Polskie króliki doświadczalne: rzekoma szczepionka przeciwko rakowi szyjki macicy. #2
Dr Jerzy Jaśkowski
Polska
2013-09-15
Nauka i technologia
Kontynuacja artykułu: Polskie króliki doświadczalne: rzekoma szczepionka przeciwko rakowi szyjki macicy. #1

Dilerzy przemysłu szczepionkowego nigdy nie podają składu szczepionek, ale zawsze twierdzą, że szczepionki na pewno nie szkodzą. Poniżej więc podaję skład szczepionki Gardasil -Merck, sprzedawanej w Polsce pod nazwą Siligard oraz drugiej- Cervanix- GSK. Swoją drogą jest to bardzo ciekawe, dlaczego ten sam lek w różnych krajach nosi inną nazwę. Jedynym rozsądnym wytłumaczeniem jest chęć ukrycia powikłań poszczepiennych. “Przecież normalne ludki nie zorientują się, że to jest to samo”. Nie będą mogły więc dowiedzieć się jak naprawdę działa szczepionka, a my “starsi i mądrzejsi” [St.Michalkiewicz] na wszelki wypadek nie będziemy publikowali prac na temat szkodliwości szczepionek. Nawet p. senator GB.Piecha tak na wszelki wypadek przegłosował w błyskawicznym tempie poprawkę do ustawy “O Chorobach Zakaźnych” z 2008 roku, zobowiązującej lekarzy do zgłaszania powikłań poszczepiennych. Od 2012 roku lekarze już nie muszą niczego zgłaszać. Oczywiście ta mało istotna poprawka była wprowadzona tylko i wyłącznie w celu odciążenia przepracowanych lekarzy. Przecież grupa inicjatorów tej poprawki nic innego na myśli nie miała! San - Epid na wszelki wypadek dopilnuje tego np. poprzez zamykanie, lub karanie przychodni zgłaszających powikłania. O tym na forach bardzo często donosili lekarze z małych miasteczek.

Skład szczepionek:
Cerwanix 3-O-desacyl-4 monophosphoryl lipid A (MPL) Albumin Bovine - 50 mcg
Aluminium 0.5 mg aluminium hydroxide
Amino Acid
insect cell 40 ng

Gardasil alias Siligard albumina 225 mcg
amino acid
carbohydrates
L-histidine 0.78 ng
Polisorbat 80 50 mcg surfactan

W związku z faktem, że większości PT Czytelników sama chemia nic nie mówi, parę słów wyjaśnienia.
Aluminium – ilość tego metalu aż do 50 razy -5000% przewyższa dopuszczalną dawkę na kg masy ciała u niemowlaka. Okazuje się, że w zależności od mądrości matki i unikania szczepień, do organizmu dziecka w pierwszym roku można wprowadzić aż 4.225 mg aluminium. W związku z faktem niewykształcenia się bariery krew - mózg aluminium nie ma problemu z dostaniem się do centralnego układu nerwowego i bezpośredniego uszkodzenia neuronów. Dokładnie przedstawia to filmik z Calgary University.Nie trzeba wyjaśniać, że uszkodzenie centralnego układu nerwowego może powodować np. opóźnienia w rozwoju umysłowym i ruchowym dziecka, trudności w nauce itd.

