Szokujący brak dowodów na skuteczność szczepionki przeciwgrypowej. „To skandal!”, 75 lat trucia!
Dr Jerzy Jaśkowski
Polska
2014-10-27
Nauka i technologia
Jak uczy doświadczenie ponad 3 pokoleń stosowania szczepionki przeciwgrypowej, brak jakichkolwiek dowodów na skuteczność tej szczepionki. Czyli już 75 lat stosuje się coś, co nie tylko, że nie pomaga, ale wręcz powoduje cięższy przebieg choroby.

Po raz pierwszy szczepionkę przeciw grypie zastosowano w 1940 roku. Po podaniu tego preparatu w armii amerykańskiej zmarło koło 60 000 żołnierzy. Nigdy nie ujawniono nazwiska tego dzielnego inaczej generała, który zezwolił na taką bezmyślność. Nie ujawniono do dnia dzisiejszego również kulis tego procederu i kosztów zakupy tego preparatu. Czyli przelania pieniędzy podatnika do prywatnych kieszeni.

Przypomnę, że pojęcie grypy tzw. hiszpanki wymyślono 20 lat po epidemii, spowodowanej szczepieniem w 1918 roku żołnierzy wyjeżdżających na front do Europy. Tylko wyjątkowy nieuk albo troll może tamtą epidemię nazywać grypą hiszpańską. Nazwę „hiszpańska grypa” wymyślono w 1936 roku w Instytucie Rockefellera, jako slogan marketingowy sprzedaży szczepionek. Wiadomo, element strachu ułatwia w znacznym stopniu sprzedaż.

Pomimo utajniania faktów, obecnie ujawnione dokumenty wyraźnie wskazują na przyczynę tej epidemii. W podręcznikach z lat 20 brak jakiejkolwiek wzmianki o rzekomej grypie. Cały przebieg tej choroby był zupełnie odmienny od tego, co nazywamy grypą.

I w tym miejscu powinniśmy się zastanowić, co robią tzw. eksperci, namawiający społeczeństwo do szczepienia się przeciw rzekomej grypie, powołując się na chwyt marketingowy „hiszpańskiej grypy”.

Niestety, handlarze szczepionkami przywłaszczyli sobie to pojęcie w celu zastraszenia społeczeństwa i zwiększeniu zysków. Jedyne epidemie, jakie są udokumentowane w XIX i XX wieku, datuje się od chwili wprowadzenia przymusu szczepień, czyli są poszczepienne.

Specjalni pisarze byli zaangażowani do podniecania wyobraźni na przykład statkami widmami w marynarce angielskiej. Marynarka angielska wprowadziła bowiem przymus szczepień przed wypłynięciem w morze preparatami, które nie były w ogóle sprawdzane.

Nie jest to odosobnione postępowanie. Wiadomo, że w wojsku wszystko robi się na rozkaz. O wiele łatwiej przecież przekonać jednego dowódcę, aniżeli setki cywilów. Tzw. „syndrom zatokowy”, który wystąpił w armii amerykańskiej po inwazji na Irak, spowodował kalectwo około trzystu tysięcy żołnierzy, z nieco ponad sześciuset tysięcy użytych w akcji.

W ten sposób namawia się obecnie Policję do szczepień, chociaż już w latach 70. w Anglii ten eksperyment został zrobiony i musiał zostać przerwany z powodu powikłań i nieskuteczności. To jest to, o czym piszę od 25 lat: eksperci medyczni przysłowiowe 100 lat za „murzynami”, z całym szacunkiem do Czarnoskórych.

Zbliża się nowy sezon „grypowy” i szczepionkarze zwarli szeregi, ruszając do dalszej dezinformacji. Pomimo, że Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego [jakiego narodu, Polska była zawsze wielonarodowa, a tym bardziej obecnie kiedy podobno dążymy do likwidacji pojęcia naród, co widać w programach szkolnych], mimo istnienia od 1964 roku ustawy o konieczności ewidencjonowania powikłań poszczepiennych, do dnia dzisiejszego nie publikuje na swoich stronach internetowych tych danych. Mało tego, podając dane zachorowań, nie podaje, ile osób z pośród chorych było uprzednio szczepionych.OGLĄDAJ DALEJ>>>

Niemniej, na oficjalnych wykresach PZH widzimy wyraźnie [poniżej], że po wprowadzeniu szczepień w 2009 roku, pod pretekstem rzekomo nowego wirusa AH1N1, liczba  chorych wzrosła o ponad trzysta procent. W 2008 roku zachorowało na choroby górnych dróg oddechowych, wirusowe i bakteryjne, łącznie około siedemset tysięcy osób. Po wprowadzeniu szczepień liczba chorych w kolejnych latach [2011] wzrosła do ponad miliona, a w sezonie 2012/13 przekroczyła ponad 3 miliony.

