Anthony Fauci sponsorował badania nad bojowym wzmacnianiem funkcji koronawirusów w Wuhan tworząc Covid-19.
PrisonPlanet.pl
Polska
2021-05-13
Polityka

W niniejszym materiale znajduje się m.in. wywiad z dr. Peterem Daszakiem z EcoHealth Alliance, który dla rządu USA i grup związanych z Billem Gatesem robił badania nad bojowym wzmacnianiem funkcji koronawirusów w Wuhan tworząc Covid-19. W ostatniej części jest zapis komisji senackiej badającej m.in. zaangażowanie Anthonego Fauci w przenoszenie środków finansowych do laboratorium w Wuhan gdzie tworzono mutacje koronawirusów.

 

 

Transkrypt:

Alex Jones: Peter Daszak, brytyjski dyrektor 6 projektów w laboratorium Wuhan bezpośrednio sponsorowany przez Obamę i dr Anthonego Fauci przyznał w nagraniu wideo, że w Chinach dokonał modyfikacji 5 wirusów łącząc je w Covid-19 co teraz omówimy.

Wideo z Tucker Carlson Tonight Show: Przez 5 lat od 2014 do 2019 NIH (National Institute of Allergy and Infectious Diseases) który kierowany jest od dekad przez A. Fauciego przekazuje pieniądze do grupy EcoHealth Alliance. EcoHealth jest prowadzone przez Petera Daszaka. Daszak kontraktował badania nad wzmacnianiem funkcji wirusów w wuhańskim laboratorium. Daszak chwalił się jak łatwym jest manipulowanie koronawirusami w eksperymentch laboratoryjnych.

Daszak: Możesz nimi całkiem łatwo manipulować. Proteiny Spike odpowiadają za wiele z tego co dzieje się w koronawirusie.

Badanie wzmacniania funkcji którym na pokazanym filmie chwalił się Peter Daszak, zostało zakazane przez rząd USA. Istniało federalne moratorium na fundowanie badań wzmacniania funkcji które odbywały się z tragicznymi skutkami w laboratorium Wuhan. Dlaczego amerykański rząd nie zablokował własnego finansowania laboratorium w Wuhan? Kto to zatwierdził? A. Fauci i prawdopodobnie Francis Colins, dyrektor NIH, odstąpili od tej reguły utrzymując finansowanie laboratorium w Wuhan i zabójcze eksperymenty które tam prowadzono. Eksperymenty które poszły nie tak. Nigdy by do tego nie doszło gdyby A. Fauci na to nie zezwolił. To jest oczywiste. To nieprawdopodobna historia, szokująca historia. W funkcjonalnym państwie odrazu mielibyśmy dochodzenie co do roli Fauciego w pandemii Covid-19, która zabiła miliony i zatrzymała nasz kraj, zmieniając go na zawsze. Dlaczego więc nie mamy dochodzenia odnośnie roli jaką odegrał A. Fauci w tej pandemii?

Alex Jones: Peter Daszak dyrektor EcoHealth Alliance był sponsorowany przez NIH w 6 głównych projektach w Chapel Hill, Carolina. To wzburzyło naukowców w USA, iż to łamie prawo, więc Obama umówił się z Wuhan i przeniesiono badania w następnym roku do Wuhan. Finansowanie jest upublicznione i przesunięto je a Fauci je podpisał. Tucker Carlson omówił to zeszłej nocy. Jego nazwisko widnieje na dokumentach zezwalających na bojowe wzmacnianie funkcji wirusów dla broni biologicznych. Można to tylko zrobić gdy jeden z szefów agencji chorób zakaźnych to zatwierdzi.

 

 

Peter Daszak dostał 3.7 miliona dolarów z NIH od Fauciego i z pod-organizacji Billa Gatesa by podjąć działania dla bojowego wzmacniania funkcji 5 wirusów, które pobrali ze środowiska w Chinach i innych części świata, by połączyć je w jedno. W wywiadzie z grudnia 2019 roku przyznał się do tego. Oto nagranie wideo.

