Baza udokumentowanych projektów globalistów.
prisonplanet.pl
Polska
2015-08-27
Globalne trendy

GLOBALNE TRENDY jest bazą udokumentowanych projektów globalistów. Opiera się na rządowych i korporacyjnych opracowaniach, dokumentach, trendach. Przyszłość do roku 2050 została już zaplanowana przez instytucje, korporacje, banki działające poza systemem demokratycznym. Bez względu więc na "demokratyczne" czy ekonomiczne fluktuacje plany te są i będą wdrażane w skali globalnej. Baza ta daje możliwość spojrzenia w przyszłość i ocenę różnych projektów w kontekście czasu.

 

W obecnej wersji 5.03 rozszerzyliśmy informacje w zakładce "Wojna" o informacje na temat kontroli ludzkości w kontekście trendów militarnych NASA oraz wojskowych zastosowań systemów NBIC. Dodaliśmy też cykl słoneczny skorelowany z głównymi globalnymi konfliktami (trzeba kliknąć przycisk CW aby się wyświetlił).
 


 


 
Publikacje Globalne Trendy:
Globalne trendy ekonomiczne.

 

Więcej na ten temat

 Komentarze

Musisz być zalogowany, aby móć komentować. Jeżeli nie posiadasz konta zarejestruj się.
 
Nazwa użytkownika
Hasło
 
dbx   dodano: 2011-12-04 19:53:00
plany są jak widać ułożone, są jak widać realizowane, inne czekają w kolejce na realizację, i co widać już, pewnie też będą zrealizowane.

W zasadzie wiadomo wszystko...więc ?.... czekamy, by, o ile jeszcze będzie można, to potwierdzić, że się stało ?

Epatowanie TAKĄ wiedzą i tylko epatowanie, to dość marna perspektywa.
mis   dodano: 2011-12-05 08:57:00
Trzeba to rozpowszechnić żeby ludzie wiedzieli co się dzieje.
dbx   dodano: 2011-12-05 09:48:00
...jacy ludzie mają to wiedzieć ? Ci z marketowych wyprzedaży ? Z kolejek po nowe komórki ? Wierni sprzed telewizorów ?

Po co im to wiedzieć ? Po co im zakłócać spokój ?
mis   dodano: 2011-12-05 12:43:00
Kiedy nie będą mieli kasy na wyprzedaże wtedy będą mniej więcej wiedzieli kto i dlaczego ich okradł. Inaczej będą ofiarami całej sytuacji.
nikita   dodano: 2012-02-07 12:31:00
Do dbx: człowieku co ty wygadujesz? Trzeba informować ludzi, niektórzy uwierzą inni powiedzą, że jesteś wariatem,ale nie można się poddawać. Istnieją inteligentni ludzie, którzy po prostu nie słyszeli o takich sprawach, bo za dużo siedzą na Facebooku czy są pochłonięci praca i niczym więcej. Trzeba ich uświadomić, a nie chować te informacje.
dbx   dodano: 2012-04-04 12:54:00
\"\"Istnieją inteligentni ludzie, którzy po prostu nie słyszeli o takich sprawach, bo za dużo siedzą na Facebooku czy są pochłonięci praca i niczym więcej.\"\"

...

