Mistyfikacja ścięcia dzienikarza Jamesa Foleya przez ISIS wykorzystywana jest jako podstawa do bombardowania Syrii.
Paul Joseph Watson,
 Prison Planet.com
USA
2014-08-26
Polityka


Pomimo tego, iż emitowane nagranie ścięcia dziennikarza Jamesa Foleya jest prawdopodobną mistyfikacją [ścięcie nie jest pokazane] to stało się ono podstawą dla ożywienia politycznego wsparcia dla wojskowego ataku na Syrię. Ma to miejsce prawie dokładnie rok po podobnym, wątpliwym zdarzeniu - ataku bronią chemiczną w Syrii który był wykorzystany dla tych samych celów.

Jak informowaliśmy wcześniej, eksperci medycyny sądowej stwierdzili, że domniemane ścięcie było prawdopodobnie "odegraną sceną", i że film nie pokazuje ścięcia Foleya. Zeszłotygodniowa analiza Infowars tego samego materiału wysnuła podobne wnioski.


Chociaż doniesienia mediów sugerują, że Foley został prawdopodobnie zabity poza kamerą, to ma to niewiele sensu. Trudno uwierzyć, że ISIS (odłam Al-Kaidy), grupa, która zbudowała swoją reputację na okrucieństwie i barbarzyństwie, powstrzymała by się od przedstawienia krwawej egzekucji. Fakt ten bezpośrednio sugeruje, że film został wyprodukowany i wydany przez podmiot inny niż ISIS.Fakt, że film ten stał się od razu casus belli dla rozszerzenia amerykańskich operacji wojskowych w obliczu masowego publicznego i politycznego sprzeciwu dla zaangażowania się USA w regionie wskazuje, że opublikowane wideo służy jedynie interesom industrialno-wojskowego kompleksu armii USA.
 
Wczoraj starsi rangą republikanie powołując się na film wzywali prezydenta Obamę, aby rozszerzył naloty przeciwko bojownikom ISIS z Iraku na Syrię.

"Musimy rozszerzyć naloty by można było ostatecznie pokonać i wyeliminować ISIS," stwierdził w telewizji ABC kongresman z Teksasu Mike McCaul. "Nie oszukujmy się, że oni nie są zdeterminowani by uderzyć na naszą ojczyznę, myślę, że zagrożenie jest bardzo realne."

Senator Lindsey Graham, długoletni zwolennik ataku na Syrię, powiedział, że co do ataków w Syrii to Obama nie powinien konsultować się z prezydentem Baszarem Al-Assadem. "Nie ma mowy, by rozwiązać problem w Iraku, nie uderzając na nich w Syrii," stwierdził republikanin z Południowej Karoliny, dodając: "Celem jest uderzenie w ISIS w Syrii, w ich dowództwo i kontrolę." Graham powiedział również, że USA musi bombardować ISIS w Syrii w celu "rozwiązania kwestii zagrożenia dla ojczyzny."

Wczoraj, London Observer poinformował,
że USA było "gotowe na uruchomienie nalotów" na starszych rangą przywódców ISIS w Syrii, i że waszyngtońscy urzędnicy stwierdzili, że film ze ścięciem Foleya stworzył "nowe okoliczności" uzasadniające agresję wojskową w Syrii.

Przygotowania do ataku wojskowego na Syrię trwają od roku, kiedy miało miejsce bardzo wątpliwe zdarzenie (ataku gazowego) przywoływane jako uzasadnienie dla podobnych działań.

Za atak gazowy w sierpniu 2013 roku w Ghouta niemal natychmiast oskarżono reżim Assada, pomimo raportów naocznych świadków, że wypadek był dziełem rebeliantów wspieranych przez USA.


Późniejsze badania MIT stwierdziły, iż atak nie mógł być przeprowadzony z obszarów kontrolowanych przez rząd tego kraju.


Link do oryginalnego artykułu: LINK


Obama powstrzymany na Krymie przymierza się do ataku na Syrię?   Rebelianci w Syrii przeprowadzili masowy atak bronią chemiczną.  |  Al-Kaida w Syrii dostała od zachodu najnowszą broń przeciwlotniczą.   |  Totalna schizofrenia: CIA stwierdza, że Al-Kaida w Syrii musi być atakowana dronami.   |  CFR przyznaje, że Al-Kaida pomaga przeprowadzić rewolucję w Syrii.   |  Rebelianci Al-Kaidy na zdjęciach z obserwatorami ONZ w Syrii.  |  Amerykanie i Brytyjczycy przerzucili 3.000 ton broni do Syrii by pomóc Al Kaidzie.  |  Polacy w Syrii pomagają Al- Kaidzie w obaleniu rządów Al Assada.   |  Amerykanie i Brytyjczycy przerzucili 3.000 ton broni do Syrii by pomóc Al Kaidzie.   |  W Syrii USA skupia się wyłącznie na dozbrajaniu Al-Kaidy.   CFR przyznaje, że Al-Kaida pomaga przeprowadzić rewolucję w Syrii.  |  Izrael ratuje syryjskich terrorystów Al-Kaidy.   |  Lider Al-Kaidy wspiera syryjską rewoltę przeciwko Assadowi.  | Zwolennicy syryjskich rebeliantów z dumą prezentują flagę Al-Kaidy.  |  Rebelianci Al-Kaidy na zdjęciach z obserwatorami ONZ w Syrii.   |  Bractwo Muzułmańskie, Naziści i AlKaida.   |  Organizacja pozarządowa Unii Europejskiej odegrała bezpośrednią rolę w zamachu na Ukrainę.  |  Waszyngton zorganizował protesty destabilizujące Ukrainę.   |  "Pieprz** UE”, czyli ukraińska opozycja pod pełną kontrolą USA.  |  Sponsorowany przez Sorosa “libijski scenariusz" rozwija się na Ukrainie.  |  Ukraina - Kto jest agresorem Rosja czy NATO?   |  Rosja i Ukraina mobilizują wojska.   |  Grabież Ukrainy rozpoczęta.   |


Więcej na ten temat

 Komentarze

Musisz być zalogowany, aby móć komentować. Jeżeli nie posiadasz konta zarejestruj się.
 
Nazwa użytkownika
Hasło
 
mat089   dodano: 2014-08-26 19:48:34
USA chce tylko i wyłącznie doprowadzić do wojny, jak na Ukrainie. Poroszenko jest dogadany z władzami USA i będzie starał się zaognić konflikt na Ukrainie. USA o to chodzi, ponieważ wojna osłabi całą UE i Rosję, dzięki czemu USA wciąż będzie mieć pozycję dominującą na świecie. Dla zainteresowanych polecam: http://independenttrader.pl/262,wojna_na_sankcje_cz1.html
Marian   dodano: 2014-08-26 22:27:10
To przemówienie [list wysłany do gazety] Menachema Mendla Schneersona, rabina Chabad Lubawicz, opublikował dziennik z Wołogdy – “Slawianin” N-4 (32) w 2001 roku w Rosji.Po publikacji sąd nie mógł oskarżyć redaktora naczelnego, W F Popowa, pod wymyślonymi zarzutami z Art. 282, ponieważ posłużył się on faktami, i broniło go kilku rosyjskich naukowców, m.in. akademik J K Begunow i doktor prawa O G Korotajew.

Przemówienie to wygłosił ten czciciel diabła w 1994 roku. Jest dużo dyskusji odnośnie jego prawdziwości, tak jak kiedyś spierano się o autentyczność “Protokołów mędrców Syjonu”, ale bezsporny jest fakt, że prawie wszystkie cele, wyłożone przez Schneersona, już zrealizowano.Główne ostrze walki skierujemy na Słowian1. Naszą specjalną taktyką walki z czerwono-brązowymi (i wszystkimi Słowianami – czerwono-brązowymi) jest tajna wiedza.

Główne ostrze walki skierujemy na Słowian, z wyjątkiem renegatów, “ożenionych” z Żydami wspólnymi interesami. Co prawda, wszyscy ci “ożenieni z nami” zostaną usunięci z naszego społeczeństwa, kiedy już wykorzystamy ich do naszych celów.Słowianie, podobnie jak Rosjanie, są najbardziej niesubordynowanymi narodami świata. Niesubordynowani – ponieważ na skutek ich możliwości mentalnych i intelektualnych, przekazywanych przez wiele pokoleń przodków, genów które nie są podatne na zmiany,. Słowian i Rosjan można zniszczyć, ale nigdy nie można ich podbić. To dlatego to nasienie jest przedmiotem likwidacji, ale najpierw chodzi o zmniejszenie ich liczby.

2. Nasza metoda podboju nie będzie w ogóle wojskowa, lecz ideologiczna i ekonomiczna, z wykorzystaniem struktur władzy, uzbrojonej w najnowocześniejszy typ broni do fizycznego tłumienia buntu, z jeszcze większą brutalnością, niż to zrobiono w 1993 roku przy wystrzelaniu Najwyższego Sowietu Rosji.Najpierw rozczłonkujemy narody słowiańskie – dziel i podbijaj.Po pierwsze, podzielimy narody słowiańskie (z 300 milionów połowę stanowią Rosjanie) na małe kraje o słabych i luźnych związkach. W tym celu spróbujemy ustawić te kraje przeciwko sobie. Pogrążymy je w wojnach domowych wzajemnego zniszczenia. (link kto nas dzieli )Ukrainiec będzie myślał, że walczy z ekspansjonistyczną Rosją i o swoją niezależność, i będzie wierzył, że w końcu dostał swoją wolność, podczas gdy zostanie całkowicie pokonany przez nas.

To samo będą myśleć Rosjanie, jakby bronili własnych interesów o powrót ich ziem, “nielegalnie” im odebranych itd.linkUkraine Crisis: Death and destruction continues in Eastern Ukraine / Хунта убивает людей. [ENG SUB]To wszystko zrobimy pod pozorami różnych walk o suwerenność, o ich ideały narodowe, ale żadnej ze stron nie pozwolimy na samookreślenie oparte o wartości i tradycje narodowe.W tej wojnie głupców, słowiańskie stado kretynów będzie osłabiało siebie i wzmacniało nas, głównych reżyserów chaosu.

