Bractwo Muzułmańskie, Naziści i AlKaida.
canadafreepress.com, prisonplanet.pl
Polska
2011-02-26
Polityka
Wpisz w googlach “Banna” i “Nazi”.

W 1920 żył młody Egipcjanin o nazwisku al Banna. To właśnie on stworzył w 1929 nacjonalistyczną grupę “Bractwo Muzułmańskie”(arab. Ikhwan al-Muslimum). Al Banna był wielbicielem Hitlera, z którym prowadził długą korespondencję. Był na tyle oddany nowej partii nazistowskiej, że w 1930 roku prowadzone przez niego “Bractwo” stało się tajnym ramieniem nazistowskiego wywiadu. Arabscy naziści mieli wiele wspólnego z nowymi doktrynami nazistów. Nienawidzili żydów, nienawidzili demokracji, nienawidzili kultury zachodniej. Oficjalną polityką Trzeciej Rzeszy był plan, aby potajemnie rozwijać “Bractwo” jako piątą kolumnę wewnątrz armii egipskiej.Kiedy wybuchła wojna, Bractwo Muzułmańskie obiecało na piśmie, że zorganizują powstania aby pomóc Generałowi Rommel-owi i upewnią się, że żaden angielski lub amerykański żołnierz nie pozostanie żywy w Kairze czy Aleksandrii.

Bractwo zaczęło rozszerzać swoje wpływy podczas II wojny światowej. Mieli nawet swojego reprezentanta w Jerozolimie. Był nim Wielki Mufti Jerozolimy, Haj Amin al-Husseini  (matka Arafata, Hamida Khalifa al-Husseini była jego kuzynką, tak więc Arafat był jego bratankiem). Wielki Mufti udał się do Niemiec w czasie wojny i pomagał rekrutować międzynarodowe oddziały SS arabskich nazistów.
Byli to bez wątpienia Arabscy naziści. Ich oddziały stacjonowały w Chorwacji i nazwały się "Handjar". Stali się podstawą nowej arabskiej armii Hitlera, która miała podbić Półwysep Arabski a stamtąd Afrykę.

Pod koniec II wojny światowej, Bractwo Muzułmańskie było ścigane za zbrodnie wojenne.
Ich niemieccy “nadzorcy” wywiadu zostali schwytani w Kairze, i cała sieć została zaabsorbowana przez Brytyjskie Służby Specjalne. Zamiast ścigać nazistów tj “Bractwo Muzułmańskie”, rząd brytyjski zatrudnił ich.

Brytyjczycy sprowadzili wszystkich zbiegów, zbrodniarzy nazistowskich z krajów arabskich,  pochodzenia muzułmańskiego do Egiptu, i przez trzy lata tam ich szkolili do misji specjalnej. British Secret Service chciało użyć faszystów Bractwa Muzułmańskiego do ataku na młode państwo Izrael w 1948 roku.

Brytyjczycy nie byli osamotnieni. Francuski wywiad współpracował z nimi poprzez zwolnienie Wielkiego Muftiego następnie przemycając go do Egiptu wraz z innymi Nazistami arabskimi. Tak więc, od 1945 do 1948 roku brytyjskie tajne służby chroniły każdego arabskiego nazistę jak mogli, ale nie udało im się przejąć państwa Izrael.

To co Brytyjczycy zrobili później, to sprzedali całą organizację służbom specjalnym USA, które później przekształciły się w CIA. To może wydawać się głupie, może to źle brzmieć, niemniej jednak to się właśnie stało. Chodziło o to, żeby USA mogło korzystać z nazistów arabskich na Bliskim Wschodzie, jako przeciwwagi dla arabskich komunistów. Podobnie jak Związek Radziecki finansował arabskich komunistów, USA finansowało arabskich nazistów. USA utrzymywało “Bractwo Muzułmańskie” na swojej liście płac.Ale Egipcjanie stali się nerwowi. Nasser kazał aresztować wszystkich przedstawicieli “Bractwa” i skazać na śmierć lub więzienie. Przez rok 1950 CIA ewakuowało większość członków do Arabii Saudyjskiej. Teraz, gdy przybyli oni do Arabii Saudyjskiej, niektórzy z czołowych członków Bractwa Muzułmańskiego jak Azzam, stali się nauczycielami w Madresach, szkołach religijnych. Tam połączyli doktryny nazizmu z dziwnym islamskim kultem Wahhabi (twórcą był Muhammad ibn Abd al-Wahhab). Każdy myśli, że islam to religia fanatyków, ale tak nie jest. Każdy myśli że Islam w wersji Arabii Saudyjskiej jest typowym przykładem islamu, ale tak nie jest. Wahhabizm został uznany za herezję ponad 60 razy przez różne kraje muzułmańskie. Ale kiedy Saudyjczycy stali się potwornie bogaci wyciszyli większość negatywnych głosów.

