Homo-bomba i mutacja ludzkiego gatunku.
Prisonplanet.pl
Polska
2014-01-23
Nauka i technologia
Ślady toksycznych substancji chemicznych zaburzających gospodarkę hormonalną człowieka znajdują się niemalże we wszystkich produktach, począwszy od jedzenia, leków, opakowań, detergentów a skończywszy na ubraniach. Ich wszechobecność prowadzi do głębokich zaburzeń w funkcjonowaniu organizmu oraz do głębokich zmian w zachowaniu i wyglądzie ludzi. Według badań naukowych substancje te odpowiedzialne są za to, iż mężczyźni stają się mniej męscy, tj zachowują się jak kobiety, wyglądają bardziej kobieco, a nawet ich zainteresowania stają się bardziej kobiece. U kobiet substancje te wywołują dokładnie odwrotne reakcje. Kobiety stają się bardziej męskie, agresywne, a zaburzenia hormonalne powodują wiele problemów psychicznych i fizycznych. U dzieci zaobserwowano tak dalece idące zmiany jak niewykształcanie się narządów rodnych, zaburzenia w rozwoju mózgu (chłopcy rodzą się z żeńskim mózgiem), zaburzenia w zachowaniu odwrotne od tego na co by wskazywała płeć. U zwierząt badania wykazały, iż substancje te zaburzają rozwój tak dalece, iż płazy, czy ryby rozwijają hermafrodytyczne właściwości.

Obserwowane obecnie zmiany nie są jednak dziełem przypadku ale przemyślanego planu opisanego prawie sto lat temu przez Huxleya w książce pt. "Nowy Wspaniały Świat". Substancje te, zaburzające gospodarkę hormonalną człowieka, prowadzą do powolnej mutacji gatunku ludzkiego by zrealizować plan elit stworzenia "nowego człowieka", który według ich wierzeń ma być hermafrodytą.

TRANSKRYPT:
Alex Jones: Będziemy mieli z nami doktora Group. Cieszę się, że przybył do Austin w Teksasie. Będzie również w programie telewizyjnym jak i wieczornych wiadomościach. Porozmawiamy trochę o Fukushimie, o radiacji i niacynie jodu, a potem przejdziemy do konspiracji wykorzystywania estrogenów we wszystkim by nas kontrolować.

Doktorze oddaję ci głos. Ludzie wiedzą o bisfenolu A i innych rzeczach, ale co z imitatorami estrogenu. Wiem, że twój ojciec był znanym chemikiem, więc jesteś bardzo dobrze zaznajomiony z tematem by go naświetlić. Wytłumacz w czym się to znajduje, co oni robią i jaki to miało wpływ na społeczeństwo.

Dr. Ed Group: Przez ostatnie 10 lat dostawałem coraz większą ilość telefonów nt przewagi estrogenu u mężczyzn, feminizacji i kobiet, które miały zbyt niski poziom testosteronu, wzrastającej ilości raka jajników, raka prostaty, piersi u mężczyzn, dzieci które rodzą się z małymi penisami. To wszystko miało miejsce, więc poświęciłem czas by zbadać temat, starając się zrozumieć i poskładać wszystko razem. Lubię dotrzeć do sedna problemu by go rozwiązać. Doprowadziło mnie to do odkrycia wielu rzeczy o których rozmawiamy w ramach konspiracji. Nie jest to jednak konspiracja ponieważ to się naprawdę dzieje. To jest dosłowna eugenika i depopulacja. I mamy dwa punkty tego działania. Po pierwsze przy kontrolowaniu populacji albo zwiększasz liczbę zgonów, co już robią przez chemikalia i inne rzeczy, lub zmniejszasz liczbę urodzeń. Więc to o czym chciałbym mówić to w jaki sposób oni zmniejszają liczbę urodzeń. I robią to poprzez wykorzystanie wielu środków chemicznych, które zmniejszają poziom testosteronu. To dzieje się nawet w łonie. W łonie płód, w początkowej fazie jest zawsze kobietą i mózg jest kobiecy. Płód zmienia się w mężczyznę pod wpływem działania testosteronu. Sprawia, że zalążki przekształcają się w jądra, a mózg by był albo męski albo żeński. Więc co dzieje się z tymi substancjami zaburzającymi gospodarkę hormonalną…

AJ: To się teraz również dzieje z rybami i płazami… one stają się biseksualne.

