Kandydat na prezydenta USA Herman Cain: "Wojna z Iranem - jak najbardziej pożądana!"
Steve Watson, Infowars.com
USA
2011-11-07
Polityka
Po falstartach Perry'ego i Romneya, i ich kompromitacji, gdy wyszło na jaw, jak farbowani są to konserwatyści, przyszedł czas na kolejnego królika z kapelusza, czyli Hermana Caina.
 
Po tym jak poprzednio kreowani na faworytów republikańskich do nominacji prezydenckich, gubernatorzy Teksasu i Massachuset, stracili poparcie po bezpośrednich konfrontacjach podczas debat wewnątrz-republikańskich, i jak mizernie wypadali na tle Rona Paula, padło na byłego businessmana z branży pizzeryjnej, a zarezem zaufanego człowieka Banku Rezerw Federalnych.
 
Podczas długiego wywiadu ze znanym Billem O’Reilly w Fox News 2.11.2011 Herman Cain ujawnił szczegóły swojej polityki zagranicznej. W czasie długiej rozmowy błysnął on kilkoma szalonymi konstatacjami, które mogłyby wprawić w osłupienie nawet największych jastrzębi z ekipy neo-konserwatystów.
 
Dzisiaj podstawowym problemem USA wg Caina są relacje USA w regionie Zatoki Perskiej. Nie byłoby to dziwne (mimo ekonomicznego upadku gospodarki USA), gdyby nie stwierdzenie, że najbardziej odpowiednią formą stosunków amerykańsko-irańskich, byłyby te za pośrednictwem broni do obrony balistycznej. Cain wyraził przy tym wolę podwojenia arsenału okrętów z bronią balistyczną w tamtym regionie. Uzasadnia to tym, że ..."Iran rozumie jedynie dwa rodzaje argumentów, mianowicie nacisk ekonomiczny albo siłę militarną."
 
Proszony by wyjaśnił co przez to rozumie, odparł, że chodzi mu o bezpośrednią konfrontację, gdyż w tym momencie USA posiada największa gotowość do działań militarnych.
 
W uzasadnieniu i odpowiadając na wątpliwości gospodarza programu, czy podwojenie sił USA na wodach Zatoki Perskiej nie jest prowokacją, działaniem zaczepnym, odpowiedział ujawniając pełnię swych neo-konserwatywnych zapatrywań na sposób prowadzenia polityki zagranicznej. Dał przy tym dowód na trockistowskie pochodzenie doktryny "obronnej" USA, jawnie wyznając słuszność tzw. wojny wyprzedzającej, która to doktryna praktycznie wydaje się dominować w polityce zagranicznej Stanów Zjednoczonych od kilkudziesięciu lat.

Na pytania co do agresywnego charakteru proponowanych przez siebie rozwiązań, odpowiedział że jest to po prostu "prawo do samoobrony". I tak orwellowskie sprzeczności "Wojna to pokój; Wolność to zniewolenie; Ignorancja to siła" uzupełnił słowami Trockiego "Agresja jest Obroną".
 
Sprawdź sam oglądając wywiad:


Tydzień wcześniej w programie PBS NewsHour, Cain wprawił w zakłopotanie widzów, dając dowód na brak podstawowej wiedzy o świecie współczesnym. Odpowiadając na pytanie o ocenę zagrożenia ze strony Chin, palnął mianowicie gafę, gdy wyjawił bez cienia wątpliwości, że "wydaje się, że Chiny próbują rozwinąć zdolność nuklearną".

Odtwarzając tą samą płytę amerykańskiej "polityki zagranicznej", powtórzył wobec Chin te same zarzuty, które niegdyś usłyszał Hussein, al-Assad, teraz Ahmadineżad, a niedawno nawet Kaddafi. W odróżnieniu do poprzednich, gdzie zarzuty o posiadanie broni atomowej lub dążenie do jej posiadania były wyssane z palca, wszyscy oprócz Caina wiedzą, że Chiny dysponują bronią atomową od czasów pierwszej próbnej eksplozji chińskiej tj. od 1964 roku.

Ale na szczęście Cain potrafi śpiewać:


Mimo to w badaniach popularności wśród republikanów np. Quinnipiac University poll Cain uzyskuje wynik, dający mu miano przodującego kandydata do nominacji wśród członków Partii Republikańskiej.
To jest przerażające.


Tłumaczenie: Jerzy Mędoń FreeAmericaToday.pl za Infowars.net


| Debata przedwyborcza Republikanów.  | Ron Paul o polityce FEDu. |Więcej na ten temat

 Komentarze

Musisz być zalogowany, aby móć komentować. Jeżeli nie posiadasz konta zarejestruj się.
 
Nazwa użytkownika
Hasło
 

Więcej
Polityka

Naukowcy z USA i wirusy z Kanady w Wuhan.

Naukowcy z USA i wirusy z Kanady w Wuhan.

Wszyscy możemy zapomnieć o „zupie nietoperzowej”, która podobnież była powodem wybuchu epidemii w mieście Wuhan. Prawdziwym...

Wirolog, który odwiedził Wuhan mówi, że sytuacja wymknęła się spod kontroli.

Czołowy wirusolog, który był zaangażowany w program zwalczania SARS, powiedział, że odwiedził Wuhan w Chinach i uważa, że...

Trzy miesiące po tym jak Bill Gates tworzył symulację pandemii koronawirusa, obecnie ten patogen rozprzestrzenia się na cały świat.

Ghislaine Maxwell, sutenerka Jeffreya Epsteina jest ukrywana przed FBI w Izraelu.

Opublikowano zdjęcia Clintona na pokładzie samolotu Epsteina.

Więcej
Nauka i technologia

Powołując się na problemy zdrowotne Szwajcaria zatrzymała wprowadzanie 5G.

Powołując się na problemy zdrowotne Szwajcaria zatrzymała wprowadzanie 5G.

„Szwajcaria, jeden ze światowych liderów we wdrażaniu technologii mobilnej 5G, wprowadził nieograniczone moratorium na korzystanie...

Chińskie biura spryskiwane są chemikaliami przez pracownikach w kombinezonach ochronnych.

Materiał filmowy pokazuje mężczyznę w kombinezonie ochronnym maszerującego przez biuro handlowe lub telefoniczne centrum obsługi...

Systemy cyfrowych asystentów cenzurują słowa.

Chiński film propagandowy pokazuje objętych kwarantanną tańczących chorych.

Użyteczni idioci w akcji! Na podstawie reklamy chińskiego wirusa Wuhan.

kontakt e-mailowy:
© 2010 PRISON PLANET.PL  |  Wszelkie prawa zastrzeżone