Billboard w Londynie zachęca białych ludzi do sterylizacji.
Paul Joseph Watson, PrisonPlanet.com
USA
2019-11-01
Kultura
W Londynie pojawił się billboard zachęcający białych ludzi do sterylizacji w celu rozwiązania problemu przeludnienia.

Billboard, który został umieszczony na Holloway Road, mówi: „Wyobraź sobie miasto mniej zatłoczone… zrób coś dla siebie - wysterylizuj się! Tak!

Reklama zdradza zauważalny brak „różnorodności”, ponieważ zawiera tylko karykatury białych ludzi, a nie osoby kolorowe.Pewien użytkownik Twittera odpowiedział na ten obraz, zauważając, że podobny billboard został umieszczony w jego rodzinnym kraju, Portugalii.

W 2017 roku londyńczycy mogli obserwować inną wiadomość po tym, jak ktoś namalował na ścianie budynku „SEKS Z UCHODŹCAMI JEST JAŚMINOWY I PIĘKNY”.


Wydaje się, że promowanie sterylizacji ma wpływ na niektóre kraje Zachodu, w których wskaźnik urodzeń już spada.W miastach takich jak Sztokholm liczba szwedzkich mężczyzn poszukujących dobrowolnych wazektomii wzrosła o 70 procent - z 1430 mężczyzn w 2013 r. do 2470 w 2017 r. Przyczyniło się to do tego, że Szwedzi mają współczynnik urodzeń na poziomie 1,78, znacznie poniżej wskaźnika wymiany pokoleniowej 2,2 dziecka na kobietę. Dla kobiet ze środowisk migracyjnych jest to nieco ponad dwójka dzieci.


Link do oryginalnego artykułu: LINK


|  Implikacje zmian demograficznych do roku 2050.  Migranci mówią niemieckim mediom: „Matka Merkel jest powodem, dla którego przyszliśmy.”  |  A teraz ONZ płaci za czartery przywożące na Zachód migrantów.  |  Soros emituje w Ameryce Środkowej reklamy stwierdzające, że migranci dostaną w USA darmowe rzeczy.  | Migrant w ramach protestu spalił autobus pełen dzieci. Bergoglio wysyła pół miliona dolarów na wspieranie fal migracyjnych do USA.   | Niemiecka policja kłamie w odniesieniu do statystyk przestępczości wśród migrantów, by "zachować pokój”.  |  ONZ twierdzi, że europejski kryzys migracyjny "nie istnieje", ponieważ migracja jest "źródłem dobrobytu".  |  UE i USA muszą przyjąć więcej uchodźców i pozbyć się suwerenności.  |   Szef bezpieczeństwa UE: "polityczny islam" jest przyszłością Europy.  Wojny Zachodu i masowa migracja do Europy.  |  Ordo Ab Chao – jak instaluje się kryzys migracyjny w Europie.  |  Game Over Europo – nachodzi ‘kolorowa rewolucja’?  |  Francja przygotowuje się na masowe niepokoje.  |  Obama i upadek południowej granicy USA.   |   Zachodnia schizofrenia i barbarzyństwo Bliskiego Wschodu.  |  Nowy Porządek Świata a sprawa Polska.  |


Więcej na ten temat

 Komentarze

Musisz być zalogowany, aby móć komentować. Jeżeli nie posiadasz konta zarejestruj się.
 
Nazwa użytkownika
Hasło
 
kukoncowi   dodano: 2019-11-01 23:02:06
Szwedzi są eksperymentem i to się powiedzie, bo weszli wyższy poziom demokracji. Do tego prowadzi \"tolerancja\" - znaczy do zagłady.

Więcej
Kultura

Papież Benedykt blokuje Franciszka szykującego zniesienie celibatu wśród kapłanów.

Papież Benedykt blokuje Franciszka szykującego zniesienie celibatu wśród kapłanów.

Watykański dziennikarz twierdzi, że papież Franciszek był „wściekły” z powodu wkładu papieża Benedykta w książkę...

Niemiecka Partia Zielonych wzywa do migracji 140 milionów „uchodźców klimatycznych” na Zachód.

Partia Zielonych w Niemczech nalega, aby „zezwolić na migrację na zachód i nadanie obywatelstwa do 140 milionom uchodźców...

Jak wprowadzać NWO, czyli Nowy Światowy Ład zbudowany przez korporacje banksterskie.

Wesołych demonicznych świąt: Walmart, Target i Amazon sprzedają książki, które uczą pięciolatków jak wywoływać demony.

Koszmar: Disney+ i Marvel promują transpłciowe dzieci.Programy Infowars:Protest Przecieko Cenzurze Pod PAP:

Geoinżynieria nad Warszawą. Styczeń 2020.:

TECH. Krytyka rozwoju technologicznego:

Część druga. Człowiek jako maszyna:

Część trzecia. Kultura jako maszyna:

Jesz genetycznie modyfikowaną żywność? To obejrzyj to:

Ekonomia

Banki centralne na całym świecie kupują ogromne ilości złota pozbywając się amerykańskiego dolara.

Banki centralne na całym świecie kupują ogromne ilości złota pozbywając się amerykańskiego dolara.

Jak estymuje Goldman Sachs w przyszłym roku ceny złota wzrosną do 1600 USD za uncję. Stwierdza też, że banki centralne konsumują...

EBC wciąż w potrzasku bez wyjścia.

Banki centralne doskonale zdają sobie sprawę z tego, że nie mogą stymulować wzrostu gospodarczego, chociaż nie podadzą tego...

UBS ostrzega, że ultra-bogaci przygotowują się na krach.

Bank Centralny wydał oszałamiające ostrzeżenie: „Jeśli cały system się zawali, to aby zacząć od nowa potrzebne będzie złoto”.

FED uruchamia QE4.

kontakt e-mailowy:
© 2010 PRISON PLANET.PL  |  Wszelkie prawa zastrzeżone