W tej wojnie głupców osłabimy słowiańskie bydło i wzmocnimy siebie, głównych dyrygentów tego całego buntu, udając że stoimy z boku i nie tylko nie uczestniczymy w krwawych wydarzeniach, ale nawet nie bierzemy w nich udziału.

Najbardziej niebezpiecznym słowem stanie sie “antysemita”. Wyraz “Żyd” będzie wymawiany szeptem. Ponadto będziemy pod całkowitą ochroną. W świadomości słowiańskiego profana (niewtajemniczeni) zainstalujemy takie myślenie, żeby najstraszniejszym wyrazem był “antysemita”.

Tak bardzo ich wystraszymy, że z żadnej żydowskiej głowy nie spadnie ani jeden włos, podczas gdy Słowianie będą rozstrzeliwani masowo, niszczeni w tysiącach.Kilkoma sprawami sądowymi (takimi jak proces antysemity Ostaszwili, i później jego zniszczenie) i innymi metodami (radio, telewizja – przerażające filmy, takie jak zemsta szpiegów izraelskiego Mosadu za zabicie Żydów), tak bardzo wystraszymy bydło, że z głowy Żyda nie spadnie nawet jeden włos, podczas gdy Słowianie będą rozstrzeliwani w grupach, niszczeni w tysiącach – na granicach, gdzie Żydzi nie służą w siłach pokojowych, aktami terroryzmu, i kryminalnymi i profesjonalnymi zabójstwami. [takimi aktami terrorystycznymi jak w szkole w Bieslanie, który pochłonął setki ofiar, w moskiewskim metrze itp.]Ci głupi Słowianie nie rozumieją tego, że najgorszymi faszystami są ci, którzy nigdy nie mówią tego głośno.To przemówienie Menachem Mendel Schneerson wygłosił w 1994. Toczy się wiele dyskusji nad jego prawdziwością, tak jak o prawdziwości „Protokołów mędrców Syjonu”, ale bezsporne jest to, że niemal wszystkie cele wyłożone przez Schneersona zostały już zrealizowane. To przemówienie jest tylko zastosowaniem Talmudu w odniesieniu do Ukrainy i Rosji. Talmud mówi: Żydzi powinni mordować i zniewalać Gojów na Ukrainie i w Rosji. Tak, przemówienie Schneersoa jest potworne. Dla zwykłego człowieka jest trudne do uwierzenia, żeby religijny lider mógł być MORDERCĄ, i żeby religia mogłaby być IDEOLOGIĄ MORDU. To z tego powodu tekst tego eseju zawiera każdy zbrodniczy fragment przemówienia obok zbrodniczego fragmentu Talmudu. Twarz syjonistycznego mesjasza również mówi sama za siebie: jest to twarz TERRORYSTY, pełna nienawiści i grozy.

Rabin Menachem Mendel Schneerson (5.04.1902 – 12.06.1994, znany jako rabin Lubavitcher albo tylko rabin, był siódmym rabinem (chasydzkim liderem) Chabadu (także nazywany „ruch Chabad-Lubavitch”). Był piątym w bezpośredniej paternistycznej linii do trzeciego rabina Chabadu, Menachema Mendela Schneersohna. Przywództwo Chabadu przejął w styczniu 1951, rok po śmierci jego teścia, rabina Yosefa Yitzchoka Schneersohna. Nawet po śmierci jest czczony jako lider Chabadu.

Talmudyczny judaizm

Na zdjęciu powyżej:

Simeon Haddarsen, fol. 56-D:„Kiedy przyjdzie Mesjasz, każdy Żyd będzie miał 2.800 niewolników”.

Nidrasch Talipoth, s. 225-L:„Jehowa stworzył nie-Żyda w formie ludzkiej, żeby Żyd nie mógł być obsługiwany przez zwierzęta. Nie-Żyd jest dalej zwierzęciem w ludzkiej formie, i skazany na służenie Żydowi dzień i noc”.

Poniżej słowa rabina Shneersona:1. Nasza szczególna taktyka zwalczania Słowian jest tajną wiedzą, z uwagi na jego wyłączność ograniczoną do wybrańców boga. Główną broń walki skierujemy bezpośrednio na Słowian, poza renegatami, „ożenionymi” z Żydami poprzez wspólne interesy. Prawda, wszyscy „ożenieni z nami” zostaną usunięci z naszej wspólnoty kiedy już wykorzystamy ich dla naszych celów.

Słowianie, a wśród nich Rosjanie – są najbardziej nieugiętymi narodami na świecie. Słowianie są nieugięci w wyniku swoich zdolności psychologicznych i intelektualnych, utworzonych przez wiele pokoleń przodków. Niemożliwe jest zmienić ich geny. Słowianina, Rosjanina, można zniszczyć, ale nigdy nie podbić. To dlatego ten lud [dosłownie: materiał siewny] podlega likwidacji, a najpierw ostrej redukcji ich liczebności(z czego kremlowska ropo-gazowa Chazaria, tak umiłowana przez polskojęzyczną putinologiczną agenturę, ścierającą kolana na myśl o putlerze, wywiązuje się z nawiązką/a303).

Lider Chabadu Menachem Mendel Schneerson (siódmy rabin Lubavitcher). Dnepropetrowsk na Ukrainie często nazywany jest miastem rabina. Tutaj spędził swoje dzieciństwo.

Talmudyczny judaizm

Sanhedryn 59a:„Zabicie Goja to jak zabicie dzikiego zwierzęcia”.Tosefta. Aboda Zara B,5:„Jeśli Goj zabije Goja albo Żyda, odpowiada za to; ale jeśli Żyd zabije Goja, NIE odpowiada za to”.

Hilkkoth Akum X1:„Nie okazuj litości Gojowi”.2. Nasze metody podboju w ogóle nie będą militarnymi, a ideologicznymi i gospodarczymi, wykorzystamy struktury władzy, uzbrojeni w najbardziej nowoczesne typy broni fizycznego tłumienia buntu, z jeszcze większą wściekłością niż w październiku 1993, zabijając Radę Najwyższą Rosji Sowieckiej.Najpierw podzielimy narody słowiańskie (300 mln, połowa to Rosjanie) na małe kraje o słabych i poprzecinanych związkach. W tym celu wykorzystamy nasza starą metodę: dziel i rządź. Spróbujemy ustawiać je jeden przeciwko drugiemu, i wciągać je w wojny domowe by wzajemnie się wyniszczały.Ukraińcy będą myśleć iż walczą z ekspansjonistyczną Rosją i o swoją niepodległość. Będą myśleć iż wreszcie zdobędą niepodległość, a będą całkowicie przez nas pokonani.

To samo będą myśleć Rosjanie, jakby bronili własnych interesów, zwrotu ich terytoriów, „nielegalnie” im odebranych, itd.

Talmudyczny judaizm

Seph. Jp., 92,1:

„Bóg dał Żydom władzę nad dobytkiem i krwią wszystkich narodów”.

Libbre David 37:„Powiedzenie czegokolwiek Gojowi o naszych relacjach religijnych, to tak samo jak zabicie wszystkich Żydów, bo gdyby Goje wiedzieli czego o nich uczymy, otwarcie by nas zabili”.

Wszystko to zrobimy pod przykrywką różnych suwerenności, walki o ich narodowe ideały. Jednocześnie żadnej z partii / ze stron nie damy żadnego samostanowienia, opartego na narodowych wartościach i tradycjach.

W tej wojnie głupców, słowiańskie stado kretynów będzie się osłabiać i wzmacniać nas, głównych kontrolerów chaosu, udających iż trzymamy się z boku, nie tylko nie uczestnicząc w krwawych wydarzeniach, ale również bez żadnego zaangażowania.

Lider Chabadu Menachem Mendel Schneerson

Co więcej, będziemy w pełni się chronić. W świadomość słowiańskich głupców (niewtajemniczonych), włożymy takie stereotypy myślenia, w których słowo „antysemita” stanie się najstraszniejszym ze wszystkich słów. Słowo „Żyd” będzie wymawiane szeptem.

Talmudyczny judaizm

Yebhamoth 11b:„Dozwolony jest stosunek seksualny z małą dziewczynką jeśli ma 3 lata”.

Sanhedrin 58b:„Jeśli poganin (Goj) uderzy Żyda, Goj musi zostać zabity. Uderzenie Żyda jest równe uderzeniu Boga”.

Shabbath 116a (s. 569):„Żydzi muszą zniszczyć księgi chrześcijan”.Przestraszymy bydło kilkoma procesami sądowymi (takimi jak proces antysemity ostaszwili, później zniszczenie go) i innymi metodami (radio, TV – przerażające filmy, takie jak zemsta izraelskich super-szpiegów Mosadu za zabijanie Żydów). Przestraszymy bydło tak bardzo, że z głowy Żyda nie spadnie ani jeden włos, zaś Słowianie będą rozstrzeliwani na pęczki, niszczeni w tysiącach – na granicach, gdzie Żydzi nie służą w siłach pokojowych, aktami terrorystycznymi, mordami kryminalnymi i profesjonalnymi ([takimi jak akt terrorystyczny w szkole w Biesłanie, w moskiewskiej kolejce podziemnej itd.].3. Głupie narody słowiańskie nie zdają sobie sprawy z tego, że najgorszymi faszystami są ci, którzy nigdy i nigdzie nie głoszą głośno faszyzmu, ale organizują to wszystko rzekomo zgodnie z najbardziej demokratycznymi standardami. Wręcz przeciwnie, słowo „faszysta” uczynimy brudnym słowem.

Talmudyczny judaizm

Sanhedrin 57a:Kiedy Żyd zamorduje Goja („Cuthean”), nie będzie kary śmierci. Co Żyd ukradnie Gojowi, może zatrzymać”.Baba Kamma 37b:„Goje są poza ochroną prawa i Bóg „oddał ich pieniądze Izraelowi”.Schulchan Aruch, Choszen Hamiszpat 348:„Wszelka własność innych narodów należy do narodu żydowskiego, który, w konsekwencji, jest upoważniony do przejmowania ich bez żadnych skrupułów”.

