Informator ujawnia plan ewakuacji Londynu podczas Olimpiady.
Paul Joseph Watson, PrisonPlanet.com
USA
2012-06-29
Polityka
Dziennikarz pod pseudonimem 'Lee Hazledean" podaje zdumiewające informacje o tym, jak zinfiltrował G4S - firmę odpowiedzialną za bezpieczeństwo Igrzysk Olimpijskich w Londynie - i odkrył szokujące plany ewakuacji Londynu, 200.000 trumien będących w stanie gotowości, oraz “dziurawe” procedury bezpieczeństwa, które narażają rozgrywki olimpijskie na atak.Wywiad przeprowadzony przez Tonyego Goslinga redaktora Bilderberg.org i gospodarza programu radiowego BCFM’s Friday Drivetime z Hazledeanem, rozprzestrzenił się w internecie w ciągu ostatnich kilku dni. Hazledean jest dziennikarzem śledczym pracującym dla programów telewizyjnych w Londynie, pracował z agencjami prasowymi przy trudnych tematach, ale kiedy udał się do mediów głównego nurtu z tą wybuchową historią one nie wykazały zainteresowania.

Kiedy Hazledean zapytał Andy Daviesa, korespondenta stacji Channel 4 (kanału z wiadomościami) czy chciałby podjąć ten temat, Davies powiedział, że nie był zainteresowany. Dzień później Channel 4 opublikował materiał o firmie G4S, w którym przedstawił organizację jako kompetentną i godną zaufania. "Wysłałem mu maila, zadzwoniłem, ale nie był zainteresowany i powiedział, że jest blokada informacji na tego typu historie i że nikt nie będzie zainteresowany poruszaniem tego tematu," powiedział Hazledean.

W wywiadzie, Hazledean wyjawia, że wystarczyło by po prostu wypełnił formularz zgłoszeniowy, aby otrzymać pracę w G4S, prywatnej firmie zapewniającej bezpieczeństwo na igrzyskach olimpijskich, nie przechodząc jakiegokolwiek przeglądu historii swojej osoby jak również nie były sprawdzane jego osobiste referencje.

Pracownicy otrzymują tylko dwa dni szkolenia, aby pracować w punktach kontroli bezpieczeństwa podobnych do takich jak na lotnisku, które obejmują scyntygrafy, które Hazledean powiedział "będą całkowicie wyłączone" w godzinach szczytu, co oznacza, że terroryści mogą iść prosto do celu z amunicją lub materiałami wybuchowymi i mieć doskonałą szansę by nie zostać wykrytymi. "W rzeczywistości, ostatniego dnia szkolenia, poproszono mnie abym był niedoszłym terrorystą i dano mi nóż, pistolet i IED, i wszystkie trzy razy w ciągu dnia udało mi się przejść przez wykrywacz metalu jak również przeszedłem przez aparat rentgenowski", powiedział Hazledean, dodając, że terroryści mogą dość łatwo zorganizować "masakrę" biorąc pod uwagę liberalny charakter środków bezpieczeństwa. "Oni nie uczą ich właściwie ... są całkiem otwarci na atak terrorystyczny i nie mówię tego bez przekonania", powiedział Hazledean, dodając, że był świadkiem jak pracownicy G4S sprzedawali narkotyki gdy odbywały się zajęcia szkoleniowe, podczas gdy inni robili zdjęcia swoimi telefonami komórkowymi w obszarach rzekomo wzmożonego nadzoru. Hazledean powiedział, że wielu pracowników ochrony zostało źle zakwalifikowanych i że wielu z nich ledwo mówi po angielsku.

Hazledean ujawnił również, że do Londynu, na Igrzyska Olimpijskie przybył duży kontyngent żołnierzy, włączając w to "Wielu żołnierzy ONZ rozlokowanych w okolicach Londynu", w tym żołnierzy amerykańskich i niemieckich. Informator ujawnił również, jak nieupoważnionemu personelowi były przekazywane mundury i uniformy G4S i że zostały skradzione.

Jednak największym objawieniem dla Hazledeana było to, że dowiedział się o przygotowaniach do ewakuacji Londynu i że "ochroniarze wykorzystani przy Olimpiadzie będą użyci do ewakuacji ludzi z Londynu".

