Szef zbrojnego ramienia New Age wygrał w prawyborach republikanów na burmistrza Nowego Jorku.
PrisonPlanet.pl
Polska
2021-06-26
Kultura

Religia New Age będąca kontynuacją działań teozofiimasonerii ma od dekad swoje ramie zbrojne w postaci rozsianych po całych Stanach Zjednoczonych grupach Guardian Angels. W wielkim skrócie New Age oczekuje na ponowne przyjście mesjasza w postaci Maitrei-Chrystusa, który w chrześcijańskiej interpretacji jest antychrystem. Stąd nie jest to tylko jedna z mało istotnych sekt ale globalny ruch sponsorowany przez jednych z najbogatszych ludzi na świecie.

 

W tej audycji omawiamy system New Age:

Badaczka New Age, Constance Cumbey w swojej książce z 1983 r. “Ukryte zagrożenia tęczy” opisała ten ruch w następujący sposób: “Podobnie jak w przypadku innych operacji dążących do dominacji nad światem, należało się spodziewać miejsca dla zorganizowanego ramienia zbrojnego ruchu: policji czy też wojska. Do tej pory zwróciłam uwagę na co najmniej dwa takie oddziały zbrojne: Guardian Angels i Pierwszy Batalion Ziemi. Obie grupy korzystają ze wsparcia ruchu New Age zarówno na polu finansowym jak i każdym innym. Obie grupy rozpowszechniają też koncepcje New Age i widocznie demonstrują swoją przynależność. Działalność Guardian Angels szybko rozszerzyła się do ponad 40 amerykańskich miast i kilku miast Kanady, a Curtis Sliwa złożył publiczne oświadczenie, że zamierza rozszerzyć działania na cały świat chcąc pozyskać 100 000 działaczy.”

 

 

Działalność tych grup siłowych New Age rozszerzana więc była od ostatnich 40 lat.

 

Obecnie za poparciem partii republikańskiej założyciel Guardian Angels, Curtis Sliwa, odniósł wielkie zwycięstwo jako republikański kandydat na burmistrza Nowego Jorku.

 

Jak podała gazeta nypost.com “„Curtis wygrał, a my chcemy zjednoczyć Partię Republikańską i mamy nadzieję, że dołączy do nas Fernando Mateo” powiedział gazecie The Post, starszy doradca kampanii Sliwy, Rob Cole.

 

To było rozgromienie.

 

Sliwa zdobył 68,8 procent lub 34 758 głosów Republikanów do 27 procent lub 13 655 głosów na Mateo, restauratora, który opowiada się za właścicielami bodeg i taksówkarzami. 95 procent lokali podało wyniki.

 

 

Zwycięski Sliwa wszedł na podium w Empire Steakhouse w Midtown przy okrzykach „Curtis! Curtis! w otoczeniu byłego burmistrza Rudy'ego Giulianiego i potentata supermarketów oraz właściciela 77 WABC Johna Catsimatidisa.

 

„Panie i panowie, właśnie wygraliśmy Partię Republikańską w miażdżący sposób” powiedział Sliwa.

 

„To był długi okres chodzenia od drzwi do drzwi, ulica po ulicy, stacja metra po stacji metra i rozpowszechniania informacji. To by się nigdy nie wydarzyło, gdyby nie John i Margo Catsimatidis. I Rudy Giuliani, który poparł mnie wraz z innymi ważnymi republikanami w całym mieście” powiedział.”

 

 

Korzenie New Age opisane są w tej audycji:

Zakrawa na absurd, iż partia podobnież konserwatywna, pro-chrześcijańska itd. promuje aktywistę New Age, który od lat się nie kryje ze swoimi poglądami, które są totalną antytezą chrześcijańskiej cywilizacji. Jest to grupa, która jak pisaliśmy ma za swój nadrzędny cel wprowadzenie globalnej religii i antychrysta a teraz dąży do tego by rządzić w jednym z najważniejszych miast USA.