Każdy będzie przerażony tym, że przykleimy mu tę etykietkę. Bardzo dobrze wiemy, że nacjonalizm wzmacnia naród, robi go silnym. Slogan „internacjonalizm” jet przestarzały i już nie działa tak jak wcześniej. Zastąpimy go „uniwersalnymi wartościami ludzkimi”, a to jest to samo.

Nie pozwolimy na rozwój żadnego nacjonalizmu. I zniszczymy ogniem i mieczem wszystkie te ruchy nacjonalistyczne, które chcą wyprowadzić ludzi spod naszego dyktatu, tak jak zrobiono to w Gruzji, Armenii i Serbii. Zamiast tego, zagwarantujemy pełny dobrobyt naszemu nacjonalizmowi – syjonizmowi, a bardziej precyzyjnie: żydowskiemu faszyzmowi, który, dzięki swojej tajemniczości i sile, jest super-faszyzmem.

To nie było próżne, że w 1975 Zgromadzenie Ogólne ONZ przyjęło rezolucję, która syjonizm określiła najbardziej rażącą „formą rasizmu i dyskryminacji rasowej”, ale unieważniła ją w 1992, z powodu naszego triumfalnego marszu przez planetę. Z ONZ zrobiliśmy broń dla naszych celów przejęcia władzy nad „wszystkimi królestwami i narodami”.

4. Populację Słowian pozbawimy ich narodowej elity, która jest jedyną decydującą o rozwoju wydarzeń i postępowi kraju, i w końcu całego biegu historii. Żeby tego dokonać, obniżymy ich poziom edukacji – w następnych 5 latach zamkniemy połowę ich uniwersytetów, i to my będziemy się kształcić w pozostałej połowie.

Pozwolimy tam Ormianom, Czeczenom, Romom i innym. Będziemy pracować by zagwarantować, żeby rządy krajów słowiańskich zostały zastąpione przez naszą elitę żydowską.

W mas mediach – radio, TV, prasie, sztuce, literaturze, teatrze, kinie – stopniowo będziemy wypychać narodowe rzeczy i zastępować je naszymi, albo, w skrajnych przypadkach, rzeczami kosmopolitycznymi.Jul

3

WYWIAD Z WIKTOREM SUWOROWEM

Rosja – kolos na glinianych nogachWYWIAD Z  WIKTOREM SUWOROWEM, ZNANYM ROSYJSKIM PISARZEM, HISTORYKIEM I BYŁYM AGENTEM SOWIECKIEGO WYWIADU WOJSKOWEGO GRU, ROZMAWIA GABRIEL KAYZER / GPCCoraz wyraźniejsze stają się podziały w Rosji, które moim zdaniem doprowadzą w niedalekiej przyszłości do jej rozpadu na trzy części: europejską, tatarską i syberyjską. Niektórych ekonomistów dopadł ostatnio wirus optymizmu. Uważa Pan, że świat wychodzi z kryzysu?Obecny kryzys to nic w porównaniu z kryzysem, który nas czeka. Stany Zjednoczone są dziś odpowiedzialne za ok. 20 proc. światowej produkcji, a konsumują ok. 40 proc. światowych zasobów. W związku z tym wciąż dodrukowują dolary. Jeżeli jednak konsumuje się więcej niż produkuje, to na dłuższą metę dodrukowywanie dolarów niewiele pomoże, a wręcz doprowadzi do nowego kryzysu. Najbardziej ucierpią na nim państwa takie jak Arabia Saudyjska, Japonia czy Chiny, które posiadają oszczędności w dolarach. Na to nałoży się wzrost cen surowców, których ilość jest ograniczona.Kto najbardziej na tym straci?Ci, którzy dziś kontrolują sytuację, na tym kryzysie nawet skorzystają. Amerykańskie banki wiedzą, że przetrwają kryzys finansowy, gdyż ich szefowie są bezpośrednio połączeni z ludźmi odpowiedzialnymi za drukowanie pieniędzy. Niektóre banki oczywiście upadną, ale te mające dziś największe wpływy i kapitał staną się jeszcze bardziej wpływowe.Mówimy o USA, a co z Rosją? Prezydent Władimir Putin chce odbudować dawną strefę wpływów w Europie Środkowej i Wschodniej. Czy nie tego właśnie powinniśmy się obawiać?Putin ma wiele słabości. Kocha rządzić, tak samo jak Stalin, ale chce żyć jak Roman Abramowicz. Tych dwóch rzeczy jednak nie da się ze sobą połączyć. Stalin rządził potężnym państwem, jakim był Związek Sowiecki. Wszystko było pod jego kontrolą. To był silny dyktator. Jego skromne życie prywatne i wygląd ascety bardzo dużo o nim mówią. On nie miał miliardów na koncie. Nie posiadał zegarków marki Rolex, garniturów od Versacego itd. Dlatego mógł kontrolować Rosję i Europę Środkowo-Wschodnią. Putin nie jest w stanie kontrolować nawet samej Rosji. Oligarchowie są dziś bardzo potężni. Putin przekazał swoim znajomym biznesmenom zbyt dużo władzy i teraz jest przez nich skrępowany. Drugiego Stalina więc raczej z niego nie będzie.Jak na tle innych państw wygląda obecnie sytuacja gospodarcza i polityczna Rosji?W mojej opinii ekonomiczna i polityczna sytuacja w Rosji jest beznadziejna. Zamiast inwestować w infrastrukturę, pompuje się fundusze w zimową olimpiadę w Soczi i ukrywa pieniądze w rajach podatkowych. Dzisiejszy rząd Rosji jest rządem kryminalistów. Wszyscy są skorumpowani. Coraz wyraźniejsze stają się także podziały, które moim zdaniem doprowadzą w niedalekiej przyszłości do rozpadu Rosji. Na obszarze Syberii, gdzie wydobywa się gaz i ropę, ludzie coraz głośniej pytają, dlaczego nasze pieniądze idą do Moskwy? Mówią, że nie potrzebują Moskwy, że chcą się oddzielić. Coraz bardziej niezadowolone są także mniejszości etniczne, np. żyjący nad Wołgą Tatarzy, którzy są muzułmanami. Na razie są lojalni w stosunku do Moskwy, ale z powodu rosnących problemów ekonomicznych budzą się u nich nastroje separatystyczne. Ci ludzie widzą, że pieniądze z wydobycia ropy nie trafiają w ich ręce, ale są wysyłane do Moskwy. Przez ten nierówny podział środków Rosja może się rozpaść na trzy części: europejską, tatarską i syberyjską. Tatarstan leży w Rosji centralnej. Jeżeli więc się odłączy razem z innymi niezadowolonymi republikami, to Rosja zostanie podzielona na pół.Czy sugeruje Pan, że Władimir Putin będzie ostatnim rosyjskim prezydentem?Wszystko na to wskazuje. Gospodarz Kremla nie może zrobić nic, aby zatrzymać ten proces, który toczy się obecnie na naszych oczach, choć wielu ludzi tego nie dostrzega. Gdybyśmy w 1989 r. siedzieli sobie w Warszawie i pili wyborową i ktoś by nam powiedział, że jutro komunizm upadnie, śmialibyśmy się tylko z tego. Wtedy było bardzo trudno przewidzieć, co się stanie następnego dnia. Ledwie jednak się obejrzeliśmy, a komunizm upadł. Rosja, taka, jaką widzimy dzisiaj, upadnie bardzo szybko. Każdego roku ludność coraz bardziej się kurczy, tak, Rosja jest umierającym państwem.Jakie konsekwencje będzie miał upadek Rosji dla równowagi geopolitycznej na świecie, a szczególnie dla Zachodu?Niezależnie od tego, czy Rosja będzie wówczas państwem demokratycznym, czy quasi-totalitarnym, jak obecnie, jej upadek będzie dla Zachodu problematyczny. Rosja nie jest wprawdzie obecnie przyjacielem Europy, ale stanowi dla niej główną bazę gazu i ropy naftowej. Gdy Rosja upadnie, do gry wkroczą ekstremiści islamscy oraz Chiny, które będą chciały zagarnąć część Syberii. Zresztą już powoli przejmują kontrolę nad wschodnią częścią Rosji. Może dojść do wojny domowej, która może zdestabilizować cały region. W niepowołane ręce może się wówczas dostać także arsenał jądrowy. Nie muszę chyba tłumaczyć potencjalnych konsekwencji takiego przebiegu zdarzeń.Rosja może się rozpaść na trzy części: europejską, tatarską i syberyjską. Tatarstan leży w Rosji centralnej. Jeżeli więc się odłączy razem z innymi niezadowolonymi republikami, to Rosja zostanie podzielona na pół.Przypominam sobie plany i założenia takiego podziału :

\" Odetniemy Rosjan od Wschodu Wielkim Łukiem Wschodnim. Wszystkich zamieszkujących w górskich regionach wypędzimy tam gdzie powinni żyć – wysoko w górach. Jednocześnie odetniemy Rosjan od Wschodu Wielkim Łukiem Wschodnim.Zostanie utworzona konfederacja wolnych ludzi “Itil-Ural”, która odetnie Ural i Syberię od środkowej Rosji

(Komi, Komi-Perm republika Udmurdii, wielki Tatarstan, Baszkortostan i Niemiecka Republika Wołgi utworzona przez tajne porozumienie z Niemcami).

I wtedy łuk będzie biegł przez dolną Kałmucję, Dagiestan, Azerbejdżan, i będzie zamknięta z Turcją. A poza Uralem – wszystko jest łatwiejsze: Suweren, rzekomo wyzwolony spod jarzma Rosji, Sacha Czukotka, Buriacja. . .

I tam stworzymy taką nie do zniesienia sytuację, że mniejszości poproszą “społeczeństwo zachodnie” o ochronę przed krwawymi kolonizatorami rosyjskimi.Podczas gdy w ubiegłym stuleciu Stany Zjednoczone kupiły od Rosji Alaskę, to w XXI wieku kupią całą Syberię. Będzie to obszar Syberii między Jenisejem na zachodzie, oceanem Arktycznym na północy, Pacyfikiem na wschodzie, i granicą z Chinami, Mongolią i Koreą Północną na południu.

