Daniel Estulin, Bilderberg 2012 i nowy porządek świata.
Prisonplanet.pl
USA
2012-06-23
Multimedia
Kilka tygodni po konferencji Grupy Bilderberg 2012, najbardziej wpływowych ludzi na świecie, którzy kierują zachodnim światem przynajmniej od 100 lat, Daniel Estulin przekazuje najnowsze informacje i przecieki co do planów elit na nadchodzące lata.Film Alexa Jonesa "End Game":


OGLĄDAJ DALEJ>>>

Transkrypt:
Łączy się z nami na całą godzinę Daniel Estulin. Jest bestsellerowym autorem, badaczem, który żyje w Hiszpanii. Jego książka "True Story of the Bilderberg Group" jest międzynarodowym bestsellerem. Jest również dostępna u nas w USA. Danielestulin.com to jego znakomita strona. Daniela trudno jest zaprosić, jest bardzo zajęty, daje wiele wywiadów w Europie, w narodowych telewizjach w wielu dużych krajach. Nie może wiele podróżować, blokowali jego przylot do USA. Nie pozwolili mu aby pojawił się w programie telewizyjnym Ventury. Przybył o tydzień później, co potwierdził Ventura. Dostawał pogróżki, że go zabiją. Nigdy do tej pory nie skontaktował się z nami, że ma ważne informacje. To musi być coś dużego skoro Daniel Estulin chce przemówić do ludzi w północnej Ameryce, jak również do tych którzy słuchają dookoła świata. Właśnie odkryłem podczas przerwy rozmawiając z nim o czym chce mówić. Będzie mówił o najnowszych informacjach z Grupy Bilderberg, ponieważ najczęściej kilka tygodni po spotkaniu wychodzą na jaw przecieki. Wiąże się to również z dokładnie tym co przewidział 2-3 tygodnie temu rozmawiając ze swoimi źródłami. Będzie to widok z lotu ptaka na globalistów.

Mamy Larryego Summersa, który pomógł stworzyć wiele z obecnych rzeczy, główny człowiek Clintona, otwarcie mówi, że teraz możemy mieć totalny upadek jeśli nie przekażemy całej władzy bankierom. Znajduje się to w artykule "Avoiding total catastrophe". Mamy Syrię, Iran, Rosję i Chiny przeprowadzających wspólne gry wojenne, podaje irańska agencja informacyjna. McCain mówi, że musimy przygotować się na inwazję, wzywają do wojny w Syrii. Zachód wykorzystuje AlKaidę w Libii by przejąć kraj, teraz widzimy to samo w Syrii, gdzie obecnie przyznają się do tego. łym roku była zmartwiona faktem, że nawet w LA Times pisano, że Zachód wykorzystuje AlKaidę. To rujnuje ich system w którym wykorzystują ich by odebrać nam nasze wolności, w imię wyimaginowanego lub częściowo wyimaginowanego zagrożenia.

Więc łączy się z nami, by wytłumaczyć to wszystko, Daniel Estulin. Łączy się z nami z Hiszpanii. Czy jesteś teraz w Hiszpanii Daniel? Jestem teraz w Madrycie, ale nie jestem w stanie powiedzieć jak długo tu będę ponieważ Hiszpanię właśnie diabli wzięli. Widać tutaj systematyczny upadek przez ostatnie 6 miesięcy. żyję tu mogę ci powiedzieć czego byłem świadkiem w ostatnich 6 miesiącach. Jest trudnym dla każdego kto żyje w Zachodnim świecie, to wygląda jak czasy przed wojną gdzie ludzie wiedzą, że źle się dzieje. Mamy przestępczość wzrastającą dwukrotnie w miesiąc. To jest niesamowite jak bardzo Hiszpania zmieniła się w przeciągu ostatnich 6 miesięcy. Oczywiście jestem tu teraz ale nie wiem jak długo tutaj zostanę, ponieważ sprawy źle wyglądają.

Chciałbym zacząć od ważnej informacji, od wyborów w Grecji. Oczywiście Grecja była tematem rozmów podczas konferencji Grupy Bilderberg. Bez względu na to co obserwujemy w prasie głównego nurtu to Unia Europejska, największa gospodarka na świecie obecnie cierpi z powodu nie jednego, a dwóch kryzysów.
Te dwa kryzysy dosłownie skazują na niepowodzenie również USA i resztę zachodniego świata.

