Kto rządzi światem. Wykład Stanleya Monteitha, Braterstwo Mroku. #4
prisonplanet.pl
Polska
2011-06-26
Polityka
Kontynuacja artykułu: Kto rządzi światem. Wykład Stanleya Monteitha, Braterstwo Mroku. #3


Oczywiście Brand miał powiązania z bankowością, jak również Milner czy Cecil Rhodes. Najbardziej wpływowi angielscy obywatele spiskowali z socjalistami. Czemu chcieli socjalizmu? Czyż socjalizm nie polega na tym, aby zabrać bogatemu i oddać biednemu? Nie. Wszyscy będą pod kontrolą bogatych. Tylko o to chodzi. Będą sprawować władzę nad rządami przez podkupywanie i zaprzedawanie polityków. Zrobili to w Anglii i w Ameryce.

Socjalizm określa się jako szczerą, dobroczynną idealistyczną teorię. Jednak system ten nie działa bez użycia siły. Ktoś musi sterować tym socjalistycznym społeczeństwem. Nawet Marks, pisząc swój manifest komunistyczny mówił o dyktatorach, którzy rządzą proletariatem, i są ponad nim. Tak to wygląda, takie są plany. H.G. Wells napisał jeszcze inną książkę pt. „The New Machiavelli”, powieść o tajnym stowarzyszeniu prowadzonym przez Niemców, które kontrolowało angielskie społeczeństwo, angielski rząd. Oczywiście Lord Milner był Niemcem. Był obywatelem brytyjskim, ale niemieckiego pochodzenia. Jest to fikcja literacka, pomijając tylko fakt, że Leo Amery odnosi się do tej książki i mówi, w swoim pamiętniku: „Hej H.G. Wells mówi o naszej grupie, to my.” Trzy osoby podają te same zeznania na temat tajnego stowarzyszenia w Anglii.

Chciałem jeszcze przytoczyć postać Amerykanina. Nazywał się Frederic C. Howe. Brał udział w negocjacjach pokojowych, kiedy skończyła się krwawa wojna w Europie. Był wielkim idealistą, liberałem z głową w chmurach, który usprawiedliwiał I wojną światową, ponieważ Anglia miała honorowy 30 letni pakt z Belgią, w którym obiecała bronić Belgię, jeśli ta zostanie zaatakowana. Traktaty były świętością, były honorowe. Jak inaczej mielibyśmy mieć pokój na świecie, parlament światowy, światowa federację? Frederic Howe był tam. Anglia z House’em na czele armii. Był jedną z najważniejszych postaci. Byli tam również: John Foster Dulles, Allan Dallas tam był, Christian Herter (późniejszy sekretarz stanu). John Foster Dallas został sekretarzem Stanu. Allan Dallas poszedł do CIA. Był wówczas rok 1919. Poproszono go, aby zbadał wszystkie traktaty, które miały coś wspólnego z Palestyną i jej okolicami. Howe chciał pomóc prezydentowi Wilsonowi w negocjacjach. Czego się dowiedział? Przede wszystkim tego, że Anglicy poszli na wojnę ponieważ wierzyli w traktaty, traktaty światowe, porządek na ziemi. Traktaty traktowano jak świętość, prawie tak jak Biblię. Anglicy przede wszystkim obiecali Arabom, że jeśli przejdą na ich stronę, to dostaną Palestynę. Później podpisali potajemnie traktat z Francją, obiecując Palestynę Francuzom. Wystosowali również Deklarację Balfoura popierającą utworzenie Żydowskiej Palestyny. Obiecali więc Palestynę trzem różnym grupom. Nagle Frederic Howe zdał sobie sprawę, że nie wierzy już w żadne traktaty. Nie mają one żadnego znaczenia. Ludzie ginęli, przeżywali straszliwe rzeczy. Mówię o działaniach wojennych, o tym co stało się na froncie zachodnim. Cztery straszliwe, krwawe lata, jeśli kiedykolwiek czytaliście państwo historie opowiadane przez ludzi, którzy to przeżyli. Straszne rzeczy i wszystko na nic.

