Informator ujawnia plan ewakuacji Londynu podczas Olimpiady.
Paul Joseph Watson, PrisonPlanet.com
USA
2012-06-29
Polityka
Dziennikarz pod pseudonimem 'Lee Hazledean" podaje zdumiewające informacje o tym, jak zinfiltrował G4S - firmę odpowiedzialną za bezpieczeństwo Igrzysk Olimpijskich w Londynie - i odkrył szokujące plany ewakuacji Londynu, 200.000 trumien będących w stanie gotowości, oraz “dziurawe” procedury bezpieczeństwa, które narażają rozgrywki olimpijskie na atak.Wywiad przeprowadzony przez Tonyego Goslinga redaktora Bilderberg.org i gospodarza programu radiowego BCFM’s Friday Drivetime z Hazledeanem, rozprzestrzenił się w internecie w ciągu ostatnich kilku dni. Hazledean jest dziennikarzem śledczym pracującym dla programów telewizyjnych w Londynie, pracował z agencjami prasowymi przy trudnych tematach, ale kiedy udał się do mediów głównego nurtu z tą wybuchową historią one nie wykazały zainteresowania.

Kiedy Hazledean zapytał Andy Daviesa, korespondenta stacji Channel 4 (kanału z wiadomościami) czy chciałby podjąć ten temat, Davies powiedział, że nie był zainteresowany. Dzień później Channel 4 opublikował materiał o firmie G4S, w którym przedstawił organizację jako kompetentną i godną zaufania. "Wysłałem mu maila, zadzwoniłem, ale nie był zainteresowany i powiedział, że jest blokada informacji na tego typu historie i że nikt nie będzie zainteresowany poruszaniem tego tematu," powiedział Hazledean.

W wywiadzie, Hazledean wyjawia, że wystarczyło by po prostu wypełnił formularz zgłoszeniowy, aby otrzymać pracę w G4S, prywatnej firmie zapewniającej bezpieczeństwo na igrzyskach olimpijskich, nie przechodząc jakiegokolwiek przeglądu historii swojej osoby jak również nie były sprawdzane jego osobiste referencje.

Pracownicy otrzymują tylko dwa dni szkolenia, aby pracować w punktach kontroli bezpieczeństwa podobnych do takich jak na lotnisku, które obejmują scyntygrafy, które Hazledean powiedział "będą całkowicie wyłączone" w godzinach szczytu, co oznacza, że terroryści mogą iść prosto do celu z amunicją lub materiałami wybuchowymi i mieć doskonałą szansę by nie zostać wykrytymi. "W rzeczywistości, ostatniego dnia szkolenia, poproszono mnie abym był niedoszłym terrorystą i dano mi nóż, pistolet i IED, i wszystkie trzy razy w ciągu dnia udało mi się przejść przez wykrywacz metalu jak również przeszedłem przez aparat rentgenowski", powiedział Hazledean, dodając, że terroryści mogą dość łatwo zorganizować "masakrę" biorąc pod uwagę liberalny charakter środków bezpieczeństwa. "Oni nie uczą ich właściwie ... są całkiem otwarci na atak terrorystyczny i nie mówię tego bez przekonania", powiedział Hazledean, dodając, że był świadkiem jak pracownicy G4S sprzedawali narkotyki gdy odbywały się zajęcia szkoleniowe, podczas gdy inni robili zdjęcia swoimi telefonami komórkowymi w obszarach rzekomo wzmożonego nadzoru. Hazledean powiedział, że wielu pracowników ochrony zostało źle zakwalifikowanych i że wielu z nich ledwo mówi po angielsku.

Hazledean ujawnił również, że do Londynu, na Igrzyska Olimpijskie przybył duży kontyngent żołnierzy, włączając w to "Wielu żołnierzy ONZ rozlokowanych w okolicach Londynu", w tym żołnierzy amerykańskich i niemieckich. Informator ujawnił również, jak nieupoważnionemu personelowi były przekazywane mundury i uniformy G4S i że zostały skradzione.

Jednak największym objawieniem dla Hazledeana było to, że dowiedział się o przygotowaniach do ewakuacji Londynu i że "ochroniarze wykorzystani przy Olimpiadzie będą użyci do ewakuacji ludzi z Londynu".