Trauma nr 1 to fakt, iż europejskie rządy są w dużych tarapatach. Dług jest poza kontrolą, dochody z podatków spadają, stopy procentowe wzrastają. Są to oczywiście rzeczy które bardzo niepokoją Grupę. Wybory w Grecji nie zmieniły w ogóle tej sytuacji.

Drugim traumatycznym kryzysem jest to, że banki są obciążone przez potężne straty i masowe wycofywanie pieniędzy, i ustawiają się w kolejce do rządowych programów pomocowych na które rządy nie stać. Niektórzy ludzie uważają, że narodowy kryzys zadłużenia w Unii Europejskiej dotyczy tylko kilku krajów takich jak Hiszpania lub Portugalia czy Irlandia. To jedna nie jest prawda. To jest systematyczny problem na całym kontynencie i nic dziwnego, że Grupa Bilderberg jest bardzo zaniepokojona reperkusjami tego faktu.
Oczywiście przedstawiciele Grupy z USA zastanawiali się co się stanie w USA w szczególności w kontekście wyborów mających miejsce za kilka miesięcy.

Dla przykładu Grecja ma dług państwowy wysokości 315 miliardów dolarów. Hiszpania ma ponad dwa razy tyle- 900 miliardów dolarów. Włochy mają dług 6 razy większy niż Grecja tj 2 biliony dolarów. Ale to nie wszystko. Dowiedziałem się z moich źródeł, że jednym z problemów Grupy były nie tylko te tzw kraje PIGS i Irlandia. Zaniepokojeni są również takimi krajami jak Francja, której dług jest niemalże tak duży jak Włoch- 2 biliony oraz Niemcami, które są motorem europejskiej ekonomii i podobno jedynym krajem który ma uratować świat. Dług Niemiec jest właściwie większy od Włoskiego- 2,5 biliona dolarów.

Więc ponownie, ta sytuacja ma miejsce we wszystkich krajach kontynentu i oczywiście jak stwierdzałem wielokrotnie na antenie, że główny plan to depopulacja. Ponieważ jeśli zniszczymy ekonomię, niszczymy również populację, ponieważ nie ma wzrostu gospodarczego, postępu. Jak rozmawialiśmy 2 lata temu w twoim programie, to co oni robią obecnie, to jest frakcja wewnątrz Grupy Bilderberg, która jest coraz bardziej zaniepokojona tym, że zniszczenia jakie zostały z premedytacją poczynione mogą zniszczyć również i ich. To jest coś o czym rozmawiają.

Obecnie mamy potężne ilości długów, głównie w Europie. Wielu ludzi pyta jaki to ma wpływ. Sprawa jest taka, że banki kupują te długi. Pomysł za tym jest taki by doprowadzić do bankructwa państw. Nie by uratować świat przed zniszczeniem ale żeby zniszczyć państwa narodowe. To jest stara wenecka gra gdzie doprowadzasz swojego wroga do takiego zadłużenia wobec ciebie, że możesz go kontrolować. Banki kupują te długi, które są bezwartościowe, ale wiele z tych banków ma nie przetrwać  co jest faktem w Hiszpanii, które zostały zdegradowane do śmieciowego poziomu.

Jeśli weźmiemy słowa oligarchii, to Imperium chce zredukować populację do 1 miliarda ludzi na tej planecie. Oznacza to, że potężna część systemu bankowego, narodowych ekonomii, populacji zniknie. Więc ten system nigdy nie powróci. Dokładnie tym są te plany pomocowe. Starając się uratować te pieniądze, które w rzeczywistości są wirtualne, nie istnieją, dług nie może być spłacony, derywaty nie mają absolutnie żadnej wartości. To wszystko jest oszustwo, jak pieniądze z gry Monopol. Jednak starając się je uratować niszczymy siebie samych, niszczymy narody, kraje…

Dlaczego Grupa Bilderberg chce postindustrialnego świata? Dlaczego oni chcą zredukować populację? Oni spotykają się teraz w RIO+20 i mówią, że chcą postindustrialnego świata. AFP pisze, że kobiety protestują w Rio przeciwko zielonej ekonomii, ponieważ to nie jest naprawdę zielona ekonomia. Dlaczego Grupa Bilderberg ma taką obsesję na punkcie redukcji populacji i zniszczenia ekonomii?