Frederick Howe zaczął się zastanawiać, o co w takim razie chodziło. Myślał, że może ma to związek z imperializmem ekonomicznym. Może to mieć związek z ekonomią. Może Brytyjczycy mieli z tego jakieś lepsze zyski gospodarcze, przywileje handlowe od Niemców. Może to o to chodziło. Później przyszła do niego grupa mężczyzn w imieniu Lorda Milnera. To byli ludzie, którzy w tamtej chwili otaczali premiera. To był rok 1919, premierem był Lloyd George. Powiedzieli mu, że musi do nich dołączyć, aby stworzyć rząd światowy. To o to chodziło. Oni nawet nie znali znaczenia pojęcia „imperializmu gospodarczego”. Powiedzieli mu z resztą, że wojna nie ma z tym nic wspólnego. Tu chodziło o brzemię białego człowieka, aby rządzić światem. Biały człowiek musi rządzić światem, to nasz obowiązek oraz przeznaczenie. Dlatego musi być wojna. Ponieważ bez tego nie udało by się zniszczyć narodowościowej struktury Europy. To wszystko znajduje się w książce „The Confessions of a Reformer”. 

Jest jeszcze jeden człowiek, który zeznał o co w tym wszystkim chodzi. Admirał Chester Ward, którego cytuje Barry Goldwater w swojej książce. Admirał Ward po 16 lat w Radzie ds. Stosunków Międzynarodowych (CFR), w końcu wyjawił, o co w tym wszystkim chodzi. Była nieliczna klika wewnątrz organizacji, która zajmowała się szczególnie zniszczeniem niezależności narodowej, zupełnie poświęcona rządowi światowemu. Uznał to za straszne. Był mężem stanu, wojskowym, generałem marynarki i naprawdę wierzył w niepodległość Ameryki. Zdał sobie natomiast sprawę, że Rada ds. Stosunków Międzynarodowych (CFR) służyła programowaniu ludzi, aby popierali ten międzynarodowościowy sen. Jak to wszystko połączyć?

Poirot patrząc się na wszystkich podejrzanych zdał sobie sprawę, że w ciele martwego było 12 ran kutych. Było również 12 podejrzanych. Każdy miał motyw by zabić Amerykanina. Jest zbyt wiele poszlak. 12 ran, 12 podejrzanych, wszyscy z motywem.

W obliczu tego, co dzieje się obecnie na świecie, jak najlepiej powiązać ze sobą wszystkie fakty. Weźmy to, co powiedział profesor Quigley na temat powstania CFR. Powróćmy również do postaci Cecila Rhodesa. Co go motywowało? Większość osób nie rozumie mianowicie, że Rhodes wstępując do loży masońskiej złożył przysięgę wierności światłu. Pewnie większość z Państwa wie, co oznacza światło w masonerii. Kiedy wstępuje się do niebieskiej loży, ma się zawiązane oczy, pętlę na szyi, zapalają światło, odsłonięta zostaje lewa pierś a potem maszerują przed swoim mistrzem i mówią: “Czego chcecie duchy?” I adept powinien odpowiedzieć „Światła”. I widzicie światło. Potem przechodzi się do drugiego stopnia loży. Znowu pada pytanie „Czego chcecie duchy?”, i trzeba odpowiedzieć „Więcej światła”.  Na trzecim poziomie loży „Jeszcze więcej światła”.Jednak nikt nie mówi wam, o jakie światło chodzi. Mówią, że jeśli wejdziesz na kolejne poziomy loży, to wówczas wyjawią ci tajemnicę. Problem w tym, że nigdy tego nie robią. Można jedynie nabrać ogólnego wrażenia, jeśli czyta się masońskie pisma. Większość członków masonerii jest celowo zwodzona. W „Morals and Dogma” Albert Pike przyznaje, że ludzie, którzy przychodzą do loży, są celowo zwodzeni. Czemu? Nie chcemy aby wiedzieli. Większość z nich byłaby zbyt zaniepokojona znając tajemnicę. Pike zmarł w 1891. Manly P. Hall, główny masoński filozof XX wieku, miał zresztą swoją siedzibę, tutaj niedaleko, w Los Angeles. Manly P. Hall pisał bardzo dużo o masonerii zanim do niej przystąpił jako mason 33 stopnia i jeden z głównych filozofów masonerii. I on powiedział, że masoneria jest braterstwem wewnątrz braterstwa. Większość masonów to wspaniali ludzie, spędzają czas na robieniu dobrych rzeczy. Lecz jest jeszcze wewnętrzne braterstwo zadedykowane tajemnicy. Manly P. Hall pisał rozlegle o tym, czym są te tajemnice.