DR. Ze względu na chemikalia.

AJ. Nie mówię o aktywności seksualnej, one stają się hermafrodytyczne.
Oni to nam robią, i to jest to co powiedzieli że zrobią w Nowym Wspaniałym Świecie Huxleya.

DR. Dokładnie. I to się dzieje. W Peru rodzi się osiem dziewcząt na jednego chłopca. Kiedy kobieta jest pod wpływem stresu jest więcej poronień chłopców. Jednak przede wszystkim powód numer jeden to pestycydy. Zidentyfikowałem 7 sposobów, 7 rzeczy które obniżają nasz poziom testosteronu. Pierwsza rzecz to pestycydy. Roundup, rozpylany na wszystko, pestycyd nr 1 na świecie, który jest imitatorem estrogenu i blokuje testosteron. Glifosat. Również mamy Atrazin, rozpylany na genetycznie modyfikowaną kukurydzę, produkowany przez firmę Syngenta.

Mamy PCB (dwufenyl polichlorowany) i bisfenole, różne typy substancji zaburzających gospodarkę hormonalną oddziałujących na mężczyzn. Wcześniej widzieliśmy braki testosteronu w okolicach 30 lat, teraz widzimy je znacznie wcześniej. To co mówiłeś wcześniej o żabach, samce żab są zaburzone, o czym nikt nie mówi. W odniesieniu do tego co mówiłeś, chodzi o to, że możesz urodzić się mężczyzną ale mieć mózg kobiety. Kiedy jesteś w łonie…

AJ. Odkryli to u kurczaków. Dlatego jeśli samiec kurczak potrzebuje to może zamienić się w samicę.


DR. Tak jest. Mój pogląd jest taki, że powinniśmy zidentyfikować te rzeczy i ich unikać oraz podnieść poziom testosteronu naturalnie u kobiet jak i u mężczyzn. Dochodzimy w społeczeństwie do sytuacji gdzie mężczyźni są leniwi nie są już dłużej męscy wyglądają jak by byli w ciąży. Wystarczy pochodzić i popatrzeć na tych mężczyzn z brzuchami i kobiecymi piersiami, którzy mają wysoki poziom estrogenów i niski testosteronu. I to się zaczęło od lat 40-ych gdy Rockefellerowie i Rothschildowie…

AJ: Będziesz też mówił jak sobie z tym poradzić. To jest realna sprawa.

DR: To jest realna sprawa i to jest przerażające. Z Rockefellerami będącymi właścicielami Standard Oil i Exxon Mobile… to są produkty oparte na ropie. Więc oni czerpią z tego zyski, sprzedając plastiki…

AJ: Chciałbym coś powiedzieć. Kiedy poruszam ten temat wszystkie media głównego nurtu, liberalne, które są naprawdę autorytarne stwierdzają, że jestem przeciw homoseksualistom, że chemia robi z ludzi homoseksualistów. Słuchajcie ludzie, one robią z żab homoseksualistów.

Przerwa.

AJ: Panie i panowie, informacje które przekażemy mają najwyższe znaczenie. Oddam teraz głos doktorowi Group aby je omówił a ekipa TV, kiedy będzie mówił będzie wyszukiwała hasła. Oto BBC- "Amerykańska Armia rozważa miłość zamiast wojny"- homo-bomba. Chemikalia rozpylane na mężczyzn by mieli kobiece reakcje na wojnę i na wszystko. Kobiety mają średnio 3 razy tyle połączeń pomiędzy półkulami mózgu, co sprawia że są bardziej intuicyjne, właściwie mądrzejsze w wielu kwestiach ale nie potrafiące się skupić i radzić sobie z wojną i śmiercią czy matematyką. Miesiąc temu opublikowano duże badania na ten temat ze skanami mózgu. To są fakty. Nie widzicie kobiet jako mistrzów świata w szachy. Nigdy. Tak samo jak nie widzicie mężczyzn w ciąży. 