Wahhabizm jest bardzo konserwatywnym kultem, który był praktykowany tylko przez dwa narody, Talibów i Arabię Saudyjską. Islam jest naprawdę pokojową i tolerancyjną religią (na tyle co i każda inna religia). Co więcej islam miał zawsze dość dobre relacje z żydami przez pierwsze 1000 lat istnienia.

Krótka wypowiedź z Izby Lordów nt. sponsorowania organizacji
terrorystycznych w Północnej Afryce:


Tak więc Arabia Saudyjska (twór Wielkiej Brytanii) stała się nowym domem dla Bractwa Muzułmańskiego, faszyzmu i ekstremizmu, gdzie wszystkie te drogi połączyły się w jeden nurt myślowy przekazywany w szkołach. Tam właśnie wychowywał się student Azzama imieniem Osama Bin Laden. Osama był nauczany przez arabskich nazistów “Bractwa Muzułmańskiego”, którzy wyemigrowali do Arabii Saudyjskiej.

W 1979 CIA zdecydowało się wykorzystać arabskich nazistów. Rosjanie wjechali do Afganistanu, więc USA zgodziło się z Saudyjczykami na ufundowanie przerzutu arabskich nazistów do Afganistanu. Ale należało zmienić nazwę organizacji. Nie mogli być nazywani “Bractwo Muzułmańskie”, ponieważ w tamtym czasie nazwa ta przywodziła każdemu na myśl nazistów. Ich związek z nazistami był dobrze znany. Więc CIA nazwało ich Maktab al Khidimat il Mujahideen, w skrócie MAK.

Z. Brzezinski do talibanów "Bóg jest po waszej stronie".


Azzam i jego asystent Osama Bin Laden od 1979 do 89, zyskali dużo uznania zwyciężając wojnę z Rosją. Rosjanie wycofali się do swojego kraju, Amerykanie również pozostawiając armię arabskich faszystów na polach Afganistanu. Saudyjczycy nie chcieli ich z powrotem w kraju, więc zaczęli płacić Osamie Bin Laden-owi aby pozostali poza granicami Arabii Saudyjskiej.

MAK podzielił się na dwa obozy. Azzam został w dziwnych okolicznościach zamordowany, prawdopodobnie przez swojego ucznia. Bardziej radykalna połowa arabskich faszystów i ekstremistów religijnych została nazwana al Queida. Ale nawet dziś “Bractwo Muzułmańskie”, przenika al Quaidę i vice versa.Drugi rangą po Osamie Bin Ladenie, Ayman al-Zawahiri przeniósł się do Egipskiego oddziału “Bractwa” tj Egipskiego Islamskiego Jihadu. Istnieje wiele odnóg “Bractwa”, istnieje nawet jedno w Izraelu- “Hammas”. Kiedy izraelska armia zabiła Ahmeda Yassina, “Bractwo” opublikowało w kairskich gazetach, że był on tajnym liderem “Bractwa” w strefie Gazy.

Tak więc “Bractwo Muzułmańskie” było tą chorobą, która rozkłada Bliski Wschód a po ataku 9/11 zaczęła toczyć cały świat. Może to wszystko być fantazją, może brzmieć jak bajka ale wystarczy że wpiszesz w googlach “Banna” i “Nazi”, powinny pojawić się setki artykułów na ten temat.
Aby zrozumieć co się dzieje dziś w Północnej Afryce i na bliskim wschodzie musimy zrozumieć fakt, że organizacje tj al Quaida czy Bractwo Muzułmańskie nie powstały same z siebie. Były tworem Brytyjczyków i nazistów. Al Quaida utrzymuje te same doktryny co naziści: nienawidzą żydów, demokracji, i zachodniej kultury. Al Quaida jest niczym więcej jak religijnym przedłużeniem doktryn arabskiego faszyzmu.