Ponownie, odnosi się to do tego, że żyjemy na małej planecie. Mamy 7 miliardów ludzi z ograniczonymi zasobami naturalnymi. W ciągu jednej generacji przejdziemy do 10-11 miliardów 15-20-40 dochodząc do punktu gdzie będzie brakowało pożywienia czy też wody dla każdego. Dla ludzi takich jak Rockefeller, który jest eufemizmem dla ludzi władzy, przetrwanie elit zależy od tego, że większość z nas zniknie. To jest to o czym mówią ludzie ruchu La Rouche od jakiegoś czasu. Gdzie zrozumiano, że postęp i rozwój jest bezpośrednio proporcjonalny do zagęszczenia ludności. Więc jeśli chcemy postępu i większej ilości ludzi musimy mieć również technologiczny poziom by podtrzymać życie tych miliardów ludzi.

Z drugiej strony jeśli chcemy zniszczyć podstawę populacji i zmieść większość z nas należy zniszczyć popyt, zniszczyć produkcję. Często słyszymy zwroty takie jak zerowy wzrost, postindustrialny wiek. Ty i Ja rozmawialiśmy o tym po spotkaniu Grupy Bilderberg w 2006 roku w Kanadzie, kiedy pracowaliśmy nad filmem "End Game". Robiłeś ze mną wywiad do tego dokumentu. Ci ludzie, którzy nie widzieli "End Game". Idźcie i zobaczcie co Alex Jones zrobił w 2006 aby zrozumieć, że to nie jest jakiś szaleniec z teoriami konspiracyjnymi. To jest prawda. I to co robią to niszczą państwa narodowe, tworząc tą światową firmę. Jest to koncept, który narodził się podczas konferencji Grupy Bilderberg w 1960 roku w Kanadzie, stworzony przez Georgea Balla z Lehman Brothers. On przedstawił ten projekt budowy światowej firmy/korporacji gdzie państwa narodowe, to jest 1968 rok, są archaiczną formą rządów. W nowym świecie nie można już dłużej na nich polegać.
Oni wierzą w to, że zasoby krajów, w większości krajów należą do tych którzy żądzą światem takich jak Rockefeller i spółka. Więc by kontrolować zasoby naturalne tworzą nową formę rządu jako korporacji. Więc tym jest korporacja świata…

Co dzieje się w geopolityce? Ponieważ kiedy ekonomicznie, według planu, świat upada, by skonsolidować władzę, jednocześnie wyznacza się fronty dla wojny. Rosja, co nawet nie pojawiło się w naszych wiadomościach, ale pojawiło się w Europie powiedziała trzy razy w ostatnich 2 miesiącach  Miedwiediew i Putin, że zaatakują nuklearnie jeśli będzie wprowadzana tarcza rakietowa. Teraz wysyłają Specnaz, jednostki specjalne i statki do Syrii oraz zaawansowaną broń. To staje się coraz bardziej szalone. Daniel co twoje źródła z Grupy Bilderberg mówią odnośnie tych sytuacji?

No cóż głównym zmartwieniem Grupy jest w najbliższej przyszłości Putin. Co do tego są zgodni. Głównym problemem jest dla tej tajnej organizacji, rosyjska opozycja wobec Syrii i Iranu i "humanitarnych bombardowań" czy też rewolucji. Według Grupy wsparcie ze strony Rosji podtrzymuje nienaruszalność niepodległości Syrii. Putin stwierdzał to kilka razy co amerykańskie media kompletnie pominęły.

Kolejnym zmartwieniem jest to jak konkretnie poradzić sobie z Rosyjskim działaniem w odniesieniu do 1. amerykańskich baz okrążających Rosję i 2. pocisków obrony wymierzonych przeciwko Moskwie.

W odniesieniu do Syrii. Grupa Bilderberg zgodziła się, że obecność tego kraju w morzu śródziemnym jest zmartwieniem dla NATO i USA i Grupy Bilderberg, którzy chcą usunąć Rosyjską flotę z syryjskiego portu Tartus. Ale jak jeden z ekspertów bezpieczeństwa z Europy powiedział, że znacznie większym zagrożeniem jest
działanie Putina mające na celu zintegrowanie Euroazji. Idea Putina koordynuje potężną ponadnarodową unię pomiędzy Europą i dynamicznym regionem Azji Pacyfiku.
 