Więc mamy "Amerykańska Armia rozważa miłość zamiast wojny". Oto kolejne: WebMD- "BPA powoduje w płodzie produkcję hormonów, które powodują hermafrodytyczne reakcje." I może sprawić, że będziesz miał fizycznie obydwa genitalia, jednak częściej prowadzi do wytworzenia quasi żeńskiego mózgu. To jest nauka głównego nurtu.

Więc ci ludzie nie powinni być nienawidzeni. Ja się nie denerwuję i nie jestem w obsesji, że mężczyźni lubią mężczyzn a kobiety, kobiety. Moja kwestia jest taka, że dokonano tego chemicznie, dlatego zjawisko to eksploduje. Dlatego obecnie kobiety wyglądają inaczej, jak mężczyźni, a mężczyźni zachowują się jak kobiety. Bo oni są kobietami. Pożądają mężczyzn, bo są kobietą. I ja ich za to nie nienawidzę. Faktem natomiast jest to, że napisali o tym w "Nowym Wspaniałym Świecie""Nowym Wspaniałym Świecie, Powrót", który nie jest fikcją. To jest plan. To jest plan chemicznej wojny i to jest to co te chemikalia robią.

Kiedy ja o tym mówię, to media głównego nurtu kompletnie wariują. Kiedy ci mówię, że jeśli twoje dzieci piją z kartoników wyściełanych besfinolem A, to jądra się później wysuną, nie rozwiną się, będą miały problemy, to zmieni mózg i stworzy seksualne reakcje, które są żeńskie. Ale jeśli zrobisz to niemowlętom to skończysz z męsko-żeńską hybrydą. Dlatego jest to obecnie tak niesamowicie popularne, bo dokonano tego chemicznie. Ale dzieje się to też u innych ssaków, innych płazów, ryb. To jest realna sprawa. Mają teraz ryby, które mają obydwie płci, które nie są innym gatunkiem.


Czasami trzy czwarte żab w Houston jest biseksualnych.A media robią sobie żarty, że ja żartuję z homoseksualistów. Ludzie, zrobiono to i to jest jedynie seksualizacja, a co z odsetkiem raka, a co z innymi problemami w organach. Doktorze Group oddaję ci głos. Wytłumacz to ludziom, tą eugeniczną konspirację przeciwko naszym hormonom, to co nazywasz "operacją testosteron".

DR. Mamy trzy punkty. Po pierwsze chcą sterylizacji, po drugie chcą separacji pomiędzy kobietą i mężczyzną i po trzecie chcą manipulować płciami. I robią to dodając te chemikalia kiedy jesteś w łonie i kiedy rozwija się mózg ponieważ nawet jeśli to jest chłopiec i hormony są w porządku ale matka ma w sobie blokery hormonów i substancje zaburzające gospodarkę hormonalną to wtedy mózg dziecka nie dostaje tego co trzeba by być męski i chłopcy kończą z męskimi genitaliami ale żeńskim mózgiem. Genitalia są mniejsze, penis jest najczęściej mniejszy. W konsekwencji oni myślą jak kobiety, chcą zakładać sukienki itd. To zostało udowodnione, że tak się dzieje i dziś dzieje się to na szeroką skalę.

Istnieje tak dużo chemikaliów zaburzających gospodarkę hormonalną…

AJ: I dlatego w Kalifornii mówią, że teraz chłopcy mogą chodzić do jakiej chcą łazienki. Oni zostali zaatakowani chemicznie, i na jakimś poziomie ludzie zdają sobie z tego sprawę. To jest przemyślany plan.

DR: Amerykańskie Stowarzyszenie Chemiczne stworzyło cały plan zakazania BPA w butelkach dla dzieci. Była to jednak technika odwracania uwagi, ponieważ w butelkach tych nigdy nie było BPA. To była zasłona dymna by mogli nadal używać BPA w innych plastikach, do wyściełania puszek itd. Ten cały problem feminizacji ma długą historię, wraca nawet od faktu wprowadzenia kuchenek mikrofalowych ponieważ ‪ftalan‬ jest toksycznym pierwiastkiem zaburzającym produkcję hormonów, który powoduje giętkość plastiku. Więc wprowadzili kuchenki mikrofalowe do podgrzewania jedzenia w puszkach, by kobiety nie musiały już gotować i mogły zasilić siłę roboczą.