Polisorbat 80 powoduje zawały serca, wykrzepianie krwi, udary mózgu i podejrzewany jest jako przyczyna nagłych zgonów. Absolutnie nie powinno się go podawać w przypadku: padaczki, uszkodzenia nerek, po udarze mózgu, chorób lub wad serca, cukrzycy, nadciśnieniu, zapaleniu jelit, obniżenia poziomu żelaza, niedoborów witaminy B-12, kwasu foliowego. Ciekawe jest także to, że zwolennicy szczepień bardzo często powołują się na CDC czy FDA, ale tylko w jednym przypadku: na potwierdzenie swoich racji. Tymczasem CDC wyraźnie podaje, że Polisorbat 80 powoduje u zwierząt przedwczesne dojrzewanie, uszkodzenie pochwy, znaczne zmiany w układzie hormonalnym, ciężkie deformacje jajników. W sumie prowadzące do bezpłodności zwierząt. Nawet Firma GSK podaje w ulotce, że nie może zagwarantować, iż szczepionka nie wpływa negatywnie na  płodność. Polisorbat 80 nie został także oceniony pod względem potencjału rakotwórczego i mutagennego. Dee Nicholson dyrektor d/s komunikacji z Canadian Health oficjalnie powiedział, że Polisorbat 80 jest związany z niepłodnością u myszy. Także w opisie patentowym Tween 80 (Polisorbat 8) podano, że ulega rozkładowi do skwalenu. A proszę mi powiedzieć, Szanowny Czytelniku czy którekolwiek z dzieci szczepionych w szkołach miało przed szczepieniem wykonane podstawowe badania: morfologię, lub poziom żelaza?

W Polsce umieralność niemowląt jest dwa razy większa aniżeli w krajach skandynawskich. Ale w krajach skandynawskich szczepienia są dobrowolne, a w Polsce przymusowe od chwili urodzenia. I tak, pojęcie „państwa prawa” jest rozumiane dowolnie przez “naszych” posłów. Z jednej strony to rodzice są odpowiedzialni za dzieci. I jak któreś z nich zrobi coś nie tak jak urzędnik postanowi, to następuje natychmiastowa sankcja na rodzica, oczywiście w postaci odebrania dziecka i oddania do... Najlepszym przykładem takiego postępowania jest sprawa z Małopolski, gdzie ojcu odebrano i rozdzielono dzieci pod pozorem, że sobie nie radzą, a po drugiej stronie zamordowanie dzieci przez tzw. rodzinę zastępczą w Wejherowie. I co? I nic! Żaden z urzędników nie poniósł konsekwencji swojego postępowania.

Jeżeli rodzice nie godzą się na szczepienie, to natychmiast rusza aparat biurokratyczny i wzywa się ich do sądów i karze materialnie, a nawet sędziowie grożą odebraniem dzieci po to, aby móc się nad nimi znęcać wstrzykując rozmaite środki chemiczne. Wot takaja prywiczka!  (Oczywiście sędziów z dawnych, “dobrych” czasów).

W Polsce dzieci do drugiego roku życia muszą przyjąć aż 26 szczepień. Ciekawym jest fakt, że ani razu pod kalendarzem szczepień nie podpisał się żaden “ekspert”. Nie można zatem sprawdzić czy nie jest on podwójnym płatnikiem podatku dochodowego z różnych źródeł. Jest to istotne, ponieważ Polska jest jednym z nielicznych państw w których nie trzeba podawać dochodów otrzymywanych od konkurencji. Np. taki p. prof. Andrzej Radzikowski z Klinki Gastrologii MUW dodatkowo dorabia sobie pracując w spółdzielni, której celem jest testowanie leków. Czyli wyraźna sprzeczność interesów, ponieważ testowanie leków jest konkurencją dla pierwszego miejsca pracy. Ale jak widać to nikomu w MUW nie przeszkadza…

I tak generalnie związek pomiędzy szczepieniami i handlem występuje u większości “ekspertów”. Podobny związek pomiędzy umieralnością niemowląt a liczbą szczepień stwierdzono w USA (najwięcej bo aż 46 szczepień) oraz innymi krajami stosującymi przymus szczepień.

Najciekawsza jest jednak ta dezinformacja: rzekomo (wg dilerów szczepień) Siligard alias Gardasil zapobiega rakowi szyjki macicy. A przecież wyraźnie główny ekspert tej szczepionki dr D.Harper wyjaśnia, że nie ma ona związku z rakiem szyjki macicy!!! Może tylko zapobiec zakażeniu wirusem! Jednocześnie wiadomo, że zakażone osoby w okresie ok. 2 lat samoistnie usuwają aż 90 - 95 % zakażeń. Czyli do 95% wirusów znika z organizmu bez żadnego leczenia, a z tych pozostałych 5%, tylko w ułamku procenta może powstać rak. Jedynym badaniem profilaktycznym jest badanie cytologiczne.

