Lindsey Williams: Scenariusz krachu 2012.
Prisonplanet.pl
Polska
2012-03-27
Polityka
Dolar jest obecnie na drodze, ku drastycznej dewaluacji, możemy dowiedzieć się z najnowszego wywiadu z Lindseyem Williamsem przeprowadzonego w Alex Jones Show. Jego wartość nie jest jedynie oparta o PKB ale również fakt, iż jest on rezerwową walutą świata, a większość handlu międzynarodowego (m.in handel ropą) odbywa się za pośrednictwem tej waluty.

Ten monopol powoli zaczyna się załamywać dzięki ostatnim trzem głównym umowom międzynarodowym.

Japonia i Chiny podpisały porozumienie handlowe, które zakłada, że wymiana pomiędzy tymi krajami nie będzie odbywała się w dolarach.

Porozumienie pomiędzy Indiami i Iranem na sprzedaż ropy poza systemem dolarowym obniżyło dalej wartość dolara.

Porozumienie pomiędzy Chinami i Arabią Saudyjską
zakłada, że sprzedaż ropy również będzie pomijała dolara. Chiny obecnie importują więcej ropy z Arabii Saudyjskiej niż Ameryka. Dodatkowo Saudyjczycy zobowiązali się zbudować największą na świecie rafinerię dla realizacji tego porozumienia. Rafineria ma być uruchomiona w 2014 roku w porcie Yanbu nad morzem czerwonym.


Ze względu na te porozumienia Dolar pod koniec roku będzie martwy jako rezerwowa waluta świata i system petrodolarowy. O ile dolar straci na wartości tego na razie nie wiadomo. Jedyną wskazówką jest przemówienie szefa FEDu Bena Bernanke, że gotów jest obniżyć wartość dolara o 40%.

Głównym tąpnięciem w systemie poprzedzającym krach będzie zatrzymanie rynku derywatów, który obecnie wyceniany jest na około 1,4 biliarda dolarów.Podsumowując wcześniejsze informacje przekazane przez L. Williamsa na przestrzeni ostatniego roku można stwierdzić, że krach będzie przebiegał poczynając od krachu na rynku derywatów, następnie załamanie się rynków i krach w Europie kończąc swoje żniwo po około dwóch tygodniach w USA. Czas kiedy ma dojść do krachu to ostatni kwartał roku.

Więcej na ten temat

 Komentarze

Musisz być zalogowany, aby móć komentować. Jeżeli nie posiadasz konta zarejestruj się.
 
Nazwa użytkownika
Hasło
 
pokrec   dodano: 2012-03-27 11:17:15
Terefere! Już wieszczyli rózni upadek euro \"w tym tygodniu\" i euro nadal się trzyma, Grecja dalej stoi, nic się nie dzieje. To tylko papierki, ich wartość jest czysto umowna i podtrzymywana wyłacznie inercja systemu. Nikt nie spieszy się do rezygnacji z euro, bo to oznacza utratę św. spokoju.

Tak samo będzie z dolarem.

Takich proroków w Internecie jest na pęczki...
mis   dodano: 2012-03-27 11:23:32
Człowieku zobacz najpierw co Williams przewidział a potem podrap się w głowę i zastanów zanim zaczniesz pisać takie bzdury. Williams przewidział spadek cen ropy na 50$ a nawet rewolucje na Bliskim Wschodzie, które nadal trwają...
konserwa   dodano: 2012-03-27 15:02:30
nie za bardzo rozumiem wycenę złota i srebra w dolarach w 2013r., skoro będzie już po upadku strefy euro i dolara

