Kryzys migracyjny: migranci we Francji uprowadzają ciężarówki by dostać się do Wielkiej Brytanii.
Paul Joseph Watson, Prison Planet.com
USA
2015-06-16
Polityka
Szokujące nagranie nakręcone we francuskim mieście portowym Calais przedstawiające imigrantów próbujących włamać się do samochodów dostawczych zmierzających do Wielkiej Brytanii ilustruje jak hojny system opieki społecznej przyciąga zdesperowanych, nielegalnych cudzoziemców.Nagranie pokazuje ogromne gangi imigrantów wałęsające się po autostradzie próbujące atakować pojazdy.

Policja i władze imigracyjne są nieobecne gdy migranci otwierają tylne drzwi samochodów przed przystąpieniem do kradzieży przedmiotów, podczas gdy inni próbują zdjąć panel spodu przyczepy.

Przewodnik autobusu, z którego nagrano materiał mówi do pasażerów, "Nie panikujcie chłopaki, mamy zamknięte wszystkie drzwi. Starajcie się nie wpadać w panikę."

W tle słychać jak pasażerowie komentują: "To jest to, co widzieliśmy w telewizji."Migranci są bardzo zainteresowani dotarciem do Wielkiej Brytanii, ponieważ mogą tam korzystać z hojnego systemu socjalnego i uzyskać znacznie wyższy poziom życia niż we Francji, gdzie zmuszeni są do przebywania w prowizorycznym mieście namiotowym Calais znanym jako "dżungla".Około 2500 migrantów żyje w namiotowej wiosce, większość z nich pochodzi z Sudanu, Erytrei, Libii i Syrii.

Sytuacja jest tak tragiczna, że wiodąca grupa transportowa ostrzegła, iż przewoźnicy towarowi mogą całkowicie wstrzymać dostawy do Calais, powodując ogromne niedobory żywności i podwyżki cen.

Donald Armour, z Freight Transport Association powiedział Daily Express, że łańcuch dostaw do Brytanii "grozi załamaniem" ponieważ kierowcy odmawiają przejazdu przez Calais.

W zeszłym miesiącu firma transportowa Maru International ogłosiła, że bojkotuje Calais z obawy, że "ktoś może zginąć" przez migrantów usiłujących wjechać do Wielkiej Brytanii.

Jednak prezes Goldman Sachs i specjalny przedstawiciel ONZ ds migracji Peter Sutherland powiedział wczoraj, że Wielka Brytania powinna przyjąć jeszcze więcej migrantów w celu uniknięcia tworzenia środowiska "ksenofobii i rasizmu".


Link do oryginalnego artykułu: LINK


(przypis prisonplanet.pl
Jak dwie dekady temu pisał Jacques Attali, globalista i doradca ONZ na temat przyszłości Europy "Ludność cywilna zostanie złapana pomiędzy dwiema liniami ognia. Jak już wspomniano, w tym tempie, to nie jutrzejsza Afryka będzie pewnego dnia przypominała dzisiejszy Zachód, ale cały Zachód będzie przypominał dzisiejszą Afrykę." Podobny trend planowanej masowej migracji ma obecnie miejsce w Północnej Ameryce gdzie otwarto granice zalewane przez migrantów z Południowej Ameryki. W planach jest nawet przekształcenie USA w kraj hiszpańskojęzyczny z przeważającą latynoską populacją.
UE i drakońskie scenariusze kontroli populacji do 2050 roku.   |  Implikacje zmian demograficznych do roku 2050.   |  Globalne trendy strategiczne 2007-2035. Witamy w koszmarze przyszłości.   |  Obama i upadek południowej granicy USA.   |  Administracyjna amnestia. Północna granica USA w pełni otwarta na latynoskich emigrantów.   |  Zmniejszyć populację świata i redystrybuować zasoby, doradza ekspert.   |  Eksperci przewidują globalną politykę jednego dziecka i pandemie by rozwiązać problem przeludnienia.   |  Książę Karol otwarcie popiera nowe drakońskie badanie populacyjne.   |


Więcej na ten temat

 Komentarze

Musisz być zalogowany, aby móć komentować. Jeżeli nie posiadasz konta zarejestruj się.
 
Nazwa użytkownika
Hasło
 
misio   dodano: 2015-06-17 08:56:06
Najpierw za nasze pieniądze ich bombardują i atakują ekonomicznie a potem każą nam jeszcze płacić za utrzymanie imigrantów których sami stworzyli. To naprawdę diabelski plan... szczególnie że europa jest w tragicznej sytuacji ekonomicznej.
Marian   dodano: 2015-06-17 19:10:06
Gdyby ich automatycznie wysyłano z powrotem nikomu nie chciałoby się jechać do europy.

Dziś wystarczy przekroczyć granicę europy i już ma się pewność ze się w niej pozostanie.

I tak aż do wojny domowej. A potem do władzy dojdzie rząd który powie że ma remedium na te wszystkie problemy. Jednak żeby to zadziałało mieszkańcy muszą wyzbyć się swoich praw.
ChrisAngel   dodano: 2015-06-26 18:23:46
Przykre jest to coś się dzieje we współczesnym świecie. Doszło do takiej sytuacji, że człowiek w pogodni za pieniądzem i własnym dobrobytem jest w stanie zrobić absolutnie wszystko. Wśród tych imigrantów, są zarówno ludzie poczciwi i i dobrzy, dlatego nie należało by ich wszystkich oceniać jedną miarą. Co do samego zjawisko to jest ono o tyle niepokojące,że przybrało na sile i żaden rząd ani UE, nie chcą z tym zrobić porządku, a to prowadzi do konfliktów społecznych. Ci ludzie powinni migrować w strefie krajów arabskich i afrykańskich, czyli tam gdzie jest ich kontynent, a nie emigrować do Europy, pozbawiając ją w ten sposób, jej pięknej kultury, religii, czy też określonych postaw.

Więcej
Polityka

Grupa uderzeniowa USS Regan wchodzi na Morze Południowochińskie.

Grupa uderzeniowa USS Regan wchodzi na Morze Południowochińskie.

Wraz z wejściem, jak podała Marynarka Wojenna USA, we wtorek po raz pierwszy w tym roku Grupy Uderzeniowej Lotniskowca Ronalda Reagana...

Wielkie korporacje już planują zastąpić „zaszczepionych” pracowników, którzy umrą w ciągu kilku lat.

Kobieta która pracuje w przemyśle naftowym i gazowym, opracowując plany sukcesji dla dużych korporacji, ostrzegła, że...

Media opublikowały e-maile dr Fauciego.

Zachód uruchomił wojska i machinę propagandową zmierzającą do otwartego konfliktu z Chinami.

Tłumy protestujących przeciwko restrykcyjnej polityce epidemicznej przetoczyły się przez ulice Londynu.

Więcej
Globalne trendy

Przemysł psycho-medyczny. Nowa długa fala w globalnej ekonomii.

Przemysł psycho-medyczny. Nowa długa fala w globalnej ekonomii.

W obecnym czasie człowiek jako jednostka i jako członek różnego rodzaju grup został osaczony przez kilka kluczowych elementów...

Systemy holograficzne do 2025.

Od trzech dekad w kręgach naukowych rozwija się na małą skalę różnego rodzaju poważne zastosowania dla systemów...

060606 - Microsoft i kryptowalutowy system kontroli populacji.

Terahercowe 6G do roku 2030.

Scenariusz rozwoju rynku pracy do roku 2050.

kontakt e-mailowy:
© 2010-2021 PRISON PLANET.PL  |  Wszelkie prawa zastrzeżone