USA daje Izraelowi zielone światło dla ataku na Iran.
Paul Joseph Watson, 
Prison Planet.com
USA
2011-10-14
Polityka
Administracja Obamy sfabrykowała plany terrorystycznego ataku, za którym ma stać Iran.
Stanowi to zielone światło dla izraelskiego ataku na Iran, który ma się odbyć w ciągu najbliższych dwóch tygodni, zgodnie z poufnymi źródłami wojskowymi, które przekazały informacje Alexowi Jonesowi.

Izrael obawia się, że największe potęgi takie jak Niemcy zmierzają w kierunku polepszenia stosunków z Iranem, pozwalając Iranowi na kontynuowanie programu nuklearnego. Obecnie zostało przydzielone dwumiesięczne okno, w którym Izrael ma szansę rozpocząć militarny atak. Czekanie aż do zimy, kiedy atak będzie trudniejszy do realizacji nie jest rozwiązaniem.

Wizyta Sekretarza obrony USA Leona Panetty 3 października w Tel Avivie została wykorzystana przez izraelskich jastrzębi, by przekonać Stany Zjednoczone, że powinno dać zielone światło do ataku. Aby stworzyć pretekst do zbrojnej interwencji, mniej niż 10 dni później wypłynął dziwaczny spisek terrorystyczny z udziałem sprzedawcy używanych samochodów wplątujący we wszystko Iran."W ostatnich tygodniach intensywne dyskusje miały miejsce w armii izraelskiej i kręgach wywiadowczych o tym, czy rozpocząć atak na wojskowe obiekty jądrowe Iranu. Wydaje się, że kluczową kwestią w dyskusji było to, jak upewnić się, że Stany Zjednoczone wezmą udział w ataku lub, przynajmniej, będą interweniować po stronie Izraela jeśli początkowe ataki wywołają szerszą wojnę "
, pisze Patrick Seale z Gulf News.

Ta interwencja została upoważniona przez ogłoszenie sfabrykowanego spisku terrorystycznego, który był faktycznie stworzony w ubiegłym miesiącu, ale podany do wiadomości publicznej obecnie.

Podczas gdy urzędnicy wywiadu USA przygotowują się do wydania oświadczenia w sprawie "łańcucha" spisków, które wskażą Iran jako winnego, raporty Time Magazine przekazują, że administracja Obamy przygotowuje się do skorzystania z oskarżenia dla podjęcia działań wykraczających poza zwykłe taktyki izolacji kraju."Jeśli po okazaniu dowodu irańskiego zaangażowania administracja nie zyska poparcia dla znacznej eskalacji sankcji lub innych form kary dla reżimu w Teheranie, piłka wyląduje na polu Obamy", pisze Tony Karon. "Tworząc argument wskazujący, że Iran przekroczył czerwoną linię, Obama będzie postawiony pod rosnącą presją do działania - lub ryzyka wejścia w wysoce spolaryzowaną kampanię wyborczą z bagażem “Za miękkiego w sprawach Iranu.”

Z neokonserwatystami pędzącymi do wsparcia agresywnej kampanii wobec Iranu, Obama otrzyma prawicowe poparcie dla realizacji kolejnej zmiany reżimu. Jak postulowaliśmy w lutym ubiegłego roku, Obama jest szantażowany aby wesprzeć atak na Iran jako jedyny sposób na uratowanie własnej prezydentury. Również wtedy spekulowaliśmy, że zamachy mogą być wykorzystywane jako pretekst do oskarżenia Iranu.

Geopolityczni eksperci byli zgodni w swych ostrzeżeniach, że Izrael przygotowuje się do ataku na Iran jesienią tego roku.

W lipcu, weteran CIA Robert Baer powiedział KPFK Los Angeles, że premier Izraela Benjamin Netanjahu planuje atak na Iran we wrześniu w czasie głosowania przyjęcia Palestyny do członkostwa w ONZ.

Planowane konflikty Syria i Iran:


Dziś podczas rozmowy w Alex Jones Show, były urzędnik Departamentu Stanu Steve Pieczenik, który posiada wiele źródeł wewnątrz wywiadu i sam pracował na kilku wrażliwych stanowiskach w trakcie swojej kariery, również wskazał, że spisek terrorystyczny był całkowicie sfabrykowany i że będzie on wykorzystany jako pretekst do usprawiedliwienia uderzenia militarnego na Iran.

Pieczenik wskazał również, że Izrael niedawno przyjął dostawę dużej ilości pocisków niszczących bunkry.