wg. ciebie, tacy ludzie są inteligentni ?
Pitrowski   dodano: 2012-09-25 19:00:00
tak są tacy lecz wychowywano ich w złym kierunku.Panie i panowie musimy działać,jak mówił Edmund Burke:\"Wys­tar­czy, że dob­rzy ludzie nic nie będą ro­bili , a zło zat­rium­fu­je.\" ten przekaz jest prosty,zło zawsze działa,zawsze knuje przeciw nam dlatego,że wie co zyska po użyciu wszelkich niemoralnych środków,oni czują się lepsi,oni nami gardzą,a my milczymy nie możemy siedzieć cicho,później będzie już tylko gorzej.dbx chcesz nam powiedzieć że twoi przyjaciele powinni być nagle zaatakowani,nagle usłyszeć słowa wybuchła wielka wojna nie przygotowani powiedz im prawdę będą wtedy gotowi,będą wiedzieli że trzeba się ratować ludzie zrozumcie że, to WWY panujecie nad życiem a nie żaden inny człowiek,rozpowiadajcie tę informację miejcie w tyłku to co powiedzą inni oni nie są wami niech interesują się sobą społeczeństwo staje się policją,opinia publiczna jest bardzo potężną bronią,stańcie się NIEZALEŻNI lecz nie dajcie im tak po prostu niespodziewanie paść,dajcie im jedną rzecz ,wiedzę,nie opuszczajcie ich,dajcie im broń,która zwie się prawdą,oni(masoni) chcą nas zdezorientować i pozbawić prawdy bo przecież po co komu lekarz który nie potrafi leczyć tak samo z obywatelem on nic nie zrobi dopóki nie będzie wiedział co się święci.Proszę was przekazujcie innym prawdę bo kłamstwo w tej chwili jest bardzo silne.
dbx   dodano: 2012-10-21 16:43:00
Pitrowski @piszesz :

dajcie, przekazujcie...ajcie, ajcie.

Co sam robisz, oprócz internetowego nawoływania ?

Pisz, co zrobiłeś ?
DonC   dodano: 2012-10-21 22:09:00
Nie jestem świetnym mówcą kiedy kogoś informuję, podaję linki do filmów większość nie jest w stanie ich nawet obejrzeć. Ludzie nie mają czasu, rodzina to już przede mną ucieka gdy wspominam tego typu tematy. Choć wszyscy wierzą w to co staram się im przekazać wolą chować głowę w piasek i udają że tak nie jest.

Mało tego niektórzy mają nawet do mnie pretensje że przekazałem im te wszystkie informacje. Świat już nie jest taki sam jak go sobie ja i oni wyobrażali. Ja od kiedy znam prawdę nie mogę przestać o niej myśleć. TV dla mnie już nie istnieje cały czas poszukuję prawdy. Czuję się jak w matrixie. Zauważyłem że ludzie dzielą się na tych którzy są zbyt leniwi żeby cokolwiek sprawdzać nawet jak im się to poda na tacy, na tych którzy poznali prawdę ale starają się o niej zapomnieć i na takich co ja ludzi których to pochłonęło całym sercem.
DonC   dodano: 2012-10-21 22:26:00
Przepraszam ale to nie moja wina nie wiem dlaczego...ale wysłałem jeden komentarz ,a pojawiły się trzy.
prisonplanet.pl   dodano: 2012-10-22 13:28:00
DonC- Być może to problem bazy danych...usunęliśmy nadmiar informacji.
Vicky Jo   dodano: 2012-10-22 00:20:00
proszę o odpowiedź, czy będzie gdzieś na świecie miejsce, którego nie obejmą zmiany, lub które pod kontem poziomu życia nie będzie przypominało Afryki? gdzieś gdzie będzie można się schować, uciec od tego? Czy mogą to być tylko miejsca niezamieszkane? Który kraj ze wszystkich na świecie będzie miał prawdopodobnie najlepszą sytuację pod kontem życie przeciętnego człowieka?
prisonplanet.pl   dodano: 2012-10-22 13:28:00
Vicky Jo- To jest budowa systemu globalnego. Huxley pisał chyba, iż Islandia będzie wolną wyspą. W internecie było dużo pomysłów by uciekać do Ameryki Południowej ale obecnie kapitał bankowy zaczyna atakować i tamten kontynent. Prawdopodobnie Ameryka Południowa wpadnie w ręce globalnego systemu najpóźniej.
DonC   dodano: 2012-10-22 16:05:00
Z tego co zdążyłem zauważyć Ameryka południowa też nie jest najlepszym wyborem. Nie wiem jak w innych krajach ameryki południowej ale Argentyna została już całkowicie uzależniona od banku światowego. Społeczeństwo jest tam bardzo aktywne i walczą z systemem jak mogą ale przegrywają na całej linii.