AJ: Naukowy doradca Obamy przyznał, że dodadzą to do wody, pożywienia, plastików by zredukować płodność i zająć się inżynierią społeczną. [patrz materiał poniżej]OGLĄDAJ DALEJ>>>

DR: W tym samym czasie oni chcą rozdzielić rodzinę. Kolejny element całej tej sytuacji z operacją "testosteron" jest rozdzielenie rodziny. Oni zdają sobie sprawę z tego, że silna rodzina, gdy żona i mąż są razem mają dzieci. Ale jeżeli będziesz mógł wprowadzić zaburzenie hormonalne, spowoduje to zwiększenie liczby rozwodów i separacji. Mówią, że teraz jest już łatwo gotować "wrzuć puszkę do mikrofalówki"…

Aj: Ale kobiety i mężczyźni są aktywizowani przez stare czynniki. Kiedy mężczyzna nie ma odpowiedniej chemii, kobieta nie jest przyciągana i nie chce się łączyć z mężczyzną na partnerskich zasadach. Nie odnotowuje elementów, które wyzwalane są w mózgu, które aktywują instynktowne działanie. To jest chemiczna wojna.

DR: Dokładnie. Kiedy wprowadzili pigułki regulacji urodzeń… na marginesie kobieta, która je wprowadziła była głową programu eugenicznego. Kiedy wprowadzili te pigułki wiedzieli, że wpłynie to na sposób w jaki kobieta wybiera mężczyznę. Więc to co się dzieje to mamy kobiety na tych pigułkach i one poszukują mężczyzny, który jest jak ojciec, a nie męski mężczyzna. Chcą mężczyzny, który się nimi zajmie. Jednak kiedy przestają używać pigułek regulacji urodzeń…

Aj: Wytłumaczmy. Mózg kobiety na tych pigułkach dostaje informacje, że kobieta jest w ciąży, przez co poszukuje mężczyzny, który jest mniej męski, kiedy w normalnych sytuacjach kobieta poszukuje super męskiego mężczyznę. Jednak wprowadzając je w sztuczny stan wybierają chłopaka błędnie. Co potem prowadzi do rodzenia słabych jednostek, które są bardziej uległe.

DR: Dokładnie tak. I oni o tym wiedzą, dlatego nie chcą silnych relacji, silnych rodzin, i żeby ludzie mieli wiele dzieci. Wiedzą, że jak uda im się złamać wartości rodzinne to to również wpłynie na dzieci. Więc robią to stosując pigułki kontroli urodzeń, chemikalia w jedzeniu, w powietrzu… Metale ciężkie zaburzają gospodarkę hormonalną, aluminium, rtęć, ołów, kadm, wszystkie detergenty, DDT. DDT, Agent Orange, wszystkie pestycydy powodują zaburzenia hormonalne i wszystkie blokują testosteron i wpływają na ilość estrogenu.

AJ: To co zauważyłem to podobne substancje chemiczne działają na ptaki, dlatego DDT powoduje cieńsze skorupki jajek, ale również powoduje, że większość kurcząt będzie samicami. One przechodzą przez podobny program zmian hormonalnych. Dlaczego jesteś przeciwko homoseksualnym ptakom? Czy nie wszystko powinniśmy wysterylizować? [sarkazm]

DR: Ja jestem przeciwny działaniu rządu i chcę tylko przekazać to co odkryłem by wszyscy się obudzili. Jedną z najnowszych rzeczy, są środki dezynfekujące do rąk. Spójrzmy ile ich obecnie jest. Środki dezynfekujące do rąk są robione na bazie alkoholu, a alkohol sam w sobie -piwo, wino, to substancje zaburzające produkcję hormonów. Obniżają poziom testosteronu.

Ludzie zmienili tryb życia, przestali ćwiczyć- co zmniejsza poziom testosteronu. Każda z tych rzeczy jest częścią planu.

Rockefeller jest odpowiedzialny za stworzenie porno [sponsoring badań A. Kinseya]. Jak spojrzymy dzisiaj na chłopaków, którzy urodzili się z niskim testosteronem, lub niskim poziomem testosteronu w łonie, wzrastają bardziej sfeminizowani i boją się kobiet. Nie są dostatecznie męscy. Są zadowoleni, co jest techniką odwracania uwagi, oglądając porno, masturbując się, zamiast wyjść i znaleźć sobie kobietę. 

