Bilderberg 2013 i Globalne Trendy Strategiczne. Wywiad z Danielem Estulinem.
Prisonplanet.pl
Polska
2013-06-02
Polityka
Niniejszy materiał jest skrótem wywiadu jaki został przeprowadzony 21 maja 2013 z Danielem Estulinem w programie Alex Jones Show. Daniel Estulin jest autorem wydanej w Polsce książki "Prawdziwa historia Klubu Bilderberg" i jedyną osobą na świecie posiadającą informatorów wewnątrz Grupy Bilderberg, która rządzi zachodnim światem od 1954 roku. Grupa ta jest odpowiedzialna za m.in. stworzenie Unii Europejskiej, jako elementu budowy rządu światowego oraz waluty Euro, upadek systemu ZSRR, muru berlińskiego, globalizacji i wielu innych kluczowych wydarzeń kształtujących świat.

W wywiadzie Daniel Estulin opisuje, powołując się na dokumenty "Brytyjskich Trendów Strategicznych 2007-2035", przygotowaną przez Grupę Bilderberg przyszłość, która obejmuje m.in.: opracowanie technologii informatycznych chipów wszczepianych bezpośrednio do mózgu, globalny stan wojenny, powstanie skrajnie inwigilowanego społeczeństwa, stworzenie broni działających na bazie impulsów elektromagnetycznych, klasa średnia w krajach zachodu stanie się grupą rewolucjonistów na wzór proletariatu marksistowskiego, stworzenie sztucznej inteligencji, "Flashmobs"- powstanie grup szybko tworzonych przez obywateli, gangi lub grupy terrorystów, stworzenie genetycznie zmodyfikowanego tzw "nowego człowieka".

Więcej w artykule pt "Globalne trendy strategiczne 2007-2035. Witamy w koszmarze przyszłości."
Link do dokumentu źródłowego:  LINKTranskrypt:
Alex Jones AJ: Jest światowej sławy dziennikarzem śledczym, najlepiej sprzedającym się autorem książki "The true story of the Bilderberg Group" (Prawdziwa historia Grupy Bilderberg). Występował w programie Jessego Ventury pt "Conspiracy Theory" i filmie "End Game. Blueprint for global enslavement." Daniel ostatnio prowadził programy w RT i pracuje nad nowym filmem dokumentalnym nt Grupy Bilderberg, który ma się ukazać w tym roku. Nie mogę się doczekać.

Daniel, słyszałeś moje wprowadzenie… Daniel Estulin, www.danielestulin.com

Daniel tak wiele się dzieje, ale zanim przejdziemy do geopolityki powinniśmy wspomnieć Jima Tuckera (dziennikarz m.in. gazety Free Press), który zmarł 4 tygodnie temu. Co byś chciał powiedzieć nt Jima Tuckera?

Daniel Estulin DE: Wspaniale być w twoim programie i słyszeć twój głos i cieszyć się, że jesteś po naszej stronie. Nie chciał bym mieć ciebie po przeciwnej stronie.

Jim Tucker, wspaniały człowiek. Spotkałem go po raz pierwszy w 1995 a zaprzyjaźniliśmy się w 1996 w Kanadzie, kiedy mieliśmy pierwszy duży sukces gdy wzmianka o Grupie Bilderberg pojawiła się w gazecie głównego nurtu. Głównie dzięki kilku moim informatorom, których znałem w tamtym czasie, pojawiły się informacje w kanadyjskiej prasie nt planów Grupy Bilderberg by odłączyć francuskojęzyczny Quebec od reszty Kanady i połączyć angielskojęzyczną Kanadę z USA w szeroką Północną Amerykę. Pierwszy raz kiedy byłem w twoim programie w 2004 roku rozmawialiśmy na ten temat. W 2005 informacje na ten temat były już wszędzie w mediach. I dziś nikt nie ośmieli się powiedzieć, że Ja czy Ty czy Jim zajmowaliśmy się teoriami spiskowymi. Dziś ci ludzie byli by zdyskredytowani ponieważ jest tak wiele dowodów na ten temat dzięki mojej pracy Jima i twojej. Pracy dzięki której ludzie w mediach głównego nurtu mogą zrozumieć, że to o czym mówimy to nie jest teoria spiskowa ale konspiracyjna rzeczywistość.

