Agent FBI: syntetyczna biologia może "zredukować populacje."
Daniel Taylor, infowars.com
USA
2014-06-09
Nauka i technologia
W tym miesiącu New York Times napisał o konferencji MIT, która odbyła się 1 maja, na której omawiano temat biologii syntetycznej. Konferencja zgromadziła ciekawą grupę naukowców i przedstawicieli Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego DHS. Jednym z prelegentów na konferencji z ramienia organów ścigania był agent FBI Carmine Nigro. Mówił on jak podaje The Times, w odniesieniu do biologii syntetycznej, że "Technologie te nie tylko stanowią zagrożenie dla poszczególnych zabudowań i miast, ale jeśli sprytnie rozmieszczone, mogą zmniejszyć populację w znaczących procentach."Prezentacja PowerPoint agenta FBI Carmine Nigro zaczyna się złowieszczo cytatem filozofa Edmunda Burke: "Kiedy źli ludzie się łączą, dobro musi się łączyć; inaczej upadnie, jeden po drugim, jako bezlitosna ofiara w godnej pogardy walce."

Ten niepokojący komentarz pojawia się gdy po cichu syntetyczna biologia jest dodawana do łańcucha produkcji żywności, w tym roku np za pośrednictwem syntetycznej wanilii.


Biologia syntetyczna, według dokumentu Komisji Europejskiej z 2005 roku jest “...inżynierią biologii... syntezą złożonych, opartych o biologiczne (lub sztucznie stworzone systemy), które mają funkcje nieistniejące w przyrodzie." W przeciwieństwie do starszej nauki mieszania genów z różnych gatunków, biologia syntetyczna stara się stworzyć zupełnie nowe organizmy, które nie istnieją na ziemi.

W porządku obrad MIT na 1 maja, czytamy "Podobnie jak konwertery analogowo/cyfrowe i cyfrowo/analogowe stanowią łącznik między komputerami i światem fizycznym czujników i siłowników," tak samo biologiczno/cyfrowe" i "cyfrowo/biologiczne" konwertery umożliwiają komputerom tworzenie i kontrolowanie biologicznego świata."

Chociaż biologia syntetyczna jest sprzedawana jako rozwiązanie dla produkcji odnawialnej energii, żywności, leków i jako zaawansowana technologia to w rękach nieodpowiednich ludzi może siać zniszczenie.

W 2006 roku profesora Uniwersytetu Teksasu Dr Erica Pianke odwiedziło FBI po tym jak przeprowadził wykład dla studentów, w którym otwarcie wzywał do 90% redukcji populacji poprzez przenoszonego w powietrzu wirusa ebola.Dziennikarz śledczy Paul Joseph Watson podkreśla, że "Doktorowie Śmierć” w całym środowisku akademickim i ich zwolennicy mają dostęp do broni masowego rażenia, która pozwoliłaby im na realizację "ostatecznego rozwiązania". "Jak wynika z publikacji z gazety The Age, australijski noblista, mikrobiolog sir Macfarlane Burnet w 1947 roku potajemnie wezwał rząd australijski do opracowania bio-broni do wykorzystania przeciwko "przeludnionym krajom Azji Południowo-Wschodniej." Podczas spotkania dotyczącego nowych broni i rozwoju wyposażenia w 1947 roku komisja, zaleciła, że "możliwości ataku na dostawy żywności z Azji Południowo-Wschodniej i Indonezji używając środków wojny biologicznej powinny zostać rozpatrzone przez małą grupę badawczą."


Ataki wąglika, które nastąpiły krótko po atakach 9/11 obnażyły prawdziwy obraz systemu szalonych naukowców, wraz z zabójstwem dr Davida Kelly w 2003 roku. Dziennikarz śledczy i filmowiec Bob Coen zbadał sprawę i stwierdził, że "międzynarodowa mafia broni biologicznej" działa w całkowitej tajemnicy.

Film: Ecoscience - plan globalnej eksterminacji ujawniony:


OGLĄDAJ DALEJ>>>

Czy dyskusje na temat regulacji syntetycznej biologii obejmują również niebezpieczeństwo radykałów establishmentu planujących masową depopulację?


