Lord Rothschild obstawia upadek Euro?
Paul Joseph Watson, PrisonPlanet.com
USA
2012-08-20
Ekonomia
Jeżeli działania Lorda Jacoba Rothschilda mają jakiekolwiek znaczenie, to od dawna przewidywany upadek euro może nie być aż tak odległy. Tytan bankowości obstawił zakład wart 200 milionów dolarów przeciwko walucie euro.

"Lord Rothschild, starszy członek dynastycznej, bankowej rodziny Rothschildów, obstawił pozycje przeciw euro poprzez RIT Capital Partners, warty 1,9 miliardów funtów Trust inwestycyjny, którego jest prezesem", donosi CNBC. RIT podwyższył swoje krótkie pozycje w stosunku do euro z 3 procent w styczniu do 7 procent w lipcu.

Europejski Bank Centralny nadal próbuje, ponownie ożywić martwe ciało euro przez stałe pompowanie pieniędzy do zadłużonych krajów, takich jak Grecja, Irlandia, Portugalia i Hiszpania. Jednak główni inwestorzy widzą to tylko jako kwestię czasu zanim wspólna waluta będzie zesłana na składowisko historii ekonomicznej. W zeszłym tygodniu, wpływowy niemiecki dziennik Der Spiegel poinformował, że "banki, firmy i inwestorzy przygotowują się do upadku euro."Tymczasem, miliarderzy, tacy jak John Paulson i George Soros przerzucają swoje finanse na złoto wraz z tym jak finansowy obraz wygląda coraz mniej stabilnie zbliżając się do końca roku.

"Zgodnie z Bloomberg News, Paulson & Co i Soros Fund Management podnieśli ekspozycje w SPDR Gold Trust, do 21,8 mln akcji i 884,000 akcji. Paulson & Co posiada obecnie 44 procent z jego wartego 24 miliardów dolarów funduszu obstawionego na kruszec"
, donosi ABC News.Następny odcinek załamania finansowego jest przez wielu prognozowany jako znacznie większy niż pierwszy z 2008 r. Max Keiser, który pojawił się na programie Alex Jones Show w piątek przewiduje systemowy kryzys gospodarczy przed kwietniem 2013 roku. "Nie ma sposobu, aby go zatrzymać, ponieważ analiza systemowa mówi mi, że kiedy skomplikujesz system do tego stopnia, jak zostało to skomplikowane, to mamy 99,9 procent prawdopodobieństwa całkowitej, zupełnej zapaści systemowej przed kwietniem (2013)," powiedział Keiser. Kontynuował, stwierdzając: "Jest tylko jeden możliwy wynik obecnej sytuacji, i to jest wojna domowa - tu będzie wojna domowa - to będzie międzypokoleniowa wojna domowa w Ameryce - wszystkie osoby poniżej 30 będą szły na wojnę z każdym kto ma 45 i więcej, którzy w zasadzie ukradli wszystkie ich pieniądze, ukradli ich kraj, ukradli ich bogactwa... jeśli masz jedno to będziesz miał i drugie i to nadejdzie w 2013 roku."

Obejrzyj wywiad z Maxem Keiserem poniżej.Link do oryginalnego artykułu: LINK


Złoto walutą rezerwową świata.   |  W co inwestować w czasach niepewności.   |  Soros przenosi inwestycje z akcji spółek finansowych, inwestując ponad 130 mln dolarów w złoto.  Chiny w sześć miesięcy zaimportowały więcej złota niż wynoszą rezerwy złota Portugalii.  Nadchodzi katastrofa! Czy jesteś przygotowany?   |    Monetyzacja długu nie rozwiąże europejskich problemów gospodarczych.  |  Walutowe dolewanie benzyny do ognia.   |  Atak na cenę złota częścią wojny ekonomicznej. #1   |  Société Générale przewiduje QE3 z 600 mld USD finansowania i wysyłanie cen złota między 1900 i 8500 dolarów/Oz.   |  Były analityk Goldman Sachs: "wielka wojna" nadchodzi pod koniec 2012.   |


Więcej na ten temat

 Komentarze

Musisz być zalogowany, aby móć komentować. Jeżeli nie posiadasz konta zarejestruj się.
 
Nazwa użytkownika
Hasło
 
MilleniumWinter   dodano: 2012-08-22 12:50:08
Naprawdę śmiać mi się chce gdy czytam że \"miliarderzy, tacy jak John Paulson i George Soros przerzucają swoje finanse na złoto\". Wiecie co oni NAPRAWDĘ zrobili? Zamienili na złoto kwotę jaką wydają na kieszonkowe dla swoich dzieci!
Thorn   dodano: 2012-08-27 22:32:57
Jeżeli Rotschild obstawia (tak żeby każdy to wiedział), że coś się stanie to będzie dokładnie na odwrót... przynajmniej na razie
dbx   dodano: 2012-09-02 16:08:02
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=OuxfwPTZJYs
MICHAL   dodano: 2012-09-04 02:15:58
Dokładnie wszyscy tak myślą,że dokładnie będzie odwrotnie ale tylko inteligentni wiedzą, że Rothschild nie może pozwolić sobie na blef bo byłby spalony, on ma pewność że to się stanie.