Jednym z pozytywów jeśli chodzi o Grupę w odniesieniu do pozycji Rosji w Syrii jest to, że opcje Putina przeciwstawiania się zmianie reżimu w Syrii odnoszą się do zagrożenia. Grupa zgodziła się, że nieelastyczna postawa Rosji usunęła by ją z wielu międzynarodowych porozumień względem Syrii. Powiedzieli, to jest cytat " Rosja została kompletnie wypchnięta z Libii i nie chce ryzykować odcięcia również od Syrii. Grupa twierdzi, że Putin już prędzej będzie współdzielił prawo głosu z USA, Europą co do przyszłości Syrii niż miałby zbytnio się przeciwstawiać. Dlatego pozycja Rosji nie jest aż tak silna jak ludzie wierzą, ale jak mówisz z pewnością trenuje swoje militarne możliwości wysyłając Specnaz do Syrii. Tarpley również o tym wspomina, moje źródła mówią to samo.

Zmieniając temat. Mam Erica Dykesa, jak wspomniałeś wcześniej, który stara się to odnaleźć w tym 3 godzinnym filmie. W 2006, prawie 2 lata zanim rozpoczął się upadek rynku mieszkaniowego i nikt o tym nie mówił, twoje źródła powiedziały, że na tym spotkaniu, rozmawiałem wtedy z tobą, nie spałeś od dwóch dni ponieważ przyleciałeś z Hiszpanii. To jest w End Game że oni implodują rynek nieruchomości i rozpoczną recesję, która doprowadzi do globalnej depresji. Derywaty, implodująca ekonomia, najpierw Europa potem USA. Mówisz o tym wszystkim w End Game. Wszystkie te kryzysy, opisują jakby nagle się zaczęły objawiać a globaliści mają na nie odpowiedź. Mamy to nagrane, że oni to tworzą.

Powiedz nam co oni teraz planują zrobić z ekonomią, skończyłeś mówiąc o fakcie że są ludzie wewnątrz Grupy Bilderberg, którym nie podoba się to co się dzieje oraz wiele z narodowych struktur które pozostały ostatecznie zaczynają rozumieć, że nowy porządek świata zniszczy ich kraje.

Chciałbym wspomnieć to o czym mówiłeś o Chińczykach którzy przejmą USA. Jednym z ważniejszych konkluzji spotkania Grupy Bilderberg jest to, że USA
będzie sterować upadkiem dolara, by zdewaluować go w stosunku do chińskiego Juana. Jeśli zdewaluujesz dolara to również pozbędziesz się większości długu i zobowiązań. Bilderberg nie są zbytnio zaniepokojeni ludźmi w USA i wykorzystają ich jako króliki doświadczalne w tym całym eksperymencie. To co zostanie poświęcone to siła nabywcza dolara. Jest to część umowy z Pekinem by pomógł zlikwidować poprzez inflację dług. W zamian Chiny będą miały więcej do powiedzenia w globalnej ekonomii. Jeśli spojrzysz na listę uczestników to zobaczysz Yinga Fu wiceministra spraw zagranicznych. Również Yiping Huang profesor ekonomii z chińskiego centrum badań ekonomicznych na uniwersytecie pekińskim był zaproszony na spotkanie w 2012. Mówimy tutaj o ludziach finansowanych przez korporacje Rockefellera i Forda od wielu lat.

 Zmowa pomiędzy rządami USA i Chin robi postępy. To oczywiście powinno pojawić się na pierwszych stronach NY Times, Waschington Post, Financial Times, Time Magazine. Oczywiście nic z tego nie zobaczysz ponieważ nie trzeba dodawać, że to co widzimy to aktywna partycypacja w debacie na temat zniszczenia dolara na rzecz chińskiej waluty- Juana. Również na spotkaniu był obecny Cheng Li dyrektor John L. Thornton China Center, z Brookings Institution, jak również Robert Rubin, były minister skarbu USA jak również współprzewodniczący CFR. To są osoby spiskujące razem z Chińskim i amerykańskim rządem by zniszczyć dolara amerykańskiego.