Hazledean w Alex Jones Show:


Kolejny wywiad:


"Wydawali się całkiem poważni, spędzili dużo czasu poruszając ten temat" powiedział Hazledean, zauważając, że G4S spędziło dwie godziny rozmawiając o ewakuacji części Londynu, w porównaniu do zaledwie pół godziny rozmowy o procedurach kontroli bezpieczeństwa na Igrzyskach Olimpijskich. Informator również zauważył, że 100,000 dodatkowych oddziałów, które będą stacjonowały w Londynie podczas igrzysk olimpijskich będzie wystarczającą liczbą dla przeprowadzenia ewakuacji na dużą skalę.

Innym aspektem o którym dowiedział się Hazledean było to, że 200.000 trumien zostało wysyłanych do Londynu, z których każda może pomieścić cztery ciała. Informator wyraził zdziwienie, dlaczego ochroniarzom pracującym przy przyziemnych procedurach kontroli trzeba przekazywać takie informacje. Informator ujawnił również, że przekazano mu, iż samoloty bezzałogowe Predator będą krążyć nad Londynem w gotowości na atak terrorystyczny, i że pracownicy G4S pokazywali film jak dron zabija grupę ludzi w Afganistanie. Hazledean zauważył, że liderzy z G4S uważają społeczeństwo za "szumowiny ziemi", również mówiąc swoim pracownikom, że policja nie ma nad nimi władzy. Opowiedział także, że jeden z liderów powiedział mu, że impreza po olimpiadzie będzie "decydującym momentem" dla Londynu, ale po naciskach odmówił wyjaśnienia tego, co ma na myśli.

Hazledean nie jest pierwszym bijącym na alarm w odniesieniu do G4S. Wcześniej w tym miesiącu urzędnik zajmujący się danymi Sarah Hubble wyjawiła, że została zwolniona przez G4S po złożeniu skargi, że G4S idzie na skróty jeśli chodzi o przygotowania bezpieczeństwa na Igrzyskach Olimpijskich, a ona sama nie została zweryfikowana.

W rozmowie z Infowars, Hazledean powiedział, że sporządza plany awaryjne na wypadek gdyby jego życie było w niebezpieczeństwie lub gdyby stał się celem władz w jakikolwiek sposób po tym jak ujawnił ten skandal.

Zapytany o informacje krążące po internecie o ataku pod fałszywą flagą mającym mieć miejsce podczas londyńskiej olimpiady, gdzie świadomie dopuszcza się do rozprzestrzeniania się go aby przedstawić ludzi jako paranoików po tym jak nic się nie stanie, Hazledean podkreślił, że po prostu ujawnienie tej historii jest konieczne, ponieważ może wykoleić wszelkie tego typu planowane ataki.


Link do oryginalnego artykułu: LINK


Film: TerrorStorm. Historia terroryzmu sponsorowanego przez rządy.  |  Zatoka perska i ataki pod fałszywą flagą.   |  Wieczna wojna- Świat po śmierci Bin Ladena.   | 
Pogłębianie kryzysu zwiększa możliwość zaistnienia dużych zdarzeń terrorystycznych pod fałszywą flagą.  Tarpley: Norweskie ataki terrorystyczne pod fałszywą flagą. |


Więcej na ten temat

 Komentarze

Musisz być zalogowany, aby móć komentować. Jeżeli nie posiadasz konta zarejestruj się.
 
Nazwa użytkownika
Hasło
 
dbx   dodano: 2012-06-29 13:30:21
\"200.000 trumien zostało wysyłanych do Londynu, z których każda może pomieścić cztery ciała.\"

...

- w przybliżeniu, taka ilość trumien, zajmuje ok. 500.000 m3 /pół miliona metrów sześciennych/

- trumny są wykorzystywane na pogrzebach

- martwe ciała są \"pakowane\" do worków foliowych

-------------------------

\"Informator również zauważył, że 100,000 dodatkowych oddziałów, które będą stacjonowały w Londynie podczas igrzysk olimpijskich będzie wystarczającą liczbą dla przeprowadzenia ewakuacji na dużą skalę.\"- ilu osobowe są te oddziały ?

- zakładając, że oddział to 3 osoby, daje 300,000 dodatkowych osób

---------------------------------- jeżeli komuś zależy na wymordowaniu ludności, po co planuje się ich ewakuację ?
pokrec   dodano: 2012-06-29 14:15:59
Tetete, podczas Euro miała być rozwałka totalna, Chińczycy nawet teledysk nakręcili odpowiedni, napakowany symboliką i co? I nic. No, Euro jeszcze trwa, ale...

