L. Wiliams: Ostatnie elementy układanki, krachu 2012.
Prisonplanet.pl
Polska
2012-05-24
Ekonomia
Rok 2012 będzie rokiem krachu. Takie informacje od dwóch lat przekazuje nam Lindsey Williams, który opierając się na wiedzy swoich informatorów z kręgu elit, ostrzega nas przed planami tych którzy rządzą światem.

Obecnie jesteśmy w trakcie realizacji scenariusza przejścia do nowego systemu, który będzie funkcjonował poza dolarem. Waluta ta jeszcze w tym roku utraci status waluty rezerwowej co będzie wiązało się z tragicznymi reperkusjami społecznymi, ekonomicznymi i geopolitycznymi.

W ostatnim wywiadzie dla Radia Liberty Lindsey Williams podał kilka szczegółów dotyczących elementów, czy też faz upadku systemu dolarowego.

Głównymi znakami upadku tego systemu będą 4 elementy. Pierwszym znakiem kiedy będzie tąpnięcie na rynku derywatów. Kiedy rynek derywatów zacznie się załamywać będzie to miało drastyczny wpływ na dolara i euro. Jednym z takich zdarzeń są ostatnie miliardowe straty odnotowane przez JP Morgan.Główne amerykańskie banki są dalece zaangażowane w działalność na rynku derywatów. Większość środków, które zostały przetransferowane do nich jako programy pomocowe, QE1 i QE2 zostało zainwestowanych w rynek derywatów.

JPMorgan Chase ma 70,1 biliona dolarów zainwestowanych na tym rynku, City Bank 52,1 bilionów, Bank of America 50,1 bilionów, Goldman Sachs 44.2 bilionów. Łącznie jest to kwota około 200 bilionów dolarów.

Rynek derywatów został stworzony jak to mówi Williams by dokonać światowego krachu, jak tylko nowy porządek świata będzie gotowy do wdrożenia. Tak więc pierwszym elementem poprzedzającym krach będzie kryzys na rynku derywatów. To doprowadzi do kolejnego punktu, którym będą wojny walutowe.

Z wojen walutowych wyniknie chaos i niepewność na rynkach a państwa zaczną wdrażać politykę wojen handlowych dla utrzymania swoich gospodarek. I tak pierwszym elementem tej wojny jest podpisana na początku 2012 roku umowa handlowa pomiędzy Japonią a Chinami, w której operacje finansowe dokonywane są z pominięciem dolara. W kwietniu państwa BRICK zdecydowały się na handel między sobą z pominięciem dolara. Również w kwietniu 10 krajów w tym Chiny i Indie zdecydowały się na dokonywanie operacji międzybankowych z pominięciem systemu SWIFT (Kod SWIFT to 8 numerowy kod obejmujący cyfry i litery stosowany w przelewach międzybankowych do identyfikacji instytucji finansowej. W europie kod SWIFT nazywany jest kodem BIC). W marcu Arabia saudyjska podpisała umowę z Chinami na dostarczanie ropy z pominięciem dolara. Chiny, Indie i Iran zdecydowały się na płacenie za ropę i gaz z pominięciem dolara. Tak więc wojny handlowe już trwają.

Ostatnim elementem układanki przed krachem i dewaluacją dolara będzie podwyższenie stóp procentowych przez FED. Lindsey Williams mówi, że jeżeli ludzie będą czekać z dolarami aż do momentu gdy FED podwyższy stopy procentowe to na tym poważnie stracą. Wszyscy bowiem będą chcieli zdeponować dolary w USA co załamie wartość waluty. Należy się pozbyć dolarów przez ogłoszeniem podniesienia stóp procentowych.

Wywiad audio Radio Liberty, 16 maja 2012.
Link do pliku MP3.
Lindsey Williams: 2012- najciekawszy rok od 2 tysięcy lat.   |  Lindsey Williams: Scenariusz krachu 2012.   |  L. Williams. Wojna i upadek dolara.  |  L.Williams: Rewolucje na Bliskim Wschodzie i krach 2012.  |  Lindsey Williams ponownie miał rację…niestety.  |  Lindsey Williams: “Kolejny na mapie globalistów- Jemen.”  |  Ropa znowu w górę, dokładnie z przewidywaniami L. Williamsa.  |  Kalendarz 2011 według L. Williamsa.  Globaliści rozpoczęli rewolucję, dokładnie wg przecieków L. Williamsa.  |  Kto straci najwięcej w wypadku bankructwa USA.   | 


Więcej na ten temat

 Komentarze

Musisz być zalogowany, aby móć komentować. Jeżeli nie posiadasz konta zarejestruj się.
 