 

Wywiad z P. Daszakiem:

P. Daszak: Potem patrzyliśmy skąd one pochodzą. Udaliśmy się do południowych Chin robiąc przegląd nietoperzy w południowych Chinach. Znaleźliśmy teraz, po 5-6 latach pracy, ponad 100 nowych typów koronawirusów typu SARS. Bardzo bliskich SARS. Niektóre dostają się do ludzkich komórek w laboratorium. Niektóre mogą wywoływać SARS u myszy, którego nie da się leczyć lekami i nie da się podać na nie szczepionki. Więc to jest jasne niebezpieczeństwo. W Junan znaleźliśmy nawet ludzi z antyciałami na odnoszące się do SARS koronawirusy. Więc mamy przechodzenie na ludzi. Teraz badamy przez kolejne 5 lat kohorty, by zobaczyć jak często do tego dochodzi. Podejrzewam, jak w Bangladeszu, że dochodzi do wielu przejść na ludzi o których nie wiemy.

Prowadzący wywiad: I one nigdy się nie rozchodzą i absorbowane są w populacji.  

PD: Więc można powiedzieć a co to kogo obchodzi? Natomiast naszą strategią jest to, że każdy z nich może być źródłem pandemii. To kwestia statystyki i tego co się potem dzieje. Więc jak się im przyjrzymy to zredukujemy ilość potencjalnych przejść.

Prowadzący wywiad: Mówisz, że to są różne koronawirusy na które nie ma szczepionek i leków. Co z tym zrobić?

PD: Koronawirusy są dość dobre do manipulowania. Możesz nimi całkiem łatwo manipulować. Proteiny Spike odpowiadają za wiele z tego co dzieje się w koronawirusie. Więc można pobrać sekwencję, zbudować proteiny, wbudować je do innego wirusa i prowadzić badania w laboratorium. To staje się bardziej przewidywalne jak znasz sekwencję. Masz tą zmienność. Logiczny progres ku szczepionkom jest taki, że jak stworzysz szczepionkę na SARS to ludzie użyją pandemicznego SARSa. Ale będą też umieszczali inne wirusy, by zrobić lepszą szczepionkę.

Prowadzący wywiad: Więc będziemy mieli wiedzę na temat tego co istnieje i jak zobaczymy, że coś się dzieje to da nam to przewagę przy produkcji szczepionki lub leku.
PD: To prawda, a nawet wiedza gdzie one się znajdują by inwestować pieniądze do istotnych klinik.

 

AJ: Właśnie widzieliście P. Daszaka sprzed półtora roku, który chwalił się przed reporterem jak manipulują proteinami Spike, by łatwiej zakażać ludzi i jak połączą te wszystkie wirusy, by mieć na nie jedną szczepionkę. To dokładnie przekazał nam 15 miesięcy temu dr. Francis Boyle, że oni opracowują broń biologiczną, by potem stworzyć na nie lekarstwo. Co ważniejsze, by mogli je wypuścić, przejąć świat, zrobić Wielki Reset, powiedzieć miliardom ludzi, iż nie są niezbędni i skonsolidować władzę by banki i firmy technologiczne podwoiły swoje zyski, a Chiny otwarte na biznes wygrały wojnę handlową. To jest wojna 21 wieku.

 

 

Już w 2015 r. znany ekspert od koronawirusów i wzmacniania funkcji Ralph S. Baric, współpracował z Bat Woman. Oni razem stwierdzili, że zajmowali się wzmacnianiem funkcji koronawirusów nietoperzy, by atakowały ludzi, by badać potencjał zakażania ludzi. Niestety dalej jest jeszcze gorzej. Fauci nawet w 2012 r. zrobił badania w laboratorium biologicznym 4 poziomu na Uniwersytecie Teksańskim, w Galveston, badając trzy różne szczepionki na koronawirusy, które atakują podobne proteiny. Odkryto, że te szczepionki powodują masową śmierć wśród zwierząt laboratoryjnych, którym je podano. Zakrzepy krwi, choroby typu Alzheimer i oczywiście zawały i choroby płuc.

 

 

[…] AJ: Jest ważnym by zrozumieć, że P. Daszak został przyłapany. Reporterzy dostali e-maile z jego organizacji gdzie stwierdzili, że ludzie nie mogą się dowiedzieć, że to my piszemy badanie w Lancecie mówiące o tym, że nie istnieją dowody na to, że cokolwiek działo się w laboratorium Wuhan. Ale wszystko to już wyszło na jaw. Więc ponownie, mamy motyw, znamy całą historię, oni przyznają, że to zrobili, potem to tuszują, i nadal próbują tuszować całą sprawę ze wsparciem korporacyjnych mediów. Ale nic nie może zatrzymać tego, by to wyszło na jaw. Szczególnie, że człowiek który zawiaduje tym wszystkim na całym świecie przez ONZ, Anthony Fauci jest właścicielem wielu patentów na szczepionki i jest coraz bogatszy.

