Syria: “Wybierzemy moment odwetu”.
israelnationalnews.com, jpost.com
Izrael
2013-05-07
Polityka
Syria: “Wybierzemy moment odwetu”.
Damaszek odpowie na izraelskie ataki na cele na swoim terytorium, ale "wybierze moment" i nie musi to być zrealizowane natychmiast, powiedział syryjski polityczny urzędnik w poniedziałek.

"Syria odpowie na izraelską agresję i wybierze ku temu odpowiedni moment", powiedział urzędnik będący blisko reżimu, który rozmawiał z Damaszku z AFP w Bejrucie.

Syria odpowiedziała wcześniej na naloty na cele wojskowe ostrzeżeniem, że atak "otwiera drogę na wszelkie możliwości."

"Nie godzimy się na to abyśmy byli upokarzani," powiedział syryjski minister informacji Omran al-Zoubi na konferencji prasowej po południu, zgodnie z ABC News.

"Wszyscy jesteśmy w stanie gniewu. Zostaliśmy znieważeni przez ten atak"
, dodał.


Assad stwierdził, że kolejny izraelski atak będzie deklaracją wojny.
Jakiekolwiek dalsze izraelskie agresje na terytorium Syrii będą deklaracją wojny, powiedział prezydent Syrii Baszar Assad, według informacji z poniedziałkowej gazety Kuwait daily Alrai.

Według raportu, Assad poinformował Waszyngton przez Moskwę, że zostały wydane rozkazy, aby rozmieścić baterie rakiet ziemia-ziemia i ziemia-powietrze przeciwko Izraelowi i że będą użyte bez uprzedzenia w razie kolejnego ataku.


Linki do oryginalnych publikacji: LINK, LINK


(przypis prisonplanet.pl
Jak wielokrotnie wcześniej informowaliśmy Iran posiada strategiczne przymierze z Syrią. Jeśli Syria zostanie zaatakowana konwencjonalnie Iran jest zobowiązany do obrony Syrii. To wprowadza do potencjalnego konfliktu całe domino zobowiązań strategicznych. Jeśli bowiem Iran zostanie zaatakowany to zarówno Chiny jak i Rosja zobowiązały się bronić ten kraj. Chiny nawet wprost zagroziły wybuchem trzeciej wojny światowej jeśli Iran zostanie zaatakowany. Oczywiście po stronie Izraela opowie się cały zachodni establishment, co może doprowadzić do spolaryzowania świata i globalnej wojny.


|   Iran podejmie militarne działania, jeśli Ameryka zaatakuje Syrię.  |  W obronie Iranu, Chiny grożą "trzecią wojną światową".  Rosja: "Cokolwiek stanie się Iranowi .... będzie bezpośrednim zagrożeniem dla naszego bezpieczeństwa narodowego"   | Rosja i Iran są gotowe odeprzeć Izraelsko Amerykański atak na Iran.   |  Polityka wokół izraelskiego ataku na Iran.   |   USA daje Izraelowi zielone światło dla ataku na Iran.   |  Rosja przygotowuje się na ewentualny amerykańsko-izraelski atak na Iran.   |  Destabilizacja. Szeroka perspektywa. #3   |


Więcej na ten temat

 Komentarze

Musisz być zalogowany, aby móć komentować. Jeżeli nie posiadasz konta zarejestruj się.
 
Nazwa użytkownika
Hasło
 
DonC   dodano: 2013-05-07 20:16:36
No i dostaną to czego chcieli od dawna.

Nie myślałem że Syrii uda się wybronić przed tą pseudo rewolucją. Zwycięstwo nad \"rebeliantami\" strasznie mnie ucieszyło ale izrael nie zamierza odpuszczać i jak widać dąży do 3 wojny św. Kiedy ludzie się obudzą i otwarcie zamanifestują przeciwko swoim rządom które wspierają zbrodnicze państwo izrael? Czasu coraz mniej. Nadziei też już prawie nie ma.
Pitrowski   dodano: 2013-05-08 00:19:14
Izraelu obudź się i spal swój Talmud.

Więcej
Polityka

Wirolog, który odwiedził Wuhan mówi, że sytuacja wymknęła się spod kontroli.

Wirolog, który odwiedził Wuhan mówi, że sytuacja wymknęła się spod kontroli.

Czołowy wirusolog, który był zaangażowany w program zwalczania SARS, powiedział, że odwiedził Wuhan w Chinach i uważa, że...

Trzy miesiące po tym jak Bill Gates tworzył symulację pandemii koronawirusa, obecnie ten patogen rozprzestrzenia się na cały świat.

Fundacja Billa i Melindy Gatesów zorganizowała pod koniec 2019 r. badanie analizujące rozwój pandemii, w którym symulowano globalny...

Ghislaine Maxwell, sutenerka Jeffreya Epsteina jest ukrywana przed FBI w Izraelu.

Opublikowano zdjęcia Clintona na pokładzie samolotu Epsteina.

Irański cel.

Więcej
Nauka i technologia

FDA przyznaje, że w szczepionkach są wirusy wywołujące raka!

FDA przyznaje, że w szczepionkach są wirusy wywołujące raka!

Po ostatniej publikacji materiałów wideo, w których naukowcy WHO i producenci szczepionek przyznali się do tego, że preparaty...

Oszustwo globalnego ocieplenia - według nowych badań działalność człowieka ma praktycznie zerowy wpływ na globalne temperatury.

Oszustwo związane ze zmianami klimatu upadło. Właśnie opublikowano serię artykułów naukowych, w których ujawniono, że ludzka...

Jak fanatycy szczepień oszukują społeczeństwo, pomiędzy Odrą a Bugiem.

W nowym badaniu stwierdzono, że media społecznościowe szkodzą zdrowiu psychicznemu.

Epidemia znachorów w Polsce- p. Adam Bodnar.

kontakt e-mailowy:
© 2010 PRISON PLANET.PL  |  Wszelkie prawa zastrzeżone