Nazwa użytkownika
Hasło
 
veltrodux   dodano: 2012-05-25 12:42:54
Ciekawe jak sie posrod tych zawirowan zachowa sie zloto i srebro? Wedlug mnie rakieta w kosmos, ale chcialbym rowniez poznac inne opinie.....
mis   dodano: 2012-05-25 21:45:21
Williams mówi że kosmos początkowo wyniesie 3000$. To by się zgadzało jeśli Bernanke zdewaluuje dolara o 40% ja obiecał.
KunFuTsu   dodano: 2012-05-26 09:24:48
Myślałem o zachowaniu złota i wg. mnie ratuje nas jeszcze własna waluta. Jeśli zdewaluują $$ to odbije się to też na kursie złotówki. Wzrost jaki nastąpił pod koniec 2008r.(z 2500 do 6000zł za uncje) raczej trudny do powtórki. Złoto jest cały czas wydobywane i raczej się nie skończy. Wtedy to był światowy trend i wybiło nie tylko złoto ale i inne metale np. miedź.Stracą obywatele USA i wszyscy którzy posiadają $$$. Jeśli masz w portfelu złotówki to na razie jesteś bezpieczny. Na razie a co będzie?? Nie jestem jasnowidzem. Jedno jest pewne. Jeśli masz jakąś gotówkę to najlepszą lokatą długoterminową jest złoto,ale tylko w fizycznej postaci, a nie forexy, lokaty itp.
MilleniumWinter   dodano: 2012-05-27 08:57:42
Zgadzam się w zupełności z KunFuTsu. Zaryzykowałbym jednak twierdzenie że jeśli nie zależy nam na wielkim zysku a na bezpieczeństwie to diamenty też są dobrym rozwiązaniem. Unikać wyrobów jubilerskich i innych dóbr luksusowych (sztuka itp.).
veltrodux   dodano: 2012-05-27 12:58:44
Jesli chodzi o diamenty to nie zgadzam sie ze jest to dobra alternatywa dla zlota i srebra. Przede wszystkim zauwaz, ze banki centralne kupuja zloto nie diamenty, a w dodatku to raczej mało plynny rynek wiec marze i rozpietosc cen przy kupnie i sprzedazy so dosc znaczne...I jeszcze jedno, kiedy upadnie dolar, jako waluta swiatowa pociagnie za soba wszystkie papierowe waluty w tym i zlotowke. Swiat potrzebuje walut ktore maja pokrycie w czyms wartosciowym (zloto i srebro) a obecny system walutowy oparty na dlugu i nieustajacym dodruku srodka platniczego doslownie z powietrza musi sie w koncu zawalic, mysle ze to sie wydarzy w przeciagu nastepnych czterech lat.
KunFuTsu   dodano: 2012-05-27 15:01:56
Hameryka zawdzięcza swoje bogactwo temu, że mogli produkować $$$ bez ograniczeń a inflację przerzucić na świat,poprzez ustanowienie $$$ walutą światową i zmuszanie innych siłą aby to uznały. Szkoda mi tylko ludzi tam żyjących bo się dali oszukać Bangsterom dawno temu a teraz za to zapłacą, z resztą nie po raz pierwszy.W Polsce tak nie ma. Jedyne zagrożenie to przyjęcie OJRO, bo to podobny moloch do $$$ stworzony aby zniszczyć waluty regionalne i tak samo upadnie z hukiem. A przyjęcie tego świństwa jest raczej pewne jak nie poprzez referendum to poprzez tych sprzedajnych OSŁÓW z wiejskiej.
KunFuTsu   dodano: 2012-05-27 15:54:30
Hameryka zawdzięcza swoje bogactwo temu, że mogli produkować $$$ bez ograniczeń a inflację przerzucić na świat,poprzez ustanowienie $$$ walutą światową i zmuszanie innych siłą aby to uznały. Szkoda mi tylko ludzi tam żyjących bo się dali oszukać Bangsterom dawno temu a teraz za to zapłacą, z resztą nie po raz pierwszy.W Polsce tak nie ma. Jedyne zagrożenie to przyjęcie OJRO, bo to podobny moloch do $$$ stworzony aby zniszczyć waluty regionalne i tak samo upadnie z hukiem. A przyjęcie tego świństwa jest raczej pewne jak nie poprzez referendum to poprzez tych sprzedajnych OSŁÓW z wiejskiej.

Więcej
Ekonomia

Włochy zamiast Grecji. Kolejny kryzys przybliża koniec euro.

Włochy zamiast Grecji. Kolejny kryzys przybliża koniec euro.

W tym miesiącu minęło dokładnie 20 lat od wybicia pierwszej monety euro. Wspólna waluta ujrzała wówczas światło dzienne we Francji.Co...

Dlaczego walka z gotówką jest tak ważna?

Niedawno analizowaliśmy na potrzeby kursu zmiany jakie mogą zajść w systemie monetarnym w ciągu najbliższych lat. Wnioski do...

Turcja sprowadza rezerwy złota do kraju.

Jak powstaje współczesne niewolnictwo?

Do 2030 roku najbogatszy 1% populacji będzie posiadał dwie trzecie globalnego bogactwa.

Więcej
Globalne trendy

Międzynarodowy plan wdrażania geoinżynierii 2020+.

Międzynarodowy plan wdrażania geoinżynierii 2020+.

Jak pisaliśmy w grudniu zeszłego roku, kraje które podpisały umowę paryską COP21 “nieświadomie” zgodziły się na stosowanie...

DAMIEN. USA szykuje się na kosmiczną kolizję.

Od kilku miesięcy w prasie astronomicznej pojawiają się prace sugerujące zbliżanie się do układu słonecznego dużego obiektu,...

Globalne Trendy Strategiczne 2014-2045. #2

Globalne Trendy Strategiczne 2014-2045. #1

Znikające zawody do roku 2030. 50% zawodów ulegnie komputeryzacji.

kontakt e-mailowy:
© 2010 PRISON PLANET.PL  |  Wszelkie prawa zastrzeżone