Oglądałem film o zakładach pracy które po upadłości są przejmowane przez pracowników. Ale prawo nie jest dla nich łaskawe każdego dnia muszą liczyć się z tym że stracą to co udało im się odzyskać i doprowadzić do normalności.

Do władzy dochodzą tam ludzie którzy wykonują każde zachcianki banku światowego. Wszechobecne GMO, jest praktycznie wszędzie. Ludzie z tym walczą nie jest im łatwo. Patrząc na nich i na Polaków to cud że Polska jeszcze istnieje. U nas nie ma społeczeństwa tak aktywnego i uświadomionego jak w Argentynie. Mamy bardzo małą szanse na obronę. Za to w Kolumbii zrobiło się ciekawie kraj do tej pory uważany za największego producenta narkotyków radzi sobie świetnie. Dzięki nowej (być może) nieskorumpowanej władzy kartele narkotykowe wyniosły się do Meksyku. Kolumbia nie jest już dla nich rajem takim jak kiedyś.Niestety nie mam pojęcia jak to wygląda na większą skalę czy kraj ten jest w stanie obronić się przed globalistami?

A jak to wygląda w Wenezueli? Od dawna wiadomo że USA ma na nią chrapkę.
dbx   dodano: 2012-10-22 19:37:00
@Vicky Jo

dodano: 2012-10-22 00:20:14

\"proszę o odpowiedź, czy będzie gdzieś na świecie miejsce, którego nie obejmą zmiany, lub które pod kontem poziomu życia nie będzie przypominało Afryki? gdzieś gdzie będzie można się schować, uciec od tego?\"to, że tak piszesz, nie dziwi.

\"Tak\" myśli zdecydowana większość ludzi. Chcą spokoju, radości, i wszelkich przyjemności. To nie jest sarkazm. To stwierdzona prawda, i jej nie odkrywam.

Ale.

Sprawa troszkę się skomplikuje, kiedy do tych wszystkich wieści, informacji, rewelacji itp, dodać jeszcze jedną, zupełnie nie przyswajalną, absolutnie kuriozalną, zupełnie nie kompatybilną z tym co znane.

Rozczłonkuję ją więc na kilka pomniejszych, by tym samym sprawić, iż przeczytacie to chociaż :) do końca.

Otóż, nie jesteśmy u siebie. Ziemia nie jest naszym domem.

My nie jesteśmy tym za kogo zwykliśmy się uznawać i podawać.

no, i jak teraz ?

Pewnie nic, na pewno nic wam z tego nie przychodzi, bo wam raczej się chce czegoś innego.

hehe

MY nie jesteśmy ludźmi za których się uważamy !

Paranoja ?

Nie.

Wystarczy tego doświadczyć.

I to nie wszytko, ale, nie tyle na raz.

Powiem tak.

Każdy myślący i zdrowo rozumujący, może wysnuć wnioski, że to co się dzieje, jest/zostało zaplanowane, więc kiedyś przewidziane. Teraz, to, się spełnia.

Nasza, ludzka wola, to za mało, by to zmienić i każdy myślący to widzi.

Więc, tak, jesteśmy w matrixie, jak go zwał tak zwał. Lecz to nie jest rzeczywistość warta tej miary jaka jej przykładamy.

Pomyślcie o tym, zanim znowu się zezłościcie, że nie jest tak, jak wam się wydaje, że powinno być.hehehe

i na pohybel squrvysynom, bo moje doświadczenie podpowiada, że nie jesteśmy tu z własnej i nieprzymuszonej woli.
remek   dodano: 2012-10-25 18:45:00
I nie bedzie niewolnik i czlowiek wolny mogl handlowac bez znamienia bestii (chip - RHID) Apo. Jana pisze tez o karach (chorobach) czyli zli ludzie i gady likwidowac beda dobrych ludzi chipem.
dbx   dodano: 2012-10-27 09:57:00
to tylko hipotezy:

http://infonurt3.com/index.php?option=com_content&view=article&id=3120:nasienie-wa&catid=44:sensacje&Itemid=53
Pitrowski   dodano: 2012-10-31 22:03:00
dbx przyznaje ci racje,mówiłem tym ludziom że media to kłamstwo,dlaczego oni do cholery nie dają sobie pomóc?!