Nawet zwykle tak usłużne dla przemysłu Ministerstwo Zdrowia, podaje cyt.: “Jednocześnie uprzejmie informuję, że Rada Konsultacyjna Agencji Oceny Technologii Medycznych zarekomendowała NIEFINANSOWANIE ZE ŚRODKÓW PUBLICZNYCH SZCZEPIEŃ PRZECIWKO BRODAWCZAKOWI LUDZKIEMU HPV SILIGARD I CERVARIX. Powyższe wynika z faktu, że szczepionki przeciwko HPV są skuteczne w zapobieganiu infekcji HPV (w ok. 20% - jj) o odpowiednim do szczepienia serotypie, ale brak jest obecnie wiarygodnych danych na temat ich wpływu na zachorowalność i śmiertelność z powodu raka szyjki macicy." Ministerstwo Zdrowia z 17.02.2010.

I mamy poważny problem. Jeżeli ze środków publicznych nie można finansować szczepień przeciwko HPV to na jakiej podstawie samorządy wydają miliony na te szczepienia? Dane zebrane przez Sanevax udowadniają, że szczepionka Gardasil alias Silgard jest odpowiedzialna za 29 003 ciężkich powikłań oraz co najmniej 130 zgonów. Czyżby poszczególni burmistrze i radni, rozmaitego rodzaju władcy powiatowi i gminni uważali, że budżety gmin to ich prywatne źródła dochodów, z których co prawda muszą się trochę podzielić z mieszkańcami budując np. ścieżki rowerowe, czy stadiony, ale zawsze to oni mogą robić z tymi pieniędzmi co chcą?


Po drugie wykazano jasno, że nie ma żadnych dowodów na skuteczność Gardasilu alias Siligardu w zapobieganiu czemukolwiek. Wiadomo, że same przeciwciała utrzymują się tylko przez okres ok. 5 lat. Czyli jeżeli zaszczepi się dzieci 12-14 letnie to zanim wejdą w wiek “seksualny” to i tak już wszelkie, nawet hipotetyczne ślady odporności znikną. A po drugie żadne dziecko nie otrzymuje od instytucji szczepiącej zaświadczenia o szczepieniu. Powoduje to, że za ok 30 lat (okres inkubacji raka) nikt i tak nie będzie mógł stwierdzić, czy szczepionka była skuteczna czy też nie. Ale pieniądze zniknęły w odpowiednich kieszeniach już dzisiaj.


Najciekawsze z tego wszystkiego jest to, że podano oficjalnie, iż skuteczność szczepionek dla dzieci w wieku 9-15 lat nie była w ogóle badana. Czyli nawet teoretycznie (ponieważ praktycznie to będziemy mogli stwierdzić za 30 lat) nie zbadano skuteczności tych preparatów. Nawet główny ekspert tej szczepionki dr D. Harper podaje, że badała tylko i wyłącznie skuteczność tej szczepionki na zakażenia wirusem u osobników w wieku od 16 do 25 lat. W ogóle nie testowała skuteczności w zapobieganiu rakowi szyjki macicy. W skryptach z ginekologii i położnictwa podaje się, że jedyną udowodnioną przyczyną raka szyjki macicy jest częsta zmienność partnerów seksualnych. To na jakiej podstawie wprowadza się te szczepienia dla dzieci w wieku szkolnym, kiedy wiadomo, że po 5 latach i tak przeciwciała zanikają???

Przecież to jest czysty eksperyment, a dzieci traktuje się jak króliki doświadczalne. I to w dodatku eksperyment przeprowadzanym za darmo dla firm.

Toksyczne szczepienia. Wywiad z doktorem Jerzym Jaśkowskim.