Hazledean w Alex Jones Show:


Kolejny wywiad:


"Wydawali się całkiem poważni, spędzili dużo czasu poruszając ten temat" powiedział Hazledean, zauważając, że G4S spędziło dwie godziny rozmawiając o ewakuacji części Londynu, w porównaniu do zaledwie pół godziny rozmowy o procedurach kontroli bezpieczeństwa na Igrzyskach Olimpijskich. Informator również zauważył, że 100,000 dodatkowych oddziałów, które będą stacjonowały w Londynie podczas igrzysk olimpijskich będzie wystarczającą liczbą dla przeprowadzenia ewakuacji na dużą skalę.

Innym aspektem o którym dowiedział się Hazledean było to, że 200.000 trumien zostało wysyłanych do Londynu, z których każda może pomieścić cztery ciała. Informator wyraził zdziwienie, dlaczego ochroniarzom pracującym przy przyziemnych procedurach kontroli trzeba przekazywać takie informacje. Informator ujawnił również, że przekazano mu, iż samoloty bezzałogowe Predator będą krążyć nad Londynem w gotowości na atak terrorystyczny, i że pracownicy G4S pokazywali film jak dron zabija grupę ludzi w Afganistanie. Hazledean zauważył, że liderzy z G4S uważają społeczeństwo za "szumowiny ziemi", również mówiąc swoim pracownikom, że policja nie ma nad nimi władzy. Opowiedział także, że jeden z liderów powiedział mu, że impreza po olimpiadzie będzie "decydującym momentem" dla Londynu, ale po naciskach odmówił wyjaśnienia tego, co ma na myśli.

Hazledean nie jest pierwszym bijącym na alarm w odniesieniu do G4S. Wcześniej w tym miesiącu urzędnik zajmujący się danymi Sarah Hubble wyjawiła, że została zwolniona przez G4S po złożeniu skargi, że G4S idzie na skróty jeśli chodzi o przygotowania bezpieczeństwa na Igrzyskach Olimpijskich, a ona sama nie została zweryfikowana.

W rozmowie z Infowars, Hazledean powiedział, że sporządza plany awaryjne na wypadek gdyby jego życie było w niebezpieczeństwie lub gdyby stał się celem władz w jakikolwiek sposób po tym jak ujawnił ten skandal.

Zapytany o informacje krążące po internecie o ataku pod fałszywą flagą mającym mieć miejsce podczas londyńskiej olimpiady, gdzie świadomie dopuszcza się do rozprzestrzeniania się go aby przedstawić ludzi jako paranoików po tym jak nic się nie stanie, Hazledean podkreślił, że po prostu ujawnienie tej historii jest konieczne, ponieważ może wykoleić wszelkie tego typu planowane ataki.


Link do oryginalnego artykułu: LINK


Film: TerrorStorm. Historia terroryzmu sponsorowanego przez rządy.  |  Zatoka perska i ataki pod fałszywą flagą.   |  Wieczna wojna- Świat po śmierci Bin Ladena.   | 
Pogłębianie kryzysu zwiększa możliwość zaistnienia dużych zdarzeń terrorystycznych pod fałszywą flagą.  Tarpley: Norweskie ataki terrorystyczne pod fałszywą flagą. |


Więcej na ten temat

 Komentarze

Musisz być zalogowany, aby móć komentować. Jeżeli nie posiadasz konta zarejestruj się.
 
Nazwa użytkownika
Hasło
 
dbx   dodano: 2012-06-29 13:30:21
\"200.000 trumien zostało wysyłanych do Londynu, z których każda może pomieścić cztery ciała.\"

...

- w przybliżeniu, taka ilość trumien, zajmuje ok. 500.000 m3 /pół miliona metrów sześciennych/

- trumny są wykorzystywane na pogrzebach

- martwe ciała są \"pakowane\" do worków foliowych

-------------------------

\"Informator również zauważył, że 100,000 dodatkowych oddziałów, które będą stacjonowały w Londynie podczas igrzysk olimpijskich będzie wystarczającą liczbą dla przeprowadzenia ewakuacji na dużą skalę.\"- ilu osobowe są te oddziały ?

