5G. Sieć śmierci.
PrisonPlanet.pl
Polska
2018-05-08
Nauka i technologia
W tym materiale omawiana jest problematyka sieci 5G i jej wpływ na organizmy żywe. Jak stwierdzono w wielu badaniach sieć ta za pomocą mikrofal wywołuje raka, pozwala na pokonywanie metalom ciężkim bariery krew-mózg, oraz wywołuje bezpłodność. Zapraszamy do zapoznania się z tym ważnym programem...TRANSKRYPT:
Dr Ed Group: To generalnie potwierdza wszystko o czym mówiłeś od 23 lat czy dłużej. To czym jest ostateczny plan… u mnie zaczęło się to od pytania czym ma być ta promowana od niedawna „choroba X” i połączone z tym kampanie szczepienne na grypę.

Alex Jones: Które jak wiemy z badań wywołują zwiększoną podatność w kolejnym roku.

DEG: Cała technologia sztucznej inteligencji, o której mówiłeś, blockchain, to wszystko łączy się w całość. Kiedy patrzyłem na to jak to połączyć. Mówiliśmy o fluorze w wodzie, o tym, o tamtym… to jest ostateczny plan, to jest to nad czym pracuje DARPA i oni mają nadzieję, że to nigdy nie wyjdzie na jaw.

AJ: Nam udało się to rozpracować, ale oni obecnie przyznają w swojej literaturze dokładnie to co mówiliśmy. Możesz to zaobserwować. Zresztą oni zawsze to potwierdzali. To jest jak zabawka z części, czy dom w częściach, który dowożą tirem i możesz go szybko zbudować. Wcześniej widzisz wszystkie części i je składasz. Czy jak dokładasz kolejne puzzle. My nie widzimy wzorów, które byśmy chceli ale to co naprawdę się wyłania i ostateczne elementy dołączają do układanki. To jest większe niż projekt Manhattan. Pisano o tym nagradzane przez NY Times książki tj. „IBM i Holokaust”. Proszę zanotujcie to. Kiedy Group będzie mówił będziemy je wyświetlać badania a słuchacze mogą wyszukiwać wszystko w internecie. 5G. Regularne 3G i 4G jak podawało Associated Press, London Guardian, bo oni muszą ci moralnie o tym powiedzieć, zabija was. Wired Magazine- podwaja się ilość raka mózgu, a naukowcy mówią, że to telefony komórkowe. One pojawiają się dokładnie tam gdzie trzyma się telefon. To są mikrofale, które już po 1 minucie podnoszą temperaturę o 1 stopień - podaje Washington Post. 5G jest jeszcze silniejsze i ono jest w waszych urządzeniach komunikacyjnych, XBoxach. Dokument “Defense Intelligence Agency DIA „Biological effects of electromagnetic radiation (radiowaves and microwaves) euroasian communist countries.” opowiada o testach w latach 50 i 60-ych XX wieku. Piszą o tym w Daily Mail i Popular Mechanics, Popular Science, to wszystko wam mówiłem słowo w słowo.

DEG: Ale jedną z rzeczy jest połączenie wszystkiego razem. Jedną z rzeczy, na którą się natknąłem jest opublikowane badanie dr Freya z Office of Naval Research, w którym wstrzykiwał szczurom błękit metylenowy. W różnych systemach wizualizacyjnych można go obserwować dokąd idzie w ciele. W badaniach błękit metylenowy nie był w stanie przekroczyć bariery krew-mózg. Kiedy jednak emitowano na szczury pulsacyjne fale EMF, nawet na niskim poziomie komórkowym, nagle błękit metylenowy dostawał się do mózgu szczurów. Co to nam mówi, jaki jest ostateczny cel? To oznacza, że możesz transportować metale, nanocząstki do mózgu za pomocą zakresów EMF, wież telefonii komórkowej, routerów, telefonów komórkowych. I nie tylko to. To również zwiększa rozszerzanie się błon jelitowych.