Te obszary są dwa razy większe nić same Stany Zjednoczone. Akr ziemi [4.040 m. kw.] będzie można kupić za $1.000. Za całą Syberię będziemy musieli zapłacić $3 tryliony w ciągu 20 lat. Roczna spłata będzie wynosić $200 milionów, połowa której pójdzie na zakup towarów w USA.

Syberyjczycy nie będą mogli nic zrobić żeby uniknąć faktu, że będą musieli ulec jakimś zagranicznym wpływom, a Stany Zjednoczone wyglądają lepiej, niż ich azjatyccy sąsiedzi. W końcu z Władywostoku jest bliżej do Los Angeles niż do Moskwy. . .\"

Nasze aspiracje skierowane są teraz na Rosję i mają podwójny cel: pierwszy – eliminację najpotężniejszego i niezależnego imperium. Drugi – przejęcie jej bogactw.Tekst ten pochodzi z przemówienia Menachema Mendla Schneersona, rabina Chabad Lubawicz,

wysłanego listem do gazety z Wołogdy i opublikowanego prze ten dziennik – “Slawianin” N-4 (32) w 2001 roku w Rosji.

Po publikacji sąd nie mógł oskarżyć redaktora naczelnego, W F Popowa, pod wymyślonymi zarzutami z Art. 282, ponieważ posłużył się on faktami, i broniło go kilku rosyjskich naukowców, m.in. akademik J K Begunow i doktor prawa O G Korotajew.

Przemówienie to wygłosił ten czciciel diabła w 1994 roku.

Na krawędzi grobu – syjonizm: plany i metody.

Menachem Mendel SchneersonTo przemówienie [list wysłany do gazety] Menachema Mendla Schneersona, rabina Chabad Lubawicz, opublikował dziennik z Wołogdy – “Slawianin” N-4 (32) w 2001 roku w Rosji.Po publikacji sąd nie mógł oskarżyć redaktora naczelnego, W F Popowa, pod wymyślonymi zarzutami z Art. 282, ponieważ posłużył się on faktami, i broniło go kilku rosyjskich naukowców, m.in. akademik J K Begunow i doktor prawa O G Korotajew.

Przemówienie to wygłosił ten czciciel diabła w 1994 roku. Jest dużo dyskusji odnośnie jego prawdziwości, tak jak kiedyś spierano się o autentyczność “Protokołów mędrców Syjonu”, ale bezsporny jest fakt, że prawie wszystkie cele, wyłożone przez Schneersona, już zrealizowano.Główne ostrze walki skierujemy na Słowian1. Naszą specjalną taktyką walki z czerwono-brązowymi (i wszystkimi Słowianami – czerwono-brązowymi) jest tajna wiedza.

Główne ostrze walki skierujemy na Słowian, z wyjątkiem renegatów, “ożenionych” z Żydami wspólnymi interesami. Co prawda, wszyscy ci “ożenieni z nami” zostaną usunięci z naszego społeczeństwa, kiedy już wykorzystamy ich do naszych celów.Słowianie, podobnie jak Rosjanie, są najbardziej niesubordynowanymi narodami świata. Niesubordynowani – ponieważ na skutek ich możliwości mentalnych i intelektualnych, przekazywanych przez wiele pokoleń przodków, genów które nie są podatne na zmiany,. Słowian i Rosjan można zniszczyć, ale nigdy nie można ich podbić. To dlatego to nasienie jest przedmiotem likwidacji, ale najpierw chodzi o zmniejszenie ich liczby.

2. Nasza metoda podboju nie będzie w ogóle wojskowa, lecz ideologiczna i ekonomiczna, z wykorzystaniem struktur władzy, uzbrojonej w najnowocześniejszy typ broni do fizycznego tłumienia buntu, z jeszcze większą brutalnością, niż to zrobiono w 1993 roku przy wystrzelaniu Najwyższego Sowietu Rosji.Najpierw rozczłonkujemy narody słowiańskie – dziel i podbijaj.Po pierwsze, podzielimy narody słowiańskie (z 300 milionów połowę stanowią Rosjanie) na małe kraje o słabych i luźnych związkach. W tym celu spróbujemy ustawić te kraje przeciwko sobie. Pogrążymy je w wojnach domowych wzajemnego zniszczenia. (link kto nas dzieli )Ukrainiec będzie myślał, że walczy z ekspansjonistyczną Rosją i o swoją niezależność, i będzie wierzył, że w końcu dostał swoją wolność, podczas gdy zostanie całkowicie pokonany przez nas.

To samo będą myśleć Rosjanie, jakby bronili własnych interesów o powrót ich ziem, “nielegalnie” im odebranych itd.linkUkraine Crisis: Death and destruction continues in Eastern Ukraine / Хунта убивает людей. [ENG SUB]To wszystko zrobimy pod pozorami różnych walk o suwerenność, o ich ideały narodowe, ale żadnej ze stron nie pozwolimy na samookreślenie oparte o wartości i tradycje narodowe.W tej wojnie głupców, słowiańskie stado kretynów będzie osłabiało siebie i wzmacniało nas, głównych reżyserów chaosu.

W tej wojnie głupców osłabimy słowiańskie bydło i wzmocnimy siebie, głównych dyrygentów tego całego buntu, udając że stoimy z boku i nie tylko nie uczestniczymy w krwawych wydarzeniach, ale nawet nie bierzemy w nich udziału.

Najbardziej niebezpiecznym słowem stanie sie “antysemita”. Wyraz “Żyd” będzie wymawiany szeptem. Ponadto będziemy pod całkowitą ochroną. W świadomości słowiańskiego profana (niewtajemniczeni) zainstalujemy takie myślenie, żeby najstraszniejszym wyrazem był “antysemita”.

Tak bardzo ich wystraszymy, że z żadnej żydowskiej głowy nie spadnie ani jeden włos, podczas gdy Słowianie będą rozstrzeliwani masowo, niszczeni w tysiącach.Kilkoma sprawami sądowymi (takimi jak proces antysemity Ostaszwili, i później jego zniszczenie) i innymi metodami (radio, telewizja – przerażające filmy, takie jak zemsta szpiegów izraelskiego Mosadu za zabicie Żydów), tak bardzo wystraszymy bydło, że z głowy Żyda nie spadnie nawet jeden włos, podczas gdy Słowianie będą rozstrzeliwani w grupach, niszczeni w tysiącach – na granicach, gdzie Żydzi nie służą w siłach pokojowych, aktami terroryzmu, i kryminalnymi i profesjonalnymi zabójstwami. [takimi aktami terrorystycznymi jak w szkole w Bieslanie, który pochłonął setki ofiar, w moskiewskim metrze itp.]Ci głupi Słowianie nie rozumieją tego, że najgorszymi faszystami są ci, którzy nigdy nie mówią tego głośno.To przemówienie Menachem Mendel Schneerson wygłosił w 1994. Toczy się wiele dyskusji nad jego prawdziwością, tak jak o prawdziwości „Protokołów mędrców Syjonu”, ale bezsporne jest to, że niemal wszystkie cele wyłożone przez Schneersona zostały już zrealizowane. To przemówienie jest tylko zastosowaniem Talmudu w odniesieniu do Ukrainy i Rosji. Talmud mówi: Żydzi powinni mordować i zniewalać Gojów na Ukrainie i w Rosji. Tak, przemówienie Schneersoa jest potworne. Dla zwykłego człowieka jest trudne do uwierzenia, żeby religijny lider mógł być MORDERCĄ, i żeby religia mogłaby być IDEOLOGIĄ MORDU. To z tego powodu tekst tego eseju zawiera każdy zbrodniczy fragment przemówienia obok zbrodniczego fragmentu Talmudu. Twarz syjonistycznego mesjasza również mówi sama za siebie: jest to twarz TERRORYSTY, pełna nienawiści i grozy.aRabin Menachem Mendel Schneerson (5.04.1902 – 12.06.1994, znany jako rabin Lubavitcher albo tylko rabin, był siódmym rabinem (chasydzkim liderem) Chabadu (także nazywany „ruch Chabad-Lubavitch”). Był piątym w bezpośredniej paternistycznej linii do trzeciego rabina Chabadu, Menachema Mendela Schneersohna. Przywództwo Chabadu przejął w styczniu 1951, rok po śmierci jego teścia, rabina Yosefa Yitzchoka Schneersohna. Nawet po śmierci jest czczony jako lider Chabadu.a

Talmudyczny judaizm

Na zdjęciu powyżej:

Simeon Haddarsen, fol. 56-D:„Kiedy przyjdzie Mesjasz, każdy Żyd będzie miał 2.800 niewolników”.

Nidrasch Talipoth, s. 225-L:„Jehowa stworzył nie-Żyda w formie ludzkiej, żeby Żyd nie mógł być obsługiwany przez zwierzęta. Nie-Żyd jest dalej zwierzęciem w ludzkiej formie, i skazany na służenie Żydowi dzień i noc”.

Poniżej słowa rabina Shneersona:1. Nasza szczególna taktyka zwalczania Słowian jest tajną wiedzą, z uwagi na jego wyłączność ograniczoną do wybrańców boga. Główną broń walki skierujemy bezpośrednio na Słowian, poza renegatami, „ożenionymi” z Żydami poprzez wspólne interesy. Prawda, wszyscy „ożenieni z nami” zostaną usunięci z naszej wspólnoty kiedy już wykorzystamy ich dla naszych celów.