Złoto na pewno pójdzie do góry a po za tym to niby gdzie o jego opinii wiadomo, wszędzie do o koła jest opinia że jest ok nie ma w żadnych głównym mediach o jego opinii. Wręcz odwrotnie mówią że złoto już miało swoje szyty a grecja a UE wcale nie bankrutuje.Poczytajce wszystkie główne porale dla lemingów,gazety, tv czy gdzieś słyszeliście o rothsildzie?

wiec zastanówcie się czy to właśnie wy nie jesteście w błedzie!?
Thorn   dodano: 2012-09-06 21:32:01
Re: Michał- Rozwiń swą myśl proszę.

Odnośnie Rotschildów - jest tak dużo artykułów i stron www, że nawet nie ma sensu wymieniać- ale są one głównie po angielsku.
MICHAL   dodano: 2012-09-15 16:46:15
Czy jeszcze jakiś komentarz potrzebny patrząc na obecny kurs złota?

Oczywiście że będzie kilkudniowa korekta ale rekord 2000$ będzie już za chwile a jak przełamie 2tys to będzie paniczne kupowanie a jak się zwykli ludzie dołączą którzy zawsze są na końcu jak za mądrymi tego świata to na ulicy będą napadać i ściągać obrączki i zrywać łańcuszki i kolczyki.

Tacy jak np. Rotschild już wykorzystywali blef informacyjny że jak oni coś kupują to ludzie myśleli że to pójdzie do góry to stare czasy, teraz jest podwójny blef – pokerowy. Ludzie pomyślą że to blef i nie kupują a to prawda. Każdy kto grał w pokera to wie o co chodzi, najpierw się ustawia gracza że się ma kartę a ma się słabą po sprawdzeniu okazuje się że to blef pare razy tak i wtedy jak się ma mocną karę to stawia się wszystko a graczy przyzwyczajeni do blefu, myślą że koleiny blef i wtedy przegrywają wszystko. Tak jak wy teraz.

Do thorn

„Odnośnie Rotschildów - jest tak dużo artykułów i stron www, że nawet nie ma sensu wymieniać- ale są one głównie po angielsku”

No sam sobie odpowiedziałeś no ile z 7miliardów ludzi je czyta? Odpowiedz jest prosta odejmij

tych co nie mają dostępu do internetu

tych co nie znają angielskiego

tych co nie umieją korzystać z internetu

tych którzy nie umieją znaleźć takich rzeczy

tych co nie wiedzą czego mają szukać

tych co mają to w d….

a ja nadal twierdzisz że nie mam racji to popytaj się znajomych przynajmniej 100 jaki ostatnio artykuł czytali o Rotschildzie

Więcej
Ekonomia

Model zaufania gospodarczego i europejska gospodarka.

Model zaufania gospodarczego i europejska gospodarka.

W czwartym kwartale 2019 r. gospodarki Francji i Włoch skurczyły się. W Europie panuje stagnacja. Negatywne sygnały nadchodzą również...

Banki centralne na całym świecie kupują ogromne ilości złota pozbywając się amerykańskiego dolara.

Jak estymuje Goldman Sachs w przyszłym roku ceny złota wzrosną do 1600 USD za uncję. Stwierdza też, że banki centralne konsumują...

EBC wciąż w potrzasku bez wyjścia.

UBS ostrzega, że ultra-bogaci przygotowują się na krach.

Bank Centralny wydał oszałamiające ostrzeżenie: „Jeśli cały system się zawali, to aby zacząć od nowa potrzebne będzie złoto”.Programy Infowars:

Geoinżynieria nad Warszawą. Styczeń 2020.:

TECH. Krytyka rozwoju technologicznego:

Część druga. Człowiek jako maszyna:

Część trzecia. Kultura jako maszyna:

Jesz genetycznie modyfikowaną żywność? To obejrzyj to:

Polityka

Naukowcy z USA i wirusy z Kanady w Wuhan.

Naukowcy z USA i wirusy z Kanady w Wuhan.

Wszyscy możemy zapomnieć o „zupie nietoperzowej”, która podobnież była powodem wybuchu epidemii w mieście Wuhan. Prawdziwym...

Wirolog, który odwiedził Wuhan mówi, że sytuacja wymknęła się spod kontroli.

Czołowy wirusolog, który był zaangażowany w program zwalczania SARS, powiedział, że odwiedził Wuhan w Chinach i uważa, że...

Trzy miesiące po tym jak Bill Gates tworzył symulację pandemii koronawirusa, obecnie ten patogen rozprzestrzenia się na cały świat.

Ghislaine Maxwell, sutenerka Jeffreya Epsteina jest ukrywana przed FBI w Izraelu.

Opublikowano zdjęcia Clintona na pokładzie samolotu Epsteina.

kontakt e-mailowy:
© 2010 PRISON PLANET.PL  |  Wszelkie prawa zastrzeżone