AJ: Z pewnością jest. Jest tak wiele rzeczy które chciałbym dzisiaj poruszyć z tobą. Widzimy jak obecnie Prezydent Włoch mówi o Grupie Bilderberg i członkowie EU mówią o niej i te informacje coraz bardziej przedzierają się do wiadomości. Nasze media w USA nadal mają quasi-blokadę informacji. Czy to irytuje Bilderbergów, że ich tajne, kryminalne działania są upublicznione?

DE: Trudno powiedzieć. Wydaje mi się, że Bilderberg w pewnym momencie przestał być prominentną organizacją z dominującą pozycją. Innymi słowy nie wydaje mi się, że ważne decyzje są obecnie podejmowane w Grupie Bilderberg, po prostu dlatego, że jest zbyt dużo prasy… zbyt dużo ludzi na całym świecie zwraca na nią obecnie uwagę i na to co robią i na to co możemy obserwować. Staje się to oczywiste.

Możesz spotkać się z włoską prasą, francuską, amerykańską prasą głównego nurtu i wszystkie z nich zadają sobie pytanie jak będzie wyglądała przyszłość. Jutro, za rok, za jedno pokolenie.

I tu musimy wrócić do 2005 roku, do raportu Grupy Bilderberg, który opublikowałem w 2005 roku. Było to tajne badanie Grupy opublikowane w USA i Wielkiej Brytanii, które przewiduje przyszłość na następne 25 lat gdzie świat zamienia się w koszmar Wielkiego Brata gdzie mała grupa elit rozkwita na plecach głodującej populacji. [patrz badanie poniżej]Rozmawiałem z wami w zeszłym tygodniu na temat przeprowadzenia dzisiejszego wywiadu. Wróciłem na waszej stronie w archiwach by zobaczyć jak trafny był Alex Jones nie dwa tygodnie temu ale 10 lat temu, 8 lat temu w 2005 roku.

Więc o czym mówił Alex Jones- "Koszmar Wielkiego Brata."

"Niewielkie, bogate grupy elity żerujące na głodującej populacji."

Mówię o tym dziś... to jest dziś w mediach głównego nurtu. Zwracam więc uwagę wszystkich na to o czym mówił Alex około 10 lat temu.

AJ: Doceniam twoje miłe słowa. Oni piszą oficjalne dokumenty, korporacja RAND i inne. Ja relacjonowałem tylko to o czym oni mówili. Ty o tym mówiłeś i Jim. I być może zasługujemy na uznanie, ale my nie robimy tego dla uznania ale dlatego, że nie ma przyszłości jeśli tego wszystkiego nie odwrócimy.AJ: Daniel Estulin jest dziennikarzem śledczym, który jest obecnie w Rzymie. Mieszka na stałe w Hiszpanii. Możemy dowiedzieć się od niego jak wygląda przejęcie krajów przez EU. A on przewidział to z informacji Grupy Bilderberg w 2005 roku. Mamy na ten temat artykuły z 2005 roku na infowars.com, gdzie On i Jim Tucker, którzy mają informatorów powiedzieli, że wszystkich zadłużą i implodują Europę. Daniel w 2006 roku mówiłeś, że podbiją ceny ropy, następnie implodują w kolejnych 2 latach bańkę mieszkaniową, następnie będą ratować banki. To co chcę tutaj powiedzieć to, że naprawdę masz informatorów w Grupie Bilderberg. Wiem nawet kto jest jednym z nich.

Wytłumacz ludziom dlaczego to wszystko jest takie ważne. Ci ludzie naprawdę kryją się za kurtyną. I jak mówiłeś ci ludzie rozprzestrzeniają się do innych grup… nasze źródła mówią, że do Google.

DE: Dla większości to brzmi jak spisek z dystopicznego, filmu science fiction z Hollywood ale uwierz mi, że to jest prawda. Ty wiesz, że to jest prawda i ludzie zaczynają rozumieć, że to o czym mówimy to nie jest science-fiction. To są konkluzje raportu opublikowanego w 2006 roku przez Brytyjskie Ministerstwo Obrony, stworzonego na podstawie tajnego dokumentu opisującego przyszłość ludzkości.

