Mark Zuckerberg przyłapany na cenzurowaniu Facebooka dla niemieckiego rządu.
Mikael Thalen, PrisonPlanet.com
USA
2015-09-30
Nauka i technologia
W sobotę, na szczycie rozwoju ONZ szef Facebooka Mark Zuckerberg został przyłapany z kanclerz Niemiec Angelą Merkel na rozmowie dotyczącej cenzurowania anty-emigracyjnych postów.

Według CNBC, parę było słychać przez mikrofon. Merkel zapytała Zuckerberga o krytyczne posty wobec "fali syryjskich uchodźców przyjeżdżających do Niemiec."


Zapytany o ograniczenia wolności słowa na Facebooku, Zuckerberg stwierdził: "Musimy nad tym popracować" potwierdzając, że już zaczęli szukać sposobów aby utrudnić umieszczanie komentarzy będących w opozycji do stanowiska imigracyjnego Merkel.

"Czy pracujesz w tej sprawie?"
zapytała Merkel. "Tak" Zuckerberg odpowiedział zanim odcięto ich mikrofony.W odpowiedzi na szokującą informację, media takie jak Bloomberg natychmiast wkroczyły do obrony giganta technologicznego, sugerując, że każda krytyka działań niemieckiego rządu wobec kryzysu migracji jest "rasistowska" i "ksenofobiczna."

Niemcy są wyrzucani z domów by zrobić miejsce dla emigrantów:

W zeszłym tygodniu, artykuł Infowars.com Kita Danielsa opisujący kontrowersyjne komentarze papieża na temat masowej imigracji został bez wyjaśnienia wycofany i wykluczony z Facebooka.

Od początku kryzysu migracyjnego serwisy informacyjne na całym świecie ukrywają istotne fakty. Konkretnie, fakty dotyczące odpowiedzialności NATO za destabilizację Syrii i ignorowanie wszelkich historii, które podkreślają przestępstwa migrantów.

Upodobanie Zuckerberga do cenzurowania wypowiedzi uznanych za niepoprawne politycznie nie powinno jednak dziwić po tym jak pod koniec ubiegłego roku spotkał się z Lu Wei, szefem systemu cenzury internetu w Chinach.Link do oryginalnego artykułu: LINK


Facebook szpieguje ciebie dla rządu.   |  Facebook słucha twoich rozmów telefonicznych.  |  Pentagon tuszuje swoje zaangażowanie w eksperyment masowej manipulacji opinią publiczną poprzez Facebooka.  |   Globaliści wykorzystując spotkanie ds cyberprzestrzeni chcą uchwalenia globalnego traktatu dotyczącego cenzurowania internetu.   |   Facebook rozwija algorytm, który ze zdjęć dowie się o tobie wszystkiego.  |  Facebook śledzi każdy twój ruch, nawet po wylogowaniu.   |  Facebook rozpoczyna sprzedaż dostępu do prywatnych kont, aby zwiększyć zyski.  |  Co powinieneś wiedzieć o Facebook-u.  |  Eksperci twierdzą, że Facebook buduje profile ludzi spoza serwisu.  |   Armie wirtualnych przyjaciół promują propagandę poprzez sieci społecznościowe.  |  Facebook ma twoje dane osobowe, teraz Google chce mieć twoje DNA.  |  Odbierający otaczający świat zmysłami, system globalnych gier wojennych.  |  Europejskie Stasi będzie patrolowało internet w poszukiwaniu przeciwników politycznych "integracji europejskiej".  |  Śledzenie świata: Superkomputer przewidujący rewolucje.  |  Szef CIA: Będziemy szpiegować wszystkich Amerykanów poprzez urządzenia elektryczne.  |  Europejskie Stasi będzie patrolowało internet w poszukiwaniu przeciwników politycznych "integracji europejskiej".   |


Więcej na ten temat

 Komentarze

Musisz być zalogowany, aby móć komentować. Jeżeli nie posiadasz konta zarejestruj się.
 