DonC dodano: 2012-10-21 22:09:06 jest tak samo jak u mnie cholera powiedzcie mi co zrobić kiedy oni będą chcieli nam wszczepić chip?Strach przed śmiercią to też okrucieństwo, którego doświadczymy,bo na 100% będziemy ukarani za odmówienie wszczepienia chipu.Chcemy spokoju czy to tak wiele?!Oni(masoni)użyli wszstkich środków aby dojść do władzy.Jakim cudem doszli w tak łatwy sposób (może i przez długi czas ale władza absolutna to i tak ogromne osiągnięcie jak na ok 250lat)do takiej dominacji?!Co ciekawsze jest to,że oni jakoś doszli do tej władzy, a my nie możemy im tego odebrać.Więc co mamy do cholery robić?Stać,patrzeć i tracić.Jak wielki będzie ból w przyszłości?Szkoda że dożyje tych czasów....Hmm być może problem tkwi w toksyce rodzin które uczą od samego początku tego telewizyjnego g... zawsze to co jest pierwsze ma największą moc-to jest tak zwane sugerowanie,które trzyma bardzo długo więc pytanie jak ich od tego uwolnić skoro mechanizm ten jest tak wytrzymały że nie możemy nic z nim zrobić.Staramy się przekonać człowieka do prawdy,ale on nie widzi tej prawdy i zamyka oczy swoim dzieciom.Jak coś takiego unicestwić czy wogóle się da??To jest jakiś syf,to nie są już ludzie to są roboty kierowane przez 1 wielki przklęty komputer który nazywa się MANIPULACJĄ.Ludzie co mamy robić,my którzy znamy prawdę?\"The truth will set you free\"-to słowa które zadają nam teraz pytanie jak być wolnym,skoro pomimo prawdy nie potrafimy nic zrobic?Może dlatego że wolnym uczyni nas prawda na ogromną skalę,ale tego się do cholery nie da zrobić!Jak ktoś ma pomysł jak przekonać 1 człowieka to będzie ogromne błogosławieństwo mały sukces ale zawsze coś.Nawet 1 sprany cżłowiek będzie wymagał ogromnej pracy
dbx   dodano: 2012-11-01 08:30:00
>>>Pitrowski dodano: 2012-10-31 22:03:01

dbx przyznaje ci racje,mówiłem tym ludziom że media to kłamstwo,dlaczego oni do cholery nie dają sobie pomóc?!>DonC dodano: 2012-10-21 22:09:06 .Ludzie co mamy robić,my którzy znamy prawdę?
dbx   dodano: 2012-11-01 08:31:00
>>>Pitrowski dodano: 2012-10-31 22:03:01

dbx przyznaje ci racje,mówiłem tym ludziom że media to kłamstwo,dlaczego oni do cholery nie dają sobie pomóc?!>DonC dodano: 2012-10-21 22:09:06 .Ludzie co mamy robić,my którzy znamy prawdę?
dbx   dodano: 2012-11-01 08:32:00
o , widać, że system nie trawi dzisiaj wpisów dłuższych niż dwa zdania

:):)
dbx   dodano: 2012-11-01 08:33:00
>>>Pitrowski dodano: 2012-10-31 22:03:01

dbx przyznaje ci racje,mówiłem tym ludziom że media to kłamstwo,dlaczego oni do cholery nie dają sobie pomóc?!>DonC dodano: 2012-10-21 22:09:06 .Ludzie co mamy robić,my którzy znamy prawdę?
Pitrowski   dodano: 2012-11-01 19:32:00
dbx czemu wkleiłeś to 3 razy??
dbx   dodano: 2012-11-01 20:57:00
Pitrowski dodano: 2012-11-01 19:32:13

dbx czemu wkleiłeś to 3 razy??