- zakładając, że oddział to 3 osoby, daje 300,000 dodatkowych osób

---------------------------------- jeżeli komuś zależy na wymordowaniu ludności, po co planuje się ich ewakuację ?
pokrec   dodano: 2012-06-29 14:15:59
Tetete, podczas Euro miała być rozwałka totalna, Chińczycy nawet teledysk nakręcili odpowiedni, napakowany symboliką i co? I nic. No, Euro jeszcze trwa, ale...

Juz mam dośc tego straszenia, jak ma huknąć, - niech huknie, chyba, że to wszystko to zasłony dymne, ludzie spodziewają się co najmniej nuke\'a w Londynie a tymczasem w zaciszu gabinetów w City szykowany jest pełzający kataklizm, przy którym bardzo chętnie pooglądalibyśmy sobie to \"bum\", nawet z bliska.
Inox   dodano: 2012-06-30 23:15:12
http://niebezpiecznik.pl/post/iran-przechwycil-amerykanski-samolot-szpiegowski/

Czy przypadkiem te drony nie zostaną przejęte przez tych “super irańskich mózgowców”, którzy nage przejmą nad nimi kontrolę. Kto wie czy przypadkiem w przejęciu dronów ktoś irańczykom nie “pomógł” by ich teraz wykorzystać i pokazać, że to Irańczycy są “PRAWDZIWYMI TERRORYSTAMI\"
Inox   dodano: 2012-06-30 23:47:46
http://niebezpiecznik.pl/post/iran-przechwycil-amerykanski-samolot-szpiegowski/

Czy przypadkiem te drony nie zostaną przejęte przez tych “super irańskich mózgowców”, którzy nage przejmą nad nimi kontrolę. Kto wie czy przypadkiem w przejęciu dronów ktoś irańczykom nie “pomógł” by ich teraz wykorzystać i pokazać, że to Irańczycy są “PRAWDZIWYMI TERRORYSTAMI\"
maciejgracjan   dodano: 2012-07-02 18:18:20
Koniecznie musicie to obejrzeć !!!

http://vimeo.com/44149361Opis tłumaczenie :

Dokument ten będzie przedstawić Państwu unikalny dowód, że nuklearny atak terrorystyczny fałszywa flaga została zaplanowana podczas ceremonii otwarcia Igrzysk Olimpijskich Londyn 2012 na 7/27/2012 w nocy (jak ceremonia jest w nocy).

Bomby zostaną umieszczone w metrze londyńskim w strefie bagna Hackney i stadionu, a całe miasto eksploduje z powyższego, ziemia pęknie i spadnie pod stopami ludzi.

Więcej
Polityka

„Gwiezdny Wojownik” może strącać satelity GPS NATO.

„Gwiezdny Wojownik” może strącać satelity GPS NATO.

Zgodnie z obietnicą Rosja stworzyła nową broń, którą nazywa „Gwiezdnym Wojownikiem”. Zachodnie mocarstwa obawiają...

UE nakłania kraje by rozważyły przymusowe szczepienia.

UE musi rozważyć obowiązkowe szczepienia w odpowiedzi na rozprzestrzenianie się „wysoce zaraźliwego” wariantu Omicron Covid...

Założono pierwszą na świecie sprawę o morderstwo przeciwko Billowi Gatesowi.

Rostrzelania za kupowanie lub sprzedaż fałszywych kart szczepień.

Szczepionkowy stan wojenny w Austrii i przymus szczepień dla całej populacji.Programy Infowars:
Materiały Konrada Stachnio:

Telegram, Wordpress


Anthony Fauci i rząd USA sponsorowali tworzenie Covid-19:
Ostatnie Audycje:

Multimedia

Covid-19. Multimedia dotyczące plandemii.

Covid-19. Multimedia dotyczące plandemii.

Na tej stronie będziemy na bieżąco umieszczali nadsyłane do redakcji materiały wideo i linki do kluczowych informacji dotyczących...

Covid 1984. Protesty przeciwko ograniczaniu wolności w 2020 i 2021 roku.

W tym miejscu zamieszczamy filmy z protestów organizowanych przeciwko wprowadzaniu medycznego państwa policyjnego pod przykrywką...

Foliarze - film o zabójczej telefonii komórkowej i 5G.

Fotografie i reportaże: Bilderberg 2019.

Fotografie i reportaże: Bilderberg 2018.

kontakt e-mailowy:
© 2010-2021 PRISON PLANET.PL  |  Wszelkie prawa zastrzeżone