Sam raport jest wynikiem ściśle tajnych negocjacji będących konkluzją spotkania Grupy Bilderberg w 2005 roku, które odbyło się w hotelu w Rottach-Egern w Niemczech. Jim Tucker i ja byliśmy jedynymi dziennikarzami na świecie, którzy śledzili to spotkanie. Ta grupa, która wzięła udział w spotkaniu Grupy Bilderberg została wybrana przez komitet Grupy w styczniu 2005 lub przed spotkaniem Grupy Bilderberg na początku maja. To co się stało, to po zakończeniu spotkania Grupy Bilderberg i gdy większość członków wróciła do domu, ta mała grupa wybranych członków przeniosła się do ekskluzywnego zamku Reichsburg w bawarskich Alpach.


To co się wydarzyło na tym spotkaniu…mówimy tutaj o najpotężniejszych ludziach na świecie, którzy przygotowali szczegółowy raport nt populacji, dostępności zasobów naturalnych, ekonomii etc. Osoby, które wzięły udział w tym tajnym spotkaniu, będącym konkluzją spotkania Grupy Bilderberg w maju 2005, to przewodniczący Grupy Bilderberg Etienne Davignon, Francisco Pinto Balsemao były premier Portugalii, David Rockefeller, Timothy Geithner wtedy szef banku Rezerwy Federalnej NY a później sekretarz skarbu administracji Obamy, Richard N. Hass szef amerykańskiej grupy eksperckiej CFR  (Council on Foreign Relations)

Postęp w nauce i technologii będzie prowadził do rewolucji genetycznej. To co mówili Bildebergowie, to że dosłownie zmienią nasz kod genetyczny. W jednym pokoleniu przeszliśmy z genetycznie modyfikowanych roślin do genetycznie modyfikowanych zwierząt i kolejnym krokiem, oczywiście, będą genetycznie zmodyfikowani ludzie. Mówiłeś o tym wcześniej, genetyczna manipulacja, nanotechnologia w zastosowaniu militarnym.

Ci ludzie zaplanowali ni więcej ni mniej jak przyszłość dla ludzkości. I to co zadecydowano za zamkniętymi drzwiami w zamku Reichsburg stało się podstawą dalekosiężnego raportu, wydanego dwa lata później przez brytyjski rząd. Raport nazywał się "Trendy Strategiczne 2007-2036". To jest 91 stronicowy raport i plan dla brytyjskich, strategicznych wymagań analizowanych w kontekście dotkliwych szoków.

AJ: Daniel właśnie wyświetliłem artykuł z London Guardian i infowars.com nt tego dokumentu z linkami do Ministerstwa Obrony Wielkiej Brytanii.


DE: Ludzie muszą zrozumieć, że to nie jest zmyślona przez nas historia. To jest realne, tylko to nie jest raport rządu Wielkiej Brytanii.

AJ: Monsanto mówi, że zanieczyszczą wszystko genetycznie zmodyfikowanymi organizmami GMO i po prostu ludzie nie będą w stanie żyć chyba, że zostaniemy zmienieni. To nie jest tak, że my będziemy chcieli się zmodyfikować genetycznie czy zostać cyborgami. Nie będziesz w stanie żyć i oddasz prawa do siebie by oni je mogli opatentować.

DE: Spójrz na sam raport. Jak zobaczysz o czym oni mówią, pomiędzy wierszami, w różnych publikacjach na całym świecie, to że nie będzie to zmiana przez jedną noc. To będzie bardzo powolna sterowana, podzielona na etapy procedura. To o czym m.in. mówią to, że ponad 50% populacji świata w 2014-2015 roku będzie żyło w środowisku miejskim raczej niż wiejskim.

AJ: Tak, to Agenda 21, będziesz mógł o tym powiedzieć po przerwie. Drodzy Państwo Daniel Estulin jest jedyną, żyjącą osobą mającą bezpośredni kontakt z osobami wewnątrz Grupy Bilderberg.

AJ: To są ludzie którzy kształtują nasz świat. To są ludzie, którzy pociągają za sznurki unifikacji planów na całym świecie. To są ludzie, którzy implodują Europę, którzy co dekadę chcą 100 bilionów podatków z emisji CO2 dla nich samych. To są ludzie którzy tworzą plany. Jest ważnym by wiedzieć kim oni są. Więc wracając do roku 2005, 2006 i wszystkich informacji jakie masz ze swoich źródeł powiedz w jakim kierunku to zmierza obecnie, jak dla nich rozwija się sytuacja. Nasze źródła mówią, że oni przekształcają się w Google i Google staje się najważniejszym elementem. Czy twoje źródła to potwierdzają? 