Słowianie, a wśród nich Rosjanie – są najbardziej nieugiętymi narodami na świecie. Słowianie są nieugięci w wyniku swoich zdolności psychologicznych i intelektualnych, utworzonych przez wiele pokoleń przodków. Niemożliwe jest zmienić ich geny. Słowianina, Rosjanina, można zniszczyć, ale nigdy nie podbić. To dlatego ten lud [dosłownie: materiał siewny] podlega likwidacji, a najpierw ostrej redukcji ich liczebności(z czego kremlowska ropo-gazowa Chazaria, tak umiłowana przez polskojęzyczną putinologiczną agenturę, ścierającą kolana na myśl o putlerze, wywiązuje się z nawiązką/a303).a

Lider Chabadu Menachem Mendel Schneerson (siódmy rabin Lubavitcher). Dnepropetrowsk na Ukrainie często nazywany jest miastem rabina. Tutaj spędził swoje dzieciństwo.

a

Talmudyczny judaizm

Sanhedryn 59a:„Zabicie Goja to jak zabicie dzikiego zwierzęcia”.Tosefta. Aboda Zara B,5:„Jeśli Goj zabije Goja albo Żyda, odpowiada za to; ale jeśli Żyd zabije Goja, NIE odpowiada za to”.

Hilkkoth Akum X1:„Nie okazuj litości Gojowi”.2. Nasze metody podboju w ogóle nie będą militarnymi, a ideologicznymi i gospodarczymi, wykorzystamy struktury władzy, uzbrojeni w najbardziej nowoczesne typy broni fizycznego tłumienia buntu, z jeszcze większą wściekłością niż w październiku 1993, zabijając Radę Najwyższą Rosji Sowieckiej.Najpierw podzielimy narody słowiańskie (300 mln, połowa to Rosjanie) na małe kraje o słabych i poprzecinanych związkach. W tym celu wykorzystamy nasza starą metodę: dziel i rządź. Spróbujemy ustawiać je jeden przeciwko drugiemu, i wciągać je w wojny domowe by wzajemnie się wyniszczały.Ukraińcy będą myśleć iż walczą z ekspansjonistyczną Rosją i o swoją niepodległość. Będą myśleć iż wreszcie zdobędą niepodległość, a będą całkowicie przez nas pokonani.

To samo będą myśleć Rosjanie, jakby bronili własnych interesów, zwrotu ich terytoriów, „nielegalnie” im odebranych, itd.a

Talmudyczny judaizm

Seph. Jp., 92,1:

„Bóg dał Żydom władzę nad dobytkiem i krwią wszystkich narodów”.

Libbre David 37:„Powiedzenie czegokolwiek Gojowi o naszych relacjach religijnych, to tak samo jak zabicie wszystkich Żydów, bo gdyby Goje wiedzieli czego o nich uczymy, otwarcie by nas zabili”.

Wszystko to zrobimy pod przykrywką różnych suwerenności, walki o ich narodowe ideały. Jednocześnie żadnej z partii / ze stron nie damy żadnego samostanowienia, opartego na narodowych wartościach i tradycjach.

W tej wojnie głupców, słowiańskie stado kretynów będzie się osłabiać i wzmacniać nas, głównych kontrolerów chaosu, udających iż trzymamy się z boku, nie tylko nie uczestnicząc w krwawych wydarzeniach, ale również bez żadnego zaangażowania.aLider Chabadu Menachem Mendel Schneerson

Co więcej, będziemy w pełni się chronić. W świadomość słowiańskich głupców (niewtajemniczonych), włożymy takie stereotypy myślenia, w których słowo „antysemita” stanie się najstraszniejszym ze wszystkich słów. Słowo „Żyd” będzie wymawiane szeptem.a

Talmudyczny judaizm

Yebhamoth 11b:„Dozwolony jest stosunek seksualny z małą dziewczynką jeśli ma 3 lata”.

Sanhedrin 58b:„Jeśli poganin (Goj) uderzy Żyda, Goj musi zostać zabity. Uderzenie Żyda jest równe uderzeniu Boga”.

Shabbath 116a (s. 569):„Żydzi muszą zniszczyć księgi chrześcijan”.Przestraszymy bydło kilkoma procesami sądowymi (takimi jak proces antysemity ostaszwili, później zniszczenie go) i innymi metodami (radio, TV – przerażające filmy, takie jak zemsta izraelskich super-szpiegów Mosadu za zabijanie Żydów). Przestraszymy bydło tak bardzo, że z głowy Żyda nie spadnie ani jeden włos, zaś Słowianie będą rozstrzeliwani na pęczki, niszczeni w tysiącach – na granicach, gdzie Żydzi nie służą w siłach pokojowych, aktami terrorystycznymi, mordami kryminalnymi i profesjonalnymi ([takimi jak akt terrorystyczny w szkole w Biesłanie, w moskiewskiej kolejce podziemnej itd.].3. Głupie narody słowiańskie nie zdają sobie sprawy z tego, że najgorszymi faszystami są ci, którzy nigdy i nigdzie nie głoszą głośno faszyzmu, ale organizują to wszystko rzekomo zgodnie z najbardziej demokratycznymi standardami. Wręcz przeciwnie, słowo „faszysta” uczynimy brudnym słowem.a

Talmudyczny judaizm

Sanhedrin 57a:Kiedy Żyd zamorduje Goja („Cuthean”), nie będzie kary śmierci. Co Żyd ukradnie Gojowi, może zatrzymać”.Baba Kamma 37b:„Goje są poza ochroną prawa i Bóg „oddał ich pieniądze Izraelowi”.Schulchan Aruch, Choszen Hamiszpat 348:„Wszelka własność innych narodów należy do narodu żydowskiego, który, w konsekwencji, jest upoważniony do przejmowania ich bez żadnych skrupułów”.

Każdy będzie przerażony tym, że przykleimy mu tę etykietkę. Bardzo dobrze wiemy, że nacjonalizm wzmacnia naród, robi go silnym. Slogan „internacjonalizm” jet przestarzały i już nie działa tak jak wcześniej. Zastąpimy go „uniwersalnymi wartościami ludzkimi”, a to jest to samo.

Nie pozwolimy na rozwój żadnego nacjonalizmu. I zniszczymy ogniem i mieczem wszystkie te ruchy nacjonalistyczne, które chcą wyprowadzić ludzi spod naszego dyktatu, tak jak zrobiono to w Gruzji, Armenii i Serbii. Zamiast tego, zagwarantujemy pełny dobrobyt naszemu nacjonalizmowi – syjonizmowi, a bardziej precyzyjnie: żydowskiemu faszyzmowi, który, dzięki swojej tajemniczości i sile, jest super-faszyzmem.

To nie było próżne, że w 1975 Zgromadzenie Ogólne ONZ przyjęło rezolucję, która syjonizm określiła najbardziej rażącą „formą rasizmu i dyskryminacji rasowej”, ale unieważniła ją w 1992, z powodu naszego triumfalnego marszu przez planetę. Z ONZ zrobiliśmy broń dla naszych celów przejęcia władzy nad „wszystkimi królestwami i narodami”.

4. Populację Słowian pozbawimy ich narodowej elity, która jest jedyną decydującą o rozwoju wydarzeń i postępowi kraju, i w końcu całego biegu historii. Żeby tego dokonać, obniżymy ich poziom edukacji – w następnych 5 latach zamkniemy połowę ich uniwersytetów, i to my będziemy się kształcić w pozostałej połowie.

Pozwolimy tam Ormianom, Czeczenom, Romom i innym. Będziemy pracować by zagwarantować, żeby rządy krajów słowiańskich zostały zastąpione przez naszą elitę żydowską.

W mas mediach – radio, TV, prasie, sztuce, literaturze, teatrze, kinie – stopniowo będziemy wypychać narodowe rzeczy i zastępować je naszymi, albo, w skrajnych przypadkach, rzeczami kosmopolitycznymi.a

Talmudyczny judaizm

Seph. Jp., 92, 1:

„Bóg dał Żydom władzę nad majątkami i krwią wszystkich narodów”.

2:35:„Tylko bydło które wzięliśmy jako zdobycz dla siebie i łupy miast które przejęliśmy’.Przeprowadzimy reformę edukacji, i ograniczymy nauczanie przedmiotów które wzmacniają i systematyzują proces myślowy w lewej i prawej półkuli mózgu: a) język i literatura, b) fizyka i matematyka.Jeśli chodzi o historię, nie trzeba nic mówić. Bydłu damy naszą własną historię, i pokażemy, że cała ewolucja człowieka szła w kierunku uznania wybranego przez Boga narodu Żydów jako władców całego świata.

Rabin Yitzhak Ginsburg zadeklarował: „Musimy uznać to, że żydowska krew i krew Goja nie są takie same”. (NY Times, 6.06.1989, s. 5)Zamiast wartości narodowych, damy wam patriotyzm bałałajkowy i pijackie łzy. Naszym celem jest zastąpienie słowiańskiej elity naszą własną. Nie pozwolimy na rozwój nauki w krajach słowiańskich. Rdzeń naukowców (Akademia Nauk) będzie składał się z naszych ludzi.

Nie pozwolimy na żaden przemysł high-tech, i to doprowadzi do całkowitego upadku przemysłu. ograniczymy go do produkcji podstawowych rzeczy dla ograniczonego kontyngentu niewolników, produkującego surowce dla nas.

Wśród ich obywateli są liczni inżynierowie, wykwalifikowani pracownicy i nauczyciele. Dla nich stworzymy takie warunki przeżycia (żadnej pracy, wysoki czynsz, wysoki koszt mediów, transportu itd.), że sami będą uciekać do odległych wiosek na północy, gdzie teraz Rosjanie uciekają z krajów byłego Związku Sowieckiego. Będą myśleć że tam będzie łatwiej prowadzić lepsze życie. Ale w rzeczywistości to też będzie oszustwo.

Zepsuj młodych i zrób z nich zboczeńców – a zdobędziesz naród! Takie jest nasze motto. Pozbawimy wasze społeczeństwo młodych ludzi, degradując ich seksem, muzyka rockową, przemocą, alkoholem, paleniem papierosów, narkotykami, czyli wasze społeczeństwo pozbawimy przyszłości. Uderzymy w rodzinę, niszcząc ją, zmniejszymy wskaźnik urodzeń.