AJ: Wszystko o czym mówisz jest dowiedzione i było w badaniach. Pisali, że spopularyzują porno nie dla rozrywki, ale by dać ludziom substytut by realna sprawa nie doszła do skutku, i by zniszczyć relacje.

DR: To idzie jeszcze dalej z prezerwatywami i wibratorami, ponieważ ostatnie zawierają dioksyny. Wsadzając to do kobiecych narządów, narusza się kanał pochwowy, narusza naturalną produkcję testosteronu i estrogenu przez jajniki. Środki plemnikobójcze, które są w prezerwatywach, które są robione z plastików, takie jak Nonoxynol-9 powodują w kanale rodnym wysoki poziom toksycznych substancji zaburzających gospodarkę hormonalną, estrogenu czy testosteronu. Podobnie u mężczyzn wnikając w ich genitalia. Potem te substancje trafiają do wody. Wszystkie te pigułki kontroli narodzin zanieczyszczają naszą wodę.

AJ: I to niszczy życie wodne.

DR: Tak jest, to niszczy życie w wodzie. Nawet niedźwiedzie polarne na Antarktydzie, mimo, że nie jedzą tego przetwarzanego jedzenia, ale woda jest tak zanieczyszczona, że samicom niedźwiedzi polarnych rosną penisy.

AJ: Widziałem to. Pokażmy artykuł o środkach dezynfekujących do rąk i niedźwiedziach. Jesteś homofobiczny bo nie chcesz żeby samice niedźwiedzi polarnych miały męskie genitalia.
Co byś chciał powiedzieć progresywnym mediom, które zaatakują te informacje.

DR: Oni po prostu nie wiedzą o czym mówią.

AJ: Nie, nauka jest teraz homofobiczna.

DR: Oni nie chcą słyszeć prawdy, bo tu chodzi o pieniądze. Oni muszą wymyślić co robić z półproduktami przetwarzania ropy. Więc oni zarabiają pieniądze powodując u ludzi choroby, dodając te wszystkie plastiki i produkty ropopochodne by przez to realizować eugenikę. Nie będziesz przez to mógł mieć dzieci, będziesz miał niski testosteron, będziesz miał depresję, zaczną wypadać ci włosy, będziesz gruby, nie będziesz czół się atrakcyjny, nie będziesz chciał już więcej seksu itd. I dalej to co oni zrobią, to sprzedadzą ci viagre bo jesteś impotentem i sprzedadzą ci testosteron. Oni wymyślili chorobę andropauzę. Takiej choroby nie było kiedy my żeśmy dorastali. Andropauza jak menopauza, to jest niski poziom testosteronu u mężczyzn. Więc oni mają wszystko dobrze przemyślane by z drugiej strony sprzedać ci leki na receptę, podawać ci testosteron i viagre. A viagra sama w sobie zawiera ftalan‬, który zaburza poziom testosteronu. Więc dają ci viagre, która zaburza produkcję twojego testosteronu.

AJ: Znaleźliśmy artykuł nt niedźwiedzi polarnych, których genitalia się zmniejszają. No ale co w tym złego, potrzebujemy homoseksualnych niedźwiedzi polarnych… Chodzi mi o to, że jak nie lubisz Obamacare to jesteś rasistą a jak wskazujesz, że pentagon i globaliści oficjalnie dodają to wszystko do jedzenia i wody by zmniejszyć płodność i zniszczyć społeczeństwo… oni prowadzą wojnę przeciw kobietom i mężczyznom w ich naturalnych relacjach, mówiąc obecnie, że sam nawet akt heteroseksualny jest aktem nienawiści i powinien być usunięty. I to dzieje się na poziomie kultury więc jest akceptowalne przez "nową kulturę". Jest to promowane przez tych na szczycie władzy, którzy są w istocie hiper-męscy i hiper-kobiecy działający by zniszczyć ich konkurencję. To jest EKSTREMISTYCZNY, ultra-hitlerowski program i jest obecnie realizowany. 

Koniec transkryptu.