Płacimy 22 miliardy dolarów z podatków by przenieść fabryki GM, Volt i Cadilac do Chin. Więc my nie tylko płacimy i nasz zdradziecki rząd dopłaca by wynosić nasze miejsca pracy do Chin ale teraz nasz rząd płaci by nas zniszczyć. Chciałby zadać ci to szczegółowe pytanie. Z moich źródeł wracając do 1975 i umów z Nixonem. Istnieje strategiczny plan obejmujący USA i Chiny. W tamtym czasie była propozycja by wspólnie Rosja z USA zaatakowały Chiny, gdzie Rosja powiedziała "Nie". Więc stworzono umowy z Chinami. W tym samym czasie mamy podwójną grę budowania baz wojskowych wokół Chin. Więc zdaje się, że globaliści umawiają się z nimi dając marchewkę jednocześnie trzymając rózgę. Czy to jest spójne z twoimi badaniami? Jaki jest na prawdę sytuacja między trzema blokami lub czterema? Mamy Europę, USA, Anglię i Wspólnotę Narodów Brytyjskich jako jeden lub dwa bloki, w zależności jak na to patrzeć, następnie Rosję i Chiny z Japonią obok sprzymierzoną z USA. Jaki jest prawdziwy obraz sił globalnie?

Jest to bardzo dobre pytanie. Wskazałeś bardzo istotny punkt. Musisz się cofnąć do krytycznego rozpadu nad którym Grupa Bilderberg intensywnie pracowała. Wracając do lat 70-tych, 60-tych, rozłamu systemu Bretton-Woods. Ten system został zniszczony przez Nixona w 1971 roku 73-74 aż do administracji Cartera i drugiego wstrzymania dostaw ropy 79-80. To co oni zrobili, mówiąc o podziałach między Chinami i Rosją, to Europejska oligarchia zamierzała złamać system, który stworzył FDR dla porządku po II wojnie światowej, który polegał na dekolonizacji planety. To co zrobiły elity, to podjęły serię kroków do lat 60-tych, dla przykładu Brytania  pod  H. Wolfsonem, by osłabić i zniszczyć system Bretton-Woods w 1971. Dlatego Nixon jechał z Kissingerem do Chin pracując również razem z Rosją. To co się stało, kolejną ważną osobą był oczywiście ‪George P. Shultz‬. Więc stworzono wtedy podwaliny pod przejście z systemu sztywnych kursów wymiany walut, które dawały przewagę dla produktywnego rozwoju i inwestycji. Natomiast po 1971 wszystko zostało przemianowane na rzecz spekulantów. Tutaj ponownie, to wszystko było zdecydowane pomiędzy Amerykanami i Chińczykami. Nie można by dokonać takich zmian baz innych wielkich państw siedzących przy jednym stole widzących co się dzieje.

Jak Rosja się w to wpisuje?

Putin jest w interesującej pozycji. Z jednej strony Chińczycy i Rosjanie wiedzą, że muszą ze sobą współpracować.  Jeśli nie będą współpracować to będą mieli USA, Bilderberg, Londyn, wszystkie te kraje walczące przeciwko interesom Rosji. Z drugiej  strony Rosjanie są w pełni świadomi tego, że Chińczycy i Amerykanie współpracują ze sobą by zniszczyć dolara. Siłą Rosji są jej zasoby energetyczne. Grupa Bilderberg jest szczególnie zaniepokojona południowym rurociągiem, megaprojektem wartym ponad 20 miliardów dolarów. Południowy rurociąg ma doprowadzić rosyjski gaz dnem Morza czarnego do południowych części Unii Europejskiej; Bułgarii, Serbii, Węgier, Słowacji jak również Włoch i Austrii, dostarczając ponad 60 miliardów metrów sześciennych gazu rocznie. Grupa Bilderberg jest zaniepokojona, że ten rurociąg może być wielkim zwycięstwem Rosji kosztem rurociągu Nabucco idącym z Turcji do Austrii będącym projektem Unii Europejskiej wspieranym przez USA. Innym zmartwieniem grupy jest próba Putina współpracy Chin i Rosji na rzecz integracji Azji pod jednym spójnym blokiem pod kierownictwem Rosji. I oczywiście poszerzanie tej Unii pomiędzy Rosją i Chinami, przeciwko czemu jest Grupa Bilderberg, ma przyjąć Pakistan i Iran jako pełnoprawnych członków ‪Szanghajskiej Organizacji Współpracy‬.
Reperkusje tego były by przełomowe według jednego z europejskich ekspertów do spraw bezpieczeństwa.

