Atak pod fałszywą flagą w Bostonie.
Prisonplanet.com
USA
2013-04-19
Polityka
W tym materiale Alex Jones podsumowuje to co wydaje się być atakiem pod fałszywą flagą w Bostonie dla odwrócenia uwagi ludzi od faktu, że kongres oskarżył Obamę, Busha i Dicka Cheneya o zbrodnie wojenne i  tortury.Transkrypt:
Alex Jones: Dziś wydarzyło się największe zdarzenie w mojej blisko 16 letniej pracy.
Paul Watson, jeden z moich najlepszych dziennikarzy śledczych, który miał pojawić się jako gość powiedział "Alex opublikowano potężną ilość danych z fotografiami i materiałami wideo." Na fotografiach są mężczyźni w uniformach (te same buty, spodnie, czarne koszule z plecakami), na całą milę przed metą. Dookoła chodzą ludzie trzymający w rękach coś co wygląda jak detonatory. Podczas tego wszystkiego podstawione kozły ofiarne (Arabowie) mają te same plecaki co widoczne na szczątkach, które media określiły jako pozostałości ładunków.

Więc my to ogłosiliśmy, i 5 minut po tym… w trakcie przerwy obserwowałem jak prezenter CNN spanikował mówiąc "o chyba kogoś aresztują…ale później". Oni mieli te wszystkie dowody i materiały wideo z wnętrza centrum handlowego. A to był materiał który pokazaliśmy. Więc oni reagowali na te materiały dopiero wtedy… oni o nich wiedzieli. To były upublicznione zdjęcia i filmy dostępne od 2 dni.

Na nich widoczni są mężczyźni noszący czapki jednostek Navy Seal (siły specjalne amerykańskiej marynarki), z logo Punishera (pogromcy).


Identyczne logo do tego które nosił Chris Kyle (Navy SEAL). I widzimy zdjęcie C. Kyle na którym ma wojskowe buty, spodnie, czarną koszule/kurtkę. Powtarza się dokładnie ten sam motyw.  Mamy fotografie i filmy całego zajścia i mamy naocznych świadków, którzy potwierdzili, że mówiono im, że to tylko ćwiczenia i nie mają się czym martwić.

Materiał z wywiadu: Na dachu byli ludzie z lornetkami patrzący na wioskę sportowców na starcie. Były psy poszukujące ładunków wybuchowych. I nadawano przez megafony, że nie mamy się czym martwić, że to tylko ćwiczenia.

AJ: Więc mamy wszędzie te czarne plecaki, by policja która nie jest zaangażowana w akcję nie mogła zatrzymać tego co się dzieje.


Jednak prawdziwym dowodem na to, że jest to atak pod fałszywą flagą jest to, że oni próbowali ukryć te fakty. Kłamali na konferencji prasowej, że nie było żadnych ćwiczeń, co już zostało potwierdzone.  Napisał o tym Boston Globe i podała telewizja Kanał 15. Od tego czasu Natural News i inni rozmawiali z trenerem biorącym udział w maratonie, który był tego świadkiem. Ogłaszano by zachować spokój, by nie martwili się ludźmi z plecakami.Jak spojrzymy na zdjęcia to zobaczymy, że ci mężczyźni wyglądali jak Navy Seal jak wojskowi. W rezultacie stojący, kontrolujący całą tą sytuację z plecakami i telefonami w strefie gdzie naprzeciwko wybuchły bomby, gdzie stali Arabowie.

I powiedziałem, że jeśli to jest prawdziwy kozioł ofiarny, ponieważ jego paski od plecaka są takie same jak na zdjęciach FBI przedstawiających pozostałości plecaka, nie będą mogli teraz tego opublikować ponieważ mamy innych współwinnych opublikowanych w sieci.

To nie jest tak jak w czasie ataku w Oklahomie gdzie federalni przejęli materiały ze wszystkich 17 kamer i zarekwirowali taśmy VHS. To już zostało opublikowane.

Więc wtedy zadeklarowali, że schwytali podejrzanego i że to zostanie opublikowane. Potem się z tego wycofali i odwołali konferencję prasową i wycofali się z tego, że kogoś aresztowano. Panie i Panowie rozbiliśmy kompletnie ich program ponieważ nie mogą pokazać kozłów ofiarnych tam gdzie były wybuchy, z różnych kamer. Nie mogą ich pokazać ponieważ są otoczeni przez mężczyzn w strojach Navy Seal, których publika nie spostrzegła. Czarne koszule, kurtki, spodnie w kolorze khaki i buty bojowe. To jest niesamowite Panie i Panowie.

Teraz media mówią, że nigdy o tym nie słyszały i że tak naprawdę nikogo nie aresztowano. Ewakuowano budynek sądu, w którym podobno był sprawca. Teraz nie będzie już konferencji prasowej , kto wie co się stanie, jutro ma przybyć Obama. Cały scenariusz się zawalił ponieważ ludzie obserwowali co się naprawdę wydarzyło.

Więc my tutaj to wszystko obserwujemy, ćwiczenia, nasi reporterzy byli na konferencji prasowej. Oni zachowywali się niesamowicie podejrzanie jak tylko zapytał o atak pod fałszywą flagą i ćwiczenia podczas konferencji.