DE: Istotnym elementem do zrozumienia jest to, że istnieją dwie agendy poruszone w tych dokumentach. Jednym jest populacja a drugim są zasoby ziemi. W tych raportach mówimy o… i ja wróciłem do starych raportów Grupy Bilderberg i raportów pisanych przez samych członków… i oni mówią ciągle o tych samych rzeczach-  wzroście humanitarnych katastrof spowodowanych przez mieszankę presji na zasoby, redystrybucję bogactwa, efektach chorób i działań władz, wzroście populacji i organizacji. I ponownie, My mówimy o tym od dłuższego czasu. Jeśli postawimy to w odpowiednim kontekście to wszystkie obecne prawa i regulacje, dyrektywy rządu w USA i oczywiście UE, wszystkie podążają w tym samym kierunku.

Erozja swobód obywatelskich, o czym mówiłeś najszerzej ze wszystkich znanych mi osób na świecie. Super bogaci będą chronieni przez technologiczne rozwiązania i wszechobecną inwigilację. Niech słuchacze Alex Jones Show wrócą do archiwaliów nt. Wielkiego Brata i niech sprawdzą co mówił Alex w 2005, 2004, 2006 roku… to jest dokładnie to o czym teraz rozmawiamy. Wszechobecna inwigilacja i postęp technologiczny. Jeśli połączymy to z natarczywymi i ogólnie dostępnymi bazami danych, to będziemy obserwowali powstanie inwigilowanego społeczeństwa. I to inwigilowane społeczeństwo będzie stawiać wyzwania założeniom dotyczącym prywatności, co obecnie obserwujemy. Będzie miało wpływ na wolności obywatelskie i prawa człowieka. Oni mają co do tego obawy… nie co do praw człowieka, ale względem tego co nazywają "flashmobs" (spontanicznie tworzone grupy obywateli dla różnych celów). "Flashmobs" w raporcie "Trendy Strategiczne 2007-2036"… piszą tam o szybkiej mobilizacji grup, które mogą być stworzone przez państwa, terrorystów, kryminalistów, mogące obejmować rozproszone komuny wykraczające poza granice państw stawiając wyzwanie siłom bezpieczeństwa w sprawności i zdolności koncentracji sił. Co jest na to odpowiedzią? Wprowadzenie Stanu wojennego.

Alex ty byłeś prekursorem tej koncepcji. Mówiłeś o tym od zawsze i twoi słuchacze wiedzą dokładnie o czym mówię.
 
AJ: Rozwijając ten temat Adan Salazar pracuje nad artykułem gdzie potwierdziliśmy, że służby federalne przejmują pod swoją kontrolę jednostki specjalne policji. Badamy to, że oni noszą specjalne czerwone opaski w różnych miastach. Wiemy, że ich przejmują pod swoją kontrolę. I tu jest przykład tego co się dzieje w Pittsburghu, jako mikrokosmos problemu. Jednostki specjalne, to jest z ich strony internetowej Departamentu Policji: RED Team- Jednostki Szybkiego Reagowania dla odparcia terrorystów, ale również piszą o nieposłuszeństwie obywatelskim. Jest ono w tej samej kategorii. Protestowanie jest tu zdefiniowane jako terroryzm. Oni wiedzą, że jak wszystkich zniewolą i przejmą konta bankowe, jak to robią w Europie, będziecie stawiać opór i będziecie obrani za cel przez tajną policję. Jeśli zabiorą twój biznes, albo podniosą podatki do 100% jak podaje Reuters we Francji oni przyjdą po ciebie.

Chcę tylko przedstawić tutaj ludziom mikrokosmos, ponieważ to samo dzieje się w Europie. Federalizują lokalną policję, to samo w Australii. To jest globalny program zmierzający w kierunku autorytaryzmu.

AJ: Jak układają się sprawy dla Grupy Bilderberg? Czy masz jakieś informacje na temat spotkań Google na dwa tygodnie przed i po spotkaniu Grupy Bilderberg? Grupa Bilderberg, z moich informacji, przekazuje pałeczkę Google bardziej niż jakiejkolwiek innej grupie.