Bractwo Muzułmańskie zostało stworzone przez Niemieckie, Brytyjskie, Amerykańskie służby specjalne a ich misją (dla Brytyjczyków i Amerykanów) było utrzymanie świata arabskiego w zacofaniu aby zachód mógł konsumować ich zasoby naturalne zgodnie z doktryną min H. Kissingera. Teraz “Bractwo Muzułmańskie” organizuje ostatnie przewroty na Bliskim Wschodzie i Afryce Północnej pod dyktando Amerykanów. Amerykanie mówią, że niosą w ten sposób demokrację dla tych krajów, chociaż wiadomo, że doktryny “Bractwa” należą do najbardziej skrajnych. Kiedy przejmą władzę w tych krajach z pewnością stworzą państwa religijne, a wykorzystując nienawiść wobec Amerykanów zaatakują ponownie Izrael.
  
Tworząc sztuczny konflikt między fundamentalizmem islamskim a Zachodem, globaliści są w stanie zaatakować ich prawdziwego wroga - ludzkość. Pociągając za sznurki zarówno zachodu jak i krajów muzułmańskich degradują i ostatecznie całkowicie podporządkowują wszystkich. Globaliści od dawna za pomocą wojen, demoralizacji starają się zniszczyć cywilizację Zachodu. Planują nowy feudalizm, który zniszczy klasę średnią, zdepopuluje i zniewoli masy, pozostawiając tylko bogatych i technokratów. Cały świat będzie przypominać represyjne rządy trzeciego świata, rządzone przez MFW, ONZ i Bank Światowy.


Artykuł stworzony z wielu źródeł min: http://www.canadafreepress.com/2006/loftus101106.htmWięcej na ten temat

 Komentarze

Musisz być zalogowany, aby móć komentować. Jeżeli nie posiadasz konta zarejestruj się.
 
Nazwa użytkownika
Hasło
 
dora   dodano: 2011-05-06 19:26:07
Pitrowski   dodano: 2013-07-11 23:02:18
Mówicie,że Islam jest dobrą i pokojową religią.Natomiast Koran wzywa do walki z niewiernym ,a także do bicia kobiet (4:34)
Pitrowski   dodano: 2013-07-20 23:02:19
Szanowna redakcjo.Dlaczego milczy się na temat tego, że Koran uczy nienawiści do niewiernych,dlaczego nie mówi się o tym ,że celem muzułmanów jest podbój Europy,dlaczego milczy się na temat agresji tej fanatycznej i chorej religii ,a mam prawo używać takich przymiotników ze względu na pewne wersy z Koranu ,mianowicie:

Koran

9:5

„zabijajcie niewiernych gdziekolwiek ich znajdziecie”

98:6

„Zaprawdę ci, spośród ludzi Księgi (Żydzi i Chrześcijanie) którzy nie uwierzą w Islam i bałwochwalcy (wyznający inne wiary) będą w ogniu piekielnym przebywać na wieki. Oni są najgorsi ze stworzeń!”

Tom 4, Księga 52, Hadis nr 53

„Każda próba walki dla sprawy Allaha jest lepsza niż cały ten świat i wszystko co w nim jest”

9:29

„Zwalczajcie tych, którzy nie wierzą w allaha i w dzień ostatni, którzy nie zakazują tego co zakazał allah i jego posłaniec i walczcie przeciw ludziom Księgi (Żydzi i Chrześcijanie) którzy nie poddają się Religi prawdy – dopóki nie zapłacą daniny i nie zgodzą się wam ulec i nie będą waszymi poddanymi”

Wersy miecza

9:5

Kiedy miną święte miesiące, zabijajcie niewiernych gdziekolwiek ich znajdziecie; chwytajcie ich i oblegajcie przygotowując na nich wszelkie zasadzki.”

5:33

„Zapłatą dla tych, którzy zwalczają allaha i jego posłańca i chcą szerzyć zepsucie na ziemi będzie to, iż będą zabici lub ukrzyżowani, albo też obetnie im się ręce i nogi naprzemianlegle”

Tom 8, Księga 82, Hadis nr 795

„Prorok (mahomet) obciął dłonie i stopy mężczyznom z plemienia Uraina i nie przeżegał ich krwawiących kończyn, aż nie umarli.”