 


[…] Zeznania przed komisją.

Rand Paul: Doktorze Fauci czy nadal popiera Pan sponsorowanie przez NIH laboratorium w Wuhan?

A. Fauci: Sanatorze Paul z całym szacunkiem jest Pan całkowicie i kompletnie w błędzie, bo NIH nigdy i teraz też nie sponsorował badań nad wzmacnianiem funkcji w instytucie Wuhan.

RP: A doktor Baric? Czy sponsorowano badania dr Barica?
AF: Dr Baric nie robił badań wzmacniania funkcji, a nawet jeśli, to robił to według wytycznych i robił to w Południowej Karolinie.

RP: Nie uważa Pan, że umieszczanie protein Spike z instytutu Wuhan do wirusa SARS jest wzmacnianiem funkcji? Jest pan w mniejszości. Przynajmniej dwóch naukowców podpisało pismo z Cambridge, że to było wzmacnianie funkcji.
AF: Nie jest. I jak spojrzysz na grant i raporty to nie jest to wzmacnianie funkcji, mimo, że ludzie o tym piszą.

RP: Czy nadal popiera Pan wysyłanie pieniędzy do instytutu wirologii w Wuhan?

AF: Nie wysyłamy teraz pieniędzy do Wuhan.

RP: Wysyłaliśmy pieniądze pod pana kuratelą poprzez EcoHealth, pod-agencję i pod-grant.
Czy popiera pan wysyłanie pieniędzy przez NIH do instytutu Wuhan?

AF: Chcę wytłumaczyć dlaczego to zrobiono…

 


Koniec transkryptu.

 

 

Link do oryginalnego raportu: LINK

 

 

 Immunizacja szczepionkami przeciwko koronawirusowi SARS prowadzi do immunopatologii płuc.  |  Szczepienia na Covid-19 i kodeks norymberski.  |  Brak jest naukowych dowodów na to, że maski chronią! Szwecja zakazuje używania masek.  |  Szczepienia na Covid-19 i kodeks norymberski.  |  Legenda baseballa Hank Aaron umiera dwa tygodnie po otrzymaniu szczepionki przeciwko COVID-19.  |  Kalifornijski Departament Zdrowia wydał nakaz wstrzymania szczepień szczepionką Moderna, powołując się na niezwykle dużą liczbę reakcji niepożądanych.  |  Koszmar szczepionki na Covid-19.  |  Uczestnicy prób szczepień ostrzegają: skutki uboczne po drugiej dawce są „ciężkie”.  |  Alarm! STOP zabójczemu GMO - STOP niebezpiecznej SZCZEPIONCE!  |  Dr Francis Boyle stwierdza, że w szczepionkach Pfizera jest HIV.  |  Szczepionka na koronawirusa to broń biologiczna. Osoby, którym wstrzyknięto szczepionki na Covid-19, mają wynik pozytywny na obecność wirusa HIV.  |  Szczepionka SARS-CoV-2 może wywoływać bezpłodność.  |  Eksperci ostrzegają, że szczepionki mRNA na Covida mogą powodować nieodwracalne uszkodzenia genetyczne.  |  Po podaniu testowej szczepionki na koronawirusa badany dostał poprzeczne zapalenie rdzenia kręgowego.  |  Finansowany przez DARPA wszczepialny czip do wykrywania COVID-19 może trafić na rynek w 2021 r.  |  Niemalże każdy kto przyjął szczepionkę na koronawirusa miał niepożądane reakcje.  |  Kolejna szczepionka Gatesa okazuje się być porażką.  |  Przypadek? Unia Europejska od 2018 planuje wprowadzenie paszportu szczepionkowego do 2022 roku.  |  Fauci przyznaje, że szczepionki na COVID-19 nie będą działały i oskarża o to antyszczepionkowców.   |  Szczepionka koronawirusowa mRNA Moderny spowodowała poważne obrażenia u 20% pacjentów.  |  Szykowana szczepionka RNA na koronawirusa to globalny eksperyment na ludzkości.   |  Austriackie badanie wskazuje na „oznaki ludzkiej interwencji” w koronawirusie.  |  Odkrywca wirusa HIV twierdzi, że COVID-19 jest wirusem stworzonym przez człowieka, i że „mógł powstać tylko w laboratorium”.  |  Światowe laboratoria potwierdzają: koronawirus został opracowany przez naukowców za pomocą inżynierii genetycznej.  |  Koronawirus posiada podobną do HIV „mutację”, która powoduje, że jest wyjątkowo zakaźny.  |  Naukowcy potwierdzają, że koronawirus został stworzony przez człowieka… Zawiera sekwencję „pShuttle-SN” potwierdzającą laboratoryjne pochodzenie.  |  Szykowana szczepionka RNA na koronawirusa to globalny eksperyment na ludzkości.   |  Naukowcy z USA i wirusy z Kanady w Wuhan.  |  Trzy miesiące po tym jak Bill Gates tworzył symulację pandemii koronawirusa, obecnie ten patogen rozprzestrzenia się na cały świat.  Anglo-amerykański establishment buduje systemy wojskowe Chin.  |  Bill Gates od miesięcy opłaca skoordynowaną akcję propagandową na temat nadchodzącej pandemii.   |  Na życzenie Billa Gatesa: ”Choroba X” wybuchła w Chinach.  |  Bill Gates: Największe zagrożenie dla świata to człowiek. Afryka osiągnęła "punkt zwrotny”.  |  Bill Gates ostrzegł światowych liderów, że bioterroryzm może zabić więcej ludzi niż wojna nuklearna.  |  Bill Gates współpracował z Jeffreyem Epsteinem przy przekazywaniu milionów dolarów do MIT.  |  Bill Gates ostrzegł światowych liderów, że bioterroryzm może zabić więcej ludzi niż wojna nuklearna.  |  Projekt SCoPEx: Bill Gates realizuje plan ludobójstwa pod pretekstem powstrzymania „zmian klimatu”.  |  Scenariusze przyszłości fundacji Rockefellera.   |