temu, że miałem więcej do powiedzenia, lecz widać tylko to co widać.

spróbuję teraz raz jeszcze;

>>>Pitrowski dodano: 2012-10-31 22:03:01

dbx przyznaje ci racje,mówiłem tym ludziom że media to kłamstwo,dlaczego oni do cholery nie dają sobie pomóc?!>DonC dodano: 2012-10-21 22:09:06 .Ludzie co mamy robić,my którzy znamy prawdę?
dbx   dodano: 2012-11-01 20:58:00
i znowu widać tylko początek tego co pisałem
Pitrowski   dodano: 2012-11-01 21:16:00
pisz na raty może to coś pomoże
lepiuk   dodano: 2013-04-09 18:50:00
tak na prawdę nie da się już nic zrobić. ludzie raczej wybierają życie we względnym spokoju za cenę pomniejszych wyrzeczeń. natomiast globaliści \"gotują tę żabę\" (jak to już ktoś sprytnie określił na tym portalu) serwując nam stopniowe zniewalanie...
Pitrowski   dodano: 2013-04-24 20:52:00
Da sie coś zrobić ,dołączcie do nas otworzumysl.com
Marian   dodano: 2014-11-25 00:49:00
@dbx

Co jakiś czas odświeżają ten artykuł a ja czytam ten twój komentarz z 2012-10-22 19:37:08 i nie mam zielonego pojęcia co miałeś na myśli?

Napisałeś:

\"Otóż, nie jesteśmy u siebie. Ziemia nie jest naszym domem.\"Miałeś na myśli że nie jesteśmy u siebie ponieważ ktoś nas tutaj wysłał na ziemię ale nie jest ona naszą planetą?

To by się odrobinę zgadzało z tym co napisano w Biblii. Adam i Ewa popełnili grzech za który zostali wyrzuceni z raju. I trafili tutaj? Na ziemię? to masz na myśli?

Czy to jakaś przenośnia że traktowani jesteśmy tutaj tak strasznie że nie czujemy się tutaj tak jakby to było nasze miejsce. Przecież ogromna większość mieszkańców ziemi ma marne życie z którego na łożu śmierci pamiętają tylko kilka zdarzeń np: narodziny dziecka swój ślub itd cała reszta to zwykła szarzyzna która się rozmywa. A może masz na myśli to że jesteśmy \"bateryjkami\" dla rządzących?\"My nie jesteśmy tym za kogo zwykliśmy się uznawać i podawać.\"

-jak wyżej

\"no, i jak teraz ?\" -tak jak wcześniej\"Pewnie nic, na pewno nic wam z tego nie przychodzi, bo wam raczej się chce czegoś innego.\"

-i tu masz racje, nic mi z tego nie przychodzi ale to prawda chce mi się czegoś innego. np świadomości że ten świat idzie w dobrym kierunku, a wiem że nie idzie.\"MY nie jesteśmy ludźmi za których się uważamy !\"

-nadal nie mam pojęcia co masz na myśli. Ale już to pisałeś: \"My nie jesteśmy tym za kogo zwykliśmy się uznawać i podawać.\".\"Paranoja ?\" - i tak i nie\"Wystarczy tego doświadczyć.\" -masz na myśli życie cały czas tego doświadczamy. A może chodzi ci o coś innego?\"I to nie wszytko, ale, nie tyle na raz.\" -faktycznie bo pogubiłem się już na samym początku\"Każdy myślący i zdrowo rozumujący, może wysnuć wnioski, że to co się dzieje, jest/zostało zaplanowane, więc kiedyś przewidziane. Teraz, to, się spełnia.\"