„Zniszczymy Boga” – cytat z ProtokołówRabin Yaacov Perrin mówi: „Milion Arabów nie jest wart jednego żydowskiego paznokcia”. (NY Daily News, 28.02.1994, s. 6)

Hitler był głupim chłopcem. Działał bezpośrednio i otwarcie. I to była wyjątkowo trudna praca – palić, rozstrzeliwać, grzebać miliony, itd. On zostawił po sobie krwawe ślady. My działamy sprytniej: nie zostawiamy żadnych śladów. Zmniejsz wskaźnik urodzeń o połowę – i zabijesz 2-3 miliony Rosjan rocznie, bez najmniejszego wysiłku fizycznego. nie ma żadnej potrzeby na piece, amunicję i groby. I nie ma żadnych śladów. nie urodzony – nikt nie jest winien.

Dla kryminalistów stworzymy warunki życia lepsze niż dla pracującego bydła. Będziemy zwalniać kryminalistów z więzień, żeby było więcej mordów, rabunków, niepewności. Amnestia będzie dotyczyła nie tylko złodziei i morderców – w skrócie, ale z wyjątkiem tych skazanych za „podżeganie do nienawiści etnicznej”, co faktycznie oznacza prawo przeciwko antysemityzmowi.

Wśród ludzi zasiejemy strach. Bydło będzie się bało o swoje życie, które będzie nic nie warte. Będą się bać o pracę, która może być im w każdej chwili odebrana. Będą się bać o przyszłość ich. . . Będziemy rządzić strachem.

5. Te wspaniałe cele zrealizuje się w kilku etapach. Już 85% kontynentalnego szelfu Oceanu Arktycznego dostało się w nasze ręce, dzięki mylącym porozumieniom podpisanym za Gorbaczowa i Jelcyna, a które nie są wyjaśnione narodowi (opinia publiczna jeszcze o tym nie wie).

Już pół miliona Ormian mieszka w południowej Rosji. To jest nasza forpoczta. Najpierw, żeby oszukać, w Kubaniu ogłosimy Republikę Armeńską. Następnie, po wypędzeniu Kozaków,przekształcimy ją w Chazarię – Izrael. pomoże nam to, że Kozacy są ciągle pijani, kochają władzę i są gotowi walczyć między sobą o tę władzę.

[więcej Kubań: http://pl.wikipedia.org/wiki/Kuba%C5%84_%28kraina%29]

Ale tam jest jeszcze organizacja strukturalna – prawosławne duchowieństwo. Tam wyślemy członków naszego żydowskiego kleru, którzy staną się rosyjskimi księżmi prawosławnymi. Talmud pozwala im dokonywać rytuałów innych religii, zachowując nietknięty judaizm głęboko w środku.

Pozostałych przekupimy. I zniszczymy wszystkich tych, którzy nam nie ulegną. Rosjanie już nie mają bardziej lub mniej zorganizowanych struktur, a bydło nie może się zjednoczyć by je ustanowić, bo rosyjskie bydło już stało się pijakami i zostało zdegradowane, i nie jest w stanie strukturyzować.

W ostatnim stuleciu, Stany Zjednoczone zakupiły od Rosji Alaskę. W XXI wieku Stany Zjednoczone wykupią całą Syberię, łącznie z syberyjskim obszarem między rzeką Jenisej na zachodzie i Pacyfikiem na wschodzie i granicą z Chinami, między oceanem Arktycznym na północy i Mongolią i Koreą Płn na południu. Te ziemie są dwa razy wyżej niż obszar Stanów Zjednoczonych. Jeden akr ziemi zakupi się za tylko $1.000, a za całą Syberię USA zapłaci $3 bn w ciągu 20 lat. Roczne spłaty będą wynosić $200 mln, połowa z czego zostanie wydana na zakup produktów w USA.

Syberyjczycy będą musieli poddać się obcym wpływom, a USA wyglądają na milsze niż azjatyccy sąsiedzi. W końcu z Wladywostoku jest bliżej do Los Angeles niż do Moskwy. . .

6. Ze wszystkich tych działań dla nas najważniejszych, słowiańskiemu bydłu damy monarchię pod płaszczykiem „demokratycznej transformacji”. Wszyscy w stadzie dostaną marionetkowego prezydenta. Im więcej brokatu, hałasu, pompy, tym lepiej! Monarchia jest dobra w tym sensie, że kieruje całą energię mas na gwizdek. Monarcha odwróci uwagę stada od naszej tajnej aktywnej pracy na strukturyzowanie ludności według systemu, niezbędnego dla nas. Prezydent jest ekranem, na pozór wybranym w głosowaniu powszechnym (i będziemy fałszować procedury wyborcze w taki sposób, że będą wydawać się tak, że wszystko jest zgodne z prawem), i zamierzamy prowadzić cały nasz niezbędny biznes zza tego ekranu. Prezydent będzie miał nieograniczoną władzę. Dzięki zmianom w szeregach najlepszych agencji bezpieczeństwa, to prezydent będzie mianował naszych ludzi na stanowiska w organach bezpieczeństwa. Wojsko, wszystkie agencje bezpieczeństwa narodowego, i wszelkiego rodzaju siły specjalne będą podlegały bezpośrednio prezydentowi. A to oznacza, że będą podporządkowane nam. W naszych rękach będziemy mieć tylko sznurki przywiązane do rąk prezydenta. I będziemy pociągać za te sznurki w taki sposób, jak będzie konieczne dla realizacji naszego imponującego planu podboju wszystkich plemion i królestw, ich podporządkowanie się naszemu najlepszemu narodowi, wybranemu przez Boga Izraela.Jul

3

WYWIAD Z WIKTOREM SUWOROWEM

Rosja – kolos na glinianych nogachWYWIAD Z  WIKTOREM SUWOROWEM, ZNANYM ROSYJSKIM PISARZEM, HISTORYKIEM I BYŁYM AGENTEM SOWIECKIEGO WYWIADU WOJSKOWEGO GRU, ROZMAWIA GABRIEL KAYZER / GPCCoraz wyraźniejsze stają się podziały w Rosji, które moim zdaniem doprowadzą w niedalekiej przyszłości do jej rozpadu na trzy części: europejską, tatarską i syberyjską. Niektórych ekonomistów dopadł ostatnio wirus optymizmu. Uważa Pan, że świat wychodzi z kryzysu?Obecny kryzys to nic w porównaniu z kryzysem, który nas czeka. Stany Zjednoczone są dziś odpowiedzialne za ok. 20 proc. światowej produkcji, a konsumują ok. 40 proc. światowych zasobów. W związku z tym wciąż dodrukowują dolary. Jeżeli jednak konsumuje się więcej niż produkuje, to na dłuższą metę dodrukowywanie dolarów niewiele pomoże, a wręcz doprowadzi do nowego kryzysu. Najbardziej ucierpią na nim państwa takie jak Arabia Saudyjska, Japonia czy Chiny, które posiadają oszczędności w dolarach. Na to nałoży się wzrost cen surowców, których ilość jest ograniczona.Kto najbardziej na tym straci?Ci, którzy dziś kontrolują sytuację, na tym kryzysie nawet skorzystają. Amerykańskie banki wiedzą, że przetrwają kryzys finansowy, gdyż ich szefowie są bezpośrednio połączeni z ludźmi odpowiedzialnymi za drukowanie pieniędzy. Niektóre banki oczywiście upadną, ale te mające dziś największe wpływy i kapitał staną się jeszcze bardziej wpływowe.Mówimy o USA, a co z Rosją? Prezydent Władimir Putin chce odbudować dawną strefę wpływów w Europie Środkowej i Wschodniej. Czy nie tego właśnie powinniśmy się obawiać?Putin ma wiele słabości. Kocha rządzić, tak samo jak Stalin, ale chce żyć jak Roman Abramowicz. Tych dwóch rzeczy jednak nie da się ze sobą połączyć. Stalin rządził potężnym państwem, jakim był Związek Sowiecki. Wszystko było pod jego kontrolą. To był silny dyktator. Jego skromne życie prywatne i wygląd ascety bardzo dużo o nim mówią. On nie miał miliardów na koncie. Nie posiadał zegarków marki Rolex, garniturów od Versacego itd. Dlatego mógł kontrolować Rosję i Europę Środkowo-Wschodnią. Putin nie jest w stanie kontrolować nawet samej Rosji. Oligarchowie są dziś bardzo potężni. Putin przekazał swoim znajomym biznesmenom zbyt dużo władzy i teraz jest przez nich skrępowany. Drugiego Stalina więc raczej z niego nie będzie.Jak na tle innych państw wygląda obecnie sytuacja gospodarcza i polityczna Rosji?W mojej opinii ekonomiczna i polityczna sytuacja w Rosji jest beznadziejna. Zamiast inwestować w infrastrukturę, pompuje się fundusze w zimową olimpiadę w Soczi i ukrywa pieniądze w rajach podatkowych. Dzisiejszy rząd Rosji jest rządem kryminalistów. Wszyscy są skorumpowani. Coraz wyraźniejsze stają się także podziały, które moim zdaniem doprowadzą w niedalekiej przyszłości do rozpadu Rosji. Na obszarze Syberii, gdzie wydobywa się gaz i ropę, ludzie coraz głośniej pytają, dlaczego nasze pieniądze idą do Moskwy? Mówią, że nie potrzebują Moskwy, że chcą się oddzielić. Coraz bardziej niezadowolone są także mniejszości etniczne, np. żyjący nad Wołgą Tatarzy, którzy są muzułmanami. Na razie są lojalni w stosunku do Moskwy, ale z powodu rosnących problemów ekonomicznych budzą się u nich nastroje separatystyczne. Ci ludzie widzą, że pieniądze z wydobycia ropy nie trafiają w ich ręce, ale są wysyłane do Moskwy. Przez ten nierówny podział środków Rosja może się rozpaść na trzy części: europejską, tatarską i syberyjską. Tatarstan leży w Rosji centralnej. Jeżeli więc się odłączy razem z innymi niezadowolonymi republikami, to Rosja zostanie podzielona na pół.Czy sugeruje Pan, że Władimir Putin będzie ostatnim rosyjskim prezydentem?Wszystko na to wskazuje. Gospodarz Kremla nie może zrobić nic, aby zatrzymać ten proces, który toczy się obecnie na naszych oczach, choć wielu ludzi tego nie dostrzega. Gdybyśmy w 1989 r. siedzieli sobie w Warszawie i pili wyborową i ktoś by nam powiedział, że jutro komunizm upadnie, śmialibyśmy się tylko z tego. Wtedy było bardzo trudno przewidzieć, co się stanie następnego dnia. Ledwie jednak się obejrzeliśmy, a komunizm upadł. Rosja, taka, jaką widzimy dzisiaj, upadnie bardzo szybko. Każdego roku ludność coraz bardziej się kurczy, tak, Rosja jest umierającym państwem.Jakie konsekwencje będzie miał upadek Rosji dla równowagi geopolitycznej na świecie, a szczególnie dla Zachodu?Niezależnie od tego, czy Rosja będzie wówczas państwem demokratycznym, czy quasi-totalitarnym, jak obecnie, jej upadek będzie dla Zachodu problematyczny. Rosja nie jest wprawdzie obecnie przyjacielem Europy, ale stanowi dla niej główną bazę gazu i ropy naftowej. Gdy Rosja upadnie, do gry wkroczą ekstremiści islamscy oraz Chiny, które będą chciały zagarnąć część Syberii. Zresztą już powoli przejmują kontrolę nad wschodnią częścią Rosji. Może dojść do wojny domowej, która może zdestabilizować cały region. W niepowołane ręce może się wówczas dostać także arsenał jądrowy. Nie muszę chyba tłumaczyć potencjalnych konsekwencji takiego przebiegu zdarzeń.Rosja może się rozpaść na trzy części: europejską, tatarską i syberyjską. Tatarstan leży w Rosji centralnej. Jeżeli więc się odłączy razem z innymi niezadowolonymi republikami, to Rosja zostanie podzielona na pół.Przypominam sobie plany i założenia takiego podziału :