 

Więcej na ten temat

 Komentarze

Musisz być zalogowany, aby móć komentować. Jeżeli nie posiadasz konta zarejestruj się.
 
Nazwa użytkownika
Hasło
 

Więcej
Polityka

Nowe fale migracyjne: tysiące migrantów czeka na granicy z Texasem.

Nowe fale migracyjne: tysiące migrantów czeka na granicy z Texasem.

Wstrząsający nowy materiał filmowy pokazuje ponad 8 000 migrantów czekających na przekroczenie granicy pod mostem w przygranicznym...

Wypłynęło ponad 900 stron materiałów związanych z finansowaniem przez USA badań mutowania koronawirusów w Chinach.

Gazeta Intercept pozyskała niedawno dokumenty odnoszące się do sponsorowania eksperymentów na koronawirusach przez Narodowy...

Australia: COVID będzie z nami „na zawsze”, ludzie będą musieli „przyzwyczaić się” do niekończących się szczepionek przypominających.

Poseł w Wielkiej Brytanii stwierdził, że blokady gospodarek służą kontroli społecznej a nie walce z wirusem.

Protesty przeciwko paszportom szczepionkowym i przymusom szczepień wybuchły na całym świecie.Programy Infowars:
Mariusz Najda z Fundacji Tesli o procesie skazywania rządu na karę dożywocia za przestępstwa:

Materiały Konrada Stachnio:

Telegram, Wordpress
 


Dr ZBIGNIEW HAŁAT krytycznie o eksperymentach na dzieciach i obostrzeniach:

Tlenek Grafenu w szczepieniach na Covid-19:


Anthony Fauci i rząd USA sponsorowali tworzenie Covid-19:
Ostatnie Audycje:

Kultura

Promocja ludzko-zwierzęcych hybryd.

Promocja ludzko-zwierzęcych hybryd.

Procesy oswajania i przyzwyczajania społeczeństwa co do nadchodzącej rzeczywistości polegają na powolnej normalizacji nowych norm...

Rząd Kalifornii chce dekryminalizacji psychodelicznych narkotyków.

Na początku tego roku senator stanowy Scott Wiener z San Francisco, przedstawił projekt ustawy dotyczącej dekryminalizacji osobistego...

Szef zbrojnego ramienia New Age wygrał w prawyborach republikanów na burmistrza Nowego Jorku.

Żona premiera Wielkiej Brytanii Borisa Johnsona promowała sztukę A. Crowleya.

UNICEF mówi, że pornografia nie zawsze jest szkodliwa dla dzieci.

kontakt e-mailowy:
© 2010-2021 PRISON PLANET.PL  |  Wszelkie prawa zastrzeżone