DE: Grupa Bilderberg jest obecnie w okresie preselekcji na spotkanie 2013 roku gdzie każdy kraj wybiera swoich kandydatów do wysłania. Z tego komitet Grupy wybiera, z każdego kraju, pewną ilość delegatów na konkretne spotkanie danego roku. Na tych preselekcyjnych spotkaniach mówią o poziomie złożoności, który będzie wymagał wspólnego, wszechstronnego działania. To jest z ich raportu: "Zastosowanie wszystkich instrumentów i agencji państwowych by uzyskać kooperację wszystkich, ważnych władz i organizacji stabilizujących, rozwiązujących kryzysy i konflikty." Więc kto jest najlepszy w rozwiązywaniu kryzysów czy konfliktów? Oczywiście Google.

Jeśli podsumujesz wszystko to co obserwujemy i to o czym rozmawiamy, możemy mówić o:
- technikach przezwyciężania oporu,
- wszechstronnych zastosowaniach wszystkich instrumentów i agencji państwa,
- jednostkach szybkiego reagowania,
- "Flashmobs",
- wszechobecnych informatycznych technologiach,
- segmentacji społeczeństwa,
- tłumieniu masowej przemocy,
- intruzyjnych i szeroko dostępnych bazach danych,
- powstaniu inwigilowanego społeczeństwa,
- erozji wolności obywatelskich, 
- humanitarnych katastrofach.

To jest to o czym oni rozmawiają w swoich raportach. I te frazy z różnych raportów Grupy Bilderberg na przestrzeni 6-7 lat właśnie ci przeczytałem. Wszystkie te rzeczy… humanitarne katastrofy są częścią odbierania swobód obywatelskich ponieważ dają one władzom metody i powód dla ograniczenia wolności.

AJ: Dokładnie. Rozwijając to, najlepiej jak mogę, to czytając ich publiczne dokumenty i ujawnione informacje oraz ich propagandę mówimy o zorganizowanym, scentralizowanym rządzie, scentralizowanym korporacyjnym programie eugenicznym by zamknąć zachodnią infrastrukturę. Programie, który zezwala tylko im na działanie by załamać wszystkie istniejące struktury władzy - geopolityczne, ekonomiczne, energetyczne- w ich ręce by następnie prowadzić wojnę wprowadzając selektywne średniowiecze dla wszystkich, podczas gdy ich media przedstawią ich jako wyzwolicieli ratujących od kryzysu, by w zorganizowany sposób pchnąć ludzkość w kierunku posthumanistycznego wieku, w którym planują połączyć się z maszynami i komputerami i stać się bogami. To są ich słowa, ja w to nie wierzę. Pastorzy ciągle mnie atakują mówiąc "że oni przegrają, i jak śmiem mówić, że oni są bogami". To oni w to wierzą i oni nie dadzą szerokiej publice dostępu do technologii przedłużania życia. Nie dadzą ci "przejeść zasobów"- to są ich słowa. I obecnie oni wprowadzają program totalnej cyber-wojny, prania mózgu, wojnę chemiczną w jedzeniu, wodzie i powietrzu. I ten program będzie od teraz przyspieszał wraz z tym jak ich centralny, antyterrorystyczny rejon rządowo-korporacyjnej władzy (jak zielone strefy w Iraku) będzie dokonywał dehumanizacji i eksterminacji poza nim. Będą używali ataków terrorystycznych, broni pogodowych, będą nas opryskiwać z powietrza, będą wysyłali paramilitarne jednostki… a co z rewolucją zmierzającą w kierunku robotyki? Oni mają obsesję wyzbycia się ludzi, którzy odmówią rozkazów i przejścia w kierunku robotów.

DE: Przyszłość będzie zdefiniowana przez tych którzy kontrolują technologię. Nie ma co do tego żadnych złudzeń. A obecny poziom technologiczny jest niewyobrażalny. Jest dalece bardziej zaawansowany niż to w co każą nam wierzyć rządy. Dla przykładu Obama wyraził oficjalną zgodę na 10 letni projekt Manhattan by zmapować ludzki mózg i nazywają to "Brain Activity Map Project". A fakt, że ponad 350 głównych amerykańskich uczelni jest zaangażowanych w program i sponsorowanych z budżetu obrony kraju mówi bardzo wiele. Będą mogli stworzyć sztuczny mózg o takiej inteligencji…AJ: Żeby cię tylko poprzeć, w wiadomościach podali, mamy klip na ten temat, że oni badają jak wyłączyć wolną wolę ludzi.

