Robert De Niro o filmie “Vaxxed": " Film jest czymś, co ludzie powinni zobaczyć."
Adan Salazar, PrisonPlanet.com
USA
2016-04-20
Nauka i technologia
W środę podczas występu w programie The Today Show współzałożyciel festiwalu filmowego Tribeca Film Festival, Robert De Niro bronił tego by wyświetlono na festiwalu kontrowersyjny film dokumentalny “Vaxxed: From Cover-up to Catastrophe” ("Zaszczepiony: Od tuszowania do katastrofy").

Omawiając ostateczną decyzję by zdjąć film, który przedstawia sprawę związku między autyzmem a szczepionkami, De Niro wraz ze współzałożycielką Jane Rosenthal utrzymali, że chcą by widzowie zobaczyli ten film, pomimo faktu, że nie będzie już wyświetlany na festiwalu.

"Myślę, że film jest czymś co ludzie powinni zobaczyć. Pojawił się ostry sprzeciw, którego jeszcze w pełni nie zbadałem, ale to zrobię. Nie chciałem w nieprzewidywalny sposób negatywnie wpływać na festiwal."

"Ale na pewno jest coś w tym filmie. I mamy kolejny film nazwany “Ilości śladowe”.

"I te filmy... Jest wiele informacji o rzeczach, które dzieją się w CDC, firmach farmaceutycznych... jest wiele rzeczy, o których się nie mówi.”

"Ja, jako rodzic dziecka, które ma autyzm mam obawy. I chcę znać prawdę.”

"I nie jestem przeciwko szczepieniom; Chcę bezpiecznych szczepionek.”

De Niro mówi dalej, że po filmie może on potencjalnie stać się częścią dyskusji na temat szczepień i autyzmu, publicznie wypowiadając się na temat zaburzeń jego 18-letniego syna.

"Chodzi o to, jeśli go zdejmą... a nie ma powodu aby to robić... Jeśli jesteś naukowcem, zobaczmy... posłuchajmy. Wydaje się, że nikt nie chce o tym słuchać; jest uciszany," stwierdził aktor zanim powiedział do dziennikarzy w Today Show, że "Wy jesteście tymi [którzy powinni] badać, powinni zrobić śledztwo".Omawiając kolejny film o rodzinie mieszkającej z autystycznym dzieckiem zatytułowanym “Life Animated,” De Niro ubolewał: "To piękny film, ale to inna sprawa ... to jest tego wynik. On nie pyta o to jak niektórzy ludzie dostali autyzmu, o to że szczepionki są niebezpieczne dla niektórych ludzi, którzy są bardziej wrażliwi."

"I wydaje się, że nikt nie chce się do tego odnieść albo mówią, że już to zrobili i jest to zamknięta sprawa. Ale nie wydaje mi się, że tak jest ponieważ jest wiele osób, które pojawiają się i mówią:" Nie. Widziałem jak moje dziecko zmieniło się z dnia na dzień. Widziałem, co się stało, i ja powinienem coś zrobić a nie zrobiłem tego. Więc mamy tu znacznie więcej rzeczy niż widać na pierwszy rzut oka".

"Jest tam coś do czego ludzie się nie odnoszą," mówi De Niro, "i dla mnie, to że jestem dzisiaj tak bardzo zdenerwowany między wami w Today Show oznacza, że coś jest na rzeczy. Wszystko czego chciałem to by zobaczono film, ludzie mogą wyrobić sobie zdanie, ale trzeba to zobaczyć."

Gwiazda filmu “Taksówkarz” zapytany o to czy żałował zdjęcia filmu z festiwalowej listy stwierdził, że "część jego tak", ale z drugiej strony powiedział, "że to odpuszcza i zajmie się tym później w inny sposób."

Opisał decyzję zdjęcia filmu jako "odruchową reakcję". Aktor był również rozczarowany filmowcami biorącymi udział w festiwalu, którzy opowiedzieli się przeciw "Vaxxed".

"Z drugiej strony nie chciałem by to wpłynęło na festiwal, ponieważ szczerze była to reakcja odruchowa, zwłaszcza po stronie filmowców, ... Kimkolwiek byli, nawet nie chciałem pytać. Ale teraz będę pytać."


Zanim film został wycofany, krytycy twierdzili, że dokument podważy festiwal i integralność uczestników. Jeden filmowiec poszedł nawet tak daleko by stwierdzić, że pokazywanie filmu może potencjalnie zabić ludzi.

Zgodnie z gazetą The Guardian "Do teraz anty-szczepionkowa mistyfikacja została całkowicie zdyskredytowana", powiedziała filmowiec dokumentalny Penny Lane. "Bardzo możliwe, że niektórzy ludzie wyjdą z festiwalu przekonani, częściowo ze względu na dobre imię i doskonałość i integralność filmów dokumentalnych, by nie szczepić swoich dzieci. I bardzo możliwe, że w konsekwencji umrą ludzie."

Pytany o najbliższy "konsensus społeczności naukowej", że nie ma związku między szczepionkami a autyzmem De Niro nalegał: "Wierzę, że jest to o wiele bardziej skomplikowane. Istnieje związek."

"Mówią, że nie ma [związku], ale są pewne rzeczy. Oczywistym jest tiomersal, który jest środkiem konserwującym na bazie rtęci, ale istnieją inne rzeczy- nie wiem, nie jestem naukowcem. Ale wiem, bo widziałem tyle reakcji... "

"Dowiedzmy się jedynie prawdy,"
skonkludował De Niro.