 

 

 

 Film: Odkrywając ruch Nowej Ery. ( New Age ) #1  |  Kto rządzi światem? Kręgi Oligarchów. Bohemian Grove.  |  Film: "Sekrety Bohemian Groove"  |  Przeciwko masonerii.  |  "Gotowanie Dusz": przewodniczący kampanii Clinton był zaproszony na satanistyczne rytuały!  |  Europejscy przywódcy wzięli udział w satanistycznej ceremonii otwierającej najdłuższy tunel na świecie.   |  Sędzia Sądu Najwyższego USA zginął w miejscu powiązanym z Bohemian Grove i Illuminati.  |  Sataniści z Bohemian Grove będą głosowali przeciwko Trumpowi.  |  Sędzia Sądu Najwyższego USA zginął w miejscu powiązanym z Bohemian Grove i Illuminati.  |  Alex Jones: Homoseksualne rytuały w Bohemian Grove.  |  Larry Nichols: Hillary była "regularną" uczestniczką kościoła satanistycznego.  |  Pokaz mody Illuminati w londyńskim kościele katolickim.  |  Były bankier twierdzi, że brał udział w rytuałach gdzie składano w ofierze dzieci.  |  VIP-owski krąg pedofilów w Pałacu Buckingham i Zamku Balmoral.  |  "Pizzagate": czyli jak internauci odkryli chory świat politycznych, okultystycznych elit Waszyngtonu.  |  Zdjęcia z balu Rothschildów obnażają fascynację elit okultyzmem.  |  Przeciwko masonerii.  |  Halloween- Samain, najświętsza noc okultystów.  |  Film: "Sekrety Bohemian Groove"   |  Kto rządzi światem. Wykład Stanleya Monteitha, Braterstwo Mroku.   |

 

Więcej na ten temat

 Komentarze

Musisz być zalogowany, aby móć komentować. Jeżeli nie posiadasz konta zarejestruj się.
 
Nazwa użytkownika
Hasło
 
semperparatus   dodano: 2021-06-26 19:41:23
Antychrysta(jahwe -demiurga-szatana)promuje judaizm...poprzez Stary Testament...który jest antytezą duchowego nauczania Jezusa Chrystusa...i powinien-jako taki- być wykluczony z kanonu KK i .... jego kontynuację-Talmud.Natomiast Nasz Zbawiciel-był Wysłannikiem Prawdziwego Boga Miłości,Wieczności i Ducha...który z władcą(\"księciem\")tego upadłego zła,materii i przemijania-nie ma nic wspólnego.Pełne i konsekwentne chrześcijaństwo(bez przedrostka -\"judeo\")to gnoza...a Chrystus był Arcy-Gnostykiem(Łk,4,1-13,1J,5,19,J,10,34-35,J,18,36,J,14,30,J,8,44)
misio   dodano: 2021-06-27 22:05:56
@semperparatus@ - No tak a lucyfer jest dobry i wszystkich wyzwoli.Semperparatus - co za brednie. Gnostycyzm był 100 lat po Chrystusie.
semperparatus   dodano: 2021-06-28 05:59:42
Re.Misio Brednie to ty wypisujesz?Widać,że nie masz pojęcia o tym czym była i jest gnoza...szczególnie \"chrześcijańska\"...w wydaniu Jezusa Chrystusa.Potępiała ona i odrzucała materialny świat rządzony przez Złego(jahwe -demiurga-szatana) właśnie...I postulowała trwałe jego opuszczenie poprzez postęp duchowy...czyli czynną miłość blizniego(każdego człowieka a nie tylko Żyda) i zdobywanie wiedzy.Wszystkie cytaty z NT które powyżej przytoczyłem mają charakter gnostycki.
misio   dodano: 2021-06-28 11:12:56
@semperparatus@ - właśnie. Gnoza - to wiedza przekazana ludziom z pomocą lucyfera, który w gnostycyzmie jest dobry bo dał człowiekowi mądrość, a Bóg jest zły - czyli antyteza chrześcijaństwa. A Pan mówi o czymś pozytywnym w tym kontekście. To zupełnie nie logiczne. A ci z Nowej Ery też w to wierzą stąd dla nich nadejście antychrysta-maitrei-lucyfera to wspaniałe wydarzenie.
semperparatus   dodano: 2021-06-28 16:55:47
Re.Misio Gnoza...to \"wyższa\"wiedza dana człowiekowi przez Prawdziwego Boga...i Jego wysłannika-Jezusa Chrystusa...mówiąca nam,że jesteśmy duszami nieśmiertelnymi...i że naszym celem jest rozwój duchowy(w tym także:etyczny)...po to,żeby(jak pisałem)-opuścić ten świat zła,materii i przemijania...i powrócić-jako \"cząstki\"tegoż Boga do Żródła...czyli Absolutu.Gnoza-wbrew temu co głosi zjudaizowany i skorumpowany dobrami ziemskimi KK...jest \"czystym\"(nauczanym przez Jezusa Chrystusa) chrześcijaństwem.\"Czystym\"-czyli całkowicie odcinającym się od tkwiącego w doczesności judaizmu(kultu \"złotego cielca\"). Tak jak pisałem:przytoczone przeze mnie elementy nauczania Zbawiciela są czysto gnostyckie.
semperparatus   dodano: 2021-06-28 17:23:04
\"...a Bóg jest zły-czyli antyteza chrześcijaństwa\"...Ten(fałszywy,ziemski,starotestamentowy) \"bóg\" o którym piszesz to zbrodniarz i psychopata -jahwe=szatan...Więc nazwanie go \"złym\" jest jak najbardziej uzasadnione...
lukeing_forward   dodano: 2021-07-04 21:55:43
@semperparatus@ Zapytam z ciekawości, ponieważ wyrobiłem sobie bardzo podobne zdanie do Twojego odnośnie gnozy, to czy w tym kontekście powinno się w ogóle Twoim zdaniem używać pojęcia judeochrześcijaństwo w odniesieniu do np. cywilizacji? Ludzi często używając tego określenia mają pewnie na myśli po prostu stary i nowy testament, ale wydaje mi się że samo mówienie o tych dwóch księgach w kontekście jednego zbioru to już niezła chucpa :)
semperparatus   dodano: 2021-07-14 09:11:14
Re.lukeing _forward Oczywistym jest,że ST i NT...nie mają ze sobą-etycznie i filozoficznie-nic wspólnego...Sztuczne-dla celów doczesnych-łączenie ich przez KK jest nonsensem i nadużyciem.W związku z tym:także termin \"judeo-chrześcijaństwo\"...łączący ze sobą dwie przeciwne narracje...także jest nonsensem...\"Czystym\" i konsekwentnym duchowym chrześcijaństwem jest gnoza...

