Agent FBI: syntetyczna biologia może "zredukować populacje."
Daniel Taylor, infowars.com
USA
2014-06-09
Nauka i technologia
W tym miesiącu New York Times napisał o konferencji MIT, która odbyła się 1 maja, na której omawiano temat biologii syntetycznej. Konferencja zgromadziła ciekawą grupę naukowców i przedstawicieli Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego DHS. Jednym z prelegentów na konferencji z ramienia organów ścigania był agent FBI Carmine Nigro. Mówił on jak podaje The Times, w odniesieniu do biologii syntetycznej, że "Technologie te nie tylko stanowią zagrożenie dla poszczególnych zabudowań i miast, ale jeśli sprytnie rozmieszczone, mogą zmniejszyć populację w znaczących procentach."Prezentacja PowerPoint agenta FBI Carmine Nigro zaczyna się złowieszczo cytatem filozofa Edmunda Burke: "Kiedy źli ludzie się łączą, dobro musi się łączyć; inaczej upadnie, jeden po drugim, jako bezlitosna ofiara w godnej pogardy walce."

Ten niepokojący komentarz pojawia się gdy po cichu syntetyczna biologia jest dodawana do łańcucha produkcji żywności, w tym roku np za pośrednictwem syntetycznej wanilii.


Biologia syntetyczna, według dokumentu Komisji Europejskiej z 2005 roku jest “...inżynierią biologii... syntezą złożonych, opartych o biologiczne (lub sztucznie stworzone systemy), które mają funkcje nieistniejące w przyrodzie." W przeciwieństwie do starszej nauki mieszania genów z różnych gatunków, biologia syntetyczna stara się stworzyć zupełnie nowe organizmy, które nie istnieją na ziemi.

W porządku obrad MIT na 1 maja, czytamy "Podobnie jak konwertery analogowo/cyfrowe i cyfrowo/analogowe stanowią łącznik między komputerami i światem fizycznym czujników i siłowników," tak samo biologiczno/cyfrowe" i "cyfrowo/biologiczne" konwertery umożliwiają komputerom tworzenie i kontrolowanie biologicznego świata."

Chociaż biologia syntetyczna jest sprzedawana jako rozwiązanie dla produkcji odnawialnej energii, żywności, leków i jako zaawansowana technologia to w rękach nieodpowiednich ludzi może siać zniszczenie.

W 2006 roku profesora Uniwersytetu Teksasu Dr Erica Pianke odwiedziło FBI po tym jak przeprowadził wykład dla studentów, w którym otwarcie wzywał do 90% redukcji populacji poprzez przenoszonego w powietrzu wirusa ebola.Dziennikarz śledczy Paul Joseph Watson podkreśla, że "Doktorowie Śmierć” w całym środowisku akademickim i ich zwolennicy mają dostęp do broni masowego rażenia, która pozwoliłaby im na realizację "ostatecznego rozwiązania". "Jak wynika z publikacji z gazety The Age, australijski noblista, mikrobiolog sir Macfarlane Burnet w 1947 roku potajemnie wezwał rząd australijski do opracowania bio-broni do wykorzystania przeciwko "przeludnionym krajom Azji Południowo-Wschodniej." Podczas spotkania dotyczącego nowych broni i rozwoju wyposażenia w 1947 roku komisja, zaleciła, że "możliwości ataku na dostawy żywności z Azji Południowo-Wschodniej i Indonezji używając środków wojny biologicznej powinny zostać rozpatrzone przez małą grupę badawczą."


Ataki wąglika, które nastąpiły krótko po atakach 9/11 obnażyły prawdziwy obraz systemu szalonych naukowców, wraz z zabójstwem dr Davida Kelly w 2003 roku. Dziennikarz śledczy i filmowiec Bob Coen zbadał sprawę i stwierdził, że "międzynarodowa mafia broni biologicznej" działa w całkowitej tajemnicy.

Film: Ecoscience - plan globalnej eksterminacji ujawniony:


OGLĄDAJ DALEJ>>>

Czy dyskusje na temat regulacji syntetycznej biologii obejmują również niebezpieczeństwo radykałów establishmentu planujących masową depopulację?