Juz mam dośc tego straszenia, jak ma huknąć, - niech huknie, chyba, że to wszystko to zasłony dymne, ludzie spodziewają się co najmniej nuke\'a w Londynie a tymczasem w zaciszu gabinetów w City szykowany jest pełzający kataklizm, przy którym bardzo chętnie pooglądalibyśmy sobie to \"bum\", nawet z bliska.
Inox   dodano: 2012-06-30 23:15:12
http://niebezpiecznik.pl/post/iran-przechwycil-amerykanski-samolot-szpiegowski/

Czy przypadkiem te drony nie zostaną przejęte przez tych “super irańskich mózgowców”, którzy nage przejmą nad nimi kontrolę. Kto wie czy przypadkiem w przejęciu dronów ktoś irańczykom nie “pomógł” by ich teraz wykorzystać i pokazać, że to Irańczycy są “PRAWDZIWYMI TERRORYSTAMI\"
Inox   dodano: 2012-06-30 23:47:46
http://niebezpiecznik.pl/post/iran-przechwycil-amerykanski-samolot-szpiegowski/

Czy przypadkiem te drony nie zostaną przejęte przez tych “super irańskich mózgowców”, którzy nage przejmą nad nimi kontrolę. Kto wie czy przypadkiem w przejęciu dronów ktoś irańczykom nie “pomógł” by ich teraz wykorzystać i pokazać, że to Irańczycy są “PRAWDZIWYMI TERRORYSTAMI\"
maciejgracjan   dodano: 2012-07-02 18:18:20
Koniecznie musicie to obejrzeć !!!

http://vimeo.com/44149361Opis tłumaczenie :

Dokument ten będzie przedstawić Państwu unikalny dowód, że nuklearny atak terrorystyczny fałszywa flaga została zaplanowana podczas ceremonii otwarcia Igrzysk Olimpijskich Londyn 2012 na 7/27/2012 w nocy (jak ceremonia jest w nocy).

Bomby zostaną umieszczone w metrze londyńskim w strefie bagna Hackney i stadionu, a całe miasto eksploduje z powyższego, ziemia pęknie i spadnie pod stopami ludzi.

Więcej
Polityka

ONZ wzywa by w odpowiedzi na zmiany klimatu przeprowadzić depopulację Ziemi.

ONZ wzywa by w odpowiedzi na zmiany klimatu przeprowadzić depopulację Ziemi.

Zespół ONZ-owskich naukowców zajmujących się klimatem wzywa do zmniejszenia populacji Ziemi w celu powstrzymania globalnego ocieplenia.W...

Migranci mówią niemieckim mediom: „Matka Merkel jest powodem, dla którego przyszliśmy.”

Migranci twierdzą, że udają się do Niemiec w poszukiwaniu „lepszego życia”, ponieważ czują się mile widziani przez kanclerz...

A teraz ONZ płaci za czartery przywożące na Zachód migrantów.

Eurokrata: UE musi nauczyć się „języka siły”, potrzebuje 60.000 armii.

Nadchodzi Eko-terroryzm. Zieloni chcą obalać rządy i zabijać ludzi w imię walki z CO2.Programy Infowars:Nowy wykład dr. Jaśkowskiego:

TECH. Krytyka rozwoju technologicznego:

Część druga. Człowiek jako maszyna:

Część trzecia. Kultura jako maszyna:

Jesz genetycznie modyfikowaną żywność? To obejrzyj to:

Nauka i technologia

Facebook testuje wykrywanie twarzy dla weryfikacji tożsamości.

Facebook testuje wykrywanie twarzy dla weryfikacji tożsamości.

Wygląda na to, że Facebook nie stroni od programów rozpoznawania twarzy. Badacz kodów, Jane Manchun Wong, odkryła w aplikacji...

Pekin połączy system rozpoznawania twarzy w liniach metra z systemem kredytu społecznego.

Według HKFP urzędnicy w Pekinie połączą najnowocześniejszą w kraju technologię rozpoznawania twarzy z kontrowersyjnym...

W ramach 5G miasta zostaną pokryte toksyczną siecią promieniowania milimetrowego, by wspierać transport i dozór obywateli.

Nowe badanie potwierdza, że Wi-Fi 2,4 GHz wywołuje m.in. zmiany w DNA, zmiany psychiczne, zmiany hormonalne oraz bezpłodność.

Kanadyjska minister zdrowia oszukała widzów telewizyjnych, że przyjmuje na wizji szczepionkę.

kontakt e-mailowy:
© 2010 PRISON PLANET.PL  |  Wszelkie prawa zastrzeżone