Kandydat na prezydenta USA Herman Cain: "Wojna z Iranem - jak najbardziej pożądana!"
Steve Watson, Infowars.com
USA
2011-11-07
Polityka
Po falstartach Perry'ego i Romneya, i ich kompromitacji, gdy wyszło na jaw, jak farbowani są to konserwatyści, przyszedł czas na kolejnego królika z kapelusza, czyli Hermana Caina.
 
Po tym jak poprzednio kreowani na faworytów republikańskich do nominacji prezydenckich, gubernatorzy Teksasu i Massachuset, stracili poparcie po bezpośrednich konfrontacjach podczas debat wewnątrz-republikańskich, i jak mizernie wypadali na tle Rona Paula, padło na byłego businessmana z branży pizzeryjnej, a zarezem zaufanego człowieka Banku Rezerw Federalnych.
 
Podczas długiego wywiadu ze znanym Billem O’Reilly w Fox News 2.11.2011 Herman Cain ujawnił szczegóły swojej polityki zagranicznej. W czasie długiej rozmowy błysnął on kilkoma szalonymi konstatacjami, które mogłyby wprawić w osłupienie nawet największych jastrzębi z ekipy neo-konserwatystów.
 
Dzisiaj podstawowym problemem USA wg Caina są relacje USA w regionie Zatoki Perskiej. Nie byłoby to dziwne (mimo ekonomicznego upadku gospodarki USA), gdyby nie stwierdzenie, że najbardziej odpowiednią formą stosunków amerykańsko-irańskich, byłyby te za pośrednictwem broni do obrony balistycznej. Cain wyraził przy tym wolę podwojenia arsenału okrętów z bronią balistyczną w tamtym regionie. Uzasadnia to tym, że ..."Iran rozumie jedynie dwa rodzaje argumentów, mianowicie nacisk ekonomiczny albo siłę militarną."
 
Proszony by wyjaśnił co przez to rozumie, odparł, że chodzi mu o bezpośrednią konfrontację, gdyż w tym momencie USA posiada największa gotowość do działań militarnych.
 
W uzasadnieniu i odpowiadając na wątpliwości gospodarza programu, czy podwojenie sił USA na wodach Zatoki Perskiej nie jest prowokacją, działaniem zaczepnym, odpowiedział ujawniając pełnię swych neo-konserwatywnych zapatrywań na sposób prowadzenia polityki zagranicznej. Dał przy tym dowód na trockistowskie pochodzenie doktryny "obronnej" USA, jawnie wyznając słuszność tzw. wojny wyprzedzającej, która to doktryna praktycznie wydaje się dominować w polityce zagranicznej Stanów Zjednoczonych od kilkudziesięciu lat.

Na pytania co do agresywnego charakteru proponowanych przez siebie rozwiązań, odpowiedział że jest to po prostu "prawo do samoobrony". I tak orwellowskie sprzeczności "Wojna to pokój; Wolność to zniewolenie; Ignorancja to siła" uzupełnił słowami Trockiego "Agresja jest Obroną".
 
Sprawdź sam oglądając wywiad:


Tydzień wcześniej w programie PBS NewsHour, Cain wprawił w zakłopotanie widzów, dając dowód na brak podstawowej wiedzy o świecie współczesnym. Odpowiadając na pytanie o ocenę zagrożenia ze strony Chin, palnął mianowicie gafę, gdy wyjawił bez cienia wątpliwości, że "wydaje się, że Chiny próbują rozwinąć zdolność nuklearną".

Odtwarzając tą samą płytę amerykańskiej "polityki zagranicznej", powtórzył wobec Chin te same zarzuty, które niegdyś usłyszał Hussein, al-Assad, teraz Ahmadineżad, a niedawno nawet Kaddafi. W odróżnieniu do poprzednich, gdzie zarzuty o posiadanie broni atomowej lub dążenie do jej posiadania były wyssane z palca, wszyscy oprócz Caina wiedzą, że Chiny dysponują bronią atomową od czasów pierwszej próbnej eksplozji chińskiej tj. od 1964 roku.

Ale na szczęście Cain potrafi śpiewać:


Mimo to w badaniach popularności wśród republikanów np. Quinnipiac University poll Cain uzyskuje wynik, dający mu miano przodującego kandydata do nominacji wśród członków Partii Republikańskiej.
To jest przerażające.


Tłumaczenie: Jerzy Mędoń FreeAmericaToday.pl za Infowars.net


| Debata przedwyborcza Republikanów.  | Ron Paul o polityce FEDu. |Więcej na ten temat

 Komentarze

Musisz być zalogowany, aby móć komentować. Jeżeli nie posiadasz konta zarejestruj się.
 
Nazwa użytkownika
Hasło
 

Więcej
Polityka

Grupa uderzeniowa USS Regan wchodzi na Morze Południowochińskie.

Grupa uderzeniowa USS Regan wchodzi na Morze Południowochińskie.

Wraz z wejściem, jak podała Marynarka Wojenna USA, we wtorek po raz pierwszy w tym roku Grupy Uderzeniowej Lotniskowca Ronalda Reagana...

Wielkie korporacje już planują zastąpić „zaszczepionych” pracowników, którzy umrą w ciągu kilku lat.

Kobieta która pracuje w przemyśle naftowym i gazowym, opracowując plany sukcesji dla dużych korporacji, ostrzegła, że...

Media opublikowały e-maile dr Fauciego.

Zachód uruchomił wojska i machinę propagandową zmierzającą do otwartego konfliktu z Chinami.

Tłumy protestujących przeciwko restrykcyjnej polityce epidemicznej przetoczyły się przez ulice Londynu.

Więcej
Multimedia

Covid 1984. Protesty przeciwko ograniczaniu wolności w 2020 i 2021 roku.

Covid 1984. Protesty przeciwko ograniczaniu wolności w 2020 i 2021 roku.

W tym miejscu zamieszczamy filmy z protestów organizowanych przeciwko wprowadzaniu medycznego państwa policyjnego pod przykrywką...

Foliarze - film o zabójczej telefonii komórkowej i 5G.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z filmem dokumentalnym "Foliarze", przedstawiającym tematykę zabójczej dla ludzi technologii...

Fotografie i reportaże: Bilderberg 2019.

Fotografie i reportaże: Bilderberg 2018.

Geoinżynieria 3. Kontrola populacji.

kontakt e-mailowy:
© 2010-2021 PRISON PLANET.PL  |  Wszelkie prawa zastrzeżone