OGLĄDAJ DALEJ>>>


Dr Jerzy Jaśkowski SFMRM    Kontakt do autora: jjaskow@wp.pl


Wakcynolog Merck przyznaje, że w szczepionkach są wirusy powodujące raka, SV40, AIDS i inne.  Toksyczne szczepienia. Wywiad z doktorem Jerzym Jaśkowskim.   |  Meningokoki - Matko uważaj. Poszczepienne powikłania w Afryce.  |  LEKARZE OSTRZEGAJĄ! “Chcesz zachorować- szczep się przeciwko grypie. Nie chcesz chorować nie szczep się.”  |  Totalitaryzm medyczny i szczepienia w Polsce.  |  Wszystkie szczepionki są zanieczyszczone - dosłownie wszystkie!   Małpy, którym podano standardowe dawki szczepionek zachorowały na autyzm.   |  Bill Gates planuje zaszczepienie całego świata.  Liczba szczepień wpływa na poziom śmiertelności niemowląt.   | Miliarderzy biorą populację na celownik. | Szczepienia UNiCEFu przyczyną zachorowań na Hainego Medina.  |  Stawiam na Tolka Banana - wirusa Zachodniego Nilu. Czyli Pranie mózgu samorządowcom.   |  Dlaczego Sejmowa komisja zdrowia tak szybko “załatwiła” sprawę nowelizacji ustawy o szczepieniach?  |  Mikroigły i szczepienia.   |  Poufne dokumenty wskazują na śmierć 36 dzieci po podaniu szczepionki GlaxoSmithKline.   |  FDA zatwierdziło pierwszą szczepionkę GMO przeciw grypie zawierającą przeprogramowanego wirusa insektów.  |


Więcej na ten temat

 Komentarze

Musisz być zalogowany, aby móć komentować. Jeżeli nie posiadasz konta zarejestruj się.
 
Nazwa użytkownika
Hasło
 

Więcej
Nauka i technologia

Po osiągnięciu 81-procentowego wskaźnika szczepień Singapur doświadcza eksplozji chorób.

Po osiągnięciu 81-procentowego wskaźnika szczepień Singapur doświadcza eksplozji chorób.

Potężny wzrost liczby nowych „przypadków” koronawirusa z Wuhan (Covid-19) dotknął Singapur, który jest jednym...

Opublikowane badanie ujawnia jak Iwermektyna blokuje rozwój wirusa SARS-COV-2.

Media głównego nurtu i amerykańska Agencja Żywności i Leków (FDA) chcą, abyś wierzył, że Iwermektyna jest niczym...

Białka kolczaste w mleku matki?

Nowa broń marynarki wojennej może dosłownie zatrzymać twoją mowę.

Geoinżynieria huraganu Aida.Programy Infowars:
Protesty AntyDavos w Karpaczu:
Materiały Konrada Stachnio:

Telegram, Wordpress
 


Dr ZBIGNIEW HAŁAT krytycznie o eksperymentach na dzieciach i obostrzeniach:

Tlenek Grafenu w szczepieniach na Covid-19:


Anthony Fauci i rząd USA sponsorowali tworzenie Covid-19:
Ostatnie Audycje:

Radio i TV

Audycja PrisonPlanet.pl. Robotyka.

Audycja PrisonPlanet.pl. Robotyka.

W niniejszej audycji omawiamy problematykę robotyki w kontekście oficjalnych wojskowych opracowań i badań. Dokumentujemy plany...

Audycja PrisonPlanet.pl. Cyber pandemia.

W niniejszej audycji omawiamy zapowiedziane przez grupy globalistyczne cyber ataki na infrastrukturę, które w słowach Klausa...

Audycja PrisonPlanet.pl. Zmiany religijne. New Age.

Audycja PrisonPlanet.pl. Mutacja.

Nowa audycja: Wiadomości PrisonPlanet.pl.

kontakt e-mailowy:
© 2010-2021 PRISON PLANET.PL  |  Wszelkie prawa zastrzeżone