\" Odetniemy Rosjan od Wschodu Wielkim Łukiem Wschodnim. Wszystkich zamieszkujących w górskich regionach wypędzimy tam gdzie powinni żyć – wysoko w górach. Jednocześnie odetniemy Rosjan od Wschodu Wielkim Łukiem Wschodnim.Zostanie utworzona konfederacja wolnych ludzi “Itil-Ural”, która odetnie Ural i Syberię od środkowej Rosji

(Komi, Komi-Perm republika Udmurdii, wielki Tatarstan, Baszkortostan i Niemiecka Republika Wołgi utworzona przez tajne porozumienie z Niemcami).

I wtedy łuk będzie biegł przez dolną Kałmucję, Dagiestan, Azerbejdżan, i będzie zamknięta z Turcją. A poza Uralem – wszystko jest łatwiejsze: Suweren, rzekomo wyzwolony spod jarzma Rosji, Sacha Czukotka, Buriacja. . .

I tam stworzymy taką nie do zniesienia sytuację, że mniejszości poproszą “społeczeństwo zachodnie” o ochronę przed krwawymi kolonizatorami rosyjskimi.Podczas gdy w ubiegłym stuleciu Stany Zjednoczone kupiły od Rosji Alaskę, to w XXI wieku kupią całą Syberię. Będzie to obszar Syberii między Jenisejem na zachodzie, oceanem Arktycznym na północy, Pacyfikiem na wschodzie, i granicą z Chinami, Mongolią i Koreą Północną na południu.

Te obszary są dwa razy większe nić same Stany Zjednoczone. Akr ziemi [4.040 m. kw.] będzie można kupić za $1.000. Za całą Syberię będziemy musieli zapłacić $3 tryliony w ciągu 20 lat. Roczna spłata będzie wynosić $200 milionów, połowa której pójdzie na zakup towarów w USA.

Syberyjczycy nie będą mogli nic zrobić żeby uniknąć faktu, że będą musieli ulec jakimś zagranicznym wpływom, a Stany Zjednoczone wyglądają lepiej, niż ich azjatyccy sąsiedzi. W końcu z Władywostoku jest bliżej do Los Angeles niż do Moskwy. . .\"

Nasze aspiracje skierowane są teraz na Rosję i mają podwójny cel: pierwszy – eliminację najpotężniejszego i niezależnego imperium. Drugi – przejęcie jej bogactw.Tekst ten pochodzi z przemówienia Menachema Mendla Schneersona, rabina Chabad Lubawicz,

wysłanego listem do gazety z Wołogdy i opublikowanego prze ten dziennik – “Slawianin” N-4 (32) w 2001 roku w Rosji.

Po publikacji sąd nie mógł oskarżyć redaktora naczelnego, W F Popowa, pod wymyślonymi zarzutami z Art. 282, ponieważ posłużył się on faktami, i broniło go kilku rosyjskich naukowców, m.in. akademik J K Begunow i doktor prawa O G Korotajew.

Przemówienie to wygłosił ten czciciel diabła w 1994 roku.

Na krawędzi grobu – syjonizm: plany i metody.

Menachem Mendel SchneersonTo przemówienie [list wysłany do gazety] Menachema Mendla Schneersona, rabina Chabad Lubawicz, opublikował dziennik z Wołogdy – “Slawianin” N-4 (32) w 2001 roku w Rosji.Po publikacji sąd nie mógł oskarżyć redaktora naczelnego, W F Popowa, pod wymyślonymi zarzutami z Art. 282, ponieważ posłużył się on faktami, i broniło go kilku rosyjskich naukowców, m.in. akademik J K Begunow i doktor prawa O G Korotajew.

Przemówienie to wygłosił ten czciciel diabła w 1994 roku. Jest dużo dyskusji odnośnie jego prawdziwości, tak jak kiedyś spierano się o autentyczność “Protokołów mędrców Syjonu”, ale bezsporny jest fakt, że prawie wszystkie cele, wyłożone przez Schneersona, już zrealizowano.Główne ostrze walki skierujemy na Słowian1. Naszą specjalną taktyką walki z czerwono-brązowymi (i wszystkimi Słowianami – czerwono-brązowymi) jest tajna wiedza.

Główne ostrze walki skierujemy na Słowian, z wyjątkiem renegatów, “ożenionych” z Żydami wspólnymi interesami. Co prawda, wszyscy ci “ożenieni z nami” zostaną usunięci z naszego społeczeństwa, kiedy już wykorzystamy ich do naszych celów.Słowianie, podobnie jak Rosjanie, są najbardziej niesubordynowanymi narodami świata. Niesubordynowani – ponieważ na skutek ich możliwości mentalnych i intelektualnych, przekazywanych przez wiele pokoleń przodków, genów które nie są podatne na zmiany,. Słowian i Rosjan można zniszczyć, ale nigdy nie można ich podbić. To dlatego to nasienie jest przedmiotem likwidacji, ale najpierw chodzi o zmniejszenie ich liczby.

2. Nasza metoda podboju nie będzie w ogóle wojskowa, lecz ideologiczna i ekonomiczna, z wykorzystaniem struktur władzy, uzbrojonej w najnowocześniejszy typ broni do fizycznego tłumienia buntu, z jeszcze większą brutalnością, niż to zrobiono w 1993 roku przy wystrzelaniu Najwyższego Sowietu Rosji.Najpierw rozczłonkujemy narody słowiańskie – dziel i podbijaj.Po pierwsze, podzielimy narody słowiańskie (z 300 milionów połowę stanowią Rosjanie) na małe kraje o słabych i luźnych związkach. W tym celu spróbujemy ustawić te kraje przeciwko sobie. Pogrążymy je w wojnach domowych wzajemnego zniszczenia. (link kto nas dzieli )Ukrainiec będzie myślał, że walczy z ekspansjonistyczną Rosją i o swoją niezależność, i będzie wierzył, że w końcu dostał swoją wolność, podczas gdy zostanie całkowicie pokonany przez nas.

To samo będą myśleć Rosjanie, jakby bronili własnych interesów o powrót ich ziem, “nielegalnie” im odebranych itd.linkUkraine Crisis: Death and destruction continues in Eastern Ukraine / Хунта убивает людей. [ENG SUB]To wszystko zrobimy pod pozorami różnych walk o suwerenność, o ich ideały narodowe, ale żadnej ze stron nie pozwolimy na samookreślenie oparte o wartości i tradycje narodowe.W tej wojnie głupców, słowiańskie stado kretynów będzie osłabiało siebie i wzmacniało nas, głównych reżyserów chaosu.

W tej wojnie głupców osłabimy słowiańskie bydło i wzmocnimy siebie, głównych dyrygentów tego całego buntu, udając że stoimy z boku i nie tylko nie uczestniczymy w krwawych wydarzeniach, ale nawet nie bierzemy w nich udziału.

Najbardziej niebezpiecznym słowem stanie sie “antysemita”. Wyraz “Żyd” będzie wymawiany szeptem. Ponadto będziemy pod całkowitą ochroną. W świadomości słowiańskiego profana (niewtajemniczeni) zainstalujemy takie myślenie, żeby najstraszniejszym wyrazem był “antysemita”.