Jak już udokumentowaliśmy, rzekomy zamach na ambasadora Arabii Adel al-Jubeir, który jest obecnie cytowany przez Johna Kerryego czy Johna McCaina jako uzasadnienie dla potencjalnego uderzenia wojskowego, jest kompletną fantazją.

Emerytowany podpułkownik Armii Anthony Shaffer przekazał, że pracownik FBI na wysokim stanowisku powiedział, że w Departamencie Sprawiedliwości brak jest jakichkolwiek zapisów wskazujących na istnienie spisku, co wyraźnie wskazuje, że cała historia została spreparowana.

Obecnie również wyszło na jaw, że rzekomy "mózg" operacji odpowiedzialny za spisek jest pijanym palaczem marihuany, który lubił często odwiedzać prostytutki i został opisany przez tych, którzy go znają jako "żart".

Alex Jones podsumowuje informacje z kilku wysoko postawionych źródeł m.in. byłego pracownika Departamentu Stanu Steva Pieczenika. Dano zielone światło do ataków na Iran:


Kto zyska na wojnie:Link do oryginalnego artykułu: LINK


"Nietypowe" spotkanie między USA i Iranem w sprawie domniemanego zamachu. |  Polityka wokół izraelskiego ataku na Iran. Obama informuje aliantów USA, że zaatakuje Iran przed jesienią 2012.

(przypis prisonplanet.pl
W czerwcu 2011 miało miejsce spotkanie grupy Bliderberg, najbardziej wpływowych ludzi na świecie.
Na tym spotkaniu omawiano plany wielkiej wojny: "Tucker powiedział, że działania NATO w Libii będą głównym punktem rozmów. Globaliści chcą doprowadzić do stworzenia "wielkiej krwawej wojny" w regionie, wyjaśnił Tucker. " Więcej pod tym linkiem LINK)Więcej na ten temat

 Komentarze

Musisz być zalogowany, aby móć komentować. Jeżeli nie posiadasz konta zarejestruj się.
 
Nazwa użytkownika
Hasło
 

Więcej
Polityka

Trump upoważnia Pentagon do wdrożenia na 2 lata miliona rezerwowego i emerytowanego personelu wojskowego do walki z koronawirusem.

Trump upoważnia Pentagon do wdrożenia na 2 lata miliona rezerwowego i emerytowanego personelu wojskowego do walki z koronawirusem.

Jeśli nadal jesteś kimś, kto nie wierzy, że koronawirus z Wuhan (COVID-19) jest czymś “autentycznym” lub „poważnym” to...

Pandemia. Choroba zwana strachem.

Wyraz pandemia nasuwa skojarzenie z paniką, a w rzeczywistości z pandemonium. I dlatego słowo pandemia wywołuje niemal...

Były premier Wielkiej Brytanii wzywa do stworzenia globalnego rządu, by ten walczył z koronawirusem.

Departament Sprawiedliwości USA prosi Kongres o zawieszenie konstytucji.

Dalekosiężne plany włoskiego Ruchu Pięciu Gwiazd, pandemia i wojna.Programy Infowars:


Audycja Wojciecha Wareckiego nt informacyjnego chaosu i jak sobie z nim radzić:

Zamieszki w Chinach. Po tym jak rząd ogłosił, że epidemia się zakończyła nie chce pozwolić ludziom na podróżowanie:


TECH. Krytyka rozwoju technologicznego:

Część druga. Człowiek jako maszyna:

Część trzecia. Kultura jako maszyna:

Jesz genetycznie modyfikowaną żywność? To obejrzyj to:

Ekonomia

Lagarde ostrzega, że bez „skoordynowanego” działania rządów ”
gospodarka europejska stoi przed „kryzysem ala 2008 r.”.

Lagarde ostrzega, że bez „skoordynowanego” działania rządów ”
gospodarka europejska stoi przed „kryzysem ala 2008 r.”.

Dziś rano pojawiło się wiele wiadomości z banków centralnych. Nie jesteśmy pewni, czy słyszeliście, ale bank centralny Islandii...

WHO zachęca ludzi do przejścia na płatności „bezgotówkowe”, ponieważ „brudne banknoty mogą rozprzestrzeniać wirusa”.

Wygląda na to, że Chińczycy rozpoczęli jakieś działania…Po doniesieniach, że Pekin „poddał kwarantannie” brudną gotówkę, WHO...

Model zaufania gospodarczego i europejska gospodarka.

Banki centralne na całym świecie kupują ogromne ilości złota pozbywając się amerykańskiego dolara.

EBC wciąż w potrzasku bez wyjścia.

kontakt e-mailowy:
© 2010 PRISON PLANET.PL  |  Wszelkie prawa zastrzeżone