DE: Mówimy tutaj o stworzeniu wyrafinowanych neuro-broni, które tworzą ciągły stan napięć. A fakt, że ponad 350 głównych amerykańskich uczelni jest zaangażowanych i sponsorowanych z budżetu obrony kraju mówi bardzo wiele.AJ: Oto jeden z artykułów na Infowars.com "UKIP zwraca uwagę na spotkanie Grupy Bilderberg 2013." Członkowie UKIP (Partia Niepodległości Zjednoczonego Królestwa) są obierani w lokalnych wyborach i do parlamentu EU oraz brytyjskiego Parlamentu. Jest to najszybciej rosnąca partia w W. Brytanii. I jest to partia przeciwników Nowego Porządku Świata, partia patriotów. Jak Ron Paul, Alex Jones [w USA]. Jest to oznaka wolności na całym świecie. Słyszeliście ich w tej audycji, Nigela Farage i innych. Członek parlamentu EU Gerald Batten podnosi alarm na temat Grupy Bilderberg. Pokażemy klip i zapytamy Daniela o zdanie na ten temat jako Europejczyka, kogoś kto żyje w Hiszpanii i jest obecnie w Rzymie.

Gerald Batten (materiał z parlamentu UE): Kolejne spotkanie Grupy Bilderberg odbędzie się w Anglii. Miejsce spotkania to podobno Hotel Grove w Watford pomiędzy 6 a 9 czerwca. Te coroczne spotkania są zjazdami najbogatszych, najpotężniejszych i najbardziej wpływowych ludzi w świecie polityki finansów i biznesu. Największą tajemnicą jest to dlaczego media głównego nurtu- gazety i telewizje- nie podają na ten temat wiadomości od 1954 roku. Niemniej jednak w czasach internetu ich spotkania nie są już dłużej tajemnicą. Napisałem do wszystkich gazet głównego nurtu i telewizji w Wielkiej Brytanii zapytując czy zamierzają podać informacje nt spotkania i jeśli nie to dlaczego. Również złożyłem wniosek o do policji z zapytaniem, na jakiej podstawie realizowana jest ochrona spotkania i kto za to płaci rachunki. Z niecierpliwością oczekuję na odpowiedzi.

AJ: Będziemy rozmawiać z tym Panem. Spotkam go jeśli wpuszczą mnie do Anglii. Daniel Estulin muszę obdarzyć cię uznaniem by pokazać siłę tego, iż patriota jest z początku samotny, następnie staje się popularny po tym jak jego cele się powiodą, parafrazując Marka Twaina, którego często cytuję.

Ty byłeś pierwszą osobą, jakieś 4 lata temu, która przemawiała przed parlamentem europejskim nt Grupy Bilderberg. Od tego czasu obserwowaliśmy to, iż członkowie Parlamentu z Włoch, Niemiec itd konfrontowali się z członkami Grupy Bilderberg. Rząd Szwajcarii z początku był nieznośny dla naszych reporterów by następnie ich wspierać a Grupie Bilderberg mówiąc, że nie udzielą im ochrony, kiedy pojawili się przedstawiciele ich Parlamentu. To jest punkt zwrotny. To jest mafia. Oni byli oskarżeni, byli przyłapani na oszustwach z firmą Lockheed Martin. To jest przestępczy syndykat spotykający się z naszymi przywódcami, przekupujący ich. Przeszliśmy z sytuacji gdzie oni mówili, że Grupa nie istnieje, co nadal ma miejsce w USA, do sytuacji gdzie, na świecie, ludzie o tym powszechnie wiedzą. Jaki to ma na nich wpływ i co się dzieje w Europie, Hiszpanii, Grecji, z okradaniem kont bankowych?

