkować śmieci niech przejedzą swoje nadwyżki. Żarówka Edisona świeci od stu lat, ale w 20 latach XX wieku za zmową korporacji produkujących żarówki wymyślono, że żarówka ma działać krótko, czyli marnujemy pracę, materiały i energię i to wszystko wyrzucamy na śmiecie, dotyczy to wszystkich produktów przemysłowych. Mylisz się następnych, którzy okradliby społeczeństwo by nie było gdyby dochód był dzielony sprawiedliwie na tych, co ten dochód tworzą. Co, że jest to komuna, ale niech się nazywa jak chce byle każdy za swoją pracę miał zapłacone i nie było pijawek podczepionych, aby mnie doić nic nie robiąc.
Pixie   dodano: 2013-09-11 14:32:12
@Kaptowaniec

> Mylisz inwestowanie z wydawaniem. Kiedy mówię, że biedni przejedzą, mam na myśli właśnie kupowanie kolejnego telewizora, komórki, rzeczy niepotrzebnych, ale wbitych do głowy przez reklamy. Tu się zgadzamy. Ale nie jest rozwiązaniem zabijanie kogokolwiek bo zabijanie nigdy nie stworzyło i nigdy nie stworzy społeczeństwa przyjaznego ludziom - jedynie dyktaturę, a to już nie ważne czy \"proletariatu\" czy bogatych.

Równy podział też niczego nie załatwia, bo jeżeli człowiek nie dostaje adekwatnej nagrody za swoją pracę.

Stworzenie przedsiębiorstwa jest pracą. Naprawdę ktoś kto stworzył wielką firmę, np. produkującą elektronikę, powinien zarabiać tyle samo co ktoś kto nauczył się jedynie \"machać łopatą\"? To jest Twój sprawiedliwy podział dóbr?

Więcej
Ekonomia

Ponad 60% zamkniętych przez korona-panikę firm nie zostanie ponownie otwartych.

Ponad 60% zamkniętych przez korona-panikę firm nie zostanie ponownie otwartych.

Poważnie wątpię, czy ludzie zdają sobie sprawę z rozmiarów szkód ekonomicznych jakich dokonała grupa oligarchów i akademików...

Wzrasta trend niedoborów żywności.

W ostatnim tygodniu Chiny ogłosiły, że planują zwiększyć swoje strategiczne rezerwy surowców, aby złagodzić obawy o bezpieczeństwo...

Koniec zaufania do rządów. Obywatele na całym świecie gromadzą gotówkę.

Nadchodzi upadek światowej ekonomii.

Unia Europejska prognozuje głęboką recesję w 2020 r.Programy Infowars:
Infowars.com od tygodnia niedostępne ponieważ jest pod atakiem DDoS z Chin:


Nie oddychaj bo umrzesz!:

5G zabija drzewa... a ludzi?

TECH. Krytyka rozwoju technologicznego:

Część druga. Człowiek jako maszyna:

Część trzecia. Kultura jako maszyna:

Jesz genetycznie modyfikowaną żywność? To obejrzyj to:

Kultura

Mam dość, czyli krótka charakterystyka obecnego szaleństwa.

Mam dość, czyli krótka charakterystyka obecnego szaleństwa.

Jak ogarnąć coś, co z początku wyglądało na prawdziwe zagrożenie, a obecnie na podstawie wielu informacji, źródeł i obserwacji...

Kometa Neowise C/2020 F3.

Zaobserwowana 27 marca kometa C/2020 F3 przez teleskop kosmiczny Neowise minęła słońce 3 lipca w odległości ok. 44 mln km. Ta...

Rok po spaleniu przez globalistów katedry Notre-Dame płonie katedra w Nantes.

Od 30 lat, oficjalnie, w ramach “eksperymentu”, władze Berlina umieszczały dzieci z pedofilami!

Sataniści organizują marsze poparcia dla budowy Rządu Światowego.

kontakt e-mailowy:
© 2010 PRISON PLANET.PL  |  Wszelkie prawa zastrzeżone