Link do oryginalnego artykułu: LINK


Zmniejszyć populację świata i redystrybuować zasoby, doradza ekspert.  Książę Karol otwarcie popiera nowe drakońskie badanie populacyjne.   |  NSSM200. Skutki globalnego wzrostu populacji dla bezpieczeństwa USA.   UE i drakońskie scenariusze kontroli populacji do 2050 roku. Klub Rzymski: Naszedł czas na raptowną zmianę systemową.  |  Implikacje zmian demograficznych do roku 2050.  |  Wielka Brytania pomaga finansować przymusową sterylizację ubogich w Indiach.  |  Instrumenty pochodne śmierci. Miliarderzy biorą populację na celownik.   |  Naukowy doradca Obamy mówi, że rozpylanie smug chemicznych uratuje planetę.  |  Film: Ecoscience - plan globalnej eksterminacji ujawniony.   |  Ted Turner wzywa do wdrożenia polityki jednego dziecka na całym świecie.   |  Profesor bioetyki: podajmy ludności środki farmakologiczne by przyjęła "Zielony Porządek Świata".  |  Al Gore promuje teorię kontroli populacji.  Eutanazja: "Karta końca życia" rusza w Anglii.  Śmierć na kołach: Holandia uruchomi mobilne kliniki eutanazji, aby uśmiercać ludzi w ich własnych domach.  |  Eksperci DEMOS mówią, że wspierane samobójstwo jest możliwe w ramach ścisłych kryteriów.  |  ONZ promuje aborcję jako kluczowy element w walce z emisjami CO2.  |  IMF: Starzejące się społeczeństwa mogą być mniej skłonne do spłaty długów państwowych.  |


Więcej na ten temat

 Komentarze

Musisz być zalogowany, aby móć komentować. Jeżeli nie posiadasz konta zarejestruj się.
 
Nazwa użytkownika
Hasło
 
mat089   dodano: 2014-06-09 14:48:55
Jeśli nie wiesz w co inwestować nadwyżkę kasy - polecam: http://independenttrader.pl/232,inwestycje_dla_mniej_zamoznych.html
Marian   dodano: 2014-06-09 16:05:59
To jest świadome działanie że UE zabrania wędzenia, a jednocześnie zupełnie nie przeszkadza jej wszechobecna chemia w żywności.Troszkę nie na temat, ale co o tym sądzicie?:

https://www.youtube.com/watch?v=d0GLNKylMUQ
misio   dodano: 2014-06-10 12:42:28
@Marian- mnie to wygląda na ścieme. Gość który pyta prawie się śmieje.
Marian   dodano: 2014-06-10 16:22:38
@misio

Pewnie masz rację choć śmiechu nie słyszę. Koleś który otwiera kartony ma na oko 30-40 lat. Więc żarty tego typu nie powinny już go tak rajcować. Ale z drugiej strony nie odpowiedział na zarzuty niektórych osób pod filmem jakoby był to fake.

Po za tym wzory tego typu według niektórych komentujących mają czerwony pasek po środku, a nie jak na filmie po prawej stronie.

http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet?id=WDU20101450972

Z drugiej jednak strony gdyby chciał ściemnić łatwiej byłoby mu wykonać to z oryginału. Wystarczyłoby wydrukować i tyle.

Także dla mnie wątpliwości nadal pozostają.

Więcej
Nauka i technologia

Kalifornijski Departament Zdrowia wydał nakaz wstrzymania szczepień szczepionką Moderna, powołując się na niezwykle dużą liczbę reakcji niepożądanych.

Kalifornijski Departament Zdrowia wydał nakaz wstrzymania szczepień szczepionką Moderna, powołując się na niezwykle dużą liczbę reakcji niepożądanych.

Stanowy epidemiolog, dr Erica S. Pan podniosła alarm w odniesieniu do produktu Moderna nr 041L20A, z którego 330 000 dawek szczepionki...

Demokratyczne rządy na całym świecie przymykają oko na wszechobecną cenzurę.

Zjawisko cenzury, które stale się pogłębia od ponad 5 lat obejmuje wykasowanie kont w mediach społecznościowych i innych...

Koszmar szczepionki na Covid-19.

Poważne kontrowersje na temat szczepionki GMO.

Alarm! STOP zabójczemu GMO - STOP niebezpiecznej SZCZEPIONCE!

Więcej
Ekonomia

Międzynarodowy Fundusz Walutowy proponuje oparcie oceny kredytowej na personalnej historii korzystania z Internetu.

Międzynarodowy Fundusz Walutowy proponuje oparcie oceny kredytowej na personalnej historii korzystania z Internetu.

W nowym dokumencie roboczym zatytułowanym “Financial Intermediation and Technology” Międzynarodowy Fundusz Walutowy (MFW) zasugerował, że...

Świat bezgotówkowy oznacza koniec prywatności.

Kraje w błyskawicznym tempie przechodzą na waluty cyfrowe. To jest przyszłość pieniędzy. Waluty cyfrowe mają zastąpić gotówkę tak...

EBC zarejestrowało „Cyfrowe Euro” i prowadzi eksperymenty z wprowadzeniem cyfrowej waluty.

Ponad 60% zamkniętych przez korona-panikę firm nie zostanie ponownie otwartych.

Wzrasta trend niedoborów żywności.

kontakt e-mailowy:
© 2010 PRISON PLANET.PL  |  Wszelkie prawa zastrzeżone