czyli albo to nie ma sensu albo 3000 USD to będzie realnie xx% mniejsza wartość od dzisiejszych 3000 USD - no ale tego już nie sposób przewidzieć...upadek głównych systemów finansowych (USD i EURO) stawia pod dużym znakiem zapytania sensowność stawiania prognoz finansowych (będą w ogóle jeszcze jakieś \"finanse\" ;)) szczególnie opartych na USD i EURO
hashi   dodano: 2012-03-27 20:57:06
Czy przy cenie srebra nie powinno być 50$ a nie 500$?
city-zen   dodano: 2012-03-28 00:22:15
Williams jest tubą establishmentu i to co do tej pory opowiadał u Jonesa zawsze się sprawdzało. Pamiętam show, w którym Williams powoływał się na \"inauguracyjne\" wypowiedzi Bena Bernanke - zanim ten został prezesem FED. Bernanke twierdził, że 40% dewaluacja dolara będzie ostateczną opcją, która może przydarzyć się petrodolarowi. 40% dewaluacja! Czyli złoto i srebro też powinny teoretycznie pójść w górę o 40%!? Lindsey zignorował pytanie Alexa czy będzie to ostateczny koniec dolara, czy tylko tymczasowy - widocznie sam tego nie wiedział. Dla ludzi zamożnych to sygnał, żeby zainwestować w wartości realne - nie tylko w złoto i srebro, ale też np. w pszenicę i ziemniaki. Dla niezamożnych może to być coś dobrego, ale znając tych psychopatów niekoniecznie! Dziękujmy \"bogu\"?, że nadal mamy złotówkę i przygotujmy sobie na zimę zapas jedzenia i wody (gdyby było to możliwe również broń).

Więcej
Polityka

Bill Gates współpracował z Jeffreyem Epsteinem przy przekazywaniu milionów dolarów do MIT.

Bill Gates współpracował z Jeffreyem Epsteinem przy przekazywaniu milionów dolarów do MIT.

Nieżyjący miliarder-pedofil Jeffrey Epstein współpracował z Billem Gatesem przy przekazywaniu MIT 2 milionów dolarów na nieokreślone...

Nowa agencja psycho-dozoru obywateli HARPA, wielkie firmy technologiczne i Trump rozważają wprowadzenie systemu kredytu społecznego.

Administracja Trumpa w porozumieniu z wielkimi firmami technologicznymi rozważa uruchomienie rozwiązania opartego na systemie kredytu...

Boris Johnson z poparciem korony ma zrealizować Brexit.

USA organizuje oddziały w kluczowej bazie wojskowej w Arabii Saudyjskiej, która była używana podczas wszystkich poprzednich wojen na Bliskim Wschodzie.

Soros emituje w Ameryce Środkowej reklamy stwierdzające, że migranci dostaną w USA darmowe rzeczy.Programy Infowars:Wykład dr Jaśkowskiego nt żywienia:#RAPORT Z POLSKI - 5G:

TECH. Krytyka rozwoju technologicznego:

Część druga. Człowiek jako maszyna:

Część trzecia. Kultura jako maszyna:

Jesz genetycznie modyfikowaną żywność? To obejrzyj to:

Ekonomia

Peter Schiff: Gdybyś zrozumiał co to wszystko oznacza kupowałbyś złoto tak szybko jak tylko potrafisz.”

Peter Schiff: "Gdybyś zrozumiał co to wszystko oznacza kupowałbyś złoto tak szybko jak tylko potrafisz.”

Złoto wzrosło w ostatnich tygodniach do najwyższych poziomów od sześciu lat, ponieważ Rezerwa Federalna powróciła do polityki...

Wzrastające ceny złota napędzają sprzedaż luksusowej biżuterii i Rolexów.

Niedawny skok cen złota nie tylko opłaca się inwestorom, ale także tworzy falę dla kupujących złoto. Według Bloomberga...

Mastercard i inne instytucje finansowe śledzą swoich klientów odmawiając dostarczania usług dysydentom.

Efekt cenzury na Youtube: Alphabet stracił ponad 70 miliardów dolarów.

Włochy chcą przejąć złoto z banku centralnego.

kontakt e-mailowy:
© 2010 PRISON PLANET.PL  |  Wszelkie prawa zastrzeżone