Więc jak popatrzymy na wszystkie chemikalia jakie dodaje się do żywności, metale, patrzymy dlaczego opryskują nas chemtrailsami, mamy nanocząstki aluminium z geoinżynierii. Teraz wiemy jak wszystkie komponenty pola elektromagnetycznego EMF dopełniają ten obraz. Oni obecnie mogą otworzyć mózg i wprowadzić jakikolwiek nano-materiał/metal czy cokolwiek innego do mózgu, który można kontrolować za pomocą zakresów elektromagnetycznych 5G i Gigabajtowej sieci. Co więcej oni mogą teraz atakować tlen, wodę, dwutlenek węgla. Ale nie tylko to… wszędzie wymierają ptaki, owady, drzewa na które wpłynęło EMF, masz Agendę 21. I to jest pełen obraz. Nawet jak pójdziemy dalej, mamy fluor w wodzie, który wprowadzano pod koniec II wojny światowej. Rząd wysłał Charlesa Elliotta Perkinsa, który był badaczem z zakresu chemii, bio-chemii, fizjologii i patologii by zajął się fabrykami IG Farben w Niemczech. Powiedziano mu, że chemicy mieli plan wypracowany przez dowództwo wojskowe by kontrolować populację w jakimkolwiek obszarze przez masowe podawanie medykamentów do wody pitnej. W tym planie fluor (fluorek sodu) był najważniejszy. Perkins powiedział później, że „wielokrotne dawki spożywanego fluoru, z czasem zredukują wewnętrzną siłę jednostki do przeciwstawiania się dominacji. Powolne zatruwanie i narkotyzowanie pewnych obszarów mózgu doprowadzi do ich posłuszeństwa względem rządzących.”Zarówno Rosjanie jak i Niemcy dodawali fluor do wody pitnej więźniów wojennych, aby ich ogłupić i sprawić by byli ulegli. Dodanie komponentu fluoru do komponentu EMF wpływa na możliwość emisji fal przez szyszynkę, oraz na włączanie i wyłączanie systemu odpornościowego. To za co jest odpowiedzialna szyszynka, to w niej jest kryształ. Udowodniono to. Przez autopsję określano poziom religijności. Sprawdzano szyszynkę mnichów i oni mieli większe kryształy niż inni ludzie. Więc poprzez zwiększanie fluorowców - bromu, chloru, fluoru, w wodzie i jedzeniu powoduje się zwapnienie szyszynki, co wpływa na nią negatywne, na efektywne jej działanie. Szyszynka również produkuje melatoninę. Melatonina pomaga z sekwencjami genów, reperuje DNA.

Kiedy spojrzysz na te wszystkie elementy i generalny kierunek zmian… Pytaliśmy osoby dobrze poinformowane o to co jest ostatecznym celem, co oni chcą zrobić, co to jest choroba X, biologiczna wojna? Wraz z wprowadzeniem 5G i wszystkich innych elementów, zwapnienia szyszynki, niemożności produkcji melatoniny, która reperuje geny, i kontrolą tlenu, wszystko to prowadzi do tego, że będzie niezwykle prostym by wprowadzić i kontrolować biologiczną broń i następnie przymusić całą populację do szczepień. 

Te szczepienia, moim zdaniem będą zawierały nanocząstki, czipy, aktywatory. Będą one w stanie przejść barierę krew-mózg, poprzez EMF (badanie z błękitem metylenowym) i spowodują przepuszczalność błon jelitowych. Więc będziesz w stanie podać szczepionkę, może nawet przez jedzenie, kto wie jak to zrobią…


AJ: Oni przyznają, że to na masową skalę zwiększa przypadki raka, że chcą tym wpływać na nasze umysły, że nas obserwują, co jest nielegalne, i mówią nam o tym. Dlaczego?

DEG: Wynika to z negatywnej siły. Elity, sataniści wierzą w karmiczną równowagę. Jeśli wcześniej powiedzą ludziom co chcą zrobić, to niekoniecznie są za to odpowiedzialni.

AJ: Media zaraz powiedzą, że my w to wierzymy. [...] Ja patrzę na te wszystkie artykuły, mam badania, rozmawiam z globalistami, mam plany, nazwa tej wielkiej firmy 5G to bogini dziewcząt, z symbolem odwróconych jajowodów. I wiemy, że to wypala komórki jajowe i nasienie. To jest mikrofalówka, podgrzewa je.

[...] DEG: Artemis to jedna z kilku wielkich firm 5G. Jak spojrzycie na logo firmy Artemis to to są odwrócone jajniki. To wygląda na organ reprodukcyjny kobiety.

AJ: Mamy dwa jajniki na górze i pochwę. Zamiast tego jest to odwrócone jak pentagram. Ale co oznacza słowo Artemis?


DEG: Artemis to grecka bogini porodów, która chroni żeńskie dziecko. Więc logo obrazuje niszczenie płodności przez 5G.

AJ: To jest jak pentagram. Pentalfa to jest symbol człowieka: głowa, ręce, nogi. Jak to odwracasz to oznacza zniszczenie rodzaju ludzkiego. Sataniści są za niszczeniem kreacji Boga. To jest jak pentagram, i oni mówią że nazywają się imieniem bogini żeńskich dzieci, chroniącej dziewczynki. Nie wiemy czy firma o tym wie, ktokolwiek to projektował, ale 5G niszczy komórki jajowe.

DEG: Tak jest. A jak spojrzymy na nową kwaterę Apple za 5 miliardów dolarów w Kalifornii, to ma ona dziwaczny kształt. To jest schemat ludzkiej komórki jajowej zapładnianej nasieniem. Poniżej można zobaczyć jak wygląda prawdziwa komórka jajowa. To jest bardzo unikalne, zważywszy, że Apple montuje na swoich iPadach anteny.


AJ: Wszystko co mówią, że chcą powstrzymać to robią, a ekolodzy nie dbają o to i tylko nienawidzą ludzi, mimo że to zabija wszystkich. Ale to nie jest działanie człowieka. To upadły anioł. Tylko to ma sens. To jest antyludzki plan eksterminacji, który przedstawia swoim zaprzedanym sługom, że będą żyli wiecznie ale muszą wszystkich zabić i połączyć się z maszynami. Ten kant jest tak w pełni absurdalny. I powiedziano nam 2000 lat temu, że to nadejdzie. I ja nie wierzę, że będziemy tu siedzieć i się na to zgodzimy. Wszyscy są w transie.

