Łukaszenko: Bomba w Mińskim metrze może być dziełem zewnętrznych sił.
Reuters
USA
2011-04-12
Polityka
Prezydent Białorusi powiedział, że wybuch przedzierający się przez zatłoczoną stację metra w Mińsku (stolicy Białorusi) w wieczornych godzinach szczytu, zabijając 11 osób, był próbą destabilizacji kraju.

Wraz z postawieniem policji w wysoki poziom gotowości w stolicy, Aleksander Łukaszenko związał wybuch z nierozwiązanym zamachem/wybuchem z 2008 r., mówiąc: "Te wydarzenia mogą się łączyć w jedną całość".
"Musimy dowiedzieć się, kto zyskuje na podważaniu pokoju i stabilności kraju, kto za tym stoi", powiedział prezydent, który został wybrany na 4 kadencję, tłumiąc protesty w grudniu, co było krytykowane przez kraje zachodnie.

Akty ukierunkowanej przemocy są nietypowe dla tej republiki byłego Związku Radzieckiego liczącej 10 mln osób, która graniczy z Polską, Łotwą, Litwą, Rosją i Ukrainą.

Link do oryginalnego artykułu: LINK(przypis prisonplanet.pl
Wydaje się, że atak ten mógł być przygotowany przez polskie służby. W artykule z 2011-02-23 pisaliśmy o zbudowaniu funduszu na destabilizację Białorusi:

"W artykule AFP z 2 lutego 2011, Mary Sibierski pisze, że podczas zorganizowanej przez polskie MSZ konferencji ufundowano 120 milionów dolarów (87 mil Euro) pomocy dla białoruskiej opozycji.

Należy to odczytać jako, prekursor do aktów destabilizacji na Białorusi i początek organizacji przewrotu. To co globaliści teraz robią na Bliskim Wschodzie i Afryce Północnej z pomocą terrorystycznej organizacji "Muslim Brotherhood" teraz będą robić przy naszej granicy za pomocą PO, które kontrolowane jest przez komisję trójstronną tj Zbigniewa Brzezińskiego i Davida Rockefellera."
przypis prisonplanet.pl)
Więcej na ten temat

 Komentarze

Musisz być zalogowany, aby móć komentować. Jeżeli nie posiadasz konta zarejestruj się.
 
Nazwa użytkownika
Hasło
 
Vivaldi   dodano: 2011-04-13 21:02:56
Vivaldi   dodano: 2011-04-13 21:03:39
Terrorstorm 2nd - 1/13 (Napisy PL)

http://www.youtube.com/watch?v=rwqBwPGfYBY
Prisonplanet.pl   dodano: 0000-00-00 00:00:00
Dzieki, umiescimy film wkrotce.
Vivaldi   dodano: 2011-04-14 10:32:49
Może napisalibyście artykuł o natowskiej operacji Gladio która to polegała na podkładaniu i detonowaniu bomb w miejscach publicznych co oczywiście kończyło się masakrą ludności cywilnej.

Celem tej NATOWSKIEJ operacji było zastraszenenie ludności cywilnej i obwinienie za wybuchy lewicowych ekstremistów co miało ostatecznie skutkować prośbą społeczeństwa o zwiększenie kontroli i bezpieczeńswta przez rząd
Vivaldi   dodano: 2011-04-14 11:26:12
Przetłumazcycie ten artykuł?http://www.infowars.com/west-vs-china-a-new-cold-war-begins-on-libyan-soil/
Prisonplanet.pl   dodano: 0000-00-00 00:00:00
Raczej na razie nie. Ale jak ktos przetlomaczy to chetnie zamiescimy. Wiekszosc z tych zeczy jest w tym artykule http://www.prisonplanet.pl/polityka/libia_waszyngton_nato,p1400513829

Więcej
Polityka

Macron spalił katedrę Notre Dame.

Macron spalił katedrę Notre Dame.

Niniejszy film jest podsumowaniem nagranym przez dr. S. Pieczenika na temat spalenia katedry Notre Dame. Katedrę tą spalił prezydent ...

Konferencja #5G w Sejmie.

26 kwietnia 2019 roku o godz. 10:30 ma się odbyć w Sejmie konferencja promująca 5G. W Polsce procedowany jest obecnie projekt ustawy...

Dwa dni po aresztowaniu Juliana Assange'a zhakowano rządowe strony Ekwadoru.

Pomimo amerykańskich ostrzeżeń Chiny wysyłały żołnierzy do Wenezueli.

Amerykańskie Siły Specjalne, a wolność stanowienia poszczególnych narodów.Programy Infowars:W lutym 2019 roku w Barcelonie odbyło się publiczne implantowanie czipów na konferencji 4YFN sponsorowanej przez przemysł telefonii komórkowej i banki:

TECH. Krytyka rozwoju technologicznego:

Część druga. Człowiek jako maszyna:

Część trzecia. Kultura jako maszyna:

Jesz genetycznie modyfikowaną żywność? To obejrzyj to:

Nauka i technologia

NASA prowadzi eksperymenty geoinżynieryjne rozpylając trimetyloglin, bar i stront.

NASA prowadzi eksperymenty geoinżynieryjne rozpylając trimetyloglin, bar i stront.

Obserwujący nocne niebo w północnej Norwegii mogli być świadkami niespodziewanego pokazu świetlnego, kiedy w ramach nowego testu...

Tysiące pracowników Amazon słucha rozmów z Alexy.

Zgodnie z raportem Bloomberga opisującym przesłuchania w kongresie siedmiu osób, Amazon zatrudnia tysiące pracowników...

Amerykańskie wojsko opracowuje genetycznie zmodyfikowane rośliny do szpiegowania w środowiskach „nieodpowiednich dla tradycyjnych czujników”.

5G i GMO – partnerzy w ludobójstwie.

Chińscy pracownicy są zmuszani do noszenia bransoletek GPS monitorujących produktywność.

kontakt e-mailowy:
© 2010 PRISON PLANET.PL  |  Wszelkie prawa zastrzeżone