Więcej
Kultura

Papież Franciszek kończy podporządkowanie Watykanu satanizmowi nakazując szczepienia mRNA.

Papież Franciszek kończy podporządkowanie Watykanu satanizmowi nakazując szczepienia mRNA.

Od 1 października każdy, kto chce pracować lub odwiedzać Watykan, będzie musiał zostać „zaszczepiony” na koronawirusa...

Promocja ludzko-zwierzęcych hybryd.

Procesy oswajania i przyzwyczajania społeczeństwa co do nadchodzącej rzeczywistości polegają na powolnej normalizacji nowych norm...

Rząd Kalifornii chce dekryminalizacji psychodelicznych narkotyków.

Szef zbrojnego ramienia New Age wygrał w prawyborach republikanów na burmistrza Nowego Jorku.

Żona premiera Wielkiej Brytanii Borisa Johnsona promowała sztukę A. Crowleya.

Więcej
Ekonomia

Rząd zamknął Nowojorską Giełdę Papierów Wartościowych w 1914 roku z powodu I wojny światowej. Czy zrobi to ponownie?

Rząd zamknął Nowojorską Giełdę Papierów Wartościowych w 1914 roku z powodu I wojny światowej. Czy zrobi to ponownie?

Zamknięcie w 1914 roku nie było jedynym momentem, kiedy zamknęli rynki. Nawet londyński rynek został zamknięty podczas wojny: 17...

Wyjaśnienie dotyczące złota.

Pozwól, że coś wyjaśnię. To, na co zwróciłem uwagę w odniesieniu do złota, to fakt, że NIE wzrasta ono tylko...

Prawdziwy cyfrowy spisek.

Bazylea III i nowa rola złota.

„Fed stracił kontrolę”. John Williams ostrzega przed hiperinflacją w 2022 roku.

kontakt e-mailowy:
© 2010-2021 PRISON PLANET.PL  |  Wszelkie prawa zastrzeżone