9:111

„Zaprawdę Bóg kupił u wiernych ich dusze i ich majątki w zamian za co otrzymają Raj. Oni walczą w sprawie Allaha, więc zabijają i są zabijani.”

Tom 4, Księga 53, Hadis nr 386

„Nasz Prorok, wysłannik naszego Pana rozkazał nam, abyśmy walczyli z wami, dopóki nie zaczniecie wyznawać allaha.”

„Nasz prorok przekazał nam słowa naszego Pana: ktokolwiek z nas zginie jako męczennik pójdzie do Raju i będzie wiódł życie w luksusie, jakiego nigdy nie widział, a ci z nas co zostaną żywi będą nad wami panować.”

8:67

„Nie jest odpowiednim dla Proroka aby brał jeńców i uwalniał ich za okup, dopóki nie dokona wielkiej rzezi wśród swych wrogów na świecie”

47:4

„Kiedy więc spotkacie w walce w sprawie allaha niewiernych tnijcie ich karki, aż zabijecie i ranicie wielu. Wtedy mocno zaciśnijcie na nich pęta, weźcie ich w niewolę.”

„allah pozwoli Wam walczyć bo chciał doświadczyć jednych przez drugich, a do co tych którzy zostaną zabici na drodze Boga to ich uczynki nie będą daremne.

5:51

„O wy, którzy wierzycie! Nie bierzcie Żydów i Chrześcijan za auliya (przyjaciół, opiekunów, pomocników itp.) Oni są przyjaciółmi jedni dla drugich, a ten z was kto bierze ich za przyjaciół sam jest jednym z nich.

Tom 4, Księga 52, Hadis nr 196
chicago   dodano: 2014-11-21 21:22:53
Żenujące jest czytać stwierdzenie, że Islam to pokojowa religia.

Tak się składa, że mieszkałem w kilku krajach zachodnich w tym skandynawii i widziałem tą muzłumańską \"religie pokoju\" włącznie z czytaniem statystyk np. w Oslo, 2013r. ilość gwałtów podwoiła się w stosunku do 2012r. przez muzłumanów.

Dotyczy to prawie wszystkich krajów europejskich zachodu i południa, Belgia - 25% społeczeństwa jest muzłumańska. Powodzenia

Więcej
Polityka

Rosja rozpoczyna manewry na Białorusi w celu udaremnienia „agresji NATO”.

Rosja rozpoczyna manewry na Białorusi w celu udaremnienia „agresji NATO”.

Po ustabilizowaniu próby destabilizacji Kazachstanu, obecnie Rosja i Zachód szykują się do konfrontacji na terenie Ukrainy. Z...

Dlaczego kryzys w Kazachstanie jest o wiele większym problemem, niż mówią o tym zachodnie media?

Komentator geopolityczny Clint Ehrlich podczas pobytu w Moskwie doniósł, że „sytuacja w Kazachstanie jest o wiele...

Trump idzie w zaparte promując zabójcze szczepionki mRNA.

Dołącz do ogólnopolskiej akcji POLSKA STREFĄ WOLNĄ OD SEGREGACJI SANITARNEJ.

Pilne! Cała Polska pod sejm! Blokujemy certyfikaty!Programy Infowars:
Materiały Konrada Stachnio:

Telegram, Wordpress
Anthony Fauci i rząd USA sponsorowali tworzenie Covid-19:
Ostatnie Audycje:

Kultura

Papież Franciszek twierdzi, że szczepienie się przeciw Covid-19 jest „moralnym obowiązkiem”.

Papież Franciszek twierdzi, że szczepienie się przeciw Covid-19 jest „moralnym obowiązkiem”.

Stolica Apostolska po raz kolejny promuje eksperymentalne szczepienia Big Pharmy wśród swoich wyznawców kościoła katolickiego,...

Święta Bożego Narodzenia i przemysłowy szczepionkowy kanibalizm.

Choć wiele osób rozważa branie szczepionek na Covid-19 w kategoriach medycznych - jako “lek” lub...

ONZ odsłonił w swojej nowojorskiej siedzibie posąg przypominający bestię z Księgi Objawienia.

Nowy Jork organizuje miejsca podawania obywatelom heroiny.

Teraz w Niemczech eutanazja tylko dla zaszczepionych.

kontakt e-mailowy:
© 2010-2021 PRISON PLANET.PL  |  Wszelkie prawa zastrzeżone