Tak bardzo ich wystraszymy, że z żadnej żydowskiej głowy nie spadnie ani jeden włos, podczas gdy Słowianie będą rozstrzeliwani masowo, niszczeni w tysiącach.Kilkoma sprawami sądowymi (takimi jak proces antysemity Ostaszwili, i później jego zniszczenie) i innymi metodami (radio, telewizja – przerażające filmy, takie jak zemsta szpiegów izraelskiego Mosadu za zabicie Żydów), tak bardzo wystraszymy bydło, że z głowy Żyda nie spadnie nawet jeden włos, podczas gdy Słowianie będą rozstrzeliwani w grupach, niszczeni w tysiącach – na granicach, gdzie Żydzi nie służą w siłach pokojowych, aktami terroryzmu, i kryminalnymi i profesjonalnymi zabójstwami. [takimi aktami terrorystycznymi jak w szkole w Bieslanie, który pochłonął setki ofiar, w moskiewskim metrze itp.]Ci głupi Słowianie nie rozumieją tego, że najgorszymi faszystami są ci, którzy nigdy nie mówią tego głośno.To przemówienie Menachem Mendel Schneerson wygłosił w 1994. Toczy się wiele dyskusji nad jego prawdziwością, tak jak o prawdziwości „Protokołów mędrców Syjonu”, ale bezsporne jest to, że niemal wszystkie cele wyłożone przez Schneersona zostały już zrealizowane. To przemówienie jest tylko zastosowaniem Talmudu w odniesieniu do Ukrainy i Rosji. Talmud mówi: Żydzi powinni mordować i zniewalać Gojów na Ukrainie i w Rosji. Tak, przemówienie Schneersoa jest potworne. Dla zwykłego człowieka jest trudne do uwierzenia, żeby religijny lider mógł być MORDERCĄ, i żeby religia mogłaby być IDEOLOGIĄ MORDU. To z tego powodu tekst tego eseju zawiera każdy zbrodniczy fragment przemówienia obok zbrodniczego fragmentu Talmudu. Twarz syjonistycznego mesjasza również mówi sama za siebie: jest to twarz TERRORYSTY, pełna nienawiści i grozy.aRabin Menachem Mendel Schneerson (5.04.1902 – 12.06.1994, znany jako rabin Lubavitcher albo tylko rabin, był siódmym rabinem (chasydzkim liderem) Chabadu (także nazywany „ruch Chabad-Lubavitch”). Był piątym w bezpośredniej paternistycznej linii do trzeciego rabina Chabadu, Menachema Mendela Schneersohna. Przywództwo Chabadu przejął w styczniu 1951, rok po śmierci jego teścia, rabina Yosefa Yitzchoka Schneersohna. Nawet po śmierci jest czczony jako lider Chabadu.a

Talmudyczny judaizm

Na zdjęciu powyżej:

Simeon Haddarsen, fol. 56-D:„Kiedy przyjdzie Mesjasz, każdy Żyd będzie miał 2.800 niewolników”.

Nidrasch Talipoth, s. 225-L:„Jehowa stworzył nie-Żyda w formie ludzkiej, żeby Żyd nie mógł być obsługiwany przez zwierzęta. Nie-Żyd jest dalej zwierzęciem w ludzkiej formie, i skazany na służenie Żydowi dzień i noc”.

Poniżej słowa rabina Shneersona:1. Nasza szczególna taktyka zwalczania Słowian jest tajną wiedzą, z uwagi na jego wyłączność ograniczoną do wybrańców boga. Główną broń walki skierujemy bezpośrednio na Słowian, poza renegatami, „ożenionymi” z Żydami poprzez wspólne interesy. Prawda, wszyscy „ożenieni z nami” zostaną usunięci z naszej wspólnoty kiedy już wykorzystamy ich dla naszych celów.

Słowianie, a wśród nich Rosjanie – są najbardziej nieugiętymi narodami na świecie. Słowianie są nieugięci w wyniku swoich zdolności psychologicznych i intelektualnych, utworzonych przez wiele pokoleń przodków. Niemożliwe jest zmienić ich geny. Słowianina, Rosjanina, można zniszczyć, ale nigdy nie podbić. To dlatego ten lud [dosłownie: materiał siewny] podlega likwidacji, a najpierw ostrej redukcji ich liczebności(z czego kremlowska ropo-gazowa Chazaria, tak umiłowana przez polskojęzyczną putinologiczną agenturę, ścierającą kolana na myśl o putlerze, wywiązuje się z nawiązką/a303).a

Lider Chabadu Menachem Mendel Schneerson (siódmy rabin Lubavitcher). Dnepropetrowsk na Ukrainie często nazywany jest miastem rabina. Tutaj spędził swoje dzieciństwo.

a

Talmudyczny judaizm

Sanhedryn 59a:„Zabicie Goja to jak zabicie dzikiego zwierzęcia”.Tosefta. Aboda Zara B,5:„Jeśli Goj zabije Goja albo Żyda, odpowiada za to; ale jeśli Żyd zabije Goja, NIE odpowiada za to”.

Hilkkoth Akum X1:„Nie okazuj litości Gojowi”.2. Nasze metody podboju w ogóle nie będą militarnymi, a ideologicznymi i gospodarczymi, wykorzystamy struktury władzy, uzbrojeni w najbardziej nowoczesne typy broni fizycznego tłumienia buntu, z jeszcze większą wściekłością niż w październiku 1993, zabijając Radę Najwyższą Rosji Sowieckiej.Najpierw podzielimy narody słowiańskie (300 mln, połowa to Rosjanie) na małe kraje o słabych i poprzecinanych związkach. W tym celu wykorzystamy nasza starą metodę: dziel i rządź. Spróbujemy ustawiać je jeden przeciwko drugiemu, i wciągać je w wojny domowe by wzajemnie się wyniszczały.Ukraińcy będą myśleć iż walczą z ekspansjonistyczną Rosją i o swoją niepodległość. Będą myśleć iż wreszcie zdobędą niepodległość, a będą całkowicie przez nas pokonani.

To samo będą myśleć Rosjanie, jakby bronili własnych interesów, zwrotu ich terytoriów, „nielegalnie” im odebranych, itd.a

Talmudyczny judaizm

Seph. Jp., 92,1:

„Bóg dał Żydom władzę nad dobytkiem i krwią wszystkich narodów”.

Libbre David 37:„Powiedzenie czegokolwiek Gojowi o naszych relacjach religijnych, to tak samo jak zabicie wszystkich Żydów, bo gdyby Goje wiedzieli czego o nich uczymy, otwarcie by nas zabili”.

Wszystko to zrobimy pod przykrywką różnych suwerenności, walki o ich narodowe ideały. Jednocześnie żadnej z partii / ze stron nie damy żadnego samostanowienia, opartego na narodowych wartościach i tradycjach.

W tej wojnie głupców, słowiańskie stado kretynów będzie się osłabiać i wzmacniać nas, głównych kontrolerów chaosu, udających iż trzymamy się z boku, nie tylko nie uczestnicząc w krwawych wydarzeniach, ale również bez żadnego zaangażowania.aLider Chabadu Menachem Mendel Schneerson

Co więcej, będziemy w pełni się chronić. W świadomość słowiańskich głupców (niewtajemniczonych), włożymy takie stereotypy myślenia, w których słowo „antysemita” stanie się najstraszniejszym ze wszystkich słów. Słowo „Żyd” będzie wymawiane szeptem.a

Talmudyczny judaizm

Yebhamoth 11b:„Dozwolony jest stosunek seksualny z małą dziewczynką jeśli ma 3 lata”.

Sanhedrin 58b:„Jeśli poganin (Goj) uderzy Żyda, Goj musi zostać zabity. Uderzenie Żyda jest równe uderzeniu Boga”.

Shabbath 116a (s. 569):„Żydzi muszą zniszczyć księgi chrześcijan”.Przestraszymy bydło kilkoma procesami sądowymi (takimi jak proces antysemity ostaszwili, później zniszczenie go) i innymi metodami (radio, TV – przerażające filmy, takie jak zemsta izraelskich super-szpiegów Mosadu za zabijanie Żydów). Przestraszymy bydło tak bardzo, że z głowy Żyda nie spadnie ani jeden włos, zaś Słowianie będą rozstrzeliwani na pęczki, niszczeni w tysiącach – na granicach, gdzie Żydzi nie służą w siłach pokojowych, aktami terrorystycznymi, mordami kryminalnymi i profesjonalnymi ([takimi jak akt terrorystyczny w szkole w Biesłanie, w moskiewskiej kolejce podziemnej itd.].3. Głupie narody słowiańskie nie zdają sobie sprawy z tego, że najgorszymi faszystami są ci, którzy nigdy i nigdzie nie głoszą głośno faszyzmu, ale organizują to wszystko rzekomo zgodnie z najbardziej demokratycznymi standardami. Wręcz przeciwnie, słowo „faszysta” uczynimy brudnym słowem.a

Talmudyczny judaizm

Sanhedrin 57a:Kiedy Żyd zamorduje Goja („Cuthean”), nie będzie kary śmierci. Co Żyd ukradnie Gojowi, może zatrzymać”.Baba Kamma 37b:„Goje są poza ochroną prawa i Bóg „oddał ich pieniądze Izraelowi”.Schulchan Aruch, Choszen Hamiszpat 348:

Marian   dodano: 2014-08-26 22:37:11
http://konflikty.wp.pl/kat,132916,page,2,title,Regiony-Rosji-domagaja-sie-autonomii-Jaki-jest-pomysl-Putina-na-zazegnanie-kryzysu,wid,15324061,wiadomosc.html?ticaid=11355ehttp://wiadomosci.wp.pl/kat,1515,opage,2,title,Syberia-autonomiczna-republika-Maja-juz-dosc-Moskwy,wid,16822456,wiadomosc.html

Więcej
Polityka

Klaus Schwab chce globalnej przepustki zdrowotnej będącej wszczepianym czipem.

Klaus Schwab chce globalnej przepustki zdrowotnej będącej wszczepianym czipem.

Założyciel Światowego Forum Ekonomicznego, Klaus Schwab, wezwał do wprowadzenia w ciągu 10 lat obowiązkowej przepustki zdrowia,...

Kissinger o zagrożeniu wojny między USA i Chinami.

Henry Kissinger ostrzegł, że forsowanie konfliktu z Chinami grozi wyginięciem ludzkości. Przemawiając na forum Sedona w McCain...

Alleluja! Bill i Melinda Gates się rozwodzą!

Co się dzieje naprawdę w Indiach?

Wielka Brytania zatrudnia strażników Covid-owych do patrolowania ulic do 2023 r.

Więcej
Globalne trendy

Przemysł psycho-medyczny. Nowa długa fala w globalnej ekonomii.

Przemysł psycho-medyczny. Nowa długa fala w globalnej ekonomii.

W obecnym czasie człowiek jako jednostka i jako członek różnego rodzaju grup został osaczony przez kilka kluczowych elementów...

Systemy holograficzne do 2025.

Od trzech dekad w kręgach naukowych rozwija się na małą skalę różnego rodzaju poważne zastosowania dla systemów...

060606 - Microsoft i kryptowalutowy system kontroli populacji.

Terahercowe 6G do roku 2030.

Scenariusz rozwoju rynku pracy do roku 2050.

kontakt e-mailowy:
© 2010-2021 PRISON PLANET.PL  |  Wszelkie prawa zastrzeżone