Zniewieszczające substancje chemiczne odkryto w markowej odzieży.   |  Chemia z plastikowych opakowań wpływa na zniewieszczenie mężczyzn.   |  Chemikalia, które “sprawiają, że trzyletnie dziewczynki są agresywne i nadpobudliwe".   |  BPA jest zabójcze dla mózgów dzieci będących w łonie matki.   |  Po spożywaniu zup z puszki poziom BPA w organizmie wzrasta o 1200%.   |  Audycja Wiadomości PrisonPlanet.pl na temat zniewieścienia mężczyzn.   |


Więcej na ten temat

 Komentarze

Musisz być zalogowany, aby móć komentować. Jeżeli nie posiadasz konta zarejestruj się.
 
Nazwa użytkownika
Hasło
 
misio   dodano: 2014-01-26 16:11:04
Jak takie zmiany wprowadzane są przez np dekadę to wydają się być niezauważalne. Ale jak porównamy mężczyzn którzy mają 40 i więcej do tych mających obecnie około 20 to już widać różnicę.
czas szczawiu   dodano: 2014-01-28 09:51:43
Do tego należy dodać modę co do ubioru męskiego (a raczej \"męskiego\"), jaką promują:

http://www.thetruthseeker.co.uk/?p=89220

http://jezebel.com/london-fashion-week-the-future-of-menswear-is-feminine-1496562806

http://konserwatyzm.pl/artykul/11083/torebka-meska---oblesny-szczyt-zniewiescieniaI jeszcze warto przypomnieć słowa abp. Hosera z końca zeszłego roku:

http://narodowcy.net/polska/8597-abp-hoser-ogromny-kryzys-meskosci
czas szczawiu   dodano: 2014-01-28 09:55:41
Z kolei wśród kobiet już kilkadziesiąt lat temu skutecznie rozpropagowali ubieranie się po męsku:

http://pelagiusasturiensis.wordpress.com/2013/09/22/o-zgubnych-skutkach-noszenia-przez-kobiety-spodni/

http://pelagiusasturiensis.wordpress.com/2013/09/24/kobiece-spodnie-sa-atakiem-na-kobiecosc-kobiety/
edwardG   dodano: 2014-02-15 03:58:50
faktycznie od przetworow mlecznych, ktore zawieraja duzo estrogenu, mialem ginekomastie w wieku 22lat, bo akurat wtedy zaczalem duzo tego jesc. Lekarze oczywiscie nie pytaja o diete.
czas szczawiu   dodano: 2014-05-23 20:46:02
Już wymyślili pigułki dla dzieci na zmianę płci:

http://www.telegraph.co.uk/health/children_shealth/10839063/Sex-change-drugs-to-be-offered-to-nine-year-olds.html

Więcej
Nauka i technologia

Po osiągnięciu 81-procentowego wskaźnika szczepień Singapur doświadcza eksplozji chorób.

Po osiągnięciu 81-procentowego wskaźnika szczepień Singapur doświadcza eksplozji chorób.

Potężny wzrost liczby nowych „przypadków” koronawirusa z Wuhan (Covid-19) dotknął Singapur, który jest jednym...

Opublikowane badanie ujawnia jak Iwermektyna blokuje rozwój wirusa SARS-COV-2.

Media głównego nurtu i amerykańska Agencja Żywności i Leków (FDA) chcą, abyś wierzył, że Iwermektyna jest niczym...

Białka kolczaste w mleku matki?

Nowa broń marynarki wojennej może dosłownie zatrzymać twoją mowę.

Geoinżynieria huraganu Aida.

Więcej
Multimedia

Covid-19. Multimedia dotyczące plandemii.

Covid-19. Multimedia dotyczące plandemii.

Na tej stronie będziemy na bieżąco umieszczali nadsyłane do redakcji materiały wideo i linki do kluczowych informacji dotyczących...

Covid 1984. Protesty przeciwko ograniczaniu wolności w 2020 i 2021 roku.

W tym miejscu zamieszczamy filmy z protestów organizowanych przeciwko wprowadzaniu medycznego państwa policyjnego pod przykrywką...

Foliarze - film o zabójczej telefonii komórkowej i 5G.

Fotografie i reportaże: Bilderberg 2019.

Fotografie i reportaże: Bilderberg 2018.

kontakt e-mailowy:
© 2010-2021 PRISON PLANET.PL  |  Wszelkie prawa zastrzeżone