Oczywiście jeśli nie zrozumiemy istoty tej tajemnicy, nie będziemy wiedzieli co napędzało Rhodesa i skąd wziął się ten symbol na odwrocie banknotu jednodolarowego. Co się za nim kryje? Co oznacza? Czemu się tym przejmować, że ten symbol znajduje się na banknocie jednodolarowym. Można to wyczytać u Curtisa. A mianowicie: piramida ma związek z rytuałami pogańskimi sprzed 5/6 tyś. Lat. Piramida ma 13 stopni. Nie ma żadnego związku z 13 koloniami. 13 to sekretna okultystyczna liczba, która daje potężną moc. Zdanie poniżej (‘Novus ordo seclorum) odnosi się do nowego porządku socjalistycznego. Data 1776 odwołuje się do daty utworzenia Ameryki. Wszystkowidzące oko powyżej jest okiem boga słońca, okiem światła. Cecil Rhodes po przystąpieniu do masonerii, po wysłuchaniu wykładu Ruskina, nabrał wkrótce przekonania, że jego przeznaczeniem jest stworzenie rządu światowego. Wiemy, że nigdy jego pomysł nie upadł. Wierzył, że stworzy fundację wspierającą rząd światowy. Następnie zaczął rekrutować ludzi. Było ich początkowo trzech: William T. Stead, Lord Esher, Lord Milner. William T. Stead był okultystą. Był członkiem organizacji teozoficznej. Był mocno zaangażowany w spirytualizm. Czemu miałby być zainteresowany wchodzeniem do organizacji tworzonej przez Rhodesa?

Wszyscy okultyści mówią bowiem o tym, że nadchodzi Nowa Era (New Age), że zbliżamy się do nowego porządku światowego, do nowej formy duchowości. Czytając fragmenty z książki Quigley’a, wyjęte w istocie z pamiętnika Steada, dowiedzą się Państwo, że był drugi poziom tajnego stowarzyszenia prowadzony przez Lorda Balfoura, który utworzył stowarzyszenie badań parapsychologicznych SPR (ang. Society for Psychical Research). Quigley w książce „Angloamerican Establishment” pisze, że człowiek, który dołączył do Milnera, po śmierci Cecila Rhodesa, wcześniej pochodził ze stowarzyszenia badań parapsychologicznych. Oni wszyscy byli członkami kultu. To jest prawdziwa istota wszystkich zdarzeń. Jeśli spojrzeć na członków Rady (CFR), można zdumieć się, jak wielu z nich należy również do Lucius Trust, teozofii, masonerii. Wspólnym mianownikiem natomiast jest okultyzm czczony w każdej z tych organizacji.


Czytaj dalej ten artykuł >>

Więcej na ten temat

 Komentarze

Musisz być zalogowany, aby móć komentować. Jeżeli nie posiadasz konta zarejestruj się.
 
Nazwa użytkownika
Hasło
 

Więcej
Polityka

Przez NBIC NATO będzie hakowało mózgi całych populacji. #2

Przez NBIC NATO będzie hakowało mózgi całych populacji. #2

Kontynuacja artykułu: Przez NBIC NATO będzie hakowało mózgi całych populacji. #1   Badacz NATO podkreślił, że „dla...

Przez NBIC NATO będzie hakowało mózgi całych populacji. #1

Kierowany przez USA kartel wojskowy NATO przetestował już nowe tryby wojny hybrydowej wymierzonej przeciwko swoim przeciwnikom, w tym...

Włosi walczą z brutalną policją podczas protestów przeciwko przymusom szczepień.

Zmniejszmy liczbę ludności, aby ocalić planetę, mówi były szef finansów Wielkiej Brytanii.

Rządy stanowe przygotowują „miejsca kwarantanny” dla Amerykanów.Programy Infowars:


Petycje przeciwko szczepieniom i działaniom rządu:

Czipowanie ludzi i jego cele:

Co jest jeszcze w tych szczepionkach?:


Materiały Konrada Stachnio:

Telegram, Wordpress
 Tlenek Grafenu w szczepieniach na Covid-19:


Anthony Fauci i rząd USA sponsorowali tworzenie Covid-19:
Ostatnie Audycje:

Multimedia

Covid-19. Multimedia dotyczące plandemii.

Covid-19. Multimedia dotyczące plandemii.

Na tej stronie będziemy na bieżąco umieszczali nadsyłane do redakcji materiały wideo i linki do kluczowych informacji dotyczących...

Covid 1984. Protesty przeciwko ograniczaniu wolności w 2020 i 2021 roku.

W tym miejscu zamieszczamy filmy z protestów organizowanych przeciwko wprowadzaniu medycznego państwa policyjnego pod przykrywką...

Foliarze - film o zabójczej telefonii komórkowej i 5G.

Fotografie i reportaże: Bilderberg 2019.

Fotografie i reportaże: Bilderberg 2018.

kontakt e-mailowy:
© 2010-2021 PRISON PLANET.PL  |  Wszelkie prawa zastrzeżone