Materiał z konferencji: Czy ktoś miał wiedzę na temat ataków, ponieważ wg BostonGlobe.com przeprowadzano rano ćwiczenia tego samego wydarzenia które miało miejsce? Czy dostaliście jakieś ostrzeżenie? Jak powiedziałem wcześniej nie mieliśmy żadnych konkretnych informacji, z pewnością zwiększyliśmy obstawę wokół tego wydarzenia. Wszystko to odbyło się w ramach przygotowań do tego wydarzenia, ale nie mieliśmy żadnych konkretnych informacji, że coś się wydarzy.

Czemu przez megafony ostrzegano ludzi by byli spokojni na chwilę przed eksplozją? Czy to jest kolejny atak pod fałszywą flagą by odebrać nam masze wolności obywatelskie i promować program bezpieczeństwa narodowego?

Nie.

Następne pytanie.

Dlaczego mówiono ludziom by byli spokojni zanim wybuchły bomby? To jest atak pod fałszywą flagą Panowie, by promować TSA na ulicach.

AJ: To są znaki. A potem mamy sprawę Busha, ‪Chenea‬ i Obamy, którzy zostali oskarżeni przez wspólną komisję kongresu o torturowanie z premedytacją i dawanie wojsku rozkazów by wykonywali tortury.

To pojawiło się kiedy to wszystko ma miejsce. Obecnie ma miejsce potężne przetasowanie na każdym poziomie i trwa walka o serce i duszę tego kraju. 

Koniec transkryptu.


| Ataki terrorystyczne FBI i zamach bombowy w Bostonie.  |  Naoczni świadkowie: przed eksplozjami w Bostonie władze ogłosiły "ćwiczenia terrorystyczne”.  |
  Obywatele i “szoki strategiczne”.   |  Film: TerrorStorm. Historia terroryzmu sponsorowanego przez rządy.  |  W Ameryce ewangeliccy chrześcijanie są etykietowani jako “ekstremiści". Obama podpisał ustawę NDAA.   |  Zamach stanu: Pentagon i Obama stwierdzają, że Kongres ma charakter ceremonialny.  |  Nowy dekret prezydencki Obamy, toruje drogę do nacjonalizacji gospodarki.   |  25 tragicznych statystyk dotyczących gospodarki USA.   |  Dokumenty armii USA, opisują plan wdrożenia obozów reedukacyjnych w Ameryce.  |  Rząd uruchamia obozy koncentracyjne FEMA na terenie całego kraju.  |  Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego USA kupuje miliardy sztuk amunicji.   |


Więcej na ten temat

 Komentarze

Musisz być zalogowany, aby móć komentować. Jeżeli nie posiadasz konta zarejestruj się.
 
Nazwa użytkownika
Hasło
 

Więcej
Polityka

Linie lotnicze lobbują Unię by przyjęła jej własne paszporty szczepionkowe.

Linie lotnicze lobbują Unię by przyjęła jej własne paszporty szczepionkowe.

Z ujawnionego wewnętrznego dokumentu wynika, że ​​największy na świecie organ transportu lotniczego prosi UE o przyjęcie systemu...

1000 dodatkowych żołnierzy piechoty morskiej „Zostanie na miejscu” w Norwegii, podczas gdy Rosja zwiększa ostrzegawcze loty bombowców na Arktyce.

W niezwykle znaczącym posunięciu rozbudowy sił NATO wzdłuż wrażliwych regionów przygranicznych, które z pewnością...

Gwardia Narodowa ma pozostać w Waszyngtonie „do jesieni 2021 r.”.

Rada Atlantycka wzywa do obalenia prezydenta Chin Xi Jinpinga.

USA po raz pierwszy wysyła bombowce B-1 do Norwegii.Programy Infowars:

"To jest Armageddon" wywiad Konrada Stachnio z Alexisem Bugnolo:

Szkolenie Chatham House z organizowania medialnej Pandemii:
Ostatnie Audycje:
5G zabija drzewa... a ludzi?

TECH. Krytyka rozwoju technologicznego:

Część druga. Człowiek jako maszyna:

Część trzecia. Kultura jako maszyna:

Jesz genetycznie modyfikowaną żywność? To obejrzyj to:

Ekonomia

Gwałtownie spada szybkości obiegu pieniądza...

Gwałtownie spada szybkości obiegu pieniądza...

Demokraci naprawdę niszczą miejsca pracy i gospodarkę, aby zrealizować przez administrację Bidena stworzony przez Klausa...

„Mission Possible Partnership” Forum Ekonomicznego rozpoczyna drastyczne postindustrialne przejście.

Obecnie Światowe Forum Ekonomiczne jest główną instytucją skupiającą, motywującą i wdrażającą mające wiele dekad plany...

Think-Tank Imperium Brytyjskiego chce narzucić światu ograniczenia produkcji żywności.

Odejście Trumpa i Wielki Reset.

Międzynarodowy Fundusz Walutowy proponuje oparcie oceny kredytowej na personalnej historii korzystania z Internetu.

kontakt e-mailowy:
© 2010 PRISON PLANET.PL  |  Wszelkie prawa zastrzeżone