Nazwa użytkownika
Hasło
 
Robert   dodano: 2015-09-30 14:23:18
No właśnie moje konto gdzie było sporo bardzo mocnych argumentów przeciwko imigrantom zostało zablokowane, dodam że nie było tam obelg itp, po prostu różne artykuły z mediów wolnościowych gdzie cenzura jeszcze swoich łap nie położyła. Gdy próbuję się zalogować na swoje konto, chcą bym po zdjęciach potwierdził swoją tożsamość. Problem w tym że część zdjęć które mi pokazują nie są tylko zdjęciami profilowymi ale także zdjęciami z galerii jakiegoś znajomego i nie zawsze jest na nim nawet osoba, lecz po prostu jakieś zdjęcie które ja mam rozpoznać jako zdjęcie danego użytkownika. W znajomych mam też osoby których osobiście nie znam ale należymy razem do patriotycznego ruchu w Polsce i utrzymujemy kontakty przez fejsa czy to jest zabronione? Jak ja mam kojarzyć wszystkie zdjęcia które oni mi pokazują i powiedzieć do kogo one należą to jakiś absurd, co robić?
misio   dodano: 2015-09-30 15:29:17
@Robert: Czyli robią to na całym świecie. A niby jest pluralizm i demokracja. Pewnie zaraz zablokują konto prisonplanet.pl na facebooku.
Robert   dodano: 2015-09-30 19:15:49
No właśnie, pomimo ze konto jest autentyczne z moim prawdziwym numerem telefonu to i tak odebrali mi ta możliwość aby swoim telefonem potwierdzić tożsamość. W zamian tego chcą żebym im przesłał skan mojego dokumentu tożsamości ze wszystkimi moimi danymi o co tu chodzi? Oto informacja jaka mi się wyświetla gdy klikam w link \" Nie mogę użyć swojego telefonu do weryfikacji konta\" dostaję odpowiedz tej treści \"Jeśli nie możesz zweryfikować konta przy użyciu numeru telefonu komórkowego, możesz przesłać wniosek w sprawie weryfikacji konta za pomocą dokumentu tożsamości wydanego przez organ administracji publicznej.\" Pierwszy raz się z tym spotkałem, chyba przyjdzie się pożegnać z tym czymś czym stał się Facebook.
prisonplanet.pl   dodano: 2015-09-30 21:02:11
Panie Robercie może Pan zrobić zrzut ekranu i nam podesłać to dodamy go do artykułu? Nasz mail: prisonplanet@prisonplanet.pl
M.Mann   dodano: 2015-09-30 23:15:41
Facebook... Cukiermana? Trzeba zobaczyć kto go oryginalnie sfinansował. Jak cudne miejsce aby,za darmo, zobaczyć co myślisz, z kim się zadajesz, kogo znasz, itp. Ja się trzymam jak najdalej tej szpiegowskiej organizacji... i radzę innym aby przejrzeli na oczy! Czego innego można się spodziewać od cukierbżydoty?
Marian   dodano: 2015-10-03 17:43:20
Ja niedawno około 30 dni temu po namowach znajomych którzy chcieli mi szybko przesyłać linki do ciekawych artykułów, filmów itp utworzyłem na fejsie konto z fałszywymi danymi.

Aby utworzyć takie konto poproszono mnie abym im podał numer telefonu lub tak jak pisze mój poprzednik miałem im przesłać wniosek w sprawie weryfikacji konta za pomocą dokumentu tożsamości wydanego przez organ administracji publicznej.

Tak mnie wzdrygnęło że początkowo chciałem zaniechać zakładanie tego konta.

Znalazłem stary starter włożyłem do komórki i za jego pomocą aktywowałem konto.

Na koncie również udostępniam sporo filmów o imigrantach ale na razie jeszcze nie miałem problemów z facebookiem. Widocznie dlatego że konto jest mało oblegane, a to dlatego że służy mi tylko do przekazywania informacji zaledwie kilku osobom.

Jednak gdy zablokują mi konto nie będę w ogóle tego żałował nawet liczę na to że to zrobią. Wolę dzielić się informacjami poprzez email czuję się dzięki temu bardziej komfortowo. Facebook od początku służył do inwigilacji.

Kiedyś służby musiały się namęczyć żeby zdobyć informacje o danej osobie, dziś wystarczy że wejdą na facebooka i mają praktycznie wszystko łącznie ze znajomymi.

Trudno być anonimowym w necie jednak facebook przekroczył już granicę zdrowego rozsądku.

Jeżeli inni będą brali przykład z facebooka już niedługo żeby się zalogować będziemy musieli wysłać odcisk palca albo skan siatkówki oraz podać numer konta bankowego.

Więcej
Nauka i technologia

Chrońcie dzieci przed znachorami z Warszawy.

Chrońcie dzieci przed znachorami z Warszawy.

Kochany Wnuczku! Ależ nam się narobiło w tym XXI wieku.   Najpierw starsi i mądrzejsi z City of London [ po 1945...

CDC wycofuje oszukańczy test PCR, wykorzystany do wykazywania setek milionów zachorowań na Covid-19.

Po ponad roku popełniania oszustw naukowych w celu wykazywania fałszywie dodatnich wyników za pomocą testów PCR, CDC...

Dubaj wytwarza sztuczny deszcz za pomocą dronów.

Potwierdzone! Szczepionki na Covid-19 niszczą system immunologiczny!

Opera mydlana w wykonaniu warszawskiej ferajny!Programy Infowars:
Materiały Konrada Stachnio:

Telegram, Wordpress
 Tlenek Grafenu w szczepieniach na Covid-19:


Kompilacja magnetyzmu u ludzi po szczepieniach na Covid-19:


Anthony Fauci i rząd USA sponsorowali tworzenie Covid-19:
Ostatnie Audycje:
5G zabija drzewa... a ludzi?

TECH. Krytyka rozwoju technologicznego:

Część druga. Człowiek jako maszyna:

Część trzecia. Kultura jako maszyna:

Jesz genetycznie modyfikowaną żywność? To obejrzyj to:

Radio i TV

Audycja PrisonPlanet.pl. Cyber pandemia.

Audycja PrisonPlanet.pl. Cyber pandemia.

W niniejszej audycji omawiamy zapowiedziane przez grupy globalistyczne cyber ataki na infrastrukturę, które w słowach Klausa...

Audycja PrisonPlanet.pl. Zmiany religijne. New Age.

Zapraszamy do zapoznania się z kolejnym odcinkiem audycji w której omawiamy zmiany religijne jakie są wprowadzane w życie...

Audycja PrisonPlanet.pl. Mutacja.

Nowa audycja: Wiadomości PrisonPlanet.pl.

Audycja Wiadomości PrisonPlanet.pl: Problematyka globalnego ocieplenia.

kontakt e-mailowy:
© 2010-2021 PRISON PLANET.PL  |  Wszelkie prawa zastrzeżone