Lindsey Williams: Scenariusz krachu 2012.
Prisonplanet.pl
Polska
2012-03-27
Polityka
Dolar jest obecnie na drodze, ku drastycznej dewaluacji, możemy dowiedzieć się z najnowszego wywiadu z Lindseyem Williamsem przeprowadzonego w Alex Jones Show. Jego wartość nie jest jedynie oparta o PKB ale również fakt, iż jest on rezerwową walutą świata, a większość handlu międzynarodowego (m.in handel ropą) odbywa się za pośrednictwem tej waluty.

Ten monopol powoli zaczyna się załamywać dzięki ostatnim trzem głównym umowom międzynarodowym.

Japonia i Chiny podpisały porozumienie handlowe, które zakłada, że wymiana pomiędzy tymi krajami nie będzie odbywała się w dolarach.

Porozumienie pomiędzy Indiami i Iranem na sprzedaż ropy poza systemem dolarowym obniżyło dalej wartość dolara.

Porozumienie pomiędzy Chinami i Arabią Saudyjską
zakłada, że sprzedaż ropy również będzie pomijała dolara. Chiny obecnie importują więcej ropy z Arabii Saudyjskiej niż Ameryka. Dodatkowo Saudyjczycy zobowiązali się zbudować największą na świecie rafinerię dla realizacji tego porozumienia. Rafineria ma być uruchomiona w 2014 roku w porcie Yanbu nad morzem czerwonym.


Ze względu na te porozumienia Dolar pod koniec roku będzie martwy jako rezerwowa waluta świata i system petrodolarowy. O ile dolar straci na wartości tego na razie nie wiadomo. Jedyną wskazówką jest przemówienie szefa FEDu Bena Bernanke, że gotów jest obniżyć wartość dolara o 40%.

Głównym tąpnięciem w systemie poprzedzającym krach będzie zatrzymanie rynku derywatów, który obecnie wyceniany jest na około 1,4 biliarda dolarów.Podsumowując wcześniejsze informacje przekazane przez L. Williamsa na przestrzeni ostatniego roku można stwierdzić, że krach będzie przebiegał poczynając od krachu na rynku derywatów, następnie załamanie się rynków i krach w Europie kończąc swoje żniwo po około dwóch tygodniach w USA. Czas kiedy ma dojść do krachu to ostatni kwartał roku.

Więcej na ten temat

 Komentarze

Musisz być zalogowany, aby móć komentować. Jeżeli nie posiadasz konta zarejestruj się.
 
Nazwa użytkownika
Hasło
 
pokrec   dodano: 2012-03-27 11:17:15
Terefere! Już wieszczyli rózni upadek euro \"w tym tygodniu\" i euro nadal się trzyma, Grecja dalej stoi, nic się nie dzieje. To tylko papierki, ich wartość jest czysto umowna i podtrzymywana wyłacznie inercja systemu. Nikt nie spieszy się do rezygnacji z euro, bo to oznacza utratę św. spokoju.

Tak samo będzie z dolarem.

Takich proroków w Internecie jest na pęczki...
mis   dodano: 2012-03-27 11:23:32
Człowieku zobacz najpierw co Williams przewidział a potem podrap się w głowę i zastanów zanim zaczniesz pisać takie bzdury. Williams przewidział spadek cen ropy na 50$ a nawet rewolucje na Bliskim Wschodzie, które nadal trwają...
konserwa   dodano: 2012-03-27 15:02:30
nie za bardzo rozumiem wycenę złota i srebra w dolarach w 2013r., skoro będzie już po upadku strefy euro i dolara

czyli albo to nie ma sensu albo 3000 USD to będzie realnie xx% mniejsza wartość od dzisiejszych 3000 USD - no ale tego już nie sposób przewidzieć...upadek głównych systemów finansowych (USD i EURO) stawia pod dużym znakiem zapytania sensowność stawiania prognoz finansowych (będą w ogóle jeszcze jakieś \"finanse\" ;)) szczególnie opartych na USD i EURO
hashi   dodano: 2012-03-27 20:57:06
Czy przy cenie srebra nie powinno być 50$ a nie 500$?
city-zen   dodano: 2012-03-28 00:22:15
Williams jest tubą establishmentu i to co do tej pory opowiadał u Jonesa zawsze się sprawdzało. Pamiętam show, w którym Williams powoływał się na \"inauguracyjne\" wypowiedzi Bena Bernanke - zanim ten został prezesem FED. Bernanke twierdził, że 40% dewaluacja dolara będzie ostateczną opcją, która może przydarzyć się petrodolarowi. 40% dewaluacja! Czyli złoto i srebro też powinny teoretycznie pójść w górę o 40%!? Lindsey zignorował pytanie Alexa czy będzie to ostateczny koniec dolara, czy tylko tymczasowy - widocznie sam tego nie wiedział. Dla ludzi zamożnych to sygnał, żeby zainwestować w wartości realne - nie tylko w złoto i srebro, ale też np. w pszenicę i ziemniaki. Dla niezamożnych może to być coś dobrego, ale znając tych psychopatów niekoniecznie! Dziękujmy \"bogu\"?, że nadal mamy złotówkę i przygotujmy sobie na zimę zapas jedzenia i wody (gdyby było to możliwe również broń).

Więcej
Polityka

Prezydent Trump odbył nieplanowaną wizytę w szpitalu wojskowym.

Prezydent Trump odbył nieplanowaną wizytę w szpitalu wojskowym.

Prezydent Trump odbył nieplanowaną wizytę w szpitalu wojskowym, aby przejść szereg testów pod kontem możliwego celowego zatrucia...

Syn królowej tłumaczy się z pobytów u Epsteina.

W trakcie wywiadu telewizyjnego książę Andrzej [syn królowej Anglii] zamrugał 10 razy w ciągu 10 sekund odpowiadając na pytanie, czy...

ONZ wzywa by w odpowiedzi na zmiany klimatu przeprowadzić depopulację Ziemi.

Migranci mówią niemieckim mediom: „Matka Merkel jest powodem, dla którego przyszliśmy.”

A teraz ONZ płaci za czartery przywożące na Zachód migrantów.

Więcej
Nauka i technologia

DARPA będzie rozpylać genetycznie zmodyfikowane bakterie, by wykrywać broń.

DARPA będzie rozpylać genetycznie zmodyfikowane bakterie, by wykrywać broń.

DARPA (Agencja Zaawansowanych Projektów Badawczych w Obszarze Obronności) Pentagonu chce mieć możliwość rozprzestrzeniania genetycznie...

Facebook testuje wykrywanie twarzy dla weryfikacji tożsamości.

Wygląda na to, że Facebook nie stroni od programów rozpoznawania twarzy. Badacz kodów, Jane Manchun Wong, odkryła w aplikacji...

Pekin połączy system rozpoznawania twarzy w liniach metra z systemem kredytu społecznego.

W ramach 5G miasta zostaną pokryte toksyczną siecią promieniowania milimetrowego, by wspierać transport i dozór obywateli.

Nowe badanie potwierdza, że Wi-Fi 2,4 GHz wywołuje m.in. zmiany w DNA, zmiany psychiczne, zmiany hormonalne oraz bezpłodność.

kontakt e-mailowy:
© 2010 PRISON PLANET.PL  |  Wszelkie prawa zastrzeżone