DE: To jest to co dokładnie ma miejsce. Hiszpania jest dobrym przykładem. Hiszpania nie jest już niepodległym krajem, jest pod protektoratem. Jest kontrolowana przez europejską trojkę- Europejski Bank Centralny i najwyższe szczeble władzy europejskiego parlamentu. Oni upewnili się, że w Hiszpanii, która podobno jest niezależnym krajem, gdzie ludzie wybrali prezydenta, muszą oddać to co się dzieje finansowo w kraju nie w ręce ludzi ale niewybieralnych bankierów, którzy są częścią Unii Europejskiej. To samo się dzieje w Portugalii, Irlandii, Grecji, w całej Europie. I jest to m.in. jeden z powodów dla których partia UKIP prowadzi kampanię na rzecz wyjścia z UE. Jak mówią - Europa nie zrobiła nic pozytywnego, nie zrobiła nic pozytywnego dla krajów. Jest to logiczne ponieważ koncept stojący za UE to zniszczenie państw narodowych i wprowadzenie niezależnych krajów do kontynentalnej, światowej unii gdzie 27 krajów połączono razem by były częścią zniszczenia światowej ekonomii. I to jest logiczne, postęp i rozwój są wprost proporcjonalne do populacji…

AJ: Dokładnie. To musi ich niepokoić, że dzięki R. Paulowi, temu co ty robisz, czy ja, a ja rozmawiam z tymi członkami parlamentu. Oni są słuchaczami tej audycji. Wielu obudziło się dzięki anty-globalistycznemu ruchowi tutaj [w USA]. Globaliści zawsze chcą zaprzeczyć swojemu istnieniu ale obecnie są widoczni i powtarzanie, że nie istnieją już nie działa. Człowiek za kurtyną został odsłonięty. Ja uważam, że to jest prawdziwe zwycięstwo w walce z tymi ludźmi.

Koniec transkryptu.


Link do pełnego wywiadu: LINK


Daniel Estulin, Bilderberg 2012 i nowy porządek świata.  | Co powinieneś wiedzieć o Grupie Bilderberg.  |  Oficjalna lista uczestników spotkania Grupy Bilderberg 2013.  |  Agenda spotkania Grupy Bilderberg 2013.  Globalne trendy strategiczne 2007-2035. Witamy w koszmarze przyszłości.   |  Globalne Trendy Strategiczne 2011-2040.  |  Fotografie i reportaże: Bilderberg 2013.  |  Bilderberg 2013 w Londynie?   |  Bilderberg 2013: pierwszy rzut oka.   |     Fotografie i reportaże: Bilderberg 2012.   |   Fotografie i reportaże: Bilderberg 2011.   |


Więcej na ten temat

 Komentarze

Musisz być zalogowany, aby móć komentować. Jeżeli nie posiadasz konta zarejestruj się.
 
Nazwa użytkownika
Hasło
 

Więcej
Polityka

Rosja rozpoczyna manewry na Białorusi w celu udaremnienia „agresji NATO”.

Rosja rozpoczyna manewry na Białorusi w celu udaremnienia „agresji NATO”.

Po ustabilizowaniu próby destabilizacji Kazachstanu, obecnie Rosja i Zachód szykują się do konfrontacji na terenie Ukrainy. Z...

Dlaczego kryzys w Kazachstanie jest o wiele większym problemem, niż mówią o tym zachodnie media?

Komentator geopolityczny Clint Ehrlich podczas pobytu w Moskwie doniósł, że „sytuacja w Kazachstanie jest o wiele...

Trump idzie w zaparte promując zabójcze szczepionki mRNA.

Dołącz do ogólnopolskiej akcji POLSKA STREFĄ WOLNĄ OD SEGREGACJI SANITARNEJ.

Pilne! Cała Polska pod sejm! Blokujemy certyfikaty!

Więcej
Ekonomia

Galopująca inflacja i kryzys zaufania do państw.

Galopująca inflacja i kryzys zaufania do państw.

Coroczne aukcje New York Coin ustanowiły w tym roku niewiarygodne rekordy. Ta piękna Dekadrachma z Syracuse, która...

MFW ostrzega przed "upadkiem ekonomicznym", chyba że G20 rozszerzy pomoc kredytową.

MFW w czwartek wezwał zaawansowane gospodarki G20, aby rozszerzyły i poprawiły inicjatywę pomocy kredytowej, ostrzegając, że bez...

Co oni wiedzą? Wtajemniczeni sprzedają akcje w najszybszym tempie w historii.

Czekając na czarnego łabędzia.

Plan infrastrukturalny Bidena doprowadzi do jeszcze wyższej inflacji.

kontakt e-mailowy:
© 2010-2021 PRISON PLANET.PL  |  Wszelkie prawa zastrzeżone