A więc szczep się ludku, płać i płacz. Na to przecież czekamy my, czyli producenci i my, czyli urzędnicy żyjący z vatu.


I dochodzimy do sedna. Bliżej niezidentyfikowana grupa ogłasza Ogólnopolski Program Zwalczania Grypy. Oczywiście zrozumiałe jest, że za pomocą szczepionek. Widać wyraźnie, że osoby z tym związane reprezentują jakieś bliżej niezidentyfikowane gremia prywatne. Taki prof. Adam Antczak reprezentuje prywatną fundację o szumnej nazwie Instytut Oświaty Zdrowotnej. Źródło finansowania tego ośrodka jest nieznane. Ale prof. Antczak pełni w nim funkcję przewodniczącego rady naukowej. Co prawda żadnych prac naukowych nie można tam znaleźć, ale to brzmi dobrze.

Najciekawsze jest jednak do czego taki profesor nawołuje. Ano ni mniej ni więcej tylko do szczepienia. Jak twierdzi, „są grupy które nie powinny się zastanawiać, tylko działać, należą tu osoby po 65 roku życia, rodzice dzieci do 5 roku życia, a także kobiety w ciąży.”

Są to bardzo rewelacyjne stwierdzenia, tym bardziej, że jak podkreślam, wypowiedzi te nie są potwierdzone żadnymi badaniami.

A co w tym temacie ma do powiedzenia nauka?
Nauka poprzez badania - ocenę prac zbiorczych wszystkich medycznych publikacji, które ukazały się na całym świecie na temat grypy i szczepień, a zostały zebrane i opracowane przez Cohrane Library stwierdza:
- Brak jakichkolwiek dowodów na skuteczność szczepionek przeciw grypie u dzieci w wieku do 2 lat.
- Brak jakichkolwiek dowodów na skuteczność szczepionek u dorosłych osób i osób po 65 roku życia.
- Brak jakichkolwiek dowodów na skuteczność szczepionek u personelu medycznego opiekującego się osobami starszymi w domach opieki.

Eksperyment przeprowadzony na pracownikach poczty w Anglii wykazał brak jakichkolwiek dowodów na skuteczność podawania szczepionki przeciw grypie tym pracownikom, narażonym na zmiany pogody.  Eksperyment przerwano z powodu powikłań.

Wartość szczepionki przeciw grypie u osób starszych jest taka sama jak mycie rąk. Dodatkowo badania kanadyjskie udowadniają, że szczepionki zwiększają częstotliwość hospitalizacji i wpływają na demencję osób starszych.

Badania amerykańskie wykazały około 4000 [czterech tysięcy] poronień u kobiet w ciąży, po szczepieniu przeciwko grypie. W związku z faktem, że, jak podał CDC, zgłaszalność powikłań to tylko około 1-5%, prawdziwa liczba poronień jest więc dwadzieścia razy większa.

Mamy więc dwa problemy: na jakim poziomie jest rzekomy Oświatowy Instytut prowadzony przez pana profesora Antczaka? Co wynoszą z takiego prania mózgów studenci? Czym będą się zajmowali? Musisz sobie sam dopowiedzieć, Szanowny Czytelniku!

Przypomnę, że wirusów grypy i grypopodobnych dających te same objawy chorobowe jest ponad 200. Typowe objawy, to podwyższona temperatura, bóle mięśniowe, katar, kaszel. W szczepionce znajdują się najczęściej 2 szczepy, A i B. Czyli masz 90% szansy, że nie trafisz. Nie wspominając o tym, że czas przygotowania szczepionki to około 9 miesięcy, a wirus mutuje podobno bardzo szybko. A więc w momencie, kiedy zachorujesz, to będzie zupełnie inny wirus, aniżeli ten, z którego rok wcześniej przygotowywano szczepionkę. No ale co to obchodzi Instytut Oświaty Zdrowotnej i jego przewodniczącego.

Dodatkowo, każdy kto chociaż trochę śledzi piśmiennictwo medyczne, wie, że American J. Clinical Nutrition już 4 lata temu [2010r] opublikował wyniki badań udowadniające, że przyjmowanie około 1200 jednostek witaminy D na dobę u dzieci zmniejsza zachorowania na choroby wirusowe o 59%. U dorosłych powinno się stosować przeliczenie 35 x masa ciała, plus 30% w związku z różną wchłanialnością preparatów.

Każdy starszy lekarz o tym wie, ponieważ jedyna od lat 1970. epidemia grypy w Polsce wybuchła po zlikwidowaniu podawania tranu w szkołach. Widać wyraźnie zapominanie celowe, lub faktyczne, znanych faktów. Musisz sam odpowiedzieć sobie, PT Czytelniku, jakie pozamerytoryczne przyczyny wywołują te luki w pamięci osób związanych mniej, lub bardziej ściśle, z medycyną.

Jeszcze dalej idzie w swoich pokrzykiwaniach inna celebrytka szczepień, pracująca od lat na pograniczu medycyny pani prof.magister Lidia Brydak. Osoba ta twierdzi w reklamowce Medexpress.pl z dnia 19 września, że: „to SKANDAL, że lekarze nie chcą się szczepić”. Widać wyraźnie różnicę poziomu wiedzy tej pani i znajomości piśmiennictwa naukowego- medycznego. Pani prof. magister Lidia Brydak nawet nie wie, co było przyczyną epidemii w 1918/19 roku i powtarza gazetowe slogany o hiszpance. A podobno pracuje już 40 lat na poboczach medycyny.

Pani mgr prof. Brydak podkreśla, że Ustawa o Chorobach Zakaźnych obliguje pracowników służby zdrowia do informowania o konieczności szczepień.

Już widać pierwsze przekłamanie. Ustawa obliguje do informowania zarówno o korzyściach, jak i negatywnych skutkach. Wytyczne, jakie otrzymały san-epidy, sprowadzają się do karania mandatami, lub wręcz zwolnieniami z pracy lekarzy, którzy informują pacjentów o negatywnych skutkach bezmyślnych szczepień.Najzabawniej się tłumaczą przedstawiciele mazowieckiego Szpitala Brudnowskiego, przy ul. Kondratowicza 8, ogłaszając BEZPŁATNE szczepienia przeciw grypie. Minęło ćwierć wieku od zmian ustrojowych, kiedy to komuniści robili wszystko bezpłatnie z naszych podatków. Czyżby szczepienia przeciwko grypie opłacała dyrekcja szpitala z własnych, wysokich zarobków? Radośnie to ogłasza p. Katarzyna Właś, tel. 604 774 138. Możesz się sam Drogi Czytelniku zapytać tej pani, kto jej daje pieniądze i ile?

Już zupełnie na marginesie podam, że w tym samym artykule z reklamą szczepień występuje p.dr Ernest Kuchar z Kliniki Pediatrii I Chorób Infekcyjnych z Wrocławia. To tak, jak powiedziałem, na marginesie, ta informacja dla mieszkańców Wrocławia. Zawsze lepiej wiedzieć, gdzie się idzie.

Jaki jest mechanizm powstawania takich artykułów, nie wiem. Ale jak podała prasa zagraniczna, inny lekarz namawiający do szczepień, prof. Geoffrey Swain, otrzymał tylko jeden milion dolarów za propagandę szczepień.

Oczywiście z góry zaprzeczam, że w żadnym przypadku nie odnosi się to do osób wymienionych powyżej. Wszelkie insynuacje są bezpodstawne.

Tylko dlaczego FBI prowadzi śledztwo w sprawie łapówek w Polsce?

Jaki jest wniosek z cytowanych reklamówek? Ano taki, że pranie mózgów mniej wartościowego ludka nad Wisłą będzie się nasilało. Musisz także pamiętać Szanowny Czytelniku, że ten zlewozmywak, jakim jest roztwór szczepionkowy, podawany tobie bezpośrednio do krwi, a więc zarówno metale ciężkie, aluminium, rtęć, jak i środki przeciwko zamarzaniu, zaburzają reakcje obronne organizmu. Udowodniły to prace kanadyjskie, wykazujące, że osoby szczepione kilkakrotnie ciężej znoszą kolejne zakażenia.

Kraje skandynawskie wycofały szczepionkę przeciw grypie z powodu ciężkiego powikłania, szczególnie ludzi młodych, zwanego narkolepsją, czyli nagłego, niespodziewanego zwiotczenia wszelkich mięśni. Zwiotczenie to jest nagłe, a więc nie poprzedzone żadnymi objawami. Wyobraź sobie, że prowadzisz samochód i nagle mdlejesz, gdzie się zatrzymasz?

Najciekawsze jest to, że p. profesor mgr Brydak, twierdziła publicznie, że biskupów będzie namawiała do apelowania o szczepienia. Widać wyraźnie, w jakim stopniu zna katechizm Kościoła Katolickiego. Kościół Katolicki zna pojęcie grzechu strukturalnego. Żadne osóbka biorąca udział w takim łańcuszku nie może tłumaczyć się zleceniem, czy procedurą, tak jak nie mogli się tłumaczyć w procesach norymberskich hitlerowcy.


Ps. Ciekawe, dlaczego Izba Lekarska, strzegąca prawomyślności, nie reaguje na takie jawne dezinformacje, podawane przez jej członków: „Rzekł stary diabeł do młodego. Nic to, w więzach organizacji, prawdę diabli wezmą”.


Dr Jerzy Jaśkowski SFMRM    Kontakt do autora: jjaskow@wp.pl


Szczepionka odrowa w natarciu. Kolejne dzieci poszkodowane.  |   Kolejne zgony niemowląt po szczepionce przeciwko WZW B. Kiedy Polacy zmądrzeją?   Kolejne dziecko umiera po szczepieniach! Kolejny niepotrzebny zgon w imię opętanej idei.   |  Związek szczepień z autyzmem udowodniony!   |  Małpy, którym podano standardowe dawki szczepionek zachorowały na autyzm.  Dlaczego więc nie powinno się szczepić dzieci? 3 x 10 Nie!  Kolejne dziecko umiera po szczepieniach! Kolejny niepotrzebny zgon w imię opętanej idei.   |  Dr Andrew Wakefield ma rację- autyzm!!!  |  Wakcynolog Merck przyznaje, że w szczepionkach są wirusy powodujące raka, SV40, AIDS i inne.  Trucie rtęcią w medycynie - autyzm.  |  Toksyczne szczepienia. Wywiad z doktorem Jerzym Jaśkowskim.   |  Meningokoki - Matko uważaj. Poszczepienne powikłania w Afryce.  |  LEKARZE OSTRZEGAJĄ! “Chcesz zachorować- szczep się przeciwko grypie. Nie chcesz chorować nie szczep się.”  |  Totalitaryzm medyczny i szczepienia w Polsce.  |  Wszystkie szczepionki są zanieczyszczone - dosłownie wszystkie!   |  Bill Gates planuje zaszczepienie całego świata.  Liczba szczepień wpływa na poziom śmiertelności niemowląt.   | Miliarderzy biorą populację na celownik. | Szczepienia UNiCEFu przyczyną zachorowań na Hainego Medina.  |  Stawiam na Tolka Banana - wirusa Zachodniego Nilu. Czyli Pranie mózgu samorządowcom.   |  Dlaczego Sejmowa komisja zdrowia tak szybko “załatwiła” sprawę nowelizacji ustawy o szczepieniach?  |  Mikroigły i szczepienia.   |  Poufne dokumenty wskazują na śmierć 36 dzieci po podaniu szczepionki GlaxoSmithKline.   |  FDA zatwierdziło pierwszą szczepionkę GMO przeciw grypie zawierającą przeprogramowanego wirusa insektów.  |  Gardasil czyli jak uszkadzać zdrowe dzieci. Nowo mowa w medycynie - Komisja Przejrzystości.  |


Więcej na ten temat

 Komentarze

Musisz być zalogowany, aby móć komentować. Jeżeli nie posiadasz konta zarejestruj się.
 
Nazwa użytkownika
Hasło
 

Więcej
Nauka i technologia

Po osiągnięciu 81-procentowego wskaźnika szczepień Singapur doświadcza eksplozji chorób.

Po osiągnięciu 81-procentowego wskaźnika szczepień Singapur doświadcza eksplozji chorób.

Potężny wzrost liczby nowych „przypadków” koronawirusa z Wuhan (Covid-19) dotknął Singapur, który jest jednym...

Opublikowane badanie ujawnia jak Iwermektyna blokuje rozwój wirusa SARS-COV-2.

Media głównego nurtu i amerykańska Agencja Żywności i Leków (FDA) chcą, abyś wierzył, że Iwermektyna jest niczym...

Białka kolczaste w mleku matki?

Nowa broń marynarki wojennej może dosłownie zatrzymać twoją mowę.

Geoinżynieria huraganu Aida.

Więcej
Ekonomia

Wyjaśnienie dotyczące złota.

Wyjaśnienie dotyczące złota.

Pozwól, że coś wyjaśnię. To, na co zwróciłem uwagę w odniesieniu do złota, to fakt, że NIE wzrasta ono tylko...

Prawdziwy cyfrowy spisek.

Ostatnio zrobiono duży krok w kierunku zakończenia papierowego pieniądza i przejścia na krajowe kryptowaluty, gdy grupa zadaniowa...

Bazylea III i nowa rola złota.

„Fed stracił kontrolę”. John Williams ostrzega przed hiperinflacją w 2022 roku.

Diabelskie anulowanie szwajcarskiej waluty.

kontakt e-mailowy:
© 2010-2021 PRISON PLANET.PL  |  Wszelkie prawa zastrzeżone