Jeśli zobaczymy co robił Zachód w Pakistanie by ci nienawidzili Rosjan jak również i Chiny do pewnego stopnia, pchając ich w objęcia Chin. Więc widzimy tutaj podwójną grę gdzie Kissinger i ci ludzie mają więcej inwestycji w Chinach, gdzie w ostatecznym rozrachunku chcą mieć wszystko zbilansowane i sprzedać USA z biegiem czasu. Jak powiedziałeś my jesteśmy dla nich bardziej jak nieruchomość. Jak mają się ich plany, jak mają się plany banksterów, cinkciarzy? Czy ich sprawy idą w dobrym kierunku czy nie?

Ich sprawy nie idą tak dobrze jak by chcieli. Europa jest w systemowym załamaniu, USA jest w tragicznej sytuacji. Wszystkie te kraje takie jak Rosja w latach 90 była opanowana przez alkoholika imieniem Jelcyn. Teraz mamy Putina, który odwrócił całą sprawę, jest znacznie lepszym negocjatorem niż ci wszyscy Bilderbergowie. Więc są tym faktem bardzo zmartwieni.

Zdają sobie również sprawę, co było stwierdzone w trakcie spotkania Grupy, że się poddali.
Kasparow były mistrz świata, szachista był obecny na spotkaniu. Według jednego ze źródeł, Grupa Bilderberg ma bardzo małą wiarę w Garriego. Jedno ze źródeł powiedziało, że jego spryt pozostawia dużo do życzenia. Jeśli to by był pojedynek pięściarzy to byłaby to pomyłka wagowa stulecia. Putin kontra Kasparow.

Musimy odzyskać nasze kraje. Musimy to zrobić teraz zanim odbiorą nam więcej praw, więcej ludzi zniknie, zanim stracimy całą kontrolę. Musimy więc powstać, zrozumieć, że to jest prawda, zrozumieć że to nie jest jakieś urojenie, gdzie jakiś facet pisze książkę albo prezenter radiowy sprzedaje coś przez radio. To jest prawda.

Koniec transkryptu.


|  Fotografie i reportaże: Bilderberg 2011. |  Spotkanie Grupy Bilderberg odbędzie się w USA pomiędzy 31 maja a 3 czerwca 2012.  |  Kalendarz protestów Bilderberg 2012.  |  Szczyt Grupy Bilderberg 2012 startuje w Wirginii.   |  Oficjalna lista gości szczytu Grupy Bilderberg 2012. Z Polski na liście jest Jacek Rostowski.  |  Grupa Bilderberg dopracowuje szczegóły podatków CO2. |  Grupa Bilderberg dyskutuje nad dalszymi krokami zmiany reżimu w Syrii.  |  Co powinieneś wiedzieć o Grupie Bilderberg. |


Więcej na ten temat

 Komentarze

Musisz być zalogowany, aby móć komentować. Jeżeli nie posiadasz konta zarejestruj się.
 
Nazwa użytkownika
Hasło
 

Więcej
Multimedia

Covid-19. Multimedia dotyczące plandemii.


Programy Infowars:
Materiały Konrada Stachnio:

Telegram, Wordpress
Anthony Fauci i rząd USA sponsorowali tworzenie Covid-19:
Ostatnie Audycje:

Radio i TV

Audycja PrisonPlanet.pl. NBIC.

Audycja PrisonPlanet.pl. NBIC.

W niniejszej audycji omawiamy problematykę wprowadzania technologii NBIC, która m.in. obejmuje modyfikację genetyczną rodzaju ludzkiego,...

Starsze audycje PrisonPlanet.pl

Na tej stronie umieszczone są linki do starych i nadal dostępnych audycji umieszczanych od lat na PrisonPlanet.pl. Nowsze audycje dostępne...

Audycja PrisonPlanet.pl. Robotyka.

Audycja PrisonPlanet.pl. Cyber pandemia.

Audycja PrisonPlanet.pl. Zmiany religijne. New Age.

kontakt e-mailowy:
© 2010-2021 PRISON PLANET.PL  |  Wszelkie prawa zastrzeżone