Zakończenie: To jest radiacja z telefonu. A to jest twój mózg poddany radiacji. Jakieś pytania? Chroń siebie, a przynajmniej swoje dzieci, przed niebezpieczeństwami promieniowania telefonów komórkowych.  Naukowcy ostrzegają przed potencjalnymi poważnymi skutkami zdrowotnymi technologii 5G.  |  5G - czyli mikrofalowe nadajniki przy każdym domu.   |  Wkrótce dojdzie do rozmieszczenia 20.000 satelitów na niskich i średnich orbitach ziemi dostarczających internet do każdego zakątka na ziemi.  |  Internet rzeczy. Planeta więzienie 2025.  |  W Kalifornii inteligentne liczniki prądu szpiegują obywateli.  |  Inteligentne liczniki energii szpiegują obywateli.  |  W październiku ONZ przejmuje Internet!  |  Wchodzimy w chiński model internetu.   |  Kraje BRICS budują nowy internet by uniknąć programu szpiegowskiego NSA.  |  NSA przekształca internet w totalny system szpiegowski.  |  Rozpoczęto cenzurę internetu: Facebook, Twitter, Microsoft i Google walcząc z mową nienawiści cenzurują wolność słowa.  |  YouTube wypowiada wojnę politycznie niepoprawnym opiniom.  |  Kredyt Społeczny: Chiny wprowadzają system oceny wszystkich obywateli.  |  Facebook blokuje konta Infowars.  |  Kredyt społeczny dla Zachodu: Każdy kogo znasz będzie cię w stanie elektronicznie oceniać czy tego chcesz czy nie.  |  Mark Zuckerberg przyłapany na cenzurowaniu Facebooka dla niemieckiego rządu.  |  Globaliści wykorzystując spotkanie ds cyberprzestrzeni chcą uchwalenia globalnego traktatu dotyczącego cenzurowania internetu.  |  Kontrola umysłu. Jak to działa?   |  Program komputerowy używa Twittera by śledzić nastrój populacji.   |  Odbierający otaczający świat zmysłami, system globalnych gier wojennych.   |  Facebook śledzi każdy twój ruch, nawet po wylogowaniu.   |  Film: Szok i trwoga. Masowe procesy manipulacji.  |  Umysł nie posiada zapory. Wstęp do wojny technotronicznej.  |  Sądy moralne mogą być zmieniane za pomocą pola magnetycznego.  |  Cyfrowa demencja.   |  Pod wpływem brutalnych gier wideo zmieniają się obszary funkcji kognitywnych mózgu.   |  Naukowcy stworzyli system odczytywania obrazów ruchomych bezpośrednio z mózgu.   |  Broń technotroniczna.  |  Era technotroniczna.  |  Aldous Huxley: Ostateczna rewolucja.   |Więcej na ten temat

 Komentarze

Musisz być zalogowany, aby móć komentować. Jeżeli nie posiadasz konta zarejestruj się.
 
Nazwa użytkownika
Hasło
 

Więcej
Nauka i technologia

Dyrektor zakładu pogrzebowego opisuje „alarmujący wzrost” liczby zgonów po wprowadzeniu szczepień na Covid.

Dyrektor zakładu pogrzebowego opisuje „alarmujący wzrost” liczby zgonów po wprowadzeniu szczepień na Covid.

Dyrektor domu pogrzebowego w Wielkiej Brytanii mówi, że obserwuje wzrost zgonów związanych z zakrzepicą, którą...

Co jeszcze jest w tych szczepionkach? #3

Kontynuacja artykułu: Co jeszcze jest w tych szczepionkach? #2   W serii wcześniejszych artykułów „Co jeszcze jest...

WhatsApp, iMessage, Telegram, Line, Signal, Threema, Viber, WeChat udostępniają dane użytkowników FBI.

Wodorotlenek grafenu w szczepionkach na Covid-19 jest jak „żyletki” we krwi.

Naukowcy twierdzą, że pierwsze „żywe roboty” mogą się „spontanicznie” replikować.Programy Infowars:
Materiały Konrada Stachnio:

Telegram, Wordpress


Anthony Fauci i rząd USA sponsorowali tworzenie Covid-19:
Ostatnie Audycje:

Radio i TV

Audycja PrisonPlanet.pl. Robotyka.

Audycja PrisonPlanet.pl. Robotyka.

W niniejszej audycji omawiamy problematykę robotyki w kontekście oficjalnych wojskowych opracowań i badań. Dokumentujemy plany...

Audycja PrisonPlanet.pl. Cyber pandemia.

W niniejszej audycji omawiamy zapowiedziane przez grupy globalistyczne cyber ataki na infrastrukturę, które w słowach Klausa...

Audycja PrisonPlanet.pl. Zmiany religijne. New Age.

Audycja PrisonPlanet.pl. Mutacja.

Nowa audycja: Wiadomości PrisonPlanet.pl.

kontakt e-mailowy:
© 2010-2021 PRISON PLANET.PL  |  Wszelkie prawa zastrzeżone