Link do oryginalnego artykułu: LINK


Zmniejszyć populację świata i redystrybuować zasoby, doradza ekspert.  Książę Karol otwarcie popiera nowe drakońskie badanie populacyjne.   |  NSSM200. Skutki globalnego wzrostu populacji dla bezpieczeństwa USA.   UE i drakońskie scenariusze kontroli populacji do 2050 roku. Klub Rzymski: Naszedł czas na raptowną zmianę systemową.  |  Implikacje zmian demograficznych do roku 2050.  |  Wielka Brytania pomaga finansować przymusową sterylizację ubogich w Indiach.  |  Instrumenty pochodne śmierci. Miliarderzy biorą populację na celownik.   |  Naukowy doradca Obamy mówi, że rozpylanie smug chemicznych uratuje planetę.  |  Film: Ecoscience - plan globalnej eksterminacji ujawniony.   |  Ted Turner wzywa do wdrożenia polityki jednego dziecka na całym świecie.   |  Profesor bioetyki: podajmy ludności środki farmakologiczne by przyjęła "Zielony Porządek Świata".  |  Al Gore promuje teorię kontroli populacji.  Eutanazja: "Karta końca życia" rusza w Anglii.  Śmierć na kołach: Holandia uruchomi mobilne kliniki eutanazji, aby uśmiercać ludzi w ich własnych domach.  |  Eksperci DEMOS mówią, że wspierane samobójstwo jest możliwe w ramach ścisłych kryteriów.  |  ONZ promuje aborcję jako kluczowy element w walce z emisjami CO2.  |  IMF: Starzejące się społeczeństwa mogą być mniej skłonne do spłaty długów państwowych.  |


Więcej na ten temat

 Komentarze

Musisz być zalogowany, aby móć komentować. Jeżeli nie posiadasz konta zarejestruj się.
 
Nazwa użytkownika
Hasło
 
mat089   dodano: 2014-06-09 14:48:55
Jeśli nie wiesz w co inwestować nadwyżkę kasy - polecam: http://independenttrader.pl/232,inwestycje_dla_mniej_zamoznych.html
Marian   dodano: 2014-06-09 16:05:59
To jest świadome działanie że UE zabrania wędzenia, a jednocześnie zupełnie nie przeszkadza jej wszechobecna chemia w żywności.Troszkę nie na temat, ale co o tym sądzicie?:

https://www.youtube.com/watch?v=d0GLNKylMUQ
misio   dodano: 2014-06-10 12:42:28
@Marian- mnie to wygląda na ścieme. Gość który pyta prawie się śmieje.
Marian   dodano: 2014-06-10 16:22:38
@misio

Pewnie masz rację choć śmiechu nie słyszę. Koleś który otwiera kartony ma na oko 30-40 lat. Więc żarty tego typu nie powinny już go tak rajcować. Ale z drugiej strony nie odpowiedział na zarzuty niektórych osób pod filmem jakoby był to fake.

Po za tym wzory tego typu według niektórych komentujących mają czerwony pasek po środku, a nie jak na filmie po prawej stronie.

http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet?id=WDU20101450972

Z drugiej jednak strony gdyby chciał ściemnić łatwiej byłoby mu wykonać to z oryginału. Wystarczyłoby wydrukować i tyle.

Także dla mnie wątpliwości nadal pozostają.

Więcej
Nauka i technologia

Po osiągnięciu 81-procentowego wskaźnika szczepień Singapur doświadcza eksplozji chorób.

Po osiągnięciu 81-procentowego wskaźnika szczepień Singapur doświadcza eksplozji chorób.

Potężny wzrost liczby nowych „przypadków” koronawirusa z Wuhan (Covid-19) dotknął Singapur, który jest jednym...

Opublikowane badanie ujawnia jak Iwermektyna blokuje rozwój wirusa SARS-COV-2.

Media głównego nurtu i amerykańska Agencja Żywności i Leków (FDA) chcą, abyś wierzył, że Iwermektyna jest niczym...

Białka kolczaste w mleku matki?

Nowa broń marynarki wojennej może dosłownie zatrzymać twoją mowę.

Geoinżynieria huraganu Aida.

Więcej
Kultura

Promocja ludzko-zwierzęcych hybryd.

Promocja ludzko-zwierzęcych hybryd.

Procesy oswajania i przyzwyczajania społeczeństwa co do nadchodzącej rzeczywistości polegają na powolnej normalizacji nowych norm...

Rząd Kalifornii chce dekryminalizacji psychodelicznych narkotyków.

Na początku tego roku senator stanowy Scott Wiener z San Francisco, przedstawił projekt ustawy dotyczącej dekryminalizacji osobistego...

Szef zbrojnego ramienia New Age wygrał w prawyborach republikanów na burmistrza Nowego Jorku.

Żona premiera Wielkiej Brytanii Borisa Johnsona promowała sztukę A. Crowleya.

UNICEF mówi, że pornografia nie zawsze jest szkodliwa dla dzieci.

kontakt e-mailowy:
© 2010-2021 PRISON PLANET.PL  |  Wszelkie prawa zastrzeżone