-zgadzam się tylko co ty masz na myśli że zaplanowano to 20, 30, 50 a może 100 lat temu czy mówisz tu o początkach świata?\"Nasza, ludzka wola, to za mało, by to zmienić i każdy myślący to widzi.\" -nic dodać nic ująć.\"Więc, tak, jesteśmy w matrixie, jak go zwał tak zwał. Lecz to nie jest rzeczywistość warta tej miary jaka jej przykładamy.\" -masz na myśli to że to czego teraz doświadczamy jest tylko drogą do lepszego życia? Życia po śmierci?\"Pomyślcie o tym, zanim znowu się zezłościcie, że nie jest tak, jak wam się wydaje, że powinno być.\" -czyli według tych planów tak to ma wszystko wyglądać? Tylko jakich planów tych z bliskiej przeszłości czy tej dalekiej?\"i na pohybel squrvysynom, bo moje doświadczenie podpowiada, że nie jesteśmy tu z własnej i nieprzymuszonej woli.\" - I tu masz rację, ja się na ten świat nie pchałem choć moja matka twierdziła inaczej gdy była ze mną w 9 miesiącu ciąży.
Hattori   dodano: 2015-09-22 16:07:00
Czemu sie ta baza juz nie wyświetla 2 lata temu było tu pełno info teraz pusto...? Tylko text wstępny .
CPK-CentralnyPunktKremacji   dodano: 2020-02-11 00:22:00
Czy to jest najnowsza wersja cykli? Jak sprawdzać uaktualnienia? Dzięki za odpowiedź. Bądźcie zdrowi!
PrisonPlanet.pl   dodano: 2020-05-20 10:12:00
@CPK-CentralnyPunktKremacji- Główna Baza jest uaktualniana co jakiś czas. Dodane rzeczy opisujemy na początku tego artykułu.
Zorrro   dodano: 2020-11-19 16:58:00
Jednego bandyci z NWO nie uwzględnili...co Pan Bóg na to...

A Pan.B9g powiedział w KP: zniszczę ich plany a państwa kultury euroazjatyckiej przestaną odgrywac na świecie większa rolę... Z Niemiec zostanie tylko Bawaria...

Tylko modlitwa nas może uratować!!!

Jakby co także Nostradamus wspominał, że spadnie to nagle z nieba, będzie świecić jak drugie słońce i zabierze ci europejczyku twój dobrobyt...siódma skala wielkości 7 stadiów uderzy w Atlantyk a do Polski dojdzie 100m(o.Klimuszko) zmiecie wszystkie knowania NWO i wszelakiego lewactwa Bilderbergow

Więcej
Globalne trendy

Wojskowe NBIC do 2040 roku.

Wojskowe NBIC do 2040 roku.

Jedenaście lat temu pisaliśmy o wprowadzeniu około 2025 r. do masowej produkcji urządzeń i usług typu NBIC. Technologie NBIC obejmują...

Człowiek w kontekście strategicznych trendów militarnych NASA.

W Zachodniej cywilizacji kierowanej przez anglo-amerykański establishment rozwój strategicznych technologii planowany jest na 30 lat...

Słoneczny zegar i konflikty do 2030.

Przemysł psycho-medyczny. Nowa długa fala w globalnej ekonomii.

Systemy holograficzne do 2025.Programy Infowars:


Czytaj więcej nt temat>Materiały Konrada Stachnio:

Telegram, Wordpress
Anthony Fauci i rząd USA sponsorowali tworzenie Covid-19:
Ostatnie Audycje:

Radio i TV

Audycja PrisonPlanet.pl. NBIC.

Audycja PrisonPlanet.pl. NBIC.

W niniejszej audycji omawiamy problematykę wprowadzania technologii NBIC, która m.in. obejmuje modyfikację genetyczną rodzaju ludzkiego,...

Starsze audycje PrisonPlanet.pl

Na tej stronie umieszczone są linki do starych i nadal dostępnych audycji umieszczanych od lat na PrisonPlanet.pl. Nowsze audycje dostępne...

Audycja PrisonPlanet.pl. Robotyka.

Audycja PrisonPlanet.pl. Cyber pandemia.

Audycja PrisonPlanet.pl. Zmiany religijne. New Age.

kontakt e-mailowy:
© 2010-2021 PRISON PLANET.PL  |  Wszelkie prawa zastrzeżone