Po wiadomości o tym, że film nie zostanie pokazany na Tribeca, organizatorzy festiwalu MFF Worldfest w Houston w Teksasie, przekazali Infowars że "wysocy urzędnicy państwowi" grozili im w odniesieniu do filmu dokumentalnego "Vaxxed", i że nie mieli wyboru jak tylko zrzucenie filmu z listy festiwalowej.OGLĄDAJ DALEJ>>>


Link do oryginalnego artykułu: LINK


Liczba szczepień wpływa na poziom śmiertelności niemowląt.   Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków podaje, że szczepenia wywołują "Autyzm".  |  Po śmierci dzieci i masowych negatywnych reakcjach w Meksyku zawieszono krajowe szczepienia niemowląt.   |  Informator z CDC przyznaje, że rtęć w szczepionkach powoduje autyzm!  |  Kolejne dziecko umiera po szczepieniach! Kolejny niepotrzebny zgon w imię opętanej idei.  |  Szczepienia UNiCEFu przyczyną zachorowań na Hainego Medina.  | Miliarderzy biorą populację na celownik.Szokujący brak dowodów na skuteczność szczepionki przeciwgrypowej. „To skandal!”, 75 lat trucia!   |  Szczepionka odrowa w natarciu. Kolejne dzieci poszkodowane.  |   Kolejne zgony niemowląt po szczepionce przeciwko WZW B. Kiedy Polacy zmądrzeją?   Kolejne dziecko umiera po szczepieniach! Kolejny niepotrzebny zgon w imię opętanej idei.   |  Związek szczepień z autyzmem udowodniony!   |  Małpy, którym podano standardowe dawki szczepionek zachorowały na autyzm.  Dlaczego więc nie powinno się szczepić dzieci? 3 x 10 Nie!  Kolejne dziecko umiera po szczepieniach! Kolejny niepotrzebny zgon w imię opętanej idei.   |  Dr Andrew Wakefield ma rację- autyzm!!!  |  Wakcynolog Merck przyznaje, że w szczepionkach są wirusy powodujące raka, SV40, AIDS i inne.  Trucie rtęcią w medycynie - autyzm.  |  Toksyczne szczepienia. Wywiad z doktorem Jerzym Jaśkowskim.   |  Meningokoki - Matko uważaj. Poszczepienne powikłania w Afryce.  |  LEKARZE OSTRZEGAJĄ! “Chcesz zachorować- szczep się przeciwko grypie. Nie chcesz chorować nie szczep się.”  |  Totalitaryzm medyczny i szczepienia w Polsce.  |  Wszystkie szczepionki są zanieczyszczone - dosłownie wszystkie!     Stawiam na Tolka Banana - wirusa Zachodniego Nilu. Czyli Pranie mózgu samorządowcom.   |  Dlaczego Sejmowa komisja zdrowia tak szybko “załatwiła” sprawę nowelizacji ustawy o szczepieniach?  |  Mikroigły i szczepienia.   |  Poufne dokumenty wskazują na śmierć 36 dzieci po podaniu szczepionki GlaxoSmithKline.   |  FDA zatwierdziło pierwszą szczepionkę GMO przeciw grypie zawierającą przeprogramowanego wirusa insektów.  |  Gardasil czyli jak uszkadzać zdrowe dzieci. Nowo mowa w medycynie - Komisja Przejrzystości.  |  FDA zatwierdziło pierwszą szczepionkę GMO przeciw grypie zawierającą przeprogramowanego wirusa insektów.  |  Dziesiątki dzieci zmarły po podaniu szczepionki dostarczonej przez ONZ dla terenów okupowanych przez rebeliantów w Syrii.   |


Więcej na ten temat

 Komentarze

Musisz być zalogowany, aby móć komentować. Jeżeli nie posiadasz konta zarejestruj się.
 
Nazwa użytkownika
Hasło
 

Więcej
Nauka i technologia

Korporacje finansowe rozważają wszczepianie czipów „setkom tysięcy” pracowników.

Korporacje finansowe rozważają wszczepianie czipów „setkom tysięcy” pracowników.

To się naprawdę dzieje.Jakiś czas temu pomysł, że duża liczba ludzi chętnie zgodziłaby się na wszczepienie im czipów w ręce,...

Zaprezentowano pierwszego na świecie prezentera telewizyjnego sterowanego „sztuczną inteligencją”.

Chińska agencja prasowa zaprezentowała prezentera telewizyjnego, który, co jest niespodzianką, nie jest człowiekiem. Chińska agencja...

Trwa czystka na Tweeterze: popularni konserwatyści tracą w kilka minut dziesiątki tysięcy subskrybentów.

Kiedy wreszcie Polacy zmądrzeją? - ODRA.

Facebook może wkrótce wskazywać na twoich niedoszłych przyjaciół wśród osób na ulicy.

Więcej
Multimedia

Fotografie i reportaże: Bilderberg 2018.

Fotografie i reportaże: Bilderberg 2018.

Ta strona poświęcona jest zjazdowi Grupy Bilderberg 2018 odbywającemu się pomiędzy 7 a 10 czerwca w hotelu NH Torino Lingotto Congress,...

Geoinżynieria 3. Kontrola populacji.

Niniejszy film poświęcony jest zagadnieniom geoinżynierii, czyli programom masowej modyfikacji zjawisk pogodowych widocznych nad naszymi...

TECH. Krytyka rozwoju środowiska technologicznego. Prezentacja.

Konferencja "SZCZEPIENIA XXI WIEKU”.

GMO i stan polskiego rolnictwa. Konferencja - Prawdziwe Rolnictwo. Prawdziwa żywność od prawdziwych rolników.

kontakt e-mailowy:
© 2010 PRISON